[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Golcowa 17 45 15 0 2 70-20 9 0 0 46-8 6 0 2 24-12
2.  LKS Górki 17 32 10 2 5 85-19 7 1 1 51-5 3 1 4 34-14
3.  LKS Trześniów 16 31 10 1 5 35-21 4 1 3 14-9 6 0 2 21-12 2 3 1 0 1 5-3
4.  LKS Hłudno 16 31 10 1 5 39-25 5 1 2 24-13 5 0 3 15-12 2 3 1 0 1 3-5
5.  Victoria Niebocko 16 27 7 6 3 43-24 3 3 2 13-8 4 3 1 30-16
6.  JKS Jasionów 17 21 6 3 8 48-37 3 1 4 33-18 3 2 4 15-19 1 3 1 0 0 2-0
7.  Jutrzenka Jaćmierz 16 21 6 3 7 28-27 4 1 3 16-13 2 2 4 12-14 1 0 0 0 1 0-2
8.  Orły Jabłonka 17 20 6 2 9 30-53 2 0 6 14-27 4 2 3 16-26
9.  Sokół Domaradz 16 17 5 2 9 41-49 4 2 2 29-18 1 0 7 12-31
10.  LKS Wzdów 16 15 5 0 11 31-69 3 0 5 20-26 2 0 6 11-43
11.  Zryw Dydnia 16 0 0 0 16 9-115 0 0 8 5-49 0 0 8 4-66
San Nozdrzec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Golcowa    2-1 3-0 4-1 2-1 4-1 10-0 6-3 10-0 5-1 
 2 LKS Górki3-1     3-0 5-1 1-1 6-0 1-2 7-0 6-0 19-0 
 3 LKS Trześniów2-3 3-2     0-1 3-0 1-1 0-1 3-1 2-0 
 4 LKS Hłudno2-5     3-3 2-1 1-0 1-2 1-0 5-1 9-1 
 5 Victoria Niebocko2-1 1-1 1-2 1-2     0-0 0-0 6-2 2-0 
 6 JKS Jasionów3-4 3-4 0-3 1-4     2-2 5-0 10-0 9-1 
 7 Jutrzenka Jaćmierz3-4 1-0 1-0 2-2 0-2     3-0* 4-1 2-4 
 8 Orły Jabłonka1-3 0-10 0-3 1-2 4-1     0-4 2-4 6-0 
 9 Sokół Domaradz0-3* 4-2 0-2 3-3 6-3 2-1 3-3     11-1 
 10 LKS Wzdów1-5 1-3 3-4 0-3 0-4 5-4 5-3     5-0 
 11 Zryw Dydnia0-4 0-14 0-5 0-4 1-11 3-4 0-5 1-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

San Nozdrzec - Jutrzenka Jaćmierz 19 sierpnia, 13:00
było 3-3, anulowany
LKS Hłudno 2-1 JKS Jasionów 19 sierpnia, 13:00
Victoria Niebocko 2-1 LKS Golcowa 19 sierpnia, 13:00
LKS Wzdów 5-4 Orły Jabłonka 19 sierpnia, 13:00
Zryw Dydnia 0-14 LKS Górki 19 sierpnia, 16:30
LKS Trześniów 3-1 Sokół Domaradz 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Jutrzenka Jaćmierz 4-1 Sokół Domaradz 26 sierpnia, 13:00
LKS Górki 3-0 LKS Trześniów 26 sierpnia, 15:00
Orły Jabłonka 6-0 Zryw Dydnia 26 sierpnia, 13:00
JKS Jasionów 1-4 Victoria Niebocko 26 sierpnia, 16:30
San Nozdrzec - LKS Hłudno 26 sierpnia, 15:00
było 1-6, anulowany
LKS Wzdów 1-5 LKS Golcowa 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 1-2 września

LKS Hłudno 1-0 Jutrzenka Jaćmierz 2 września, 13:00
Victoria Niebocko - San Nozdrzec 2 września, 13:00
było 1-0, anulowany
LKS Wzdów 0-3 JKS Jasionów 2 września, 13:00
Zryw Dydnia 0-4 LKS Golcowa 2 września, 16:30
LKS Trześniów 0-1 Orły Jabłonka 2 września, 11:00
Sokół Domaradz 4-2 LKS Górki 2 września, 11:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Jutrzenka Jaćmierz 1-0 LKS Górki 9 września, 13:00
Orły Jabłonka 0-4 Sokół Domaradz 9 września, 13:00
LKS Golcowa 3-0 LKS Trześniów 9 września, 13:00
JKS Jasionów 9-1 Zryw Dydnia 9 września, 16:30
San Nozdrzec - LKS Wzdów 9 września, 15:00
było 3-0, anulowany
LKS Hłudno 3-3 Victoria Niebocko 9 września, 13:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Victoria Niebocko 0-0 Jutrzenka Jaćmierz 16 września, 13:00
LKS Wzdów 1-3 LKS Hłudno 16 września, 13:00
Zryw Dydnia - San Nozdrzec 16 września, 16:30
było 1-0, anulowany
LKS Trześniów 3-0 JKS Jasionów 16 września, 11:00
Sokół Domaradz 0-3 LKS Golcowa 16 września, 11:00
(wo)
przerwany w 75. minucie przy stanie 0-2 z powodu gróźb wobec sędziego ze strony zawodnika gospodarzy
LKS Górki 1-2 Orły Jabłonka 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Jutrzenka Jaćmierz 3-0 Orły Jabłonka 23 września, 12:00
(wo)
na boisku 1-3
LKS Golcowa 2-1 LKS Górki 23 września, 12:00
JKS Jasionów 5-0 Sokół Domaradz 23 września, 15:30
San Nozdrzec - LKS Trześniów 23 września, 15:00
było 0-1, anulowany
LKS Hłudno 9-1 Zryw Dydnia 23 września, 12:00
Victoria Niebocko 6-2 LKS Wzdów 23 września, 12:00

Kolejka 7 - 29-30 września

LKS Wzdów 0-4 Jutrzenka Jaćmierz 30 września, 12:00
Zryw Dydnia 1-11 Victoria Niebocko 30 września, 15:30
LKS Trześniów 0-1 LKS Hłudno 30 września, 11:00
Sokół Domaradz - San Nozdrzec 30 września, 11:00
było 3-0, anulowany
LKS Górki 1-1 JKS Jasionów 30 września, 15:00
Orły Jabłonka 1-3 LKS Golcowa 30 września, 12:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Jutrzenka Jaćmierz 3-4 LKS Golcowa 7 października, 12:00
JKS Jasionów 2-2 Orły Jabłonka 7 października, 15:30
San Nozdrzec - LKS Górki 7 października, 15:00
było 1-5, anulowany
LKS Hłudno 1-0 Sokół Domaradz 7 października, 12:00
Victoria Niebocko 1-2 LKS Trześniów 7 października, 12:00
LKS Wzdów 5-0 Zryw Dydnia 7 października, 12:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Zryw Dydnia 0-5 Jutrzenka Jaćmierz 14 października, 15:30
LKS Trześniów 2-0 LKS Wzdów 14 października, 11:00
Sokół Domaradz 3-3 Victoria Niebocko 14 października, 12:00
LKS Górki 5-1 LKS Hłudno 14 października, 15:00
Orły Jabłonka - San Nozdrzec 14 października, 12:00
było 2-0, anulowany
LKS Golcowa 4-1 JKS Jasionów 14 października, 12:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Jutrzenka Jaćmierz 0-2 JKS Jasionów 21 października, 11:00
San Nozdrzec - LKS Golcowa 21 października, 14:30
było 1-5, anulowany
LKS Hłudno 1-2 Orły Jabłonka 21 października, 11:00
Victoria Niebocko 1-1 LKS Górki 21 października, 11:00
LKS Wzdów 5-3 Sokół Domaradz 21 października, 11:00
Zryw Dydnia 0-5 LKS Trześniów 21 października, 14:30

Kolejka 11 - 27-28 października

LKS Trześniów 1-1 Jutrzenka Jaćmierz 28 października, 11:00
Sokół Domaradz 11-1 Zryw Dydnia 28 października, 11:00
LKS Górki 6-0 LKS Wzdów 27 października, 15:00
Orły Jabłonka 1-2 Victoria Niebocko 28 października, 11:00
LKS Golcowa 4-1 LKS Hłudno 28 października, 14:00
JKS Jasionów - San Nozdrzec 28 października, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: Jutrzenka Jaćmierz.
 
JKS Jasionów 0-3 LKS Hłudno 7 kwietnia, 16:30
LKS Golcowa 2-1 Victoria Niebocko 7 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 2-4 LKS Wzdów 7 kwietnia, 13:00
LKS Górki 19-0 Zryw Dydnia 7 kwietnia, 15:00
Sokół Domaradz 0-2 LKS Trześniów 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: LKS Hłudno.
 
LKS Golcowa 10-0 LKS Wzdów 14 kwietnia, 13:00
Sokół Domaradz 2-1 Jutrzenka Jaćmierz 14 kwietnia, 11:00
LKS Trześniów 3-2 LKS Górki 14 kwietnia, 11:00
Zryw Dydnia 1-2 Orły Jabłonka 14 kwietnia, 16:30
Victoria Niebocko 0-0 JKS Jasionów 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Jutrzenka Jaćmierz 1-0 LKS Hłudno 28 kwietnia, 13:00
JKS Jasionów 10-0 LKS Wzdów 28 kwietnia, 16:30
LKS Golcowa 5-1 Zryw Dydnia 28 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 0-3 LKS Trześniów 28 kwietnia, 13:00
LKS Górki 7-0 Sokół Domaradz 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: LKS Wzdów.
 
LKS Górki 6-0 Jutrzenka Jaćmierz 1 maja, 15:00
Sokół Domaradz 3-3 Orły Jabłonka 1 maja, 11:00
LKS Trześniów 2-3 LKS Golcowa 1 maja, 11:00
Zryw Dydnia 3-4 JKS Jasionów 1 maja, 16:30
Victoria Niebocko 1-2 LKS Hłudno 1 maja, 11:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Zryw Dydnia.
 
Jutrzenka Jaćmierz 2-2 Victoria Niebocko 5 maja, 13:00
LKS Hłudno 5-1 LKS Wzdów 5 maja, 11:00
JKS Jasionów 3-4 LKS Trześniów 5 maja, 16:30
LKS Golcowa 6-3 Sokół Domaradz 5 maja, 13:00
Orły Jabłonka 0-10 LKS Górki 5 maja, 13:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: LKS Trześniów.
 
Orły Jabłonka 4-1 Jutrzenka Jaćmierz 12 maja, 13:00
LKS Górki 3-1 LKS Golcowa 12 maja, 15:00
Sokół Domaradz 6-3 JKS Jasionów 12 maja, 11:00
Zryw Dydnia 0-4 LKS Hłudno 12 maja, 16:30
LKS Wzdów 3-4 Victoria Niebocko 12 maja, 13:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Sokół Domaradz.
 
Jutrzenka Jaćmierz 2-4 LKS Wzdów 19 maja, 13:00
Victoria Niebocko 2-0 Zryw Dydnia 19 maja, 13:00
LKS Hłudno 2-5 LKS Trześniów 19 maja, 11:00
JKS Jasionów 3-4 LKS Górki 19 maja, 16:30
LKS Golcowa 10-0 Orły Jabłonka 19 maja, 13:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: LKS Górki.
 
LKS Golcowa - Jutrzenka Jaćmierz 26 maja, 13:00
Orły Jabłonka - JKS Jasionów 26 maja, 13:00
Sokół Domaradz - LKS Hłudno 26 maja, 11:00
LKS Trześniów - Victoria Niebocko 26 maja, 11:00
Zryw Dydnia - LKS Wzdów 26 maja, 16:30

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Jutrzenka Jaćmierz - Zryw Dydnia
LKS Wzdów - LKS Trześniów
Victoria Niebocko - Sokół Domaradz
LKS Hłudno - LKS Górki
JKS Jasionów - LKS Golcowa

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: LKS Golcowa.
 
JKS Jasionów - Jutrzenka Jaćmierz
Orły Jabłonka - LKS Hłudno
LKS Górki - Victoria Niebocko
Sokół Domaradz - LKS Wzdów
LKS Trześniów - Zryw Dydnia

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: JKS Jasionów.
 
Jutrzenka Jaćmierz - LKS Trześniów
Zryw Dydnia - Sokół Domaradz
LKS Wzdów - LKS Górki
Victoria Niebocko - Orły Jabłonka
LKS Hłudno - LKS Golcowa

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas