[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Szarwark 26 62 20 2 4 115-26 12 0 1 78-11 8 2 3 37-15 2 4 1 1 0 8-3
2.  Orzeł Miechowice Małe 26 62 20 2 4 88-27 10 1 2 46-9 10 1 2 42-18 2 1 0 1 1 3-8
3.  FC Pawęzów 26 59 19 2 5 76-33 10 0 3 41-19 9 2 2 35-14
4.  Wolania Wola Żelichowska 26 50 16 2 8 59-46 10 1 2 35-18 6 1 6 24-28
5.  LZS Wójcina 26 44 14 2 10 60-55 10 1 2 38-13 4 1 8 22-42
6.  DTS Dąbrowa Tarnowska 26 37 11 4 11 74-69 8 2 3 38-26 3 2 8 36-43
7.  LKS Ilkowice 26 35 10 5 11 65-52 5 4 4 34-15 5 1 7 31-37
8.  Powiśle Bolesław 26 33 10 3 13 67-73 6 1 6 38-34 4 2 7 29-39
9.  Wisła Borusowa 26 32 10 2 14 85-84 6 2 5 39-34 4 0 9 46-50
10.  Polonia Kłyż 26 30 9 3 14 49-75 5 1 7 28-36 4 2 7 21-39
11.  LKS Smęgorzów 26 27 8 3 15 54-75 5 2 6 29-30 3 1 9 25-45
12.  Dunajec Ujście Jezuickie 26 22 6 4 16 44-101 5 1 7 30-53 1 3 9 14-48
13.  Błękitni Siedliszowice 26 20 6 2 18 51-111 4 2 7 31-54 2 0 11 20-57
14.  Kłos Słupiec 26 14 4 2 20 48-108 4 1 8 34-44 0 1 12 14-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Szarwark    6-1 0-1 4-1 8-3 3-0 4-0 5-0 6-1 6-1 9-1 8-1 9-0 10-1 
 2 Orzeł Miechowice Małe2-2     0-1 2-0 1-0 2-3 4-0 4-0 9-1 4-1 2-0 7-0 6-1 3-0 
 3 FC Pawęzów1-2 3-6     1-0 9-0 5-4 2-1 4-0 5-1 2-3 3-1 1-0 3-0* 2-1 
 4 Wolania Wola Żelichowska3-2 3-0 0-0     3-1 2-1 0-5 1-0 2-1 0-3 4-2 5-1 3-2 9-0 
 5 LZS Wójcina0-1 0-2 5-2 3-1     1-1 4-2 5-1 3-1 3-0 3-0* 4-0 4-2 3-0* 
 6 DTS Dąbrowa Tarnowska1-0 1-2 0-3 1-5 3-0*     4-4 3-3 4-3 3-0 5-3 3-1 5-2 5-0 
 7 LKS Ilkowice1-2 1-2 0-1 2-3 1-1 1-1     2-2 6-1 6-0 3-0 2-2 1-0 8-0 
 8 Powiśle Bolesław1-5 0-3 2-2 7-2 3-1 6-2 2-4     1-2 5-2 1-2 4-1 2-6 4-2 
 9 Wisła Borusowa0-4 1-8 4-1 1-2 4-5 3-2 7-0 5-3     2-3 3-3 5-0 2-1 2-2 
 10 Polonia Kłyż2-2 0-3 2-4 0-3 0-2 1-2 2-6 4-1 5-4     2-0 3-1 1-4 6-4 
 11 LKS Smęgorzów0-2 0-5 0-2 0-2 1-2 7-5 4-2 0-2 4-3 1-1     1-1 5-1 6-2 
 12 Dunajec Ujście Jezuickie2-11 1-5 1-6 1-1 2-0 2-7 3-4 1-4 2-8 3-1 7-4     3-1 2-1 
 13 Błękitni Siedliszowice2-1 2-2 0-9 4-1 1-2 6-5 0-3 1-6 2-13 3-3 2-3 4-5     4-1 
 14 Kłos Słupiec0-3* 0-3 0-3 2-3 6-5 4-3 1-0 4-7 1-7 1-3 1-6 1-1 13-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LZS Wójcina 5-2 FC Pawęzów 12 sierpnia, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 3-2 Błękitni Siedliszowice 12 sierpnia, 11:00
Wisła Borusowa 3-3 LKS Smęgorzów 12 sierpnia, 11:00
Powiśle Bolesław 4-1 Dunajec Ujście Jezuickie 12 sierpnia, 14:00
Polonia Kłyż 2-6 LKS Ilkowice 12 sierpnia, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 3-0 Kłos Słupiec 12 sierpnia, 17:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 1-0 LKS Szarwark 12 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

FC Pawęzów 2-1 Kłos Słupiec 19 sierpnia, 17:00
LKS Ilkowice 1-2 Orzeł Miechowice Małe 18 sierpnia, 18:00
Dunajec Ujście Jezuickie 3-1 Polonia Kłyż 19 sierpnia, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 3-3 Powiśle Bolesław 19 sierpnia, 11:00
LKS Smęgorzów 0-2 LKS Szarwark 19 sierpnia, 11:00
Błękitni Siedliszowice 2-13 Wisła Borusowa 19 sierpnia, 11:00
LZS Wójcina 3-1 Wolania Wola Żelichowska 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Wolania Wola Żelichowska 0-0 FC Pawęzów 26 sierpnia, 11:00
Wisła Borusowa 4-5 LZS Wójcina 26 sierpnia, 14:00
LKS Szarwark 9-0 Błękitni Siedliszowice 26 sierpnia, 14:00
przerwany w przerwie przy stanie 9-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry; uznano wynik z boiska
Powiśle Bolesław 1-2 LKS Smęgorzów 26 sierpnia, 14:00
Polonia Kłyż 1-2 DTS Dąbrowa Tarnowska 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 7-0 Dunajec Ujście Jezuickie 15 sierpnia, 17:00
Kłos Słupiec 1-0 LKS Ilkowice 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 1-2 września

FC Pawęzów 2-1 LKS Ilkowice 2 września, 17:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-1 Kłos Słupiec 2 września, 11:00
Błękitni Siedliszowice 1-6 Powiśle Bolesław 2 września, 11:00
LZS Wójcina 0-1 LKS Szarwark 2 września, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 2-1 Wisła Borusowa 2 września, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 2-3 DTS Dąbrowa Tarnowska 2 września, 17:00
Polonia Kłyż 2-0 LKS Smęgorzów 2 września, 11:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Wisła Borusowa 4-1 FC Pawęzów 9 września, 11:00
LKS Szarwark 4-1 Wolania Wola Żelichowska 9 września, 14:00
Powiśle Bolesław 3-1 LZS Wójcina 9 września, 14:00
Polonia Kłyż 1-4 Błękitni Siedliszowice 9 września, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 2-0 LKS Smęgorzów 9 września, 17:00
Kłos Słupiec 4-3 DTS Dąbrowa Tarnowska 9 września, 14:00
LKS Ilkowice 2-2 Dunajec Ujście Jezuickie 9 września, 11:00

Kolejka 6 - 15-16 września

FC Pawęzów 1-0 Dunajec Ujście Jezuickie 16 września, 17:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 4-4 LKS Ilkowice 16 września, 11:00
LKS Smęgorzów 6-2 Kłos Słupiec 16 września, 11:00
Błękitni Siedliszowice 2-2 Orzeł Miechowice Małe 16 września, 11:00
LZS Wójcina 3-0 Polonia Kłyż 16 września, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 1-0 Powiśle Bolesław 16 września, 17:00
Wisła Borusowa 0-4 LKS Szarwark 16 września, 14:00

Kolejka 7 - 22-23 września

LKS Szarwark 0-1 FC Pawęzów 23 września, 14:00
Powiśle Bolesław 1-2 Wisła Borusowa 23 września, 14:00
Polonia Kłyż 0-3 Wolania Wola Żelichowska 23 września, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 1-0 LZS Wójcina 23 września, 14:00
Kłos Słupiec 13-0 Błękitni Siedliszowice 23 września, 14:00
LKS Ilkowice 3-0 LKS Smęgorzów 23 września, 17:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-7 DTS Dąbrowa Tarnowska 23 września, 11:00

Kolejka 8 - 29-30 września

FC Pawęzów 5-4 DTS Dąbrowa Tarnowska 30 września, 16:45
LKS Smęgorzów 1-1 Dunajec Ujście Jezuickie 30 września, 11:00
Błękitni Siedliszowice 0-3 LKS Ilkowice 30 września, 11:00
LZS Wójcina 3-0 Kłos Słupiec 30 września, 11:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wolania Wola Żelichowska 3-0 Orzeł Miechowice Małe 30 września, 16:30
Wisła Borusowa 2-3 Polonia Kłyż 29 września, 16:30
LKS Szarwark 5-0 Powiśle Bolesław 30 września, 14:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Powiśle Bolesław 2-2 FC Pawęzów 7 października, 14:00
Polonia Kłyż 2-2 LKS Szarwark 7 października, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 9-1 Wisła Borusowa 7 października, 14:00
Kłos Słupiec 2-3 Wolania Wola Żelichowska 7 października, 14:00
LKS Ilkowice 1-1 LZS Wójcina 7 października, 16:00
Dunajec Ujście Jezuickie 3-1 Błękitni Siedliszowice 7 października, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 5-3 LKS Smęgorzów 7 października, 10:30

Kolejka 10 - 13-14 października

FC Pawęzów 3-1 LKS Smęgorzów 14 października, 11:00
Błękitni Siedliszowice 6-5 DTS Dąbrowa Tarnowska 14 października, 11:00
LZS Wójcina 4-0 Dunajec Ujście Jezuickie 14 października, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 0-5 LKS Ilkowice 14 października, 14:00
Wisła Borusowa 2-2 Kłos Słupiec 14 października, 11:00
LKS Szarwark 6-1 Orzeł Miechowice Małe 14 października, 14:00
Powiśle Bolesław 5-2 Polonia Kłyż 14 października, 14:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Polonia Kłyż 2-4 FC Pawęzów 21 października, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 4-0 Powiśle Bolesław 21 października, 14:00
Kłos Słupiec 0-3 LKS Szarwark 21 października, 14:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Ilkowice 6-1 Wisła Borusowa 21 października, 12:30
Dunajec Ujście Jezuickie 1-1 Wolania Wola Żelichowska 21 października, 11:00
LKS Smęgorzów 5-1 Błękitni Siedliszowice 21 października, 11:00
LZS Wójcina 1-1 DTS Dąbrowa Tarnowska 21 października, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 października

FC Pawęzów 3-0 Błękitni Siedliszowice 28 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Wójcina 3-0 LKS Smęgorzów 28 października, 11:00
(wo)
przerwany w 14. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Wolania Wola Żelichowska 2-1 DTS Dąbrowa Tarnowska 28 października, 14:00
Wisła Borusowa 5-0 Dunajec Ujście Jezuickie 28 października, 11:00
LKS Szarwark 4-0 LKS Ilkowice 28 października, 14:00
Powiśle Bolesław 4-2 Kłos Słupiec 27 października, 15:00
Polonia Kłyż 0-3 Orzeł Miechowice Małe 28 października, 11:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Orzeł Miechowice Małe 0-1 FC Pawęzów 4 listopada, 11:00
Kłos Słupiec 1-3 Polonia Kłyż 4 listopada, 14:00
LKS Ilkowice 2-2 Powiśle Bolesław 4 listopada, 14:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-11 LKS Szarwark 4 listopada, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 4-3 Wisła Borusowa 4 listopada, 11:00
LKS Smęgorzów 0-2 Wolania Wola Żelichowska 4 listopada, 10:30
Błękitni Siedliszowice 1-2 LZS Wójcina 4 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

LKS Szarwark 3-0 DTS Dąbrowa Tarnowska 24 marca, 14:30
FC Pawęzów 9-0 LZS Wójcina 24 marca, 14:00
Błękitni Siedliszowice 4-1 Wolania Wola Żelichowska 24 marca, 11:00
LKS Smęgorzów 4-3 Wisła Borusowa 24 marca, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 1-4 Powiśle Bolesław 24 marca, 11:00
LKS Ilkowice 6-0 Polonia Kłyż 24 marca, 14:00
Kłos Słupiec 0-3 Orzeł Miechowice Małe 24 marca, 14:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Kłos Słupiec 0-3 FC Pawęzów 31 marca, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 4-0 LKS Ilkowice 31 marca, 14:00
Polonia Kłyż 3-1 Dunajec Ujście Jezuickie 31 marca, 14:00
Powiśle Bolesław 6-2 DTS Dąbrowa Tarnowska 30 marca, 16:00
LKS Szarwark 9-1 LKS Smęgorzów 31 marca, 11:00
Wisła Borusowa 2-1 Błękitni Siedliszowice 31 marca, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 3-1 LZS Wójcina 31 marca, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

FC Pawęzów 1-0 Wolania Wola Żelichowska 6 kwietnia, 17:00
LZS Wójcina 3-1 Wisła Borusowa 7 kwietnia, 11:00
Błękitni Siedliszowice 2-1 LKS Szarwark 7 kwietnia, 11:00
LKS Smęgorzów 0-2 Powiśle Bolesław 7 kwietnia, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 3-0 Polonia Kłyż 7 kwietnia, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 1-5 Orzeł Miechowice Małe 7 kwietnia, 11:00
LKS Ilkowice 8-0 Kłos Słupiec 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

DTS Dąbrowa Tarnowska 1-2 Orzeł Miechowice Małe 14 kwietnia, 11:00
LKS Smęgorzów 1-1 Polonia Kłyż 14 kwietnia, 11:00
LKS Ilkowice 0-1 FC Pawęzów 14 kwietnia, 11:00
Kłos Słupiec 1-1 Dunajec Ujście Jezuickie 14 kwietnia, 14:00
Powiśle Bolesław 2-6 Błękitni Siedliszowice 14 kwietnia, 14:00
LKS Szarwark 8-3 LZS Wójcina 14 kwietnia, 11:00
Wisła Borusowa 1-2 Wolania Wola Żelichowska 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

FC Pawęzów 5-1 Wisła Borusowa 28 kwietnia, 17:00
Wolania Wola Żelichowska 3-2 LKS Szarwark 28 kwietnia, 17:00
LZS Wójcina 5-1 Powiśle Bolesław 28 kwietnia, 11:00
Błękitni Siedliszowice 3-3 Polonia Kłyż 28 kwietnia, 14:00
LKS Smęgorzów 0-5 Orzeł Miechowice Małe 28 kwietnia, 11:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
DTS Dąbrowa Tarnowska 5-0 Kłos Słupiec 28 kwietnia, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 3-4 LKS Ilkowice 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Dunajec Ujście Jezuickie 1-6 FC Pawęzów 5 maja, 11:00
LKS Ilkowice 1-1 DTS Dąbrowa Tarnowska 5 maja, 14:00
Kłos Słupiec 1-6 LKS Smęgorzów 5 maja, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 6-1 Błękitni Siedliszowice 5 maja, 17:00
Polonia Kłyż 0-2 LZS Wójcina 5 maja, 11:00
Powiśle Bolesław 7-2 Wolania Wola Żelichowska 4 maja, 17:00
LKS Szarwark 6-1 Wisła Borusowa 5 maja, 14:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

FC Pawęzów 1-2 LKS Szarwark 12 maja, 17:00
Wisła Borusowa 5-3 Powiśle Bolesław 12 maja, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 0-3 Polonia Kłyż 12 maja, 17:00
LZS Wójcina 0-2 Orzeł Miechowice Małe 12 maja, 11:00
Błękitni Siedliszowice 4-1 Kłos Słupiec 12 maja, 14:00
LKS Smęgorzów 4-2 LKS Ilkowice 12 maja, 14:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 3-1 Dunajec Ujście Jezuickie 12 maja, 17:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

DTS Dąbrowa Tarnowska 0-3 FC Pawęzów 19 maja, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 7-4 LKS Smęgorzów 19 maja, 11:00
LKS Ilkowice 1-0 Błękitni Siedliszowice 19 maja, 17:00
Kłos Słupiec 6-5 LZS Wójcina 19 maja, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 2-0 Wolania Wola Żelichowska 19 maja, 17:00
Polonia Kłyż 5-4 Wisła Borusowa 19 maja, 11:00
Powiśle Bolesław 1-5 LKS Szarwark 18 maja, 18:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

FC Pawęzów 4-0 Powiśle Bolesław 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany
LKS Szarwark 6-1 Polonia Kłyż 26 maja, 11:00
Wisła Borusowa 1-8 Orzeł Miechowice Małe 26 maja, 17:00
Wolania Wola Żelichowska 9-0 Kłos Słupiec 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany
LZS Wójcina 4-2 LKS Ilkowice 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 11:00) odwołany / w drugim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany
Błękitni Siedliszowice 4-5 Dunajec Ujście Jezuickie 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 14:00) odwołany
LKS Smęgorzów 7-5 DTS Dąbrowa Tarnowska 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 11:00) odwołany

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

LKS Smęgorzów 0-2 FC Pawęzów 2 czerwca, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 5-2 Błękitni Siedliszowice 1 czerwca, 17:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-0 LZS Wójcina 2 czerwca, 11:00
LKS Ilkowice 2-3 Wolania Wola Żelichowska 2 czerwca, 17:00
Kłos Słupiec 1-7 Wisła Borusowa 2 czerwca, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 2-2 LKS Szarwark 2 czerwca, 17:00
Polonia Kłyż 4-1 Powiśle Bolesław 2 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

DTS Dąbrowa Tarnowska 3-0 LZS Wójcina 9 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
FC Pawęzów 2-3 Polonia Kłyż 9 czerwca, 17:00
Powiśle Bolesław 0-3 Orzeł Miechowice Małe 8 czerwca, 18:00
LKS Szarwark 10-1 Kłos Słupiec 9 czerwca, 14:00
Wisła Borusowa 7-0 LKS Ilkowice 9 czerwca, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 5-1 Dunajec Ujście Jezuickie 9 czerwca, 17:00
Błękitni Siedliszowice 2-3 LKS Smęgorzów 9 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Błękitni Siedliszowice 0-9 FC Pawęzów 16 czerwca, 14:00
LKS Smęgorzów 1-2 LZS Wójcina 16 czerwca, 14:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 1-5 Wolania Wola Żelichowska 16 czerwca, 14:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-8 Wisła Borusowa 16 czerwca, 14:00
LKS Ilkowice 1-2 LKS Szarwark 16 czerwca, 14:00
Kłos Słupiec 4-7 Powiśle Bolesław 16 czerwca, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 4-1 Polonia Kłyż 16 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

FC Pawęzów 3-6 Orzeł Miechowice Małe 23 czerwca, 11:00
Polonia Kłyż 6-4 Kłos Słupiec 23 czerwca, 11:00
Powiśle Bolesław 2-4 LKS Ilkowice 23 czerwca, 11:00
LKS Szarwark 8-1 Dunajec Ujście Jezuickie 23 czerwca, 11:00
Wisła Borusowa 3-2 DTS Dąbrowa Tarnowska 23 czerwca, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 4-2 LKS Smęgorzów 23 czerwca, 11:00
LZS Wójcina 4-2 Błękitni Siedliszowice 23 czerwca, 11:00

Klasa A 2018/2019 (Tarnów III (Żabno))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas