[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Legnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik II Polkowice 24 72 24 0 0 224-9 12 0 0 127-4 12 0 0 97-5
2.  Unia Szklary Górne 24 63 21 0 3 110-34 10 0 2 68-17 11 0 1 42-17
3.  Kłos Moskorzyn 24 56 18 2 4 96-37 8 1 3 44-18 10 1 1 52-19
4.  Perła Potoczek 24 44 14 2 8 71-55 8 0 4 38-24 6 2 4 33-31
5.  Kupryt 02 Sucha Górna 24 37 12 1 11 53-76 7 1 4 33-28 5 0 7 20-48
6.  Platan Siedlce 24 34 11 1 12 76-81 6 0 6 48-38 5 1 6 28-43 2 3 1 0 1 5-3
7.  Relaks Szklary Dolne 24 34 11 1 12 48-78 7 1 4 25-19 4 0 8 23-59 2 3 1 0 1 3-5
8.  Sparta II Rudna 24 29 9 2 13 58-75 5 1 6 36-31 4 1 7 22-44
9.  Błysk Studzionki 24 24 7 3 14 47-106 3 2 7 21-50 4 1 7 26-56
10.  LZS Nowa Wieś Lubińska 24 20 6 2 16 49-113 3 2 7 31-55 3 0 9 18-58
11.  LZS Żelazny Most 24 13 4 1 19 39-110 3 0 9 23-48 1 1 10 16-62
12.  Zamet II Przemków 24 18 6 0 18 32-75 4 0 8 18-35 2 0 10 14-40
 Victoria Tymowa 24 16 5 1 18 25-79 4 0 8 15-34 1 1 10 10-45
Victoria Tymowa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Zamet II Przemków wycofał się z rozgrywek po 21. kolejce.
Górnik II Polkowice zrezygnował z awansu do klasy A.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Górnik II Polkowice    8-0 8-1 7-1 3-0* 16-1 24-0 14-0 18-0 8-1 15-0 3-0* 3-0* 
 2 Unia Szklary Górne2-4     2-4 4-1 10-0 3-1 4-1 7-1 11-1 11-1 8-1 3-2 3-0* 
 3 Kłos Moskorzyn0-5 0-3     5-1 6-0 5-2 5-2 0-1 5-2 4-0 10-1 3-0* 1-1 
 4 Perła Potoczek0-5 2-6 0-6*     7-2 2-3 4-0 2-0 3-1 4-0 7-0 3-0* 4-1 
 5 Kupryt 02 Sucha Górna1-5 2-5 0-2 4-1     4-2 4-1 1-0 4-4 1-4 3-2 6-2 3-0* 
 6 Platan Siedlce0-10 0-3 0-5 1-4 10-2     4-0 3-5 2-5 14-1 2-1 3-0* 9-2 
 7 Relaks Szklary Dolne2-8 1-2 1-2 0-0 0-2 3-1     3-2 1-0 2-1 3-1 6-0 3-0* 
 8 Sparta II Rudna0-5 2-3 5-5 1-3 3-1 2-3 2-4     1-2 6-2 4-0 4-2 6-1 
 9 Błysk Studzionki0-16 0-1 0-8 3-6 1-2 4-3 3-6 2-2     4-1 1-1 3-1 0-3 
 10 LZS Nowa Wieś Lubińska0-21 1-3 2-4 3-3 1-3 3-3 0-1 5-6 4-3     6-4 3-4 3-0* 
 11 LZS Żelazny Most0-8 0-7 1-6 2-7 2-3 1-3 3-4 5-2 3-5 0-3     3-0 3-0* 
 12 Zamet II Przemków0-3* 0-6 0-6 1-3 0-3* 0-3* 3-2 2-0 4-0 0-3* 1-4     7-2 
 13 Victoria Tymowa0-7 1-3 0-3* 0-3* 5-2 0-3* 3-2 0-3* 0-3* 4-1 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: LZS Żelazny Most.
 
Zamet II Przemków 4-0 Błysk Studzionki 19 sierpnia, 11:00
Victoria Tymowa 0-7 Górnik II Polkowice 19 sierpnia, 11:00
Unia Szklary Górne 2-4 Kłos Moskorzyn 19 sierpnia, 14:00
Sparta II Rudna 3-1 Kupryt 02 Sucha Górna 19 sierpnia, 11:00
Relaks Szklary Dolne 0-0 Perła Potoczek 19 sierpnia, 11:00
Platan Siedlce 14-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: LZS Nowa Wieś Lubińska.
 
Perła Potoczek 2-3 Platan Siedlce 26 sierpnia, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 4-1 Relaks Szklary Dolne 26 sierpnia, 14:00
Kłos Moskorzyn 0-1 Sparta II Rudna 26 sierpnia, 15:00
Górnik II Polkowice 8-0 Unia Szklary Górne 22 sierpnia, 17:00
Błysk Studzionki 0-3 Victoria Tymowa 26 sierpnia, 11:00
LZS Żelazny Most 3-0 Zamet II Przemków 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Zamet II Przemków.
 
Victoria Tymowa 2-1 LZS Żelazny Most 2 września, 11:00
Unia Szklary Górne 11-1 Błysk Studzionki 2 września, 14:00
Sparta II Rudna 0-5 Górnik II Polkowice 2 września, 11:00
Relaks Szklary Dolne 1-2 Kłos Moskorzyn 2 września, 11:00
Platan Siedlce 10-2 Kupryt 02 Sucha Górna 2 września, 14:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-3 Perła Potoczek 2 września, 13:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Perła Potoczek.
 
Kupryt 02 Sucha Górna 1-4 LZS Nowa Wieś Lubińska 9 września, 14:00
Kłos Moskorzyn 5-2 Platan Siedlce 9 września, 11:00
Górnik II Polkowice 24-0 Relaks Szklary Dolne 9 września, 11:00
Błysk Studzionki 2-2 Sparta II Rudna 9 września, 13:30
LZS Żelazny Most 0-7 Unia Szklary Górne 9 września, 11:00
Zamet II Przemków 7-2 Victoria Tymowa 9 września, 14:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Victoria Tymowa.
 
Unia Szklary Górne 3-2 Zamet II Przemków 16 września, 14:00
Sparta II Rudna 4-0 LZS Żelazny Most 16 września, 11:00
Relaks Szklary Dolne 1-0 Błysk Studzionki 16 września, 11:00
Platan Siedlce 0-10 Górnik II Polkowice 16 września, 14:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-4 Kłos Moskorzyn 16 września, 13:00
Perła Potoczek 7-2 Kupryt 02 Sucha Górna 16 września, 11:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Kupryt 02 Sucha Górna.
 
Kłos Moskorzyn 5-1 Perła Potoczek 23 września, 11:00
Górnik II Polkowice 8-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 23 września, 11:00
Błysk Studzionki 4-3 Platan Siedlce 23 września, 11:00
LZS Żelazny Most 3-4 Relaks Szklary Dolne 23 września, 11:00
Zamet II Przemków 2-0 Sparta II Rudna 23 września, 14:00
Victoria Tymowa 1-3 Unia Szklary Górne 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Unia Szklary Górne.
 
Sparta II Rudna 6-1 Victoria Tymowa 30 września, 11:00
Relaks Szklary Dolne 6-0 Zamet II Przemków 30 września, 11:00
Platan Siedlce 2-1 LZS Żelazny Most 30 września, 14:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 4-3 Błysk Studzionki 30 września, 13:00
Perła Potoczek 0-5 Górnik II Polkowice 30 września, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 0-2 Kłos Moskorzyn 30 września, 14:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Kłos Moskorzyn.
 
Górnik II Polkowice 3-0 Kupryt 02 Sucha Górna 7 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Błysk Studzionki 3-6 Perła Potoczek 7 października, 11:00
LZS Żelazny Most 0-3 LZS Nowa Wieś Lubińska 7 października, 11:00
Zamet II Przemków 0-3 Platan Siedlce 7 października, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Victoria Tymowa 3-2 Relaks Szklary Dolne 7 października, 11:00
Unia Szklary Górne 7-1 Sparta II Rudna 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Sparta II Rudna.
 
Relaks Szklary Dolne 1-2 Unia Szklary Górne 14 października, 11:00
Platan Siedlce 9-2 Victoria Tymowa 14 października, 14:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-4 Zamet II Przemków 14 października, 13:00
Perła Potoczek 7-0 LZS Żelazny Most 14 października, 14:00
Kupryt 02 Sucha Górna 4-4 Błysk Studzionki 14 października, 14:00
Kłos Moskorzyn 0-5 Górnik II Polkowice 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Górnik II Polkowice.
 
Błysk Studzionki 0-8 Kłos Moskorzyn 21 października, 11:00
LZS Żelazny Most 2-3 Kupryt 02 Sucha Górna 21 października, 11:00
Zamet II Przemków 1-3 Perła Potoczek 21 października, 14:00
Victoria Tymowa 4-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 21 października, 11:00
Unia Szklary Górne 3-1 Platan Siedlce 21 października, 14:00
Sparta II Rudna 2-4 Relaks Szklary Dolne 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Relaks Szklary Dolne.
 
Platan Siedlce 3-5 Sparta II Rudna 28 października, 14:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-3 Unia Szklary Górne 28 października, 11:00
Perła Potoczek 4-1 Victoria Tymowa 28 października, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 6-2 Zamet II Przemków 28 października, 14:00
Kłos Moskorzyn 10-1 LZS Żelazny Most 28 października, 11:00
Górnik II Polkowice 18-0 Błysk Studzionki 28 października, 11:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Błysk Studzionki.
 
LZS Żelazny Most 0-8 Górnik II Polkowice 4 listopada, 11:00
Zamet II Przemków 0-6 Kłos Moskorzyn 4 listopada, 14:00
Victoria Tymowa 5-2 Kupryt 02 Sucha Górna 4 listopada, 11:00
Unia Szklary Górne 4-1 Perła Potoczek 4 listopada, 14:00
Sparta II Rudna 6-2 LZS Nowa Wieś Lubińska 4 listopada, 11:00
Relaks Szklary Dolne 3-1 Platan Siedlce 4 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Platan Siedlce.
 
LZS Nowa Wieś Lubińska 0-1 Relaks Szklary Dolne 11 listopada, 13:00
Perła Potoczek 2-0 Sparta II Rudna 11 listopada, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 2-5 Unia Szklary Górne 10 listopada, 14:00
Kłos Moskorzyn 1-1 Victoria Tymowa 11 listopada, 11:00
Górnik II Polkowice 3-0 Zamet II Przemków 11 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Błysk Studzionki 1-1 LZS Żelazny Most 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Pauza: LZS Żelazny Most.
 
Błysk Studzionki 3-1 Zamet II Przemków 24 marca, 11:00
Górnik II Polkowice 3-0 Victoria Tymowa
(wo)
Kłos Moskorzyn 0-3 Unia Szklary Górne 24 marca, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 1-0 Sparta II Rudna 24 marca, 14:00
Perła Potoczek 4-0 Relaks Szklary Dolne 24 marca, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-3 Platan Siedlce 24 marca, 14:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Pauza: LZS Nowa Wieś Lubińska.
 
Platan Siedlce 1-4 Perła Potoczek 31 marca, 13:00
Relaks Szklary Dolne 0-2 Kupryt 02 Sucha Górna 31 marca, 11:00
Sparta II Rudna 5-5 Kłos Moskorzyn 31 marca, 11:00
Unia Szklary Górne 2-4 Górnik II Polkowice 31 marca, 11:00
Victoria Tymowa 0-3 Błysk Studzionki
(wo)
Zamet II Przemków 1-4 LZS Żelazny Most 31 marca, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pauza: Zamet II Przemków.
 
LZS Żelazny Most 3-0 Victoria Tymowa
(wo)
Błysk Studzionki 0-1 Unia Szklary Górne 7 kwietnia, 11:00
Górnik II Polkowice 14-0 Sparta II Rudna 7 kwietnia, 11:00
Kłos Moskorzyn 5-2 Relaks Szklary Dolne 7 kwietnia, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 4-2 Platan Siedlce 7 kwietnia, 14:00
Perła Potoczek 4-0 LZS Nowa Wieś Lubińska 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Pauza: Perła Potoczek.
 
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-3 Kupryt 02 Sucha Górna 14 kwietnia, 14:00
Platan Siedlce 0-5 Kłos Moskorzyn 14 kwietnia, 13:00
Relaks Szklary Dolne 2-8 Górnik II Polkowice 14 kwietnia, 11:00
Sparta II Rudna 1-2 Błysk Studzionki 14 kwietnia, 11:00
Unia Szklary Górne 8-1 LZS Żelazny Most 14 kwietnia, 14:00
Victoria Tymowa 0-3 Zamet II Przemków
(wo)

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Pauza: Victoria Tymowa.
 
Zamet II Przemków 0-6 Unia Szklary Górne 28 kwietnia, 11:00
LZS Żelazny Most 5-2 Sparta II Rudna 28 kwietnia, 11:00
Błysk Studzionki 3-6 Relaks Szklary Dolne 28 kwietnia, 11:00
Górnik II Polkowice 16-1 Platan Siedlce 28 kwietnia, 11:00
Kłos Moskorzyn 4-0 LZS Nowa Wieś Lubińska 28 kwietnia, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 4-1 Perła Potoczek 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Kupryt 02 Sucha Górna.
 
Perła Potoczek 0-6 Kłos Moskorzyn 1 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-6
LZS Nowa Wieś Lubińska 0-21 Górnik II Polkowice 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 11:00) odwołany
Platan Siedlce 2-5 Błysk Studzionki 1 maja, 13:00
Relaks Szklary Dolne 3-1 LZS Żelazny Most 1 maja, 11:00
Sparta II Rudna 4-2 Zamet II Przemków 1 maja, 11:00
Unia Szklary Górne 3-0 Victoria Tymowa
(wo)

Kolejka 20 - 4-5 maja

Pauza: Unia Szklary Górne.
 
Victoria Tymowa 0-3 Sparta II Rudna
(wo)
Zamet II Przemków 3-2 Relaks Szklary Dolne 5 maja, 11:00
LZS Żelazny Most 1-3 Platan Siedlce 5 maja, 11:00
Błysk Studzionki 4-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 5 maja, 11:00
Górnik II Polkowice 7-1 Perła Potoczek 5 maja, 11:00
Kłos Moskorzyn 6-0 Kupryt 02 Sucha Górna 5 maja, 11:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Pauza: Kłos Moskorzyn.
 
Kupryt 02 Sucha Górna 1-5 Górnik II Polkowice 12 maja, 14:00
Perła Potoczek 3-1 Błysk Studzionki 12 maja, 15:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 6-4 LZS Żelazny Most 12 maja, 14:00
Platan Siedlce 3-0 Zamet II Przemków 12 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Relaks Szklary Dolne 3-0 Victoria Tymowa
(wo)
Sparta II Rudna 2-3 Unia Szklary Górne 12 maja, 11:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Pauza: Sparta II Rudna.
 
Unia Szklary Górne 4-1 Relaks Szklary Dolne 19 maja, 14:00
Victoria Tymowa 0-3 Platan Siedlce
(wo)
Zamet II Przemków 0-3 LZS Nowa Wieś Lubińska
(wo)
LZS Żelazny Most 2-7 Perła Potoczek 19 maja, 11:00
Błysk Studzionki 1-2 Kupryt 02 Sucha Górna 19 maja, 11:00
Górnik II Polkowice 8-1 Kłos Moskorzyn 19 maja, 11:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Pauza: Górnik II Polkowice.
 
Kłos Moskorzyn 5-2 Błysk Studzionki 26 maja, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 3-2 LZS Żelazny Most 26 maja, 14:00
Perła Potoczek 3-0 Zamet II Przemków
(wo)
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-0 Victoria Tymowa
(wo)
Platan Siedlce 0-3 Unia Szklary Górne 26 maja, 13:00
Relaks Szklary Dolne 3-2 Sparta II Rudna 26 maja, 11:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Pauza: Relaks Szklary Dolne.
 
Sparta II Rudna 2-3 Platan Siedlce 2 czerwca, 11:00
Unia Szklary Górne 11-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 2 czerwca, 14:00
Victoria Tymowa 0-3 Perła Potoczek
(wo)
Zamet II Przemków 0-3 Kupryt 02 Sucha Górna
(wo)
LZS Żelazny Most 1-6 Kłos Moskorzyn 2 czerwca, 11:00
Błysk Studzionki 0-16 Górnik II Polkowice 2 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Pauza: Błysk Studzionki.
 
Górnik II Polkowice 15-0 LZS Żelazny Most 9 czerwca, 11:00
Kłos Moskorzyn 3-0 Zamet II Przemków
(wo)
Kupryt 02 Sucha Górna 3-0 Victoria Tymowa
(wo)
Perła Potoczek 2-6 Unia Szklary Górne 9 czerwca, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 5-6 Sparta II Rudna 9 czerwca, 11:00
Platan Siedlce 4-0 Relaks Szklary Dolne 9 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Pauza: Platan Siedlce.
 
Relaks Szklary Dolne 2-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 16 czerwca, 11:00
Sparta II Rudna 1-3 Perła Potoczek 16 czerwca, 11:00
Unia Szklary Górne 10-0 Kupryt 02 Sucha Górna 16 czerwca, 11:00
Victoria Tymowa 0-3 Kłos Moskorzyn
(wo)
Zamet II Przemków 0-3 Górnik II Polkowice
(wo)
LZS Żelazny Most 3-5 Błysk Studzionki 16 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas