[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchatan Nowy Kawęczyn 24 49 15 4 5 78-44 10 2 0 49-19 5 2 5 29-25 2 4 1 1 0 7-4
2.  Unia II Skierniewice 24 49 16 1 7 80-60 9 1 2 50-20 7 0 5 30-40 2 1 0 1 1 4-7
3.  GLKS RZD Żelazna 24 48 15 3 6 50-34 10 1 1 31-14 5 2 5 19-20
4.  GKS Bedlno 24 47 15 2 7 64-33 9 1 2 41-14 6 1 5 23-19
5.  Czarni Bednary 24 44 14 2 8 64-45 8 2 2 36-21 6 0 6 28-24
6.  Wola Wola Chojnata 24 40 11 7 6 69-42 6 4 2 34-16 5 3 4 35-26
7.  Olimpia Niedźwiada 24 37 11 4 9 49-50 5 2 5 21-19 6 2 4 28-31
8.  Dar Placencja 24 31 10 1 13 46-61 6 0 6 22-28 4 1 7 24-33
9.  Start Złaków Borowy 24 27 8 3 13 47-70 5 1 6 29-35 3 2 7 18-35
10.  Laktoza Łyszkowice 24 25 7 4 13 38-49 2 2 8 17-26 5 2 5 21-23
11.  Astra Zduny 24 23 6 5 13 46-59 2 3 7 24-34 4 2 6 22-25
12.  Rawka Bolimów 24 16 5 1 18 31-69 3 0 9 14-32 2 1 9 17-37
13.  Białka Biała Rawska 24 12 3 3 18 28-74 1 1 10 10-34 2 2 8 18-40
GKS Głuchów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Manchatan Nowy Kawęczyn    6-3 4-4 3-0 5-2 4-1 7-2 3-1 4-1 2-2 3-0* 6-2 2-1 
 2 Unia II Skierniewice1-1     3-0 6-1 3-1 0-7 3-4 6-1 8-2 3-0* 7-1 5-1 5-1 
 3 GLKS RZD Żelazna2-1 2-1     2-0 2-3 3-3 6-0 2-1 2-1 2-0 1-0 4-3 3-1 
 4 GKS Bedlno3-1 8-0 2-0     4-0 6-4 1-1 4-3 3-0 0-1 0-1 5-1 5-2 
 5 Czarni Bednary2-1 6-0 3-1 3-0     1-5 1-1 4-3 2-5 1-1 4-3 4-0 5-1 
 6 Wola Wola Chojnata1-0 1-3 3-4 0-0 3-1     5-1 6-0 2-2 5-1 2-2 2-2 4-0 
 7 Olimpia Niedźwiada1-1 2-3 2-0 0-4 0-2 1-1     1-3 3-0 1-3 1-0 3-0 6-2 
 8 Dar Placencja1-2 1-5 0-4 1-6 2-1 4-2 0-1     4-0 3-2 3-2 1-0 2-3 
 9 Start Złaków Borowy3-7 3-4 2-0 0-1 2-1 0-3* 3-8 5-3     2-4 3-3 2-1 4-0 
 10 Laktoza Łyszkowice1-3 7-0 0-0 0-6* 0-2 1-3 1-3 1-3 1-2     1-3 3-0 1-1 
 11 Astra Zduny5-2 2-4 0-1 1-3 0-4 3-3 4-1 1-3 2-2 1-4     2-4 3-3 
 12 Rawka Bolimów3-4 1-3 1-4 0-1 1-7 2-1 0-2 0-3* 3-1 3-0 0-3     0-3 
 13 Białka Biała Rawska2-6 1-4 0-1 3-1 2-4 1-2 0-4 0-0 1-2 0-3 0-4 0-3     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Wola Wola Chojnata 2-2 Astra Zduny 26 sierpnia, 13:00
Unia II Skierniewice 5-1 Białka Biała Rawska 26 sierpnia, 11:00
Start Złaków Borowy 2-1 Czarni Bednary 26 sierpnia, 14:00
Rawka Bolimów 0-3 Dar Placencja 25 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 0-2
Olimpia Niedźwiada - GKS Głuchów 25 sierpnia, 17:00
było 5-1, anulowany
Manchatan Nowy Kawęczyn 2-2 Laktoza Łyszkowice 25 sierpnia, 16:00
GLKS RZD Żelazna 2-0 GKS Bedlno 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Astra Zduny 1-4 Laktoza Łyszkowice 1 września, 16:00
GKS Głuchów - Manchatan Nowy Kawęczyn 1 września, 17:00
było 1-3, anulowany
GLKS RZD Żelazna 6-0 Olimpia Niedźwiada 2 września, 14:00
Dar Placencja 1-6 GKS Bedlno 2 września, 11:15
Czarni Bednary 4-0 Rawka Bolimów 1 września, 17:00
Białka Biała Rawska 1-2 Start Złaków Borowy 2 września, 11:00
Wola Wola Chojnata 1-3 Unia II Skierniewice 2 września, 13:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Unia II Skierniewice 7-1 Astra Zduny 9 września, 11:00
Start Złaków Borowy 0-3 Wola Wola Chojnata 9 września, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Rawka Bolimów 0-3 Białka Biała Rawska 8 września, 17:00
GKS Bedlno 4-0 Czarni Bednary 8 września, 17:00
Olimpia Niedźwiada 1-3 Dar Placencja 8 września, 17:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 4-4 GLKS RZD Żelazna 8 września, 16:00
Laktoza Łyszkowice - GKS Głuchów 8 września, 17:00
było 4-0, anulowany

Kolejka 4 - 15-16 września

Astra Zduny - GKS Głuchów 16 września, 13:00
było 5-1, anulowany
GLKS RZD Żelazna 2-0 Laktoza Łyszkowice 16 września, 11:00
Dar Placencja 1-2 Manchatan Nowy Kawęczyn 16 września, 11:15
Czarni Bednary 1-1 Olimpia Niedźwiada 16 września, 17:00
Wola Wola Chojnata 2-2 Rawka Bolimów 16 września, 15:00
Unia II Skierniewice 8-2 Start Złaków Borowy 16 września, 11:00
GKS Bedlno 5-2 Białka Biała Rawska 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (15 września, 17:15) odwołany

Kolejka 5 - 22-23 września

Start Złaków Borowy 3-3 Astra Zduny 23 września, 14:00
Rawka Bolimów 1-3 Unia II Skierniewice 22 września, 17:00
GKS Bedlno 6-4 Wola Wola Chojnata 22 września, 11:15
Olimpia Niedźwiada 6-2 Białka Biała Rawska 23 września, 11:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 5-2 Czarni Bednary 23 września, 13:00
Laktoza Łyszkowice 1-3 Dar Placencja 22 września, 17:00
GKS Głuchów - GLKS RZD Żelazna 22 września, 16:00
było 0-4, anulowany

Kolejka 6 - 29-30 września

Astra Zduny 0-1 GLKS RZD Żelazna 29 września, 16:00
Dar Placencja - GKS Głuchów 30 września, 11:15
było 4-3, anulowany
Czarni Bednary 1-1 Laktoza Łyszkowice 29 września, 16:30
Białka Biała Rawska 2-6 Manchatan Nowy Kawęczyn 30 września, 11:00
Wola Wola Chojnata 5-1 Olimpia Niedźwiada 30 września, 15:00
Unia II Skierniewice 6-1 GKS Bedlno 30 września, 11:00
Start Złaków Borowy 2-1 Rawka Bolimów 30 września, 14:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Rawka Bolimów 0-3 Astra Zduny 6 października, 16:00
GKS Bedlno 3-0 Start Złaków Borowy 7 października, 16:00
Olimpia Niedźwiada 2-3 Unia II Skierniewice 7 października, 16:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 4-1 Wola Wola Chojnata 6 października, 16:00
Laktoza Łyszkowice 1-1 Białka Biała Rawska 6 października, 16:00
GKS Głuchów - Czarni Bednary 6 października, 16:00
było 0-9, anulowany
GLKS RZD Żelazna 2-1 Dar Placencja 7 października, 11:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Astra Zduny 1-3 Dar Placencja 13 października, 16:00
Czarni Bednary 3-1 GLKS RZD Żelazna 13 października, 16:15
Białka Biała Rawska - GKS Głuchów 14 października, 11:00
było 16-0, anulowany
Wola Wola Chojnata 5-1 Laktoza Łyszkowice 14 października, 15:00
Unia II Skierniewice 1-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 14 października, 11:00
Start Złaków Borowy 3-8 Olimpia Niedźwiada 14 października, 14:00
Rawka Bolimów 0-1 GKS Bedlno 13 października, 16:00

Kolejka 9 - 20-21 października

GKS Bedlno 0-1 Astra Zduny 21 października, 16:00
Olimpia Niedźwiada 3-0 Rawka Bolimów 20 października, 16:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 4-1 Start Złaków Borowy 20 października, 16:00
Laktoza Łyszkowice 7-0 Unia II Skierniewice 20 października, 16:00
GKS Głuchów - Wola Wola Chojnata 20 października, 16:00
było 1-6, anulowany
GLKS RZD Żelazna 3-1 Białka Biała Rawska 21 października, 11:00
Dar Placencja 2-1 Czarni Bednary 21 października, 11:15

Kolejka 10 - 27-28 października

Astra Zduny 0-4 Czarni Bednary 27 października, 15:30
przerwany po I połowie przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Białka Biała Rawska 0-0 Dar Placencja 28 października, 11:00
Wola Wola Chojnata 3-4 GLKS RZD Żelazna 28 października, 14:30
Unia II Skierniewice - GKS Głuchów 28 października, 11:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Start Złaków Borowy 2-4 Laktoza Łyszkowice 28 października, 14:00
Rawka Bolimów 3-4 Manchatan Nowy Kawęczyn 28 października, 14:00
GKS Bedlno 1-1 Olimpia Niedźwiada 27 października, 15:30

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Olimpia Niedźwiada 1-0 Astra Zduny 4 listopada, 11:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-0 GKS Bedlno 3 listopada, 14:30
Laktoza Łyszkowice 3-0 Rawka Bolimów 3 listopada, 14:00
GKS Głuchów - Start Złaków Borowy 3 listopada, 14:30
było 0-9, anulowany
GLKS RZD Żelazna 2-1 Unia II Skierniewice 4 listopada, 11:00
Dar Placencja 4-2 Wola Wola Chojnata 4 listopada, 11:15
Czarni Bednary 5-1 Białka Biała Rawska 3 listopada, 14:30

Kolejka 12 - 10-11 listopada

Astra Zduny 3-3 Białka Biała Rawska 11 listopada, 13:00
Wola Wola Chojnata 3-1 Czarni Bednary 11 listopada, 13:00
Unia II Skierniewice 6-1 Dar Placencja 11 listopada, 11:00
Start Złaków Borowy 2-0 GLKS RZD Żelazna 11 listopada, 14:00
Rawka Bolimów - GKS Głuchów 11 listopada, 13:00
było 4-2, anulowany
GKS Bedlno 0-1 Laktoza Łyszkowice 11 listopada, 14:00
Olimpia Niedźwiada 1-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 10 listopada, 18:00

Kolejka 13 - 17-18 listopada

Manchatan Nowy Kawęczyn 3-0 Astra Zduny 17 listopada, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Laktoza Łyszkowice 1-3 Olimpia Niedźwiada 17 listopada, 14:00
GKS Głuchów - GKS Bedlno 17 listopada, 14:00
było 1-9, anulowany
GLKS RZD Żelazna 4-3 Rawka Bolimów 18 listopada, 11:00
Dar Placencja 4-0 Start Złaków Borowy 18 listopada, 11:15
Czarni Bednary 6-0 Unia II Skierniewice 17 listopada, 14:00
Białka Biała Rawska 1-2 Wola Wola Chojnata 18 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Pauza: Olimpia Niedźwiada.
 
GKS Bedlno 2-0 GLKS RZD Żelazna 30 marca, 16:00
Astra Zduny 3-3 Wola Wola Chojnata 30 marca, 16:00
Białka Biała Rawska 1-4 Unia II Skierniewice 31 marca, 11:00
Czarni Bednary 2-5 Start Złaków Borowy 30 marca, 16:00
Dar Placencja 1-0 Rawka Bolimów 31 marca, 11:15
Laktoza Łyszkowice 1-3 Manchatan Nowy Kawęczyn 30 marca, 16:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Pauza: Manchatan Nowy Kawęczyn.
 
Laktoza Łyszkowice 1-3 Astra Zduny 6 kwietnia, 16:00
Olimpia Niedźwiada 2-0 GLKS RZD Żelazna 6 kwietnia, 16:00
GKS Bedlno 4-3 Dar Placencja 6 kwietnia, 16:00
Rawka Bolimów 1-7 Czarni Bednary 6 kwietnia, 17:00
Start Złaków Borowy 4-0 Białka Biała Rawska 7 kwietnia, 14:00
Unia II Skierniewice 0-7 Wola Wola Chojnata 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Pauza: Laktoza Łyszkowice.
 
Astra Zduny 2-4 Unia II Skierniewice 13 kwietnia, 16:00
Wola Wola Chojnata 2-2 Start Złaków Borowy 14 kwietnia, 15:00
Białka Biała Rawska 0-3 Rawka Bolimów 14 kwietnia, 11:00
Czarni Bednary 3-0 GKS Bedlno 13 kwietnia, 17:00
Dar Placencja 0-1 Olimpia Niedźwiada 14 kwietnia, 11:15
GLKS RZD Żelazna 2-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Pauza: Astra Zduny.
 
Białka Biała Rawska 3-1 GKS Bedlno 20 kwietnia, 15:00
Laktoza Łyszkowice 0-0 GLKS RZD Żelazna 20 kwietnia, 16:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-1 Dar Placencja 20 kwietnia, 16:00
Olimpia Niedźwiada 0-2 Czarni Bednary 20 kwietnia, 14:00
Rawka Bolimów 2-1 Wola Wola Chojnata 20 kwietnia, 17:00
Start Złaków Borowy 3-4 Unia II Skierniewice 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Pauza: GLKS RZD Żelazna.
 
Astra Zduny 2-2 Start Złaków Borowy 27 kwietnia, 16:00
Unia II Skierniewice 5-1 Rawka Bolimów 28 kwietnia, 14:00
Wola Wola Chojnata 0-0 GKS Bedlno 28 kwietnia, 14:00
Białka Biała Rawska 0-4 Olimpia Niedźwiada 28 kwietnia, 11:00
Czarni Bednary 2-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 27 kwietnia, 17:00
Dar Placencja 3-2 Laktoza Łyszkowice 28 kwietnia, 11:15

Kolejka 19 - 4-5 maja

Pauza: Dar Placencja.
 
GLKS RZD Żelazna 1-0 Astra Zduny 5 maja, 11:00
Laktoza Łyszkowice 0-2 Czarni Bednary 4 maja, 17:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 2-1 Białka Biała Rawska 4 maja, 16:00
Olimpia Niedźwiada 1-1 Wola Wola Chojnata 5 maja, 15:00
GKS Bedlno 8-0 Unia II Skierniewice 4 maja, 15:00
Rawka Bolimów 3-1 Start Złaków Borowy 4 maja, 17:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Pauza: Czarni Bednary.
 
Astra Zduny 2-4 Rawka Bolimów 11 maja, 16:00
Start Złaków Borowy 0-1 GKS Bedlno 12 maja, 11:00
Unia II Skierniewice 3-4 Olimpia Niedźwiada 12 maja, 17:00
Wola Wola Chojnata 1-0 Manchatan Nowy Kawęczyn 12 maja, 14:00
Białka Biała Rawska 0-3 Laktoza Łyszkowice 12 maja, 11:00
Dar Placencja 0-4 GLKS RZD Żelazna 12 maja, 11:15

Kolejka 21 - 18-19 maja

Pauza: Białka Biała Rawska.
 
Dar Placencja 3-2 Astra Zduny 19 maja, 11:15
GLKS RZD Żelazna 2-3 Czarni Bednary 19 maja, 11:00
Laktoza Łyszkowice 1-3 Wola Wola Chojnata 18 maja, 17:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 6-3 Unia II Skierniewice 18 maja, 16:00
Olimpia Niedźwiada 3-0 Start Złaków Borowy 19 maja, 11:00
GKS Bedlno 5-1 Rawka Bolimów 18 maja, 17:30

Kolejka 22 - 25-26 maja

Pauza: Wola Wola Chojnata.
 
Astra Zduny 1-3 GKS Bedlno 25 maja, 16:00
Rawka Bolimów 0-2 Olimpia Niedźwiada 25 maja, 17:00
Start Złaków Borowy 3-7 Manchatan Nowy Kawęczyn 26 maja, 11:00
Unia II Skierniewice 3-0 Laktoza Łyszkowice 26 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Białka Biała Rawska 0-1 GLKS RZD Żelazna 26 maja, 11:00
Czarni Bednary 4-3 Dar Placencja 25 maja, 17:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Pauza: Unia II Skierniewice.
 
Czarni Bednary 4-3 Astra Zduny 1 czerwca, 17:00
Dar Placencja 2-3 Białka Biała Rawska 1 czerwca, 17:00
GLKS RZD Żelazna 3-3 Wola Wola Chojnata 2 czerwca, 11:00
Laktoza Łyszkowice 1-2 Start Złaków Borowy 2 czerwca, 17:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 6-2 Rawka Bolimów 1 czerwca, 17:00
Olimpia Niedźwiada 0-4 GKS Bedlno 1 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Pauza: Start Złaków Borowy.
 
Astra Zduny 4-1 Olimpia Niedźwiada 8 czerwca, 16:00
GKS Bedlno 3-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 8 czerwca, 16:00
Rawka Bolimów 3-0 Laktoza Łyszkowice 8 czerwca, 18:00
Unia II Skierniewice 3-0 GLKS RZD Żelazna 9 czerwca, 10:00
Wola Wola Chojnata 6-0 Dar Placencja 9 czerwca, 14:00
Białka Biała Rawska 2-4 Czarni Bednary 8 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Pauza: Rawka Bolimów.
 
Białka Biała Rawska 0-4 Astra Zduny 16 czerwca, 11:00
Czarni Bednary 1-5 Wola Wola Chojnata 16 czerwca, 11:00
Dar Placencja 1-5 Unia II Skierniewice 16 czerwca, 11:00
GLKS RZD Żelazna 2-1 Start Złaków Borowy 16 czerwca, 11:00
Laktoza Łyszkowice 0-6 GKS Bedlno 16 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-6
Manchatan Nowy Kawęczyn 7-2 Olimpia Niedźwiada 16 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Pauza: GKS Bedlno.
 
Astra Zduny 5-2 Manchatan Nowy Kawęczyn 23 czerwca, 14:00
Olimpia Niedźwiada 1-3 Laktoza Łyszkowice 23 czerwca, 14:00
Rawka Bolimów 1-4 GLKS RZD Żelazna 23 czerwca, 14:00
Start Złaków Borowy 5-3 Dar Placencja 23 czerwca, 14:00
Unia II Skierniewice 3-1 Czarni Bednary 23 czerwca, 14:00
Wola Wola Chojnata 4-0 Białka Biała Rawska 22 czerwca, 18:00

Baraże o udział w klasie A (Skierniewice)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Skierniewice)

Klasa B 2018/2019 (Skierniewice I)
Klasa B 2018/2019 (Skierniewice II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas