[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Kobylany 20 50 16 2 2 64-17 8 1 1 26-7 8 1 1 38-10
2.  LKS Moderówka 20 43 13 4 3 60-17 5 3 2 20-8 8 1 1 40-9
3.  Jasiołka Świerzowa 20 42 13 3 4 50-35 7 1 2 26-19 6 2 2 24-16
4.  Nurt Potok 20 40 12 4 4 36-26 8 1 1 23-12 4 3 3 13-14
5.  Jasiołka Szebnie 20 31 9 4 7 54-29 5 2 3 31-13 4 2 4 23-16
6.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 20 25 7 4 9 48-50 5 3 2 23-21 2 1 7 25-29
7.  Błękitni Żeglce 20 23 7 2 11 33-31 4 0 6 17-16 3 2 5 16-15
8.  Rędzinianka Wojaszówka 20 22 6 4 10 37-49 3 2 5 18-29 3 2 5 19-20
9.  KS Szczepańcowa 20 20 6 2 12 26-52 3 0 7 13-30 3 2 5 13-22
10.  LKS Łęki Strzyżowskie 20 13 4 1 15 28-51 2 1 7 15-21 2 0 8 13-30
11.  Chlebianka Chlebna 20 5 1 2 17 25-104 1 2 7 17-56 0 0 10 8-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Victoria Kobylany    1-2 3-1 3-1 4-0 2-1 3-0 2-0 1-1 4-1 3-0* 
 2 LKS Moderówka1-3     0-1 3-0 1-1 2-2 3-0 0-0 3-0 4-0 3-1 
 3 Jasiołka Świerzowa0-3 0-8     2-2 2-0 4-2 1-0 3-2 2-0 4-1 8-1 
 4 Nurt Potok2-0 1-0 0-4     0-0 4-1 3-2 5-3 1-0 4-2 3-0* 
 5 Jasiołka Szebnie1-2 1-1 4-0 3-2     2-4 1-0 0-0 7-0 3-4 9-0 
 6 LKS Brzezówka (k. Krosna)3-3 0-7 5-5 0-1 2-1     0-0 2-1 2-0 4-1 5-2 
 7 Błękitni Żeglce1-4 2-4 0-1 0-2 3-1 2-1     4-0 1-2 0-1 4-0 
 8 Rędzinianka Wojaszówka0-8 2-3 2-3 1-1 0-5 4-2 0-2     3-3 1-0 5-2 
 9 KS Szczepańcowa1-5 0-4 0-5 0-1 1-3 4-1 0-3 1-4     3-2 3-2 
 10 LKS Łęki Strzyżowskie1-2 0-2 1-3 1-2 0-1 3-0* 2-2 1-4 1-5     5-0 
 11 Chlebianka Chlebna0-8 2-9 1-1 1-1 3-11 2-11 2-7 2-5 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: LKS Łęki Strzyżowskie.
 
Chlebianka Chlebna 2-7 Błękitni Żeglce 19 sierpnia, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 3-3 KS Szczepańcowa 19 sierpnia, 11:00
Jasiołka Szebnie 3-2 Nurt Potok 19 sierpnia, 11:00
Jasiołka Świerzowa 4-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 19 sierpnia, 16:30
LKS Moderówka 1-3 Victoria Kobylany 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Błękitni Żeglce.
 
Victoria Kobylany 4-1 LKS Łęki Strzyżowskie 26 sierpnia, 16:30
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-7 LKS Moderówka 26 sierpnia, 11:00
Nurt Potok 0-4 Jasiołka Świerzowa 26 sierpnia, 13:00
KS Szczepańcowa 1-3 Jasiołka Szebnie 26 sierpnia, 11:00
Chlebianka Chlebna 2-5 Rędzinianka Wojaszówka 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Victoria Kobylany.
 
Rędzinianka Wojaszówka 0-2 Błękitni Żeglce 2 września, 11:00
Jasiołka Szebnie 9-0 Chlebianka Chlebna 2 września, 11:00
Jasiołka Świerzowa 2-0 KS Szczepańcowa 2 września, 16:30
LKS Moderówka 3-0 Nurt Potok 2 września, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 3-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 2 września, 13:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Błękitni Żeglce 1-4 Victoria Kobylany 9 września, 13:00
Nurt Potok 4-2 LKS Łęki Strzyżowskie 9 września, 13:00
KS Szczepańcowa 0-4 LKS Moderówka 9 września, 11:00
Chlebianka Chlebna 1-1 Jasiołka Świerzowa 9 września, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 0-5 Jasiołka Szebnie 9 września, 11:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Nurt Potok.
 
Jasiołka Szebnie 1-0 Błękitni Żeglce 16 września, 11:00
Jasiołka Świerzowa 3-2 Rędzinianka Wojaszówka 16 września, 16:30
LKS Moderówka 3-1 Chlebianka Chlebna 16 września, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-5 KS Szczepańcowa 16 września, 13:00
Victoria Kobylany 2-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 16 września, 16:30

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: KS Szczepańcowa.
 
Błękitni Żeglce 2-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 23 września, 13:00
Nurt Potok 2-0 Victoria Kobylany 23 września, 13:00
Chlebianka Chlebna 3-1 LKS Łęki Strzyżowskie 23 września, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 2-3 LKS Moderówka 23 września, 11:00
Jasiołka Szebnie 4-0 Jasiołka Świerzowa 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Chlebianka Chlebna.
 
Jasiołka Świerzowa 1-0 Błękitni Żeglce 30 września, 15:30
LKS Moderówka 1-1 Jasiołka Szebnie 30 września, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-4 Rędzinianka Wojaszówka 30 września, 12:00
Victoria Kobylany 1-1 KS Szczepańcowa 30 września, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-1 Nurt Potok 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Rędzinianka Wojaszówka.
 
Błękitni Żeglce 0-2 Nurt Potok 7 października, 12:00
KS Szczepańcowa 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 7 października, 15:30
Chlebianka Chlebna 0-8 Victoria Kobylany 7 października, 11:00
Jasiołka Szebnie 3-4 LKS Łęki Strzyżowskie 7 października, 11:00
Jasiołka Świerzowa 0-8 LKS Moderówka 7 października, 15:30

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Jasiołka Szebnie.
 
LKS Moderówka 3-0 Błękitni Żeglce 14 października, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-3 Jasiołka Świerzowa 14 października, 12:00
Victoria Kobylany 2-0 Rędzinianka Wojaszówka 14 października, 15:30
LKS Brzezówka (k. Krosna) 5-2 Chlebianka Chlebna 14 października, 11:00
Nurt Potok 1-0 KS Szczepańcowa 14 października, 12:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Jasiołka Świerzowa.
 
Błękitni Żeglce 1-2 KS Szczepańcowa 21 października, 11:00
Chlebianka Chlebna 1-1 Nurt Potok 21 października, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 4-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 21 października, 11:00
Jasiołka Szebnie 1-2 Victoria Kobylany 21 października, 15:00
LKS Moderówka 4-0 LKS Łęki Strzyżowskie 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: LKS Moderówka.
 
LKS Łęki Strzyżowskie 2-2 Błękitni Żeglce 28 października, 11:00
Victoria Kobylany 3-1 Jasiołka Świerzowa 27 października, 15:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 Jasiołka Szebnie 28 października, 11:00
Nurt Potok 5-3 Rędzinianka Wojaszówka 27 października, 15:30
KS Szczepańcowa 3-2 Chlebianka Chlebna 28 października, 11:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: LKS Łęki Strzyżowskie.
 
Błękitni Żeglce 4-0 Chlebianka Chlebna 7 kwietnia, 13:00
KS Szczepańcowa 1-4 Rędzinianka Wojaszówka 7 kwietnia, 11:00
Nurt Potok 0-0 Jasiołka Szebnie 7 kwietnia, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 5-5 Jasiołka Świerzowa 7 kwietnia, 11:00
Victoria Kobylany 1-2 LKS Moderówka 7 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Błękitni Żeglce.
 
LKS Łęki Strzyżowskie 1-2 Victoria Kobylany 14 kwietnia, 13:00
LKS Moderówka 2-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 14 kwietnia, 11:00
Jasiołka Świerzowa 2-2 Nurt Potok 14 kwietnia, 16:30
Jasiołka Szebnie 7-0 KS Szczepańcowa 14 kwietnia, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 5-2 Chlebianka Chlebna 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Pauza: Victoria Kobylany.
 
Błękitni Żeglce 4-0 Rędzinianka Wojaszówka 28 kwietnia, 13:00
Chlebianka Chlebna 3-11 Jasiołka Szebnie 28 kwietnia, 11:00
KS Szczepańcowa 0-5 Jasiołka Świerzowa 28 kwietnia, 11:00
Nurt Potok 1-0 LKS Moderówka 28 kwietnia, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 4-1 LKS Łęki Strzyżowskie 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Victoria Kobylany 3-0 Błękitni Żeglce 1 maja, 16:30
LKS Łęki Strzyżowskie 1-2 Nurt Potok 1 maja, 13:00
LKS Moderówka 3-0 KS Szczepańcowa 1 maja, 11:00
Jasiołka Świerzowa 8-1 Chlebianka Chlebna 1 maja, 16:30
Jasiołka Szebnie 0-0 Rędzinianka Wojaszówka 1 maja, 11:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Nurt Potok.
 
Błękitni Żeglce 3-1 Jasiołka Szebnie 5 maja, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 2-3 Jasiołka Świerzowa 5 maja, 11:00
Chlebianka Chlebna 2-9 LKS Moderówka 5 maja, 11:00
KS Szczepańcowa 3-2 LKS Łęki Strzyżowskie 5 maja, 11:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 3-3 Victoria Kobylany 5 maja, 11:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: KS Szczepańcowa.
 
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-0 Błękitni Żeglce 12 maja, 11:00
Victoria Kobylany 3-1 Nurt Potok 12 maja, 16:30
LKS Łęki Strzyżowskie 5-0 Chlebianka Chlebna 12 maja, 13:00
LKS Moderówka 0-0 Rędzinianka Wojaszówka 12 maja, 11:00
Jasiołka Świerzowa 2-0 Jasiołka Szebnie 12 maja, 16:30

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Chlebianka Chlebna.
 
Błękitni Żeglce 0-1 Jasiołka Świerzowa 19 maja, 13:00
Jasiołka Szebnie 1-1 LKS Moderówka 19 maja, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 1-0 LKS Łęki Strzyżowskie 19 maja, 11:00
KS Szczepańcowa 1-5 Victoria Kobylany 19 maja, 11:00
Nurt Potok 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 19 maja, 13:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Rędzinianka Wojaszówka.
 
Nurt Potok 3-2 Błękitni Żeglce 26 maja, 17:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-0 KS Szczepańcowa 26 maja, 11:00
Victoria Kobylany 3-0 Chlebianka Chlebna 26 maja, 16:30
(wo)
nie odbył się
LKS Łęki Strzyżowskie 0-1 Jasiołka Szebnie 26 maja, 13:00
LKS Moderówka 0-1 Jasiołka Świerzowa 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Jasiołka Szebnie.
 
Błękitni Żeglce 2-4 LKS Moderówka 2 czerwca, 13:00
Jasiołka Świerzowa 4-1 LKS Łęki Strzyżowskie 2 czerwca, 16:30
Rędzinianka Wojaszówka 0-8 Victoria Kobylany 2 czerwca, 11:00
Chlebianka Chlebna 2-11 LKS Brzezówka (k. Krosna) 2 czerwca, 11:00
KS Szczepańcowa 0-1 Nurt Potok 2 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Jasiołka Świerzowa.
 
KS Szczepańcowa 0-3 Błękitni Żeglce 9 czerwca, 11:00
Nurt Potok 3-0 Chlebianka Chlebna 9 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 Rędzinianka Wojaszówka 9 czerwca, 11:00
Victoria Kobylany 4-0 Jasiołka Szebnie 9 czerwca, 16:30
LKS Łęki Strzyżowskie 0-2 LKS Moderówka 9 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: LKS Moderówka.
 
Błękitni Żeglce 0-1 LKS Łęki Strzyżowskie 16 czerwca, 13:00
Jasiołka Świerzowa 0-3 Victoria Kobylany 16 czerwca, 13:00
Jasiołka Szebnie 2-4 LKS Brzezówka (k. Krosna) 16 czerwca, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 1-1 Nurt Potok 16 czerwca, 13:00
Chlebianka Chlebna 1-2 KS Szczepańcowa 15 czerwca, 16:00

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas