[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Jasionka 20 50 16 2 2 48-13 8 1 1 28-6 8 1 1 20-7
2.  LKS Lubatowa 20 44 13 5 2 62-26 8 1 1 39-11 5 4 1 23-15
3.  Błękitni Jasienica Rosielna 20 43 14 1 5 60-27 7 1 2 27-12 7 0 3 33-15
4.  LKS Głowienka 20 41 12 5 3 60-27 6 3 1 24-14 6 2 2 36-13
5.  Jasiołka Jaśliska 20 28 8 4 8 26-25 4 3 3 15-10 4 1 5 11-15
6.  Nafciarz Bóbrka 20 25 7 4 9 40-45 4 2 4 28-22 3 2 5 12-23 2 4 1 1 0 5-4
7.  Rotar Węglówka 20 25 7 4 9 44-53 4 2 4 24-23 3 2 5 20-30 2 1 0 1 1 4-5
8.  Koniczynka Krosno 20 22 6 4 10 39-45 4 1 5 19-24 2 3 5 20-21 2 4 1 1 0 2-1
9.  Orzeł Pustyny 20 22 7 1 12 35-51 4 1 5 21-20 3 0 7 14-31 2 1 0 1 1 1-2
10.  Piastovia Miejsce Piastowe 20 8 2 2 16 24-69 1 1 8 11-35 1 1 8 13-34
11.  Beskid Równe 20 6 2 0 18 6-63 2 0 8 5-26 0 0 10 1-37
Beskid Równe wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Tornado Wrocanka wycofało się z rozgrywek po 12. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Huragan Jasionka    2-2 3-0 0-1 1-0 5-0 2-1 3-1 5-0 4-1 3-0* 
 2 LKS Lubatowa1-0     1-5 2-1 4-0 1-0 9-0 4-4 6-0 4-1 7-0 
 3 Błękitni Jasienica Rosielna0-1 4-4     1-4 1-0 4-1 5-1 2-1 3-0 4-0 3-0* 
 4 LKS Głowienka2-3 4-1 2-1     0-0 2-0 1-1 3-2 3-2 4-4 3-0* 
 5 Jasiołka Jaśliska1-2 1-1 0-2 1-1     1-1 4-0 1-0 1-2 4-1 1-0 
 6 Nafciarz Bóbrka1-2 0-2 4-0 2-2 1-3     2-2 5-3 5-6 5-2 3-0* 
 7 Rotar Węglówka1-1 1-2 2-5 1-7 3-1 2-3     2-2 3-1 4-0 5-1 
 8 Koniczynka Krosno0-4 1-1 3-5 2-9 3-0* 0-1 1-4     1-0 2-0 6-0 
 9 Orzeł Pustyny0-1 1-2 0-2 1-7 0-1 7-2 5-3 1-1     3-1 3-0* 
 10 Piastovia Miejsce Piastowe1-3 1-5 0-10 2-4 2-3 1-1 1-5 0-3* 0-1     3-0* 
 11 Beskid Równe0-3 0-3* 0-3* 1-0 0-3* 0-3 0-3* 0-3* 4-2 0-3*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Tornado Wrocanka - Rotar Węglówka 19 sierpnia, 13:00
było 0-4, anulowany
Piastovia Miejsce Piastowe 0-10 Błękitni Jasienica Rosielna 19 sierpnia, 15:00
Huragan Jasionka 5-0 Nafciarz Bóbrka 19 sierpnia, 13:00
LKS Lubatowa 4-4 Koniczynka Krosno 19 sierpnia, 13:00
Orzeł Pustyny 1-7 LKS Głowienka 19 sierpnia, 16:30
Jasiołka Jaśliska 1-0 Beskid Równe 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Rotar Węglówka 5-1 Beskid Równe 26 sierpnia, 13:00
LKS Głowienka 0-0 Jasiołka Jaśliska 26 sierpnia, 15:00
Koniczynka Krosno 1-0 Orzeł Pustyny 26 sierpnia, 16:30
Nafciarz Bóbrka 0-2 LKS Lubatowa 26 sierpnia, 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna 0-1 Huragan Jasionka 26 sierpnia, 13:00
Tornado Wrocanka - Piastovia Miejsce Piastowe 26 sierpnia, 13:00
było 1-2, anulowany

Kolejka 3 - 1-2 września

Piastovia Miejsce Piastowe 1-5 Rotar Węglówka 2 września, 15:00
Huragan Jasionka - Tornado Wrocanka 2 września, 13:00
było 11-0, anulowany
LKS Lubatowa 1-5 Błękitni Jasienica Rosielna 2 września, 13:00
Orzeł Pustyny 7-2 Nafciarz Bóbrka 2 września, 13:00
Jasiołka Jaśliska 1-0 Koniczynka Krosno 2 września, 13:00
Beskid Równe 1-0 LKS Głowienka 2 września, 13:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Rotar Węglówka 1-7 LKS Głowienka 9 września, 13:00
Koniczynka Krosno 6-0 Beskid Równe 9 września, 16:30
Nafciarz Bóbrka 1-3 Jasiołka Jaśliska 9 września, 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna 3-0 Orzeł Pustyny 9 września, 16:30
Tornado Wrocanka - LKS Lubatowa 9 września, 13:00
było 2-3, anulowany
Piastovia Miejsce Piastowe 1-3 Huragan Jasionka 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Huragan Jasionka 2-1 Rotar Węglówka 16 września, 13:00
LKS Lubatowa 4-1 Piastovia Miejsce Piastowe 16 września, 13:00
Orzeł Pustyny - Tornado Wrocanka 16 września, 16:30
było 3-2, anulowany
Jasiołka Jaśliska 0-2 Błękitni Jasienica Rosielna 16 września, 13:00
Beskid Równe 0-3 Nafciarz Bóbrka 16 września, 13:00
LKS Głowienka 3-2 Koniczynka Krosno 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Rotar Węglówka 2-2 Koniczynka Krosno 23 września, 12:00
Nafciarz Bóbrka 2-2 LKS Głowienka 23 września, 12:00
Błękitni Jasienica Rosielna 3-0 Beskid Równe 23 września, 12:00
(wo)
przerwany w 2. minucie przy stanie 1-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Tornado Wrocanka - Jasiołka Jaśliska 23 września, 12:00
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Piastovia Miejsce Piastowe 0-1 Orzeł Pustyny 23 września, 15:00
Huragan Jasionka 2-2 LKS Lubatowa 23 września, 12:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Orzeł Pustyny 0-1 Huragan Jasionka 30 września, 12:00
Jasiołka Jaśliska 4-1 Piastovia Miejsce Piastowe 30 września, 12:00
Beskid Równe - Tornado Wrocanka 30 września, 12:00
było 4-7, anulowany
LKS Głowienka 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna 30 września, 15:00
Koniczynka Krosno 0-1 Nafciarz Bóbrka 30 września, 15:30
Rotar Węglówka 1-2 LKS Lubatowa 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Rotar Węglówka 2-3 Nafciarz Bóbrka 7 października, 12:00
Błękitni Jasienica Rosielna 2-1 Koniczynka Krosno 7 października, 12:00
Tornado Wrocanka - LKS Głowienka 7 października, 12:00
było 0-6, anulowany
Piastovia Miejsce Piastowe 3-0 Beskid Równe 4 listopada, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 2-5
Huragan Jasionka 1-0 Jasiołka Jaśliska 7 października, 15:00
LKS Lubatowa 6-0 Orzeł Pustyny 7 października, 13:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Orzeł Pustyny 5-3 Rotar Węglówka 14 października, 12:00
Jasiołka Jaśliska 1-1 LKS Lubatowa 14 października, 11:00
Beskid Równe 0-3 Huragan Jasionka 14 października, 12:00
LKS Głowienka 4-4 Piastovia Miejsce Piastowe 14 października, 15:00
Koniczynka Krosno - Tornado Wrocanka 14 października, 15:30
było 5-1, anulowany
Nafciarz Bóbrka 4-0 Błękitni Jasienica Rosielna 14 października, 12:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Rotar Węglówka 2-5 Błękitni Jasienica Rosielna 21 października, 11:00
Tornado Wrocanka - Nafciarz Bóbrka 21 października, 11:00
było 0-8, anulowany
Piastovia Miejsce Piastowe 0-3 Koniczynka Krosno 21 października, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
Huragan Jasionka 0-1 LKS Głowienka 21 października, 11:00
LKS Lubatowa 7-0 Beskid Równe 21 października, 11:00
Orzeł Pustyny 0-1 Jasiołka Jaśliska 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Jasiołka Jaśliska 4-0 Rotar Węglówka 28 października, 11:00
Beskid Równe 4-2 Orzeł Pustyny 28 października, 14:00
LKS Głowienka 4-1 LKS Lubatowa 28 października, 14:30
Koniczynka Krosno 0-4 Huragan Jasionka 28 października, 14:30
Nafciarz Bóbrka 5-2 Piastovia Miejsce Piastowe 28 października, 11:00
Błękitni Jasienica Rosielna - Tornado Wrocanka 28 października, 11:00
było 3-0, anulowany

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Rotar Węglówka - Tornado Wrocanka 7 kwietnia, 13:00
goście nie dojechali
Błękitni Jasienica Rosielna 4-0 Piastovia Miejsce Piastowe 7 kwietnia, 13:00
Nafciarz Bóbrka 1-2 Huragan Jasionka 7 kwietnia, 13:00
Koniczynka Krosno 1-1 LKS Lubatowa 7 kwietnia, 16:30
LKS Głowienka 3-2 Orzeł Pustyny 7 kwietnia, 15:00
Beskid Równe 0-3 Jasiołka Jaśliska
(wo)

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Piastovia Miejsce Piastowe.
 
Beskid Równe 0-3 Rotar Węglówka
(wo)
Jasiołka Jaśliska 1-1 LKS Głowienka 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Pustyny 1-1 Koniczynka Krosno 14 kwietnia, 11:00
LKS Lubatowa 1-0 Nafciarz Bóbrka 14 kwietnia, 13:00
Huragan Jasionka 3-0 Błękitni Jasienica Rosielna 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Pauza: Huragan Jasionka.
 
Rotar Węglówka 4-0 Piastovia Miejsce Piastowe 28 kwietnia, 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna 4-4 LKS Lubatowa 28 kwietnia, 13:00
Nafciarz Bóbrka 5-6 Orzeł Pustyny 28 kwietnia, 13:00
Koniczynka Krosno 3-0 Jasiołka Jaśliska 28 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 0-2
LKS Głowienka 3-0 Beskid Równe
(wo)

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: LKS Lubatowa.
 
LKS Głowienka 1-1 Rotar Węglówka 1 maja, 15:00
Beskid Równe 0-3 Koniczynka Krosno
(wo)
Jasiołka Jaśliska 1-1 Nafciarz Bóbrka 1 maja, 13:00
Orzeł Pustyny 0-2 Błękitni Jasienica Rosielna 1 maja, 11:00
Huragan Jasionka 4-1 Piastovia Miejsce Piastowe 1 maja, 17:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Orzeł Pustyny.
 
Rotar Węglówka 1-1 Huragan Jasionka 5 maja, 13:00
Piastovia Miejsce Piastowe 1-5 LKS Lubatowa 5 maja, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 Jasiołka Jaśliska 5 maja, 13:00
Nafciarz Bóbrka 3-0 Beskid Równe
(wo)
Koniczynka Krosno 2-9 LKS Głowienka 5 maja, 16:30

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Jasiołka Jaśliska.
 
Koniczynka Krosno 1-4 Rotar Węglówka 12 maja, 16:30
LKS Głowienka 2-0 Nafciarz Bóbrka 11 maja, 17:00
Beskid Równe 0-3 Błękitni Jasienica Rosielna
(wo)
Orzeł Pustyny 3-1 Piastovia Miejsce Piastowe 12 maja, 11:00
LKS Lubatowa 1-0 Huragan Jasionka 12 maja, 13:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Beskid Równe.
 
LKS Lubatowa 9-0 Rotar Węglówka 19 maja, 13:00
Huragan Jasionka 5-0 Orzeł Pustyny 19 maja, 17:00
Piastovia Miejsce Piastowe 2-3 Jasiołka Jaśliska 19 maja, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-4 LKS Głowienka 19 maja, 13:00
Nafciarz Bóbrka 5-3 Koniczynka Krosno 19 maja, 13:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: LKS Głowienka.
 
Nafciarz Bóbrka 2-2 Rotar Węglówka 26 maja, 13:00
Koniczynka Krosno 3-5 Błękitni Jasienica Rosielna 26 maja, 16:30
Beskid Równe 0-3 Piastovia Miejsce Piastowe
(wo)
Jasiołka Jaśliska 1-2 Huragan Jasionka 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:30) odwołany
Orzeł Pustyny 1-2 LKS Lubatowa 26 maja, 15:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Koniczynka Krosno.
 
Rotar Węglówka 3-1 Orzeł Pustyny 2 czerwca, 13:00
LKS Lubatowa 4-0 Jasiołka Jaśliska 2 czerwca, 13:00
Huragan Jasionka 3-0 Beskid Równe
(wo)
Piastovia Miejsce Piastowe 2-4 LKS Głowienka 26 maja, 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna 4-1 Nafciarz Bóbrka 2 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Nafciarz Bóbrka.
 
Błękitni Jasienica Rosielna 5-1 Rotar Węglówka 9 czerwca, 13:00
Koniczynka Krosno 2-0 Piastovia Miejsce Piastowe 9 czerwca, 16:30
LKS Głowienka 2-3 Huragan Jasionka 9 czerwca, 15:00
Beskid Równe 0-3 LKS Lubatowa
(wo)
Jasiołka Jaśliska 1-2 Orzeł Pustyny 9 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.
 
Rotar Węglówka 3-1 Jasiołka Jaśliska 16 czerwca, 13:00
Orzeł Pustyny 3-0 Beskid Równe
(wo)
LKS Lubatowa 2-1 LKS Głowienka 16 czerwca, 13:00
Huragan Jasionka 3-1 Koniczynka Krosno 16 czerwca, 13:00
Piastovia Miejsce Piastowe 1-1 Nafciarz Bóbrka 16 czerwca, 13:00

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas