[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A no10.pl 2018/2019, grupa: Słupsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kaszubia Studzienice 26 68 22 2 2 80-26 13 0 0 49-12 9 2 2 31-14
2.  GTS Czarna Dąbrówka 26 57 17 6 3 63-30 10 3 0 32-12 7 3 3 31-18
3.  Arkonia Pomysk Wielki 26 55 17 4 5 70-40 9 3 1 41-18 8 1 4 29-22
4.  Czarni Czarne 26 52 16 4 6 79-37 12 1 0 55-14 4 3 6 24-23
5.  Sparta Konarzyny 26 43 13 4 9 50-49 8 1 4 28-22 5 3 5 22-27
6.  Zenit Redkowice 26 37 11 4 11 52-43 9 2 2 36-15 2 2 9 16-28
7.  Magic Niezabyszewo 26 35 10 5 11 57-56 6 3 4 28-19 4 2 7 29-37
8.  Skotawa Budowo 26 31 10 1 15 58-60 6 1 6 36-26 4 0 9 22-34
9.  Dolina Gałąźnia Wielka 26 30 9 3 14 58-55 6 1 6 37-24 3 2 8 21-31
10.  LKS Łebunia 26 27 7 6 13 52-70 3 4 6 29-29 4 2 7 23-41
11.  Pogoń II Lębork 26 25 7 4 15 46-64 5 2 6 27-25 2 2 9 19-39 2 3 1 0 1 3-2
12.  Orkan Gostkowo 26 25 7 4 15 39-65 5 2 6 21-23 2 2 9 18-42 2 3 1 0 1 2-3
13.  Start Łebień 26 22 6 4 16 38-76 5 2 6 23-38 1 2 10 15-38
14.  GKS Kołczygłowy 26 11 2 5 19 38-109 1 3 9 18-43 1 2 10 20-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kaszubia Studzienice    4-1 5-0 2-1 3-0 1-0 4-2 4-1 6-2 6-1 4-2 6-0 2-1 2-1 
 2 GTS Czarna Dąbrówka0-0     3-1 0-0 3-2 4-1 2-0 2-1 4-1 2-0 3-2 1-1 4-2 4-1 
 3 Arkonia Pomysk Wielki0-2 2-2     3-1 3-1 4-2 4-2 4-0 2-0 4-4 2-2 3-0 3-1 7-1 
 4 Czarni Czarne2-1 0-0 3-1     4-0 3-2 5-0 2-1 3-1 5-0 7-2 7-3 6-1 8-2 
 5 Sparta Konarzyny1-2 4-3 1-1 2-1     2-1 1-3 2-1 2-1 3-0* 1-2 3-2 4-1 2-4 
 6 Zenit Redkowice1-4 1-1 0-2 2-1 2-2     5-2 2-1 5-0 5-0 3-1 2-0 1-0 7-1 
 7 Magic Niezabyszewo1-1 1-3 0-1 2-0 1-1 2-0     6-2 3-1 2-2 2-0 2-3 1-3 5-2 
 8 Skotawa Budowo1-2 0-5 4-3 0-0 1-2 4-1 0-3     0-1 5-3 4-2 1-2 4-1 12-1 
 9 Dolina Gałąźnia Wielka2-5 1-2 1-2 0-2 1-3 4-1 3-3 1-2     5-0 4-0 4-1 3-1 8-2 
 10 LKS Łebunia2-3 0-1 1-2 1-3 3-3 2-6 2-2 4-1 2-2     2-4 5-1 4-0 1-1 
 11 Pogoń II Lębork1-0 2-3 1-7 6-1 2-3 0-0 4-1 1-3 0-2 0-2     3-1 2-2 5-0 
 12 Orkan Gostkowo2-3 2-1 1-3 2-4 0-1 1-0 1-3 3-1 1-1 2-3 1-0     3-1 2-2 
 13 Start Łebień1-7 0-5 1-3 2-2 2-1 0-1 5-4 1-4 3-2 1-4 2-2 2-1     3-2 
 14 GKS Kołczygłowy0-1 1-4 1-3 1-8 2-3 1-1 1-4 2-4 0-7 1-4 4-0 3-3 1-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pogoń II Lębork 0-0 Zenit Redkowice 19 sierpnia, 12:00
Sparta Konarzyny 2-1 Czarni Czarne 19 sierpnia, 13:00
LKS Łebunia 0-1 GTS Czarna Dąbrówka 19 sierpnia, 16:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1-2 Arkonia Pomysk Wielki 19 sierpnia, 14:00
Start Łebień 1-4 Skotawa Budowo 18 sierpnia, 16:00
Magic Niezabyszewo 1-1 Kaszubia Studzienice 19 sierpnia, 14:00
Orkan Gostkowo 2-2 GKS Kołczygłowy 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Zenit Redkowice 7-1 GKS Kołczygłowy 26 sierpnia, 14:00
Kaszubia Studzienice 6-0 Orkan Gostkowo 26 sierpnia, 15:00
Skotawa Budowo 0-3 Magic Niezabyszewo 26 sierpnia, 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 3-1 Start Łebień 26 sierpnia, 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 4-1 Dolina Gałąźnia Wielka 25 sierpnia, 17:00
Czarni Czarne 5-0 LKS Łebunia 25 sierpnia, 15:00
Pogoń II Lębork 2-3 Sparta Konarzyny 26 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Sparta Konarzyny 2-1 Zenit Redkowice 2 września, 13:00
LKS Łebunia 2-4 Pogoń II Lębork 1 września, 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0-2 Czarni Czarne 2 września, 14:00
Start Łebień 0-5 GTS Czarna Dąbrówka 2 września, 11:00
Magic Niezabyszewo 0-1 Arkonia Pomysk Wielki 2 września, 16:30
Orkan Gostkowo 3-1 Skotawa Budowo 2 września, 13:00
GKS Kołczygłowy 0-1 Kaszubia Studzienice 2 września, 14:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Zenit Redkowice 1-4 Kaszubia Studzienice 9 września, 14:00
Skotawa Budowo 12-1 GKS Kołczygłowy 9 września, 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 3-0 Orkan Gostkowo 9 września, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 2-0 Magic Niezabyszewo 8 września, 17:00
Czarni Czarne 6-1 Start Łebień 8 września, 15:00
Pogoń II Lębork 0-2 Dolina Gałąźnia Wielka 9 września, 17:00
Sparta Konarzyny 3-0 LKS Łebunia 9 września, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 5 - 15-16 września

LKS Łebunia 2-6 Zenit Redkowice 15 września, 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1-3 Sparta Konarzyny 16 września, 14:00
Start Łebień 2-2 Pogoń II Lębork 16 września, 13:00
Magic Niezabyszewo 2-0 Czarni Czarne 16 września, 12:30
Orkan Gostkowo 2-1 GTS Czarna Dąbrówka 16 września, 13:00
GKS Kołczygłowy 1-3 Arkonia Pomysk Wielki 16 września, 14:00
Kaszubia Studzienice 4-1 Skotawa Budowo 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Zenit Redkowice 2-1 Skotawa Budowo 23 września, 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 0-2 Kaszubia Studzienice 23 września, 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 4-1 GKS Kołczygłowy 22 września, 17:00
Czarni Czarne 7-3 Orkan Gostkowo 22 września, 15:00
Pogoń II Lębork 4-1 Magic Niezabyszewo 22 września, 16:00
Sparta Konarzyny 4-1 Start Łebień 23 września, 13:00
LKS Łebunia 2-2 Dolina Gałąźnia Wielka 22 września, 17:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Dolina Gałąźnia Wielka 4-1 Zenit Redkowice 30 września, 14:00
Start Łebień 1-4 LKS Łebunia 30 września, 13:00
Magic Niezabyszewo 1-1 Sparta Konarzyny 29 września, 12:00
Orkan Gostkowo 1-0 Pogoń II Lębork 30 września, 13:00
GKS Kołczygłowy 1-8 Czarni Czarne 30 września, 14:00
Kaszubia Studzienice 4-1 GTS Czarna Dąbrówka 30 września, 15:00
Skotawa Budowo 4-3 Arkonia Pomysk Wielki 30 września, 14:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Zenit Redkowice 0-2 Arkonia Pomysk Wielki 7 października, 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 2-1 Skotawa Budowo 7 października, 13:00
Czarni Czarne 2-1 Kaszubia Studzienice 6 października, 14:00
Pogoń II Lębork 5-0 GKS Kołczygłowy 7 października, 16:00
Sparta Konarzyny 3-2 Orkan Gostkowo 7 października, 13:00
LKS Łebunia 2-2 Magic Niezabyszewo 6 października, 15:30
Dolina Gałąźnia Wielka 3-1 Start Łebień 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Start Łebień 0-1 Zenit Redkowice 14 października, 12:00
Magic Niezabyszewo 3-1 Dolina Gałąźnia Wielka 14 października, 13:30
Orkan Gostkowo 2-3 LKS Łebunia 14 października, 13:00
GKS Kołczygłowy 2-3 Sparta Konarzyny 14 października, 14:00
Kaszubia Studzienice 4-2 Pogoń II Lębork 14 października, 15:00
Skotawa Budowo 0-0 Czarni Czarne 14 października, 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 2-2 GTS Czarna Dąbrówka 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Zenit Redkowice 1-1 GTS Czarna Dąbrówka 21 października, 14:00
Czarni Czarne 3-1 Arkonia Pomysk Wielki 20 października, 14:00
Pogoń II Lębork 1-3 Skotawa Budowo 21 października, 15:00
Sparta Konarzyny 1-2 Kaszubia Studzienice 21 października, 13:00
LKS Łebunia 1-1 GKS Kołczygłowy 20 października, 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4-1 Orkan Gostkowo 21 października, 14:00
Start Łebień 5-4 Magic Niezabyszewo 21 października, 12:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Magic Niezabyszewo 2-0 Zenit Redkowice 28 października, 13:30
Orkan Gostkowo 3-1 Start Łebień 28 października, 13:00
GKS Kołczygłowy 0-7 Dolina Gałąźnia Wielka 28 października, 14:00
Kaszubia Studzienice 6-1 LKS Łebunia 28 października, 15:00
Skotawa Budowo 1-2 Sparta Konarzyny 28 października, 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 2-2 Pogoń II Lębork 28 października, 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 0-0 Czarni Czarne 28 października, 13:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Zenit Redkowice 2-1 Czarni Czarne 3 listopada, 14:00
Pogoń II Lębork 2-3 GTS Czarna Dąbrówka 4 listopada, 14:00
Sparta Konarzyny 1-1 Arkonia Pomysk Wielki 4 listopada, 13:00
LKS Łebunia 4-1 Skotawa Budowo 4 listopada, 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2-5 Kaszubia Studzienice 4 listopada, 14:00
Start Łebień 3-2 GKS Kołczygłowy 4 listopada, 12:00
Magic Niezabyszewo 2-3 Orkan Gostkowo 4 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Orkan Gostkowo 1-0 Zenit Redkowice 11 listopada, 13:00
GKS Kołczygłowy 1-4 Magic Niezabyszewo 11 listopada, 14:00
Kaszubia Studzienice 2-1 Start Łebień 11 listopada, 13:00
Skotawa Budowo 0-1 Dolina Gałąźnia Wielka 11 listopada, 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 4-4 LKS Łebunia 11 listopada, 13:30
GTS Czarna Dąbrówka 3-2 Sparta Konarzyny 11 listopada, 13:00
Czarni Czarne 7-2 Pogoń II Lębork 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Zenit Redkowice 3-1 Pogoń II Lębork 24 marca, 14:00
Czarni Czarne 4-0 Sparta Konarzyny 23 marca, 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 2-0 LKS Łebunia 23 marca, 16:00
Arkonia Pomysk Wielki 2-0 Dolina Gałąźnia Wielka 24 marca, 15:00
Skotawa Budowo 4-1 Start Łebień 24 marca, 14:00
Kaszubia Studzienice 4-2 Magic Niezabyszewo 24 marca, 15:00
GKS Kołczygłowy 3-3 Orkan Gostkowo 24 marca, 14:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

GKS Kołczygłowy 1-1 Zenit Redkowice 31 marca, 14:00
Orkan Gostkowo 2-3 Kaszubia Studzienice 31 marca, 13:00
Magic Niezabyszewo 6-2 Skotawa Budowo 31 marca, 13:30
Start Łebień 1-3 Arkonia Pomysk Wielki 31 marca, 12:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1-2 GTS Czarna Dąbrówka 31 marca, 14:00
LKS Łebunia 1-3 Czarni Czarne 30 marca, 17:00
Sparta Konarzyny 1-2 Pogoń II Lębork 31 marca, 13:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Zenit Redkowice 2-2 Sparta Konarzyny 6 kwietnia, 15:00
Pogoń II Lębork 0-2 LKS Łebunia 7 kwietnia, 17:00
Czarni Czarne 3-1 Dolina Gałąźnia Wielka 6 kwietnia, 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 4-2 Start Łebień 6 kwietnia, 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 4-2 Magic Niezabyszewo 7 kwietnia, 13:30
Skotawa Budowo 1-2 Orkan Gostkowo 7 kwietnia, 16:00
Kaszubia Studzienice 2-1 GKS Kołczygłowy 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Kaszubia Studzienice 1-0 Zenit Redkowice 14 kwietnia, 15:00
GKS Kołczygłowy 2-4 Skotawa Budowo 14 kwietnia, 14:00
Orkan Gostkowo 1-3 Arkonia Pomysk Wielki 13 kwietnia, 16:00
Magic Niezabyszewo 1-3 GTS Czarna Dąbrówka 14 kwietnia, 13:30
Start Łebień 2-2 Czarni Czarne 14 kwietnia, 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4-0 Pogoń II Lębork 14 kwietnia, 14:00
LKS Łebunia 3-3 Sparta Konarzyny 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 17 kwietnia

Zenit Redkowice 5-0 LKS Łebunia 20 kwietnia, 17:00
Sparta Konarzyny 2-1 Dolina Gałąźnia Wielka 20 kwietnia, 16:00
Pogoń II Lębork 2-2 Start Łebień 17 kwietnia, 18:00
Czarni Czarne 5-0 Magic Niezabyszewo 17 kwietnia, 16:30
GTS Czarna Dąbrówka 1-1 Orkan Gostkowo 17 kwietnia, 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 7-1 GKS Kołczygłowy 20 kwietnia, 15:00
Skotawa Budowo 1-2 Kaszubia Studzienice 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Skotawa Budowo 4-1 Zenit Redkowice 28 kwietnia, 14:00
Kaszubia Studzienice 5-0 Arkonia Pomysk Wielki 28 kwietnia, 14:00
GKS Kołczygłowy 1-4 GTS Czarna Dąbrówka 28 kwietnia, 14:00
Orkan Gostkowo 2-4 Czarni Czarne 28 kwietnia, 13:00
Magic Niezabyszewo 2-0 Pogoń II Lębork 28 kwietnia, 13:30
Start Łebień 2-1 Sparta Konarzyny 27 kwietnia, 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 5-0 LKS Łebunia 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Zenit Redkowice 5-0 Dolina Gałąźnia Wielka 4 maja, 17:00
LKS Łebunia 4-0 Start Łebień 4 maja, 15:00
Sparta Konarzyny 1-3 Magic Niezabyszewo 5 maja, 13:00
Pogoń II Lębork 3-1 Orkan Gostkowo 5 maja, 17:00
Czarni Czarne 8-2 GKS Kołczygłowy 4 maja, 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 0-0 Kaszubia Studzienice 5 maja, 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 4-0 Skotawa Budowo 3 maja, 13:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Arkonia Pomysk Wielki 4-2 Zenit Redkowice 12 maja, 13:30
Skotawa Budowo 0-5 GTS Czarna Dąbrówka 12 maja, 14:00
Kaszubia Studzienice 2-1 Czarni Czarne 12 maja, 15:00
GKS Kołczygłowy 4-0 Pogoń II Lębork 12 maja, 14:00
Orkan Gostkowo 0-1 Sparta Konarzyny 12 maja, 13:00
Magic Niezabyszewo 2-2 LKS Łebunia 11 maja, 14:30
Start Łebień 3-2 Dolina Gałąźnia Wielka 12 maja, 12:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Zenit Redkowice 1-0 Start Łebień 19 maja, 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3-3 Magic Niezabyszewo 19 maja, 14:00
LKS Łebunia 5-1 Orkan Gostkowo 18 maja, 17:00
Sparta Konarzyny 2-4 GKS Kołczygłowy 19 maja, 13:00
Pogoń II Lębork 1-0 Kaszubia Studzienice 19 maja, 17:00
Czarni Czarne 2-1 Skotawa Budowo 18 maja, 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 3-1 Arkonia Pomysk Wielki 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

GTS Czarna Dąbrówka 4-1 Zenit Redkowice 25 maja, 18:00
Arkonia Pomysk Wielki 3-1 Czarni Czarne 26 maja, 15:00
Skotawa Budowo 4-2 Pogoń II Lębork 26 maja, 14:00
Kaszubia Studzienice 3-0 Sparta Konarzyny 26 maja, 12:00
GKS Kołczygłowy 1-4 LKS Łebunia 26 maja, 14:00
Orkan Gostkowo 1-1 Dolina Gałąźnia Wielka 26 maja, 13:00
Magic Niezabyszewo 1-3 Start Łebień 26 maja, 13:30

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Zenit Redkowice 5-2 Magic Niezabyszewo 1 czerwca, 16:00
Start Łebień 2-1 Orkan Gostkowo 2 czerwca, 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 8-2 GKS Kołczygłowy 2 czerwca, 14:00
LKS Łebunia 2-3 Kaszubia Studzienice 1 czerwca, 17:00
Sparta Konarzyny 2-1 Skotawa Budowo 1 czerwca, 16:00
Pogoń II Lębork 1-7 Arkonia Pomysk Wielki 2 czerwca, 17:00
Czarni Czarne 0-0 GTS Czarna Dąbrówka 1 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Czarni Czarne 3-2 Zenit Redkowice 8 czerwca, 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 3-2 Pogoń II Lębork 8 czerwca, 18:00
Arkonia Pomysk Wielki 3-1 Sparta Konarzyny 8 czerwca, 17:00
Skotawa Budowo 5-3 LKS Łebunia 9 czerwca, 18:00
Kaszubia Studzienice 6-2 Dolina Gałąźnia Wielka 9 czerwca, 13:00
GKS Kołczygłowy 1-1 Start Łebień 8 czerwca, 15:00
Orkan Gostkowo 1-3 Magic Niezabyszewo 9 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Zenit Redkowice 2-0 Orkan Gostkowo 16 czerwca, 15:00
Magic Niezabyszewo 5-2 GKS Kołczygłowy 16 czerwca, 15:00
Start Łebień 1-7 Kaszubia Studzienice 16 czerwca, 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1-2 Skotawa Budowo 16 czerwca, 15:00
LKS Łebunia 1-2 Arkonia Pomysk Wielki 16 czerwca, 15:00
Sparta Konarzyny 4-3 GTS Czarna Dąbrówka 16 czerwca, 15:00
Pogoń II Lębork 6-1 Czarni Czarne 16 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa no10.pl 2018/2019 (Słupsk)

Klasa A no10.pl 2018/2019 (Słupsk I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas