[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłoka Błażkowa 13 32 10 2 1 31-11 5 2 0 15-4 5 0 1 16-7
2.  Czardasz Osiek Jasielski 13 28 9 1 3 55-14 5 0 2 28-8 4 1 1 27-6
3.  Dragon Nowy Glinik 13 26 8 2 3 20-10 3 1 2 8-6 5 1 1 12-4
4.  Zorza 03 Łubienko 13 25 8 1 4 29-16 4 1 1 16-5 4 0 3 13-11
5.  Wisłoka Niegłowice 13 21 6 3 4 23-18 3 2 1 13-7 3 1 3 10-11
6.  Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 13 16 4 4 5 24-25 3 0 3 12-13 1 4 2 12-12 2 4 1 1 0 5-4
7.  Nowy Dwór Makowiska 13 16 4 4 5 17-32 2 3 1 11-15 2 1 4 6-17 2 2 0 2 0 3-3
8.  Liwocz Brzyska 13 16 4 4 5 22-24 3 1 2 11-10 1 3 3 11-14 2 1 0 1 1 5-6
9.  Standart Święcany 13 14 4 2 7 28-24 2 1 4 12-15 2 1 3 16-9 1 1 0 1 0 1-1
10.  Dębowczanka Dębowiec 13 14 4 2 7 18-30 2 2 3 12-12 2 0 4 6-18 1 1 0 1 0 1-1
11.  Wisłoka Nowy Żmigród 13 7 1 4 8 10-39 1 1 5 4-22 0 3 3 6-17
12.  LKS Warzyce 13 4 1 1 11 11-45 0 1 6 3-26 1 0 5 8-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wisłoka Błażkowa    1-1 3-0 3-0 0-0 2-0 3-2 3-1 
 2 Czardasz Osiek Jasielski4-2     0-1 2-3 5-2 7-0 5-0 5-0 
 3 Dragon Nowy Glinik0-1     1-0 3-1 2-0 1-3 1-1 
 4 Zorza 03 Łubienko1-0     3-2 3-0 7-0 1-1 1-2 
 5 Wisłoka Niegłowice1-2     1-1 3-0* 3-1 3-1 2-2 
 6 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki2-3 1-3     4-3 0-2 2-1 3-1 
 7 Nowy Dwór Makowiska0-6 1-1     2-2 2-1 2-2 4-3 
 8 Liwocz Brzyska1-5 0-0 2-1 3-1     1-2 4-1 
 9 Standart Święcany2-6 1-3 0-2 0-1 1-1 2-1     6-1 
 10 Dębowczanka Dębowiec1-2 0-3 3-4 1-1 3-1 1-1     3-0 
 11 Wisłoka Nowy Żmigród0-2 0-2 1-6 0-2 1-1 0-9     2-0 
 12 LKS Warzyce0-13 0-3 1-3 0-2 0-0 2-3 0-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Liwocz Brzyska 0-0 Dragon Nowy Glinik 19 sierpnia, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Nowy Dwór Makowiska 19 sierpnia, 11:00
LKS Warzyce 1-3 Zorza 03 Łubienko 19 sierpnia, 15:00
Dębowczanka Dębowiec 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 11:00) odwołany
Standart Święcany 0-1 Wisłoka Niegłowice 19 sierpnia, 13:00
Czardasz Osiek Jasielski 4-2 Wisłoka Błażkowa 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Dragon Nowy Glinik 0-1 Wisłoka Błażkowa 26 sierpnia, 13:00
Wisłoka Niegłowice 1-2 Czardasz Osiek Jasielski 26 sierpnia, 16:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-2 Standart Święcany 26 sierpnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 7-0 Dębowczanka Dębowiec 26 sierpnia, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 4-3 LKS Warzyce 26 sierpnia, 11:00
Liwocz Brzyska 4-1 Wisłoka Nowy Żmigród 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Dragon Nowy Glinik 2 września, 11:00
LKS Warzyce 2-3 Liwocz Brzyska 2 września, 15:00
Dębowczanka Dębowiec 3-1 Nowy Dwór Makowiska 2 września, 11:00
Standart Święcany 0-2 Zorza 03 Łubienko 2 września, 13:00
Czardasz Osiek Jasielski 5-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2 września, 11:00
Wisłoka Błażkowa 0-0 Wisłoka Niegłowice 2 września, 11:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Dragon Nowy Glinik 3-1 Wisłoka Niegłowice 9 września, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-3 Wisłoka Błażkowa 9 września, 13:00
Zorza 03 Łubienko 1-0 Czardasz Osiek Jasielski 9 września, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 2-1 Standart Święcany 9 września, 11:00
Liwocz Brzyska 1-2 Dębowczanka Dębowiec 9 września, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 2-0 LKS Warzyce 9 września, 11:00

Kolejka 5 - 15-16 września

LKS Warzyce 0-3 Dragon Nowy Glinik 16 września, 15:00
Dębowczanka Dębowiec 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród 16 września, 16:00
Standart Święcany 2-1 Liwocz Brzyska 16 września, 13:00
Czardasz Osiek Jasielski 7-0 Nowy Dwór Makowiska 16 września, 11:00
Wisłoka Błażkowa 3-0 Zorza 03 Łubienko 16 września, 11:00
Wisłoka Niegłowice 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Dragon Nowy Glinik 2-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 23 września, 12:00
Zorza 03 Łubienko 3-2 Wisłoka Niegłowice 23 września, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 0-6 Wisłoka Błażkowa 23 września, 11:00
Liwocz Brzyska 1-5 Czardasz Osiek Jasielski 23 września, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-9 Standart Święcany 23 września, 11:00
LKS Warzyce 0-2 Dębowczanka Dębowiec 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Dębowczanka Dębowiec 0-3 Dragon Nowy Glinik 30 września, 11:00
Standart Święcany 6-1 LKS Warzyce 30 września, 12:00
Czardasz Osiek Jasielski 5-0 Wisłoka Nowy Żmigród 30 września, 11:00
Wisłoka Błażkowa 2-0 Liwocz Brzyska 30 września, 11:00
Wisłoka Niegłowice 3-0 Nowy Dwór Makowiska 30 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-3 Zorza 03 Łubienko 30 września, 12:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Dragon Nowy Glinik 1-0 Zorza 03 Łubienko 7 października, 12:00
Nowy Dwór Makowiska 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 7 października, 11:00
Liwocz Brzyska 3-1 Wisłoka Niegłowice 7 października, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Wisłoka Błażkowa 7 października, 11:00
LKS Warzyce 0-13 Czardasz Osiek Jasielski 7 października, 15:00
Dębowczanka Dębowiec 1-1 Standart Święcany 7 października, 11:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Standart Święcany 1-3 Dragon Nowy Glinik 14 października, 12:00
Czardasz Osiek Jasielski 5-0 Dębowczanka Dębowiec 14 października, 11:00
Wisłoka Błażkowa 3-1 LKS Warzyce 14 października, 11:00
Wisłoka Niegłowice 2-2 Wisłoka Nowy Żmigród 14 października, 15:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4-3 Liwocz Brzyska 14 października, 15:00
Zorza 03 Łubienko 3-0 Nowy Dwór Makowiska 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Dragon Nowy Glinik 1-3 Nowy Dwór Makowiska 21 października, 11:00
Liwocz Brzyska 2-1 Zorza 03 Łubienko 21 października, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-6 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 21 października, 11:00
LKS Warzyce 0-2 Wisłoka Niegłowice 21 października, 14:00
Dębowczanka Dębowiec 1-2 Wisłoka Błażkowa 21 października, 11:00
Standart Święcany 2-6 Czardasz Osiek Jasielski 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Czardasz Osiek Jasielski 0-1 Dragon Nowy Glinik 28 października, 11:00
Wisłoka Błażkowa 3-2 Standart Święcany 28 października, 11:00
Wisłoka Niegłowice 3-1 Dębowczanka Dębowiec 28 października, 14:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3-1 LKS Warzyce 28 października, 14:00
Zorza 03 Łubienko 1-1 Wisłoka Nowy Żmigród 28 października, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 2-2 Liwocz Brzyska 27 października, 15:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Dragon Nowy Glinik 1-1 Liwocz Brzyska 7 kwietnia, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 2-2 Wisłoka Nowy Żmigród 6 kwietnia, 15:00
Zorza 03 Łubienko 1-2 LKS Warzyce 7 kwietnia, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-1 Dębowczanka Dębowiec 7 kwietnia, 13:00
Wisłoka Niegłowice 3-1 Standart Święcany 7 kwietnia, 13:00
Wisłoka Błażkowa 1-1 Czardasz Osiek Jasielski 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Wisłoka Błażkowa 3-0 Dragon Nowy Glinik 14 kwietnia, 11:00
Czardasz Osiek Jasielski 2-3 Wisłoka Niegłowice 14 kwietnia, 11:00
Standart Święcany 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 14 kwietnia, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 3-4 Zorza 03 Łubienko 14 kwietnia, 11:00
LKS Warzyce 0-0 Nowy Dwór Makowiska 14 kwietnia, 13:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 Liwocz Brzyska 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Dragon Nowy Glinik - Wisłoka Nowy Żmigród 28 kwietnia, 13:00
Liwocz Brzyska - LKS Warzyce 28 kwietnia, 15:00
Nowy Dwór Makowiska - Dębowczanka Dębowiec 28 kwietnia, 11:00
Zorza 03 Łubienko - Standart Święcany 28 kwietnia, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Czardasz Osiek Jasielski 28 kwietnia, 13:00
Wisłoka Niegłowice - Wisłoka Błażkowa 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 1 maja

Wisłoka Niegłowice - Dragon Nowy Glinik 1 maja, 11:00
Wisłoka Błażkowa - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 maja, 11:00
Czardasz Osiek Jasielski - Zorza 03 Łubienko 1 maja, 11:00
Standart Święcany - Nowy Dwór Makowiska 1 maja, 13:00
Dębowczanka Dębowiec - Liwocz Brzyska 1 maja, 11:00
LKS Warzyce - Wisłoka Nowy Żmigród 1 maja, 13:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Dragon Nowy Glinik - LKS Warzyce
Wisłoka Nowy Żmigród - Dębowczanka Dębowiec
Liwocz Brzyska - Standart Święcany
Nowy Dwór Makowiska - Czardasz Osiek Jasielski
Zorza 03 Łubienko - Wisłoka Błażkowa
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Wisłoka Niegłowice

Kolejka 17 - 11-12 maja

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Dragon Nowy Glinik
Wisłoka Niegłowice - Zorza 03 Łubienko
Wisłoka Błażkowa - Nowy Dwór Makowiska
Czardasz Osiek Jasielski - Liwocz Brzyska
Standart Święcany - Wisłoka Nowy Żmigród
Dębowczanka Dębowiec - LKS Warzyce

Kolejka 18 - 18-19 maja

Dragon Nowy Glinik - Dębowczanka Dębowiec
LKS Warzyce - Standart Święcany
Wisłoka Nowy Żmigród - Czardasz Osiek Jasielski
Liwocz Brzyska - Wisłoka Błażkowa
Nowy Dwór Makowiska - Wisłoka Niegłowice
Zorza 03 Łubienko - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

Kolejka 19 - 25-26 maja

Zorza 03 Łubienko - Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Nowy Dwór Makowiska
Wisłoka Niegłowice - Liwocz Brzyska
Wisłoka Błażkowa - Wisłoka Nowy Żmigród
Czardasz Osiek Jasielski - LKS Warzyce
Standart Święcany - Dębowczanka Dębowiec

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Dragon Nowy Glinik - Standart Święcany
Dębowczanka Dębowiec - Czardasz Osiek Jasielski
LKS Warzyce - Wisłoka Błażkowa
Wisłoka Nowy Żmigród - Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Nowy Dwór Makowiska - Zorza 03 Łubienko

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Nowy Dwór Makowiska - Dragon Nowy Glinik
Zorza 03 Łubienko - Liwocz Brzyska
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Wisłoka Nowy Żmigród
Wisłoka Niegłowice - LKS Warzyce
Wisłoka Błażkowa - Dębowczanka Dębowiec
Czardasz Osiek Jasielski - Standart Święcany

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Dragon Nowy Glinik - Czardasz Osiek Jasielski
Standart Święcany - Wisłoka Błażkowa
Dębowczanka Dębowiec - Wisłoka Niegłowice
LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Wisłoka Nowy Żmigród - Zorza 03 Łubienko
Liwocz Brzyska - Nowy Dwór Makowiska

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas