[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Leszno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń II Śmigiel 7 15 5 0 2 26-12 3 0 0 13-4 2 0 2 13-8
2.  Tur Turew 8 14 4 2 2 24-16 2 1 1 14-7 2 1 1 10-9
3.  Dąb Boguszyn 7 13 4 1 2 18-16 2 0 1 7-6 2 1 1 11-10 1 3 1 0 0 1-0
4.  Piast Belęcin 8 13 4 1 3 19-13 3 1 1 13-6 1 0 2 6-7 1 0 0 0 1 0-1
5.  LZS Głuchowo 8 12 4 0 4 24-16 2 0 1 11-3 2 0 3 13-13
6.  Sokół Włoszakowice 7 10 3 1 3 9-12 2 0 1 5-4 1 1 2 4-8
7.  Rywal Kurza Góra 5 9 3 0 2 7-5 2 0 1 5-3 1 0 1 2-2 1 3 1 0 0 2-0
8.  GKS Krzemieniewo 7 9 3 0 4 11-23 2 0 1 7-5 1 0 3 4-18 2 3 1 0 1 2-3
9.  Iskra Długie Stare 7 9 3 0 4 12-21 3 0 1 11-7 0 0 3 1-14 1 0 0 0 1 1-2
10.  Helios II Czempiń 8 7 2 1 5 14-24 1 1 2 9-11 1 0 3 5-13
11.  Rydzyniak II Rydzyna 8 5 1 2 5 13-19 1 1 3 11-15 0 1 2 2-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Pogoń II Śmigiel    5-2 2-1 6-1 
 2 Tur Turew    2-5 1-1 9-0 2-1 
 3 Dąb Boguszyn4-3     1-2 2-1 
 4 Piast Belęcin0-1     4-3 3-0 5-1 1-1 
 5 LZS Głuchowo0-3     8-0 3-0* 
 6 Sokół Włoszakowice2-1 3-2     0-1 
 7 Rywal Kurza Góra2-3     2-0 1-0 
 8 GKS Krzemieniewo3-4 2-0     2-1 
 9 Iskra Długie Stare3-2 3-1 4-1     1-3 
 10 Helios II Czempiń1-5 2-2 4-1 2-3     
 11 Rydzyniak II Rydzyna1-4 4-4 1-5 0-2 5-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Tur Turew.
 
Sokół Włoszakowice - Dąb Boguszyn 4 listopada, 13:30
Rywal Kurza Góra 2-0 GKS Krzemieniewo 19 sierpnia, 17:00
Rydzyniak II Rydzyna 5-0 Helios II Czempiń 18 sierpnia, 17:00
Pogoń II Śmigiel - Iskra Długie Stare 4 listopada, 11:00
Piast Belęcin 4-3 LZS Głuchowo 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: LZS Głuchowo.
 
Iskra Długie Stare 3-1 Piast Belęcin 26 sierpnia, 12:00
Helios II Czempiń 1-5 Pogoń II Śmigiel 26 sierpnia, 12:00
GKS Krzemieniewo - Rydzyniak II Rydzyna 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 16:00) odwołany
Dąb Boguszyn - Rywal Kurza Góra 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 16:00) odwołany
Tur Turew 1-1 Sokół Włoszakowice 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Sokół Włoszakowice.
 
Rywal Kurza Góra 2-3 Tur Turew 2 września, 15:00
Rydzyniak II Rydzyna 4-4 Dąb Boguszyn 2 września, 15:00
Pogoń II Śmigiel 6-1 GKS Krzemieniewo 2 września, 16:00
Piast Belęcin 5-1 Helios II Czempiń 2 września, 17:00
LZS Głuchowo 3-0 Iskra Długie Stare 1 września, 17:30
(wo)
nie odbył się

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Iskra Długie Stare.
 
Helios II Czempiń 4-1 LZS Głuchowo 9 września, 16:00
GKS Krzemieniewo 2-0 Piast Belęcin 9 września, 16:00
Dąb Boguszyn 4-3 Pogoń II Śmigiel 9 września, 14:00
Tur Turew 2-1 Rydzyniak II Rydzyna 9 września, 14:00
Sokół Włoszakowice 0-1 Rywal Kurza Góra 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Rywal Kurza Góra.
 
Rydzyniak II Rydzyna 0-2 Sokół Włoszakowice 16 września, 12:00
Pogoń II Śmigiel 5-2 Tur Turew 15 września, 12:30
Piast Belęcin 0-1 Dąb Boguszyn 16 września, 16:00
LZS Głuchowo 8-0 GKS Krzemieniewo 15 września, 17:00
Iskra Długie Stare 1-3 Helios II Czempiń 16 września, 12:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Helios II Czempiń.
 
GKS Krzemieniewo 2-1 Iskra Długie Stare 22 września, 16:00
Dąb Boguszyn 1-2 LZS Głuchowo 22 września, 17:00
Tur Turew 2-5 Piast Belęcin 23 września, 14:00
Sokół Włoszakowice 2-1 Pogoń II Śmigiel 23 września, 15:30
Rywal Kurza Góra 1-0 Rydzyniak II Rydzyna 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Rydzyniak II Rydzyna.
 
Pogoń II Śmigiel 2-1 Rywal Kurza Góra 30 września, 15:00
Piast Belęcin 3-0 Sokół Włoszakowice 30 września, 16:00
LZS Głuchowo 0-3 Tur Turew 29 września, 16:00
Iskra Długie Stare 3-2 Dąb Boguszyn 30 września, 12:00
Helios II Czempiń 2-3 GKS Krzemieniewo 30 września, 12:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: GKS Krzemieniewo.
 
Dąb Boguszyn 2-1 Helios II Czempiń 7 października, 14:00
Tur Turew 9-0 Iskra Długie Stare 7 października, 14:00
Sokół Włoszakowice 3-2 LZS Głuchowo 7 października, 13:30
Rywal Kurza Góra - Piast Belęcin 7 października, 15:00
Rydzyniak II Rydzyna 1-4 Pogoń II Śmigiel 6 października, 16:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Pogoń II Śmigiel.
 
Piast Belęcin 1-1 Rydzyniak II Rydzyna 14 października, 16:00
LZS Głuchowo - Rywal Kurza Góra 4 listopada, 14:00
Iskra Długie Stare 4-1 Sokół Włoszakowice 14 października, 12:00
Helios II Czempiń 2-2 Tur Turew 14 października, 12:00
GKS Krzemieniewo 3-4 Dąb Boguszyn 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Dąb Boguszyn.
 
Tur Turew - GKS Krzemieniewo 21 października, 14:00
Sokół Włoszakowice - Helios II Czempiń 21 października, 13:30
Rywal Kurza Góra - Iskra Długie Stare 21 października, 14:00
Rydzyniak II Rydzyna 1-5 LZS Głuchowo 20 października, 15:30
Pogoń II Śmigiel - Piast Belęcin 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Piast Belęcin.
 
LZS Głuchowo - Pogoń II Śmigiel 27 października, 15:30
Iskra Długie Stare - Rydzyniak II Rydzyna 28 października, 12:00
Helios II Czempiń - Rywal Kurza Góra 28 października, 11:00
GKS Krzemieniewo - Sokół Włoszakowice 27 października, 15:30
Dąb Boguszyn - Tur Turew 28 października, 14:00

Kolejka 12

Pauza: Tur Turew.
 
Dąb Boguszyn - Sokół Włoszakowice
GKS Krzemieniewo - Rywal Kurza Góra
Helios II Czempiń - Rydzyniak II Rydzyna
Iskra Długie Stare - Pogoń II Śmigiel
LZS Głuchowo - Piast Belęcin

Kolejka 13

Pauza: LZS Głuchowo.
 
Piast Belęcin - Iskra Długie Stare
Pogoń II Śmigiel - Helios II Czempiń
Rydzyniak II Rydzyna - GKS Krzemieniewo
Rywal Kurza Góra - Dąb Boguszyn
Sokół Włoszakowice - Tur Turew

Kolejka 14

Pauza: Sokół Włoszakowice.
 
Tur Turew - Rywal Kurza Góra
Dąb Boguszyn - Rydzyniak II Rydzyna
GKS Krzemieniewo - Pogoń II Śmigiel
Helios II Czempiń - Piast Belęcin
Iskra Długie Stare - LZS Głuchowo

Kolejka 15

Pauza: Iskra Długie Stare.
 
LZS Głuchowo - Helios II Czempiń
Piast Belęcin - GKS Krzemieniewo
Pogoń II Śmigiel - Dąb Boguszyn
Rydzyniak II Rydzyna - Tur Turew
Rywal Kurza Góra - Sokół Włoszakowice

Kolejka 16

Pauza: Rywal Kurza Góra.
 
Sokół Włoszakowice - Rydzyniak II Rydzyna
Tur Turew - Pogoń II Śmigiel
Dąb Boguszyn - Piast Belęcin
GKS Krzemieniewo - LZS Głuchowo
Helios II Czempiń - Iskra Długie Stare

Kolejka 17

Pauza: Helios II Czempiń.
 
Iskra Długie Stare - GKS Krzemieniewo
LZS Głuchowo - Dąb Boguszyn
Piast Belęcin - Tur Turew
Pogoń II Śmigiel - Sokół Włoszakowice
Rydzyniak II Rydzyna - Rywal Kurza Góra

Kolejka 18

Pauza: Rydzyniak II Rydzyna.
 
Rywal Kurza Góra - Pogoń II Śmigiel
Sokół Włoszakowice - Piast Belęcin
Tur Turew - LZS Głuchowo
Dąb Boguszyn - Iskra Długie Stare
GKS Krzemieniewo - Helios II Czempiń

Kolejka 19

Pauza: GKS Krzemieniewo.
 
Helios II Czempiń - Dąb Boguszyn
Iskra Długie Stare - Tur Turew
LZS Głuchowo - Sokół Włoszakowice
Piast Belęcin - Rywal Kurza Góra
Pogoń II Śmigiel - Rydzyniak II Rydzyna

Kolejka 20

Pauza: Pogoń II Śmigiel.
 
Rydzyniak II Rydzyna - Piast Belęcin
Rywal Kurza Góra - LZS Głuchowo
Sokół Włoszakowice - Iskra Długie Stare
Tur Turew - Helios II Czempiń
Dąb Boguszyn - GKS Krzemieniewo

Kolejka 21

Pauza: Dąb Boguszyn.
 
GKS Krzemieniewo - Tur Turew
Helios II Czempiń - Sokół Włoszakowice
Iskra Długie Stare - Rywal Kurza Góra
LZS Głuchowo - Rydzyniak II Rydzyna
Piast Belęcin - Pogoń II Śmigiel

Kolejka 22

Pauza: Piast Belęcin.
 
Pogoń II Śmigiel - LZS Głuchowo
Rydzyniak II Rydzyna - Iskra Długie Stare
Rywal Kurza Góra - Helios II Czempiń
Sokół Włoszakowice - GKS Krzemieniewo
Tur Turew - Dąb Boguszyn

Klasa okręgowa 2018/2019 (Leszno)

Klasa A 2018/2019 (Leszno I)
Klasa A 2018/2019 (Leszno III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas