[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kometa Krzelów 26 71 23 2 1 126-32 13 0 0 76-15 10 2 1 50-17
2.  Sokół II Wielka Lipa 26 65 21 2 3 86-32 12 0 1 43-15 9 2 2 43-17
3.  Orkan Borzęcin 26 54 17 3 6 111-57 10 1 2 70-28 7 2 4 41-29
4.  Lech Barkowo 26 44 13 5 8 85-49 8 2 3 47-20 5 3 5 38-29 2 2 0 2 0 3-3
5.  Olimpia Godzięcin 26 44 13 5 8 80-46 8 2 3 36-20 5 3 5 44-26 2 2 0 2 0 3-3
6.  Sparta Miłcz 26 43 13 4 9 90-54 7 3 3 50-30 6 1 6 40-24
7.  Odra Uraz 26 41 13 2 11 54-64 8 1 4 29-21 5 1 7 25-43
8.  Dąb Kuraszków 26 35 10 5 11 77-67 5 2 6 41-33 5 3 5 36-34
9.  Ruch Warzęgowo 26 34 11 1 14 69-93 5 1 7 29-51 6 0 7 40-42
10.  KS Piotrkowice 26 30 8 6 12 65-57 5 3 5 38-26 3 3 7 27-31
11.  Herosi Stary Wołów 26 20 6 2 18 61-99 4 2 7 33-45 2 0 11 28-54 2 3 1 0 1 6-6
12.  Zryw Głębowice 26 20 6 2 18 50-91 4 1 8 35-42 2 1 10 15-49 2 3 1 0 1 6-6
13.  Orkan Mojęcice 26 17 5 2 19 37-120 3 2 8 16-53 2 0 11 21-67
14.  OSP Krzydlina Mała 26 6 1 3 22 30-160 1 2 10 13-66 0 1 12 17-94

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kometa Krzelów    2-1 7-1 3-1 3-2 3-0 9-1 6-3 9-2 7-1 7-1 6-0 6-0 8-2 
 2 Sokół II Wielka Lipa1-5     4-1 4-2 4-2 1-0 5-1 4-1 5-0 3-1 1-0 1-0 6-2 4-0 
 3 Orkan Borzęcin3-0 0-7     4-1 4-3 1-2 3-2 2-2 6-4 6-1 6-2 8-1 4-2 23-1 
 4 Lech Barkowo2-2 0-3 2-3     1-1 3-1 4-0 5-1 4-3 0-3 2-0 7-2 9-1 8-0 
 5 Olimpia Godzięcin1-4 2-4 0-2 2-2     2-1 1-1 5-0 3-2 2-0 5-2 4-1 4-1 5-0 
 6 Sparta Miłcz2-4 1-2 2-4 2-2 4-2     6-3 3-3 2-1 3-1 5-1 3-3 7-2 10-2 
 7 Odra Uraz0-0 0-2 2-1 1-2 3-0 4-3     4-1 0-3 2-1 4-1 2-0 4-5 3-2 
 8 Dąb Kuraszków1-3 2-7 3-4 1-1 2-4 1-5 3-0     7-2 1-1 1-4 5-0 7-1 7-1 
 9 Ruch Warzęgowo1-4 2-3 0-8 2-0 0-13 4-3 2-3 0-4     2-2 6-4 3-5 4-0 3-2 
 10 KS Piotrkowice2-3 2-2 2-2 4-2 1-1 1-3 2-4 1-3 0-3     4-0 5-0 5-3 9-0 
 11 Herosi Stary Wołów0-4 3-1 1-1 3-4 3-7 1-5 1-8 1-7 2-4 2-2     2-1 7-0 7-1 
 12 Zryw Głębowice2-3 2-5 3-8 1-6 1-2 2-2 7-0 2-3 2-3 0-2 5-4     3-0 5-4 
 13 Orkan Mojęcice1-6 0-5 3-0* 0-10 0-0 0-8 0-1 0-7 1-5 3-2 3-6 3-1     2-2 
 14 OSP Krzydlina Mała1-12 1-1 0-6 2-5 0-7 1-7 0-1 1-1 1-8 0-10 5-3 0-1 1-4     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

OSP Krzydlina Mała 1-1 Dąb Kuraszków 26 sierpnia, 16:00
Sokół II Wielka Lipa 1-5 Kometa Krzelów 26 sierpnia, 14:00
Zryw Głębowice 0-2 KS Piotrkowice 26 sierpnia, 14:00
Herosi Stary Wołów 3-4 Lech Barkowo 26 sierpnia, 14:00
Ruch Warzęgowo 2-3 Odra Uraz 26 sierpnia, 14:00
Sparta Miłcz 4-2 Olimpia Godzięcin 26 sierpnia, 17:00
Orkan Mojęcice 3-0 Orkan Borzęcin 26 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-5

Kolejka 2 - 1-2 września

Dąb Kuraszków 3-4 Orkan Borzęcin 2 września, 13:00
Olimpia Godzięcin 4-1 Orkan Mojęcice 2 września, 11:00
Odra Uraz 4-3 Sparta Miłcz 2 września, 14:00
Lech Barkowo 4-3 Ruch Warzęgowo 2 września, 11:00
KS Piotrkowice 4-0 Herosi Stary Wołów 2 września, 14:00
Kometa Krzelów 6-0 Zryw Głębowice 2 września, 16:00
OSP Krzydlina Mała 1-1 Sokół II Wielka Lipa 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Sokół II Wielka Lipa 4-1 Dąb Kuraszków 9 września, 11:00
Zryw Głębowice 5-4 OSP Krzydlina Mała 9 września, 15:00
Herosi Stary Wołów 0-4 Kometa Krzelów 9 września, 14:00
Ruch Warzęgowo 2-2 KS Piotrkowice 9 września, 16:00
Sparta Miłcz 2-2 Lech Barkowo 9 września, 14:00
Orkan Mojęcice 0-1 Odra Uraz 9 września, 17:00
Orkan Borzęcin 4-3 Olimpia Godzięcin 9 września, 14:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Dąb Kuraszków 2-4 Olimpia Godzięcin 16 września, 13:00
Odra Uraz 2-1 Orkan Borzęcin 16 września, 14:00
Lech Barkowo 9-1 Orkan Mojęcice 16 września, 11:00
KS Piotrkowice 1-3 Sparta Miłcz 16 września, 14:00
Kometa Krzelów 9-2 Ruch Warzęgowo 16 września, 16:00
OSP Krzydlina Mała 5-3 Herosi Stary Wołów 16 września, 16:00
Sokół II Wielka Lipa 1-0 Zryw Głębowice 16 września, 11:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Zryw Głębowice 2-3 Dąb Kuraszków 23 września, 14:00
Herosi Stary Wołów 3-1 Sokół II Wielka Lipa 23 września, 14:00
Ruch Warzęgowo 3-2 OSP Krzydlina Mała 23 września, 14:00
Sparta Miłcz 2-4 Kometa Krzelów 23 września, 14:00
Orkan Mojęcice 3-2 KS Piotrkowice 23 września, 14:00
Orkan Borzęcin 4-1 Lech Barkowo 23 września, 14:00
Olimpia Godzięcin 1-1 Odra Uraz 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Dąb Kuraszków 3-0 Odra Uraz 30 września, 13:00
KS Piotrkowice 2-2 Orkan Borzęcin 30 września, 14:00
Kometa Krzelów 6-0 Orkan Mojęcice 30 września, 14:00
OSP Krzydlina Mała 1-7 Sparta Miłcz 30 września, 14:00
Sokół II Wielka Lipa 5-0 Ruch Warzęgowo 30 września, 11:00
Zryw Głębowice 5-4 Herosi Stary Wołów 30 września, 15:00
Olimpia Godzięcin 2-2 Lech Barkowo 30 września, 11:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Herosi Stary Wołów 1-7 Dąb Kuraszków 7 października, 14:00
Ruch Warzęgowo 3-5 Zryw Głębowice 7 października, 14:00
Sparta Miłcz 1-2 Sokół II Wielka Lipa 7 października, 14:00
Orkan Mojęcice 2-2 OSP Krzydlina Mała 7 października, 14:00
Orkan Borzęcin 3-0 Kometa Krzelów 7 października, 14:00
Olimpia Godzięcin 2-0 KS Piotrkowice 7 października, 11:00
Odra Uraz 1-2 Lech Barkowo 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Dąb Kuraszków 1-1 Lech Barkowo 14 października, 13:00
KS Piotrkowice 2-4 Odra Uraz 14 października, 14:00
Kometa Krzelów 3-2 Olimpia Godzięcin 14 października, 11:00
OSP Krzydlina Mała 0-6 Orkan Borzęcin 14 października, 14:00
Sokół II Wielka Lipa 6-2 Orkan Mojęcice 14 października, 11:00
Zryw Głębowice 2-2 Sparta Miłcz 14 października, 14:00
Herosi Stary Wołów 2-4 Ruch Warzęgowo 14 października, 14:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Ruch Warzęgowo 0-4 Dąb Kuraszków 21 października, 14:00
Sparta Miłcz 5-1 Herosi Stary Wołów 21 października, 14:00
Orkan Mojęcice 3-1 Zryw Głębowice 21 października, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Orkan Borzęcin 0-7 Sokół II Wielka Lipa 21 października, 14:00
Olimpia Godzięcin 5-0 OSP Krzydlina Mała 21 października, 11:00
Odra Uraz 0-0 Kometa Krzelów 21 października, 14:00
Lech Barkowo 0-3 KS Piotrkowice 21 października, 11:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Dąb Kuraszków 1-1 KS Piotrkowice 28 października, 13:00
Kometa Krzelów 3-1 Lech Barkowo 28 października, 14:00
OSP Krzydlina Mała 0-1 Odra Uraz 28 października, 14:00
Sokół II Wielka Lipa 4-2 Olimpia Godzięcin 28 października, 11:00
Zryw Głębowice 3-8 Orkan Borzęcin 28 października, 14:00
Herosi Stary Wołów 7-0 Orkan Mojęcice 28 października, 11:00
Ruch Warzęgowo 4-3 Sparta Miłcz 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Sparta Miłcz 3-3 Dąb Kuraszków 4 listopada, 14:00
Orkan Mojęcice 1-5 Ruch Warzęgowo 4 listopada, 14:00
Orkan Borzęcin 6-2 Herosi Stary Wołów 4 listopada, 14:00
Olimpia Godzięcin 4-1 Zryw Głębowice 4 listopada, 11:00
Odra Uraz 0-2 Sokół II Wielka Lipa 4 listopada, 14:00
Lech Barkowo 8-0 OSP Krzydlina Mała 4 listopada, 11:00
KS Piotrkowice 2-3 Kometa Krzelów 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 10-11 listopada

Dąb Kuraszków 1-3 Kometa Krzelów 11 listopada, 13:00
OSP Krzydlina Mała 0-10 KS Piotrkowice 11 listopada, 11:00
Sokół II Wielka Lipa 4-2 Lech Barkowo 11 listopada, 11:00
Zryw Głębowice 7-0 Odra Uraz 11 listopada, 14:00
Herosi Stary Wołów 3-7 Olimpia Godzięcin 11 listopada, 11:00
Ruch Warzęgowo 0-8 Orkan Borzęcin 11 listopada, 13:00
Sparta Miłcz 7-2 Orkan Mojęcice 11 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 17-18 listopada

Orkan Mojęcice 0-7 Dąb Kuraszków 18 listopada, 14:00
Orkan Borzęcin 1-2 Sparta Miłcz 18 listopada, 13:00
Olimpia Godzięcin 3-2 Ruch Warzęgowo 18 listopada, 11:00
Odra Uraz 4-1 Herosi Stary Wołów 18 listopada, 14:00
Lech Barkowo 7-2 Zryw Głębowice 18 listopada, 11:00
KS Piotrkowice 2-2 Sokół II Wielka Lipa 18 listopada, 11:00
Kometa Krzelów 8-2 OSP Krzydlina Mała 17 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Dąb Kuraszków 7-1 OSP Krzydlina Mała 24 marca, 14:00
Kometa Krzelów 2-1 Sokół II Wielka Lipa 24 marca, 14:00
KS Piotrkowice 5-0 Zryw Głębowice 24 marca, 14:00
Lech Barkowo 2-0 Herosi Stary Wołów 24 marca, 11:00
Odra Uraz 0-3 Ruch Warzęgowo 24 marca, 14:00
Olimpia Godzięcin 2-1 Sparta Miłcz 24 marca, 11:00
Orkan Borzęcin 4-2 Orkan Mojęcice 24 marca, 14:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Orkan Borzęcin 2-2 Dąb Kuraszków 31 marca, 14:00
Orkan Mojęcice 0-0 Olimpia Godzięcin 31 marca, 14:00
Sparta Miłcz 6-3 Odra Uraz 31 marca, 14:00
Ruch Warzęgowo 2-0 Lech Barkowo 31 marca, 14:00
Herosi Stary Wołów 2-2 KS Piotrkowice 31 marca, 11:00
Zryw Głębowice 2-3 Kometa Krzelów 31 marca, 15:00
Sokół II Wielka Lipa 4-0 OSP Krzydlina Mała 31 marca, 11:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Dąb Kuraszków 2-7 Sokół II Wielka Lipa 7 kwietnia, 14:00
OSP Krzydlina Mała 0-1 Zryw Głębowice 7 kwietnia, 14:00
Kometa Krzelów 7-1 Herosi Stary Wołów 7 kwietnia, 14:00
KS Piotrkowice 0-3 Ruch Warzęgowo 7 kwietnia, 14:00
Lech Barkowo 3-1 Sparta Miłcz 7 kwietnia, 11:00
Odra Uraz 4-5 Orkan Mojęcice 7 kwietnia, 14:00
Olimpia Godzięcin 0-2 Orkan Borzęcin 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Olimpia Godzięcin 5-0 Dąb Kuraszków 14 kwietnia, 11:00
Orkan Borzęcin 3-2 Odra Uraz 14 kwietnia, 14:00
Orkan Mojęcice 0-10 Lech Barkowo 14 kwietnia, 11:00
Sparta Miłcz 3-1 KS Piotrkowice 14 kwietnia, 17:00
Ruch Warzęgowo 1-4 Kometa Krzelów 14 kwietnia, 14:00
Herosi Stary Wołów 7-1 OSP Krzydlina Mała 14 kwietnia, 11:00
Zryw Głębowice 2-5 Sokół II Wielka Lipa 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Dąb Kuraszków 5-0 Zryw Głębowice 28 kwietnia, 14:00
Sokół II Wielka Lipa 1-0 Herosi Stary Wołów 28 kwietnia, 11:00
OSP Krzydlina Mała 1-8 Ruch Warzęgowo 28 kwietnia, 14:00
Kometa Krzelów 3-0 Sparta Miłcz 28 kwietnia, 17:30
KS Piotrkowice 5-3 Orkan Mojęcice 28 kwietnia, 16:00
Lech Barkowo 2-3 Orkan Borzęcin 28 kwietnia, 11:00
Odra Uraz 3-0 Olimpia Godzięcin 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Lech Barkowo 1-1 Olimpia Godzięcin 5 maja, 11:00
Odra Uraz 4-1 Dąb Kuraszków 5 maja, 14:00
Orkan Borzęcin 6-1 KS Piotrkowice 5 maja, 14:00
Orkan Mojęcice 1-6 Kometa Krzelów 5 maja, 11:00
Sparta Miłcz 10-2 OSP Krzydlina Mała 5 maja, 14:00
Ruch Warzęgowo 2-3 Sokół II Wielka Lipa 5 maja, 14:00
Herosi Stary Wołów 2-1 Zryw Głębowice 5 maja, 14:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Dąb Kuraszków 1-4 Herosi Stary Wołów 12 maja, 14:00
Zryw Głębowice 2-3 Ruch Warzęgowo 12 maja, 15:00
Sokół II Wielka Lipa 1-0 Sparta Miłcz 12 maja, 11:00
OSP Krzydlina Mała 1-4 Orkan Mojęcice 12 maja, 14:00
Kometa Krzelów 7-1 Orkan Borzęcin 12 maja, 14:00
KS Piotrkowice 1-1 Olimpia Godzięcin 12 maja, 11:00
Lech Barkowo 4-0 Odra Uraz 12 maja, 11:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Lech Barkowo 5-1 Dąb Kuraszków 19 maja, 11:00
Odra Uraz 2-1 KS Piotrkowice 19 maja, 14:00
Olimpia Godzięcin 1-4 Kometa Krzelów 19 maja, 11:00
Orkan Borzęcin 23-1 OSP Krzydlina Mała 19 maja, 14:00
Orkan Mojęcice 0-5 Sokół II Wielka Lipa 19 maja, 11:00
Sparta Miłcz 3-3 Zryw Głębowice 19 maja, 17:00
Ruch Warzęgowo 6-4 Herosi Stary Wołów 19 maja, 11:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Dąb Kuraszków 7-2 Ruch Warzęgowo 26 maja, 14:00
Herosi Stary Wołów 1-5 Sparta Miłcz 26 maja, 11:00
Zryw Głębowice 3-0 Orkan Mojęcice 26 maja, 15:00
Sokół II Wielka Lipa 4-1 Orkan Borzęcin 26 maja, 11:00
OSP Krzydlina Mała 0-7 Olimpia Godzięcin 26 maja, 14:00
Kometa Krzelów 9-1 Odra Uraz 26 maja, 14:00
KS Piotrkowice 4-2 Lech Barkowo 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

KS Piotrkowice 1-3 Dąb Kuraszków 2 czerwca, 11:00
Lech Barkowo 2-2 Kometa Krzelów 2 czerwca, 11:00
Odra Uraz 3-2 OSP Krzydlina Mała 2 czerwca, 14:00
Olimpia Godzięcin 2-4 Sokół II Wielka Lipa 2 czerwca, 11:00
Orkan Borzęcin 8-1 Zryw Głębowice 2 czerwca, 14:00
Orkan Mojęcice 3-6 Herosi Stary Wołów 2 czerwca, 11:00
Sparta Miłcz 2-1 Ruch Warzęgowo 2 czerwca, 14:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Dąb Kuraszków 1-5 Sparta Miłcz 9 czerwca, 14:00
Ruch Warzęgowo 4-0 Orkan Mojęcice 9 czerwca, 14:00
Herosi Stary Wołów 1-1 Orkan Borzęcin 9 czerwca, 11:00
Zryw Głębowice 1-2 Olimpia Godzięcin 9 czerwca, 15:00
Sokół II Wielka Lipa 5-1 Odra Uraz 9 czerwca, 11:00
OSP Krzydlina Mała 2-5 Lech Barkowo 9 czerwca, 17:00
Kometa Krzelów 7-1 KS Piotrkowice 9 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Kometa Krzelów 6-3 Dąb Kuraszków 16 czerwca, 17:00
KS Piotrkowice 9-0 OSP Krzydlina Mała 16 czerwca, 14:00
Lech Barkowo 0-3 Sokół II Wielka Lipa 16 czerwca, 14:00
Odra Uraz 2-0 Zryw Głębowice 16 czerwca, 14:00
Olimpia Godzięcin 5-2 Herosi Stary Wołów 16 czerwca, 14:00
Orkan Borzęcin 6-4 Ruch Warzęgowo 16 czerwca, 14:00
Orkan Mojęcice 0-8 Sparta Miłcz 16 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Dąb Kuraszków 7-1 Orkan Mojęcice 22 czerwca, 17:00
Sparta Miłcz 2-4 Orkan Borzęcin 23 czerwca, 14:00
Ruch Warzęgowo 0-13 Olimpia Godzięcin 23 czerwca, 14:00
Herosi Stary Wołów 1-8 Odra Uraz 23 czerwca, 14:00
w Urazie; Herosi gospodarzem
Zryw Głębowice 1-6 Lech Barkowo 23 czerwca, 14:00
Sokół II Wielka Lipa 3-1 KS Piotrkowice 23 czerwca, 14:00
OSP Krzydlina Mała 1-12 Kometa Krzelów 22 czerwca, 15:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas