[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Osława Zagórz 22 54 17 3 2 70-23 9 1 1 37-10 8 2 1 33-13
2.  LKS Górzanka 22 52 16 4 2 71-29 8 3 0 41-15 8 1 2 30-14
3.  Bieszczady Jankowce 22 43 13 4 5 65-38 7 1 3 32-15 6 3 2 33-23
4.  Nelson Polańczyk 22 39 11 6 5 68-47 5 3 3 34-25 6 3 2 34-22
5.  LKS Olszanica 22 36 10 6 6 56-41 7 2 2 33-19 3 4 4 23-22
6.  Otryt Lutowiska 22 31 9 4 9 47-48 5 3 3 24-18 4 1 6 23-30
7.  Gabry Łukowe 22 29 9 2 11 54-46 4 1 6 27-24 5 1 5 27-22
8.  LKS Czaszyn 22 27 8 3 11 45-53 6 2 3 30-21 2 1 8 15-32
9.  Lotnik Ustjanowa 22 18 6 0 16 27-60 3 0 8 14-32 3 0 8 13-28
10.  LKS Tyrawa Wołoska 22 16 4 4 14 32-69 1 3 7 13-27 3 1 7 19-42
11.  Zalew Myczkowce 22 9 2 3 17 21-84 1 1 9 14-46 1 2 8 7-38
12.  Pionier Średnia Wieś 22 22 7 1 14 27-45 5 0 6 12-20 2 1 8 15-25
Pionier Średnia Wieś wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Osława Zagórz    2-1 3-2 1-1 1-2 5-0 3-0 3-0 6-1 4-2 6-1 3-0* 
 2 LKS Górzanka0-0     2-2 5-5 5-1 3-2 2-1 4-0 4-2 6-1 8-0 2-1 
 3 Bieszczady Jankowce2-5 0-1     2-2 2-0 5-0 2-0 2-6 2-0 9-0* 3-0 3-1 
 4 Nelson Polańczyk1-4 3-3 4-3     1-1 2-3 2-3 5-2 3-0 6-3 6-2 1-1 
 5 LKS Olszanica1-2 1-3 4-4 3-2     2-1 3-3 6-2 3-1 5-1 2-0 3-0* 
 6 Otryt Lutowiska2-2 2-3 0-0 3-5 1-1     0-4 4-0 2-0 4-1 3-0 3-2 
 7 Gabry Łukowe2-4 2-3 3-4 0-3 1-3 6-3     1-2 3-0 1-1 5-1 3-0* 
 8 LKS Czaszyn0-4 2-1 2-6 1-2 4-4 4-1 6-2     2-0 5-0 1-1 3-0* 
 9 Lotnik Ustjanowa2-3 0-5 2-3 4-1 2-0 1-6 1-2 1-0     1-5 0-1 0-6 
 10 LKS Tyrawa Wołoska0-2 1-3 2-3 1-2 2-2 1-1 1-6 2-1 1-2     1-1 1-4 
 11 Zalew Myczkowce1-6 1-4 1-3 2-8 0-8 1-3 0-6 2-2 2-4 1-2     3-0* 
 12 Pionier Średnia Wieś2-1 0-3* 0-3* 0-3* 3-1 0-3* 2-0 2-0 0-3* 0-3* 3-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Osława Zagórz 4-2 LKS Tyrawa Wołoska 19 sierpnia, 13:00
Otryt Lutowiska 2-3 LKS Górzanka 19 sierpnia, 15:00
Zalew Myczkowce 2-2 LKS Czaszyn 19 sierpnia, 13:00
Gabry Łukowe 1-3 LKS Olszanica 19 sierpnia, 15:00
Nelson Polańczyk 1-1 Pionier Średnia Wieś 19 sierpnia, 15:30
Bieszczady Jankowce 2-0 Lotnik Ustjanowa 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

LKS Tyrawa Wołoska 1-4 Pionier Średnia Wieś 26 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 3-2 Nelson Polańczyk 26 sierpnia, 16:30
Bieszczady Jankowce 2-0 Gabry Łukowe 26 sierpnia, 13:00
LKS Czaszyn 2-0 Lotnik Ustjanowa 26 sierpnia, 13:00
LKS Górzanka 8-0 Zalew Myczkowce 26 sierpnia, 15:00
Osława Zagórz 5-0 Otryt Lutowiska 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Otryt Lutowiska 4-1 LKS Tyrawa Wołoska 2 września, 15:00
Zalew Myczkowce 1-6 Osława Zagórz 2 września, 13:00
Lotnik Ustjanowa 0-5 LKS Górzanka 2 września, 13:00
Gabry Łukowe 1-2 LKS Czaszyn 2 września, 15:00
Nelson Polańczyk 4-3 Bieszczady Jankowce 2 września, 16:30
Pionier Średnia Wieś 3-1 LKS Olszanica 2 września, 13:00

Kolejka 4 - 8-9 września

LKS Tyrawa Wołoska 2-2 LKS Olszanica 8 września, 16:30
Bieszczady Jankowce 3-1 Pionier Średnia Wieś 9 września, 13:00
LKS Czaszyn 1-2 Nelson Polańczyk 9 września, 13:00
LKS Górzanka 2-1 Gabry Łukowe 9 września, 13:00
Osława Zagórz 6-1 Lotnik Ustjanowa 9 września, 13:00
Otryt Lutowiska 3-0 Zalew Myczkowce 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Zalew Myczkowce 1-2 LKS Tyrawa Wołoska 16 września, 13:00
Lotnik Ustjanowa 1-6 Otryt Lutowiska 16 września, 13:00
Gabry Łukowe 2-4 Osława Zagórz 16 września, 15:00
Nelson Polańczyk 3-3 LKS Górzanka 16 września, 16:30
Pionier Średnia Wieś 2-0 LKS Czaszyn 16 września, 13:00
LKS Olszanica 4-4 Bieszczady Jankowce 16 września, 16:30

Kolejka 6 - 22-23 września

LKS Tyrawa Wołoska 2-3 Bieszczady Jankowce 23 września, 12:00
LKS Czaszyn 4-4 LKS Olszanica 23 września, 12:00
LKS Górzanka 2-1 Pionier Średnia Wieś 23 września, 12:00
Osława Zagórz 1-1 Nelson Polańczyk 23 września, 12:00
Otryt Lutowiska 0-4 Gabry Łukowe 23 września, 15:00
Zalew Myczkowce 2-4 Lotnik Ustjanowa 23 września, 12:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Lotnik Ustjanowa 1-5 LKS Tyrawa Wołoska 30 września, 12:00
Gabry Łukowe 5-1 Zalew Myczkowce 30 września, 15:00
Nelson Polańczyk 2-3 Otryt Lutowiska 30 września, 15:30
Pionier Średnia Wieś 2-1 Osława Zagórz 30 września, 12:00
LKS Olszanica 1-3 LKS Górzanka 30 września, 15:30
Bieszczady Jankowce 2-6 LKS Czaszyn 30 września, 12:00

Kolejka 8 - 6-7 października

LKS Tyrawa Wołoska 2-1 LKS Czaszyn 7 października, 12:00
LKS Górzanka 2-2 Bieszczady Jankowce 7 października, 12:00
Osława Zagórz 1-2 LKS Olszanica 7 października, 12:00
Otryt Lutowiska 3-2 Pionier Średnia Wieś 7 października, 13:00
Zalew Myczkowce 2-8 Nelson Polańczyk 7 października, 12:00
Lotnik Ustjanowa 1-2 Gabry Łukowe 7 października, 10:30

Kolejka 9 - 13-14 października

Gabry Łukowe 1-1 LKS Tyrawa Wołoska 14 października, 15:00
Nelson Polańczyk 3-0 Lotnik Ustjanowa 14 października, 15:30
Pionier Średnia Wieś 3-0 Zalew Myczkowce 14 października, 12:00
LKS Olszanica 2-1 Otryt Lutowiska 14 października, 15:30
Bieszczady Jankowce 2-5 Osława Zagórz 13 października, 14:00
LKS Czaszyn 2-1 LKS Górzanka 14 października, 12:00

Kolejka 10 - 20-21 października

LKS Tyrawa Wołoska 1-3 LKS Górzanka 21 października, 11:00
Osława Zagórz 3-0 LKS Czaszyn 21 października, 11:00
Otryt Lutowiska 0-0 Bieszczady Jankowce 21 października, 13:00
Zalew Myczkowce 0-8 LKS Olszanica 21 października, 11:00
Lotnik Ustjanowa 0-6 Pionier Średnia Wieś 21 października, 11:00
Gabry Łukowe 0-3 Nelson Polańczyk 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Nelson Polańczyk 6-3 LKS Tyrawa Wołoska 28 października, 11:00
Pionier Średnia Wieś 2-0 Gabry Łukowe 28 października, 11:00
LKS Olszanica 3-1 Lotnik Ustjanowa 28 października, 14:00
Bieszczady Jankowce 3-0 Zalew Myczkowce 28 października, 11:00
LKS Czaszyn 4-1 Otryt Lutowiska 28 października, 11:00
LKS Górzanka 0-0 Osława Zagórz 28 października, 11:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Lotnik Ustjanowa 2-3 Bieszczady Jankowce 7 kwietnia, 13:00
LKS Tyrawa Wołoska 0-2 Osława Zagórz 7 kwietnia, 13:00
LKS Górzanka 3-2 Otryt Lutowiska 7 kwietnia, 13:00
LKS Czaszyn 1-1 Zalew Myczkowce 7 kwietnia, 13:00
LKS Olszanica 3-3 Gabry Łukowe 7 kwietnia, 16:00
Pionier Średnia Wieś 0-3 Nelson Polańczyk
(wo)

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pionier Średnia Wieś 0-3 LKS Tyrawa Wołoska
(wo)
Nelson Polańczyk 1-1 LKS Olszanica 14 kwietnia, 13:00
Gabry Łukowe 3-4 Bieszczady Jankowce 14 kwietnia, 15:00
Lotnik Ustjanowa 1-0 LKS Czaszyn 14 kwietnia, 11:00
Zalew Myczkowce 1-4 LKS Górzanka 14 kwietnia, 16:30
Otryt Lutowiska 2-2 Osława Zagórz 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

LKS Tyrawa Wołoska 1-1 Otryt Lutowiska 28 kwietnia, 13:00
Osława Zagórz 6-1 Zalew Myczkowce 28 kwietnia, 13:00
LKS Górzanka 4-2 Lotnik Ustjanowa 28 kwietnia, 13:00
LKS Czaszyn 6-2 Gabry Łukowe 28 kwietnia, 13:00
Bieszczady Jankowce 2-2 Nelson Polańczyk 28 kwietnia, 13:00
LKS Olszanica 3-0 Pionier Średnia Wieś
(wo)

Kolejka 15 - 1 maja

LKS Olszanica 5-1 LKS Tyrawa Wołoska 1 maja, 16:30
Pionier Średnia Wieś 0-3 Bieszczady Jankowce
(wo)
Nelson Polańczyk 5-2 LKS Czaszyn 1 maja, 16:30
Gabry Łukowe 2-3 LKS Górzanka 1 maja, 15:00
Lotnik Ustjanowa 2-3 Osława Zagórz 1 maja, 13:00
Zalew Myczkowce 1-3 Otryt Lutowiska 1 maja, 16:30

Kolejka 16 - 4-5 maja

LKS Tyrawa Wołoska 1-1 Zalew Myczkowce 5 maja, 13:00
Otryt Lutowiska 2-0 Lotnik Ustjanowa 5 maja, 15:00
Osława Zagórz 3-0 Gabry Łukowe 5 maja, 13:00
LKS Górzanka 5-5 Nelson Polańczyk 5 maja, 13:00
LKS Czaszyn 3-0 Pionier Średnia Wieś
(wo)
Bieszczady Jankowce 2-0 LKS Olszanica 5 maja, 16:30

Kolejka 17 - 11-12 maja

Bieszczady Jankowce 9-0 LKS Tyrawa Wołoska 12 maja, 13:00
(wo)
na boisku 9-2
LKS Olszanica 6-2 LKS Czaszyn 12 maja, 16:30
Pionier Średnia Wieś 0-3 LKS Górzanka
(wo)
Nelson Polańczyk 1-4 Osława Zagórz 12 maja, 15:00
Gabry Łukowe 6-3 Otryt Lutowiska 12 maja, 15:00
Lotnik Ustjanowa 0-1 Zalew Myczkowce 12 maja, 13:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

LKS Tyrawa Wołoska 1-2 Lotnik Ustjanowa 19 maja, 13:00
Zalew Myczkowce 0-6 Gabry Łukowe 19 maja, 16:30
Otryt Lutowiska 3-5 Nelson Polańczyk 19 maja, 15:00
Osława Zagórz 3-0 Pionier Średnia Wieś
(wo)
LKS Górzanka 5-1 LKS Olszanica 19 maja, 13:00
LKS Czaszyn 2-6 Bieszczady Jankowce 19 maja, 13:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

LKS Czaszyn 5-0 LKS Tyrawa Wołoska 26 maja, 13:00
Bieszczady Jankowce 0-1 LKS Górzanka 26 maja, 13:00
LKS Olszanica 1-2 Osława Zagórz 26 maja, 16:30
Pionier Średnia Wieś 0-3 Otryt Lutowiska
(wo)
Nelson Polańczyk 6-2 Zalew Myczkowce 26 maja, 15:00
Gabry Łukowe 3-0 Lotnik Ustjanowa 26 maja, 15:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

LKS Tyrawa Wołoska 1-6 Gabry Łukowe 2 czerwca, 13:00
Lotnik Ustjanowa 4-1 Nelson Polańczyk 2 czerwca, 11:00
Zalew Myczkowce 3-0 Pionier Średnia Wieś
(wo)
Otryt Lutowiska 1-1 LKS Olszanica 2 czerwca, 15:00
Osława Zagórz 3-2 Bieszczady Jankowce 2 czerwca, 13:00
LKS Górzanka 4-0 LKS Czaszyn 2 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

LKS Górzanka 6-1 LKS Tyrawa Wołoska 9 czerwca, 13:00
LKS Czaszyn 0-4 Osława Zagórz 9 czerwca, 13:00
Bieszczady Jankowce 5-0 Otryt Lutowiska 9 czerwca, 13:00
LKS Olszanica 2-0 Zalew Myczkowce 9 czerwca, 16:30
Pionier Średnia Wieś 0-3 Lotnik Ustjanowa
(wo)
Nelson Polańczyk 2-3 Gabry Łukowe 9 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

LKS Tyrawa Wołoska 1-2 Nelson Polańczyk 16 czerwca, 13:00
Gabry Łukowe 3-0 Pionier Średnia Wieś
(wo)
Lotnik Ustjanowa 2-0 LKS Olszanica 16 czerwca, 13:00
Zalew Myczkowce 1-3 Bieszczady Jankowce 16 czerwca, 13:00
Otryt Lutowiska 4-0 LKS Czaszyn 16 czerwca, 13:00
Osława Zagórz 2-1 LKS Górzanka 16 czerwca, 13:00

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas