[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Osława Zagórz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Otryt Lutowiska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zalew Myczkowce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lotnik Ustjanowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gabry Łukowe 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Nelson Polańczyk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pionier Średnia Wieś 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Olszanica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bieszczady Jankowce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Czaszyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Górzanka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Tyrawa Wołoska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Osława Zagórz    
 2 Otryt Lutowiska    
 3 Zalew Myczkowce    
 4 Lotnik Ustjanowa    
 5 Gabry Łukowe    
 6 Nelson Polańczyk    
 7 Pionier Średnia Wieś    
 8 LKS Olszanica    
 9 Bieszczady Jankowce    
 10 LKS Czaszyn    
 11 LKS Górzanka    
 12 LKS Tyrawa Wołoska    

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Osława Zagórz - LKS Tyrawa Wołoska 19 sierpnia, 13:00
Otryt Lutowiska - LKS Górzanka 19 sierpnia, 15:00
Zalew Myczkowce - LKS Czaszyn 19 sierpnia, 13:00
Gabry Łukowe - LKS Olszanica 19 sierpnia, 15:00
Nelson Polańczyk - Pionier Średnia Wieś 19 sierpnia, 15:30
Bieszczady Jankowce - Lotnik Ustjanowa 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

LKS Tyrawa Wołoska - Pionier Średnia Wieś 26 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica - Nelson Polańczyk 26 sierpnia, 16:30
Bieszczady Jankowce - Gabry Łukowe 26 sierpnia, 13:00
LKS Czaszyn - Lotnik Ustjanowa 26 sierpnia, 13:00
LKS Górzanka - Zalew Myczkowce 26 sierpnia, 15:00
Osława Zagórz - Otryt Lutowiska 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Otryt Lutowiska - LKS Tyrawa Wołoska
Zalew Myczkowce - Osława Zagórz
Lotnik Ustjanowa - LKS Górzanka
Gabry Łukowe - LKS Czaszyn
Nelson Polańczyk - Bieszczady Jankowce
Pionier Średnia Wieś - LKS Olszanica

Kolejka 4 - 8-9 września

LKS Tyrawa Wołoska - LKS Olszanica
Bieszczady Jankowce - Pionier Średnia Wieś
LKS Czaszyn - Nelson Polańczyk
LKS Górzanka - Gabry Łukowe
Osława Zagórz - Lotnik Ustjanowa
Otryt Lutowiska - Zalew Myczkowce

Kolejka 5 - 15-16 września

Zalew Myczkowce - LKS Tyrawa Wołoska
Lotnik Ustjanowa - Otryt Lutowiska
Gabry Łukowe - Osława Zagórz
Nelson Polańczyk - LKS Górzanka
Pionier Średnia Wieś - LKS Czaszyn
LKS Olszanica - Bieszczady Jankowce

Kolejka 6 - 22-23 września

LKS Tyrawa Wołoska - Bieszczady Jankowce
LKS Czaszyn - LKS Olszanica
LKS Górzanka - Pionier Średnia Wieś
Osława Zagórz - Nelson Polańczyk
Otryt Lutowiska - Gabry Łukowe
Zalew Myczkowce - Lotnik Ustjanowa

Kolejka 7 - 29-30 września

Lotnik Ustjanowa - LKS Tyrawa Wołoska
Gabry Łukowe - Zalew Myczkowce
Nelson Polańczyk - Otryt Lutowiska
Pionier Średnia Wieś - Osława Zagórz
LKS Olszanica - LKS Górzanka
Bieszczady Jankowce - LKS Czaszyn

Kolejka 8 - 6-7 października

LKS Tyrawa Wołoska - LKS Czaszyn
LKS Górzanka - Bieszczady Jankowce
Osława Zagórz - LKS Olszanica
Otryt Lutowiska - Pionier Średnia Wieś
Zalew Myczkowce - Nelson Polańczyk
Lotnik Ustjanowa - Gabry Łukowe

Kolejka 9 - 13-14 października

Gabry Łukowe - LKS Tyrawa Wołoska
Nelson Polańczyk - Lotnik Ustjanowa
Pionier Średnia Wieś - Zalew Myczkowce
LKS Olszanica - Otryt Lutowiska
Bieszczady Jankowce - Osława Zagórz
LKS Czaszyn - LKS Górzanka

Kolejka 10 - 20-21 października

LKS Tyrawa Wołoska - LKS Górzanka
Osława Zagórz - LKS Czaszyn
Otryt Lutowiska - Bieszczady Jankowce
Zalew Myczkowce - LKS Olszanica
Lotnik Ustjanowa - Pionier Średnia Wieś
Gabry Łukowe - Nelson Polańczyk

Kolejka 11 - 27-28 października

Nelson Polańczyk - LKS Tyrawa Wołoska
Pionier Średnia Wieś - Gabry Łukowe
LKS Olszanica - Lotnik Ustjanowa
Bieszczady Jankowce - Zalew Myczkowce
LKS Czaszyn - Otryt Lutowiska
LKS Górzanka - Osława Zagórz

Kolejka 12

Lotnik Ustjanowa - Bieszczady Jankowce
LKS Tyrawa Wołoska - Osława Zagórz
LKS Górzanka - Otryt Lutowiska
LKS Czaszyn - Zalew Myczkowce
LKS Olszanica - Gabry Łukowe
Pionier Średnia Wieś - Nelson Polańczyk

Kolejka 13

Pionier Średnia Wieś - LKS Tyrawa Wołoska
Nelson Polańczyk - LKS Olszanica
Gabry Łukowe - Bieszczady Jankowce
Lotnik Ustjanowa - LKS Czaszyn
Zalew Myczkowce - LKS Górzanka
Otryt Lutowiska - Osława Zagórz

Kolejka 14

LKS Tyrawa Wołoska - Otryt Lutowiska
Osława Zagórz - Zalew Myczkowce
LKS Górzanka - Lotnik Ustjanowa
LKS Czaszyn - Gabry Łukowe
Bieszczady Jankowce - Nelson Polańczyk
LKS Olszanica - Pionier Średnia Wieś

Kolejka 15

LKS Olszanica - LKS Tyrawa Wołoska
Pionier Średnia Wieś - Bieszczady Jankowce
Nelson Polańczyk - LKS Czaszyn
Gabry Łukowe - LKS Górzanka
Lotnik Ustjanowa - Osława Zagórz
Zalew Myczkowce - Otryt Lutowiska

Kolejka 16

LKS Tyrawa Wołoska - Zalew Myczkowce
Otryt Lutowiska - Lotnik Ustjanowa
Osława Zagórz - Gabry Łukowe
LKS Górzanka - Nelson Polańczyk
LKS Czaszyn - Pionier Średnia Wieś
Bieszczady Jankowce - LKS Olszanica

Kolejka 17

Bieszczady Jankowce - LKS Tyrawa Wołoska
LKS Olszanica - LKS Czaszyn
Pionier Średnia Wieś - LKS Górzanka
Nelson Polańczyk - Osława Zagórz
Gabry Łukowe - Otryt Lutowiska
Lotnik Ustjanowa - Zalew Myczkowce

Kolejka 18

LKS Tyrawa Wołoska - Lotnik Ustjanowa
Zalew Myczkowce - Gabry Łukowe
Otryt Lutowiska - Nelson Polańczyk
Osława Zagórz - Pionier Średnia Wieś
LKS Górzanka - LKS Olszanica
LKS Czaszyn - Bieszczady Jankowce

Kolejka 19

LKS Czaszyn - LKS Tyrawa Wołoska
Bieszczady Jankowce - LKS Górzanka
LKS Olszanica - Osława Zagórz
Pionier Średnia Wieś - Otryt Lutowiska
Nelson Polańczyk - Zalew Myczkowce
Gabry Łukowe - Lotnik Ustjanowa

Kolejka 20

LKS Tyrawa Wołoska - Gabry Łukowe
Lotnik Ustjanowa - Nelson Polańczyk
Zalew Myczkowce - Pionier Średnia Wieś
Otryt Lutowiska - LKS Olszanica
Osława Zagórz - Bieszczady Jankowce
LKS Górzanka - LKS Czaszyn

Kolejka 21

LKS Górzanka - LKS Tyrawa Wołoska
LKS Czaszyn - Osława Zagórz
Bieszczady Jankowce - Otryt Lutowiska
LKS Olszanica - Zalew Myczkowce
Pionier Średnia Wieś - Lotnik Ustjanowa
Nelson Polańczyk - Gabry Łukowe

Kolejka 22

LKS Tyrawa Wołoska - Nelson Polańczyk
Gabry Łukowe - Pionier Średnia Wieś
Lotnik Ustjanowa - LKS Olszanica
Zalew Myczkowce - Bieszczady Jankowce
Otryt Lutowiska - LKS Czaszyn
Osława Zagórz - LKS Górzanka

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas