[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Elżbieta 20 41 13 2 5 57-38 8 0 2 30-17 5 2 3 27-21 2 4 1 1 0 8-4
2.  LKS Gościeradów 20 41 13 2 5 73-35 7 1 2 40-14 6 1 3 33-21 2 1 0 1 1 4-8
3.  ULKS Dzierzkowice 20 40 12 4 4 64-32 7 1 2 39-19 5 3 2 25-13
4.  Perła Rudnik 20 38 12 2 6 45-45 7 2 1 27-13 5 0 5 18-32
5.  Sprint Wierzchowiska 20 36 11 3 6 49-38 4 2 4 19-17 7 1 2 30-21
6.  Pogoń Trzebiesza 20 30 9 3 8 43-43 7 1 2 27-14 2 2 6 16-29
7.  Kamex Polichna 20 26 8 2 10 36-31 4 1 5 19-16 4 1 5 17-15
8.  Roztocze Batorz 20 23 7 2 11 36-48 6 1 3 27-18 1 1 8 9-30
9.  Czarni Puszno Godowskie 20 13 4 1 15 31-64 2 1 7 16-29 2 0 8 15-35
10.  Błękitni Kierz 20 24 8 0 12 36-41 3 0 7 15-23 5 0 5 21-18
 Iskra II Krzemień 20 7 2 1 17 20-75 1 1 8 15-36 1 0 9 5-39
Iskra II Krzemień wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Błękitni Kierz wycofali się z rozgrywek po 21. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Elżbieta    5-1 1-5 1-2 5-3 1-0 5-2 3-0 4-2 3-1 2-1 
 2 LKS Gościeradów3-3     2-3 3-1 2-5 6-0 2-1 4-1 7-0 3-0 8-0 
 3 ULKS Dzierzkowice3-3 1-6     7-1 5-3 3-1 2-0 2-0 5-1 2-4 9-0 
 4 Perła Rudnik4-1 5-4 1-1     1-3 3-0 1-1 2-1 4-2 3-0* 3-0* 
 5 Sprint Wierzchowiska1-3 2-4 1-1 0-3*     1-1 1-0 6-1 4-1 0-3 3-0* 
 6 Pogoń Trzebiesza2-1 1-4 3-2 7-0 2-2     2-1 3-1 3-0 1-3 3-0* 
 7 Kamex Polichna2-1 3-2 1-1 1-2 1-2 5-1     3-0 1-3 1-2 1-2 
 8 Roztocze Batorz2-5 1-1 4-3 3-0 1-2 6-3 0-1     4-3 3-0* 3-0* 
 9 Czarni Puszno Godowskie1-3 1-4 0-3 1-4 3-4 1-2 2-5 2-2     1-0 4-2 
 10 Błękitni Kierz3-4 2-4 0-3* 0-2 0-2 0-5 0-3* 4-0 3-0*     3-0* 
 11 Iskra II Krzemień0-3* 0-3* 0-3* 9-3 1-4 3-3 0-3* 1-3 0-3* 1-8     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: LKS Elżbieta.
 
Iskra II Krzemień 1-4 Sprint Wierzchowiska 26 sierpnia, 17:00
Roztocze Batorz 4-3 Czarni Puszno Godowskie 26 sierpnia, 17:00
Perła Rudnik 5-4 LKS Gościeradów 26 sierpnia, 17:00
Kamex Polichna 1-2 Błękitni Kierz 26 sierpnia, 11:00
Pogoń Trzebiesza 3-2 ULKS Dzierzkowice 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Błękitni Kierz.
 
LKS Gościeradów 2-1 Kamex Polichna 2 września, 17:00
Pogoń Trzebiesza 7-0 Perła Rudnik 2 września, 17:00
Czarni Puszno Godowskie 0-3 ULKS Dzierzkowice 2 września, 11:00
Sprint Wierzchowiska 6-1 Roztocze Batorz 2 września, 17:00
LKS Elżbieta 2-1 Iskra II Krzemień 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Iskra II Krzemień.
 
Roztocze Batorz 2-5 LKS Elżbieta 9 września, 11:00
ULKS Dzierzkowice 5-3 Sprint Wierzchowiska 9 września, 11:00
Perła Rudnik 4-2 Czarni Puszno Godowskie 9 września, 11:00
Kamex Polichna 5-1 Pogoń Trzebiesza 9 września, 11:00
Błękitni Kierz 2-4 LKS Gościeradów 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: LKS Gościeradów.
 
Pogoń Trzebiesza 1-3 Błękitni Kierz 16 września, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 2-5 Kamex Polichna 16 września, 11:00
Sprint Wierzchowiska 0-3 Perła Rudnik 16 września, 11:00
(wo)
na boisku 0-1
LKS Elżbieta 1-5 ULKS Dzierzkowice 16 września, 11:00
Iskra II Krzemień 1-3 Roztocze Batorz 16 września, 12:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Roztocze Batorz.
 
ULKS Dzierzkowice 9-0 Iskra II Krzemień 23 września, 11:00
Perła Rudnik 4-1 LKS Elżbieta 23 września, 11:00
Kamex Polichna 1-2 Sprint Wierzchowiska 23 września, 16:30
Błękitni Kierz 3-0 Czarni Puszno Godowskie 23 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Gościeradów 6-0 Pogoń Trzebiesza 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Pogoń Trzebiesza.
 
Czarni Puszno Godowskie 1-4 LKS Gościeradów 30 września, 11:00
Sprint Wierzchowiska 0-3 Błękitni Kierz 30 września, 15:00
LKS Elżbieta 5-2 Kamex Polichna 30 września, 11:00
Iskra II Krzemień 9-3 Perła Rudnik 29 września, 16:00
Roztocze Batorz 4-3 ULKS Dzierzkowice 30 września, 15:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: ULKS Dzierzkowice.
 
Perła Rudnik 2-1 Roztocze Batorz 7 października, 11:00
Kamex Polichna 1-2 Iskra II Krzemień 7 października, 11:00
Błękitni Kierz 3-4 LKS Elżbieta 7 października, 11:00
LKS Gościeradów 2-5 Sprint Wierzchowiska 6 października, 15:00
Pogoń Trzebiesza 3-0 Czarni Puszno Godowskie 7 października, 11:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Czarni Puszno Godowskie.
 
Sprint Wierzchowiska 1-1 Pogoń Trzebiesza 14 października, 11:00
LKS Elżbieta 5-1 LKS Gościeradów 14 października, 12:00
Iskra II Krzemień 1-8 Błękitni Kierz 14 października, 11:00
Roztocze Batorz 0-1 Kamex Polichna 14 października, 15:00
ULKS Dzierzkowice 7-1 Perła Rudnik 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Perła Rudnik.
 
Kamex Polichna 1-1 ULKS Dzierzkowice 21 października, 11:00
Błękitni Kierz 4-0 Roztocze Batorz 21 października, 11:00
LKS Gościeradów 8-0 Iskra II Krzemień 20 października, 14:00
Pogoń Trzebiesza 2-1 LKS Elżbieta 21 października, 14:00
Czarni Puszno Godowskie 3-4 Sprint Wierzchowiska 21 października, 14:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Sprint Wierzchowiska.
 
LKS Elżbieta 4-2 Czarni Puszno Godowskie 28 października, 14:00
Iskra II Krzemień 3-3 Pogoń Trzebiesza 28 października, 14:00
Roztocze Batorz 1-1 LKS Gościeradów 28 października, 14:00
ULKS Dzierzkowice 2-4 Błękitni Kierz 28 października, 11:00
Perła Rudnik 1-1 Kamex Polichna 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Kamex Polichna.
 
Błękitni Kierz 0-2 Perła Rudnik 4 listopada, 11:00
LKS Gościeradów 2-3 ULKS Dzierzkowice 4 listopada, 13:00
Pogoń Trzebiesza 3-1 Roztocze Batorz 4 listopada, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 4-2 Iskra II Krzemień 4 listopada, 11:00
Sprint Wierzchowiska 1-3 LKS Elżbieta 4 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: LKS Elżbieta.
 
ULKS Dzierzkowice 3-1 Pogoń Trzebiesza 7 kwietnia, 11:00
Sprint Wierzchowiska 3-0 Iskra II Krzemień
(wo)
Czarni Puszno Godowskie 2-2 Roztocze Batorz 7 kwietnia, 15:00
LKS Gościeradów 3-1 Perła Rudnik 7 kwietnia, 14:00
Błękitni Kierz 0-3 Kamex Polichna 7 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Błękitni Kierz.
 
Kamex Polichna 3-2 LKS Gościeradów 14 kwietnia, 12:00
Perła Rudnik 3-0 Pogoń Trzebiesza 14 kwietnia, 16:00
przerwany po I połowie przy stanie 3-0 - goście nie posiadali kart zdrowia; uznano wynik z boiska
ULKS Dzierzkowice 5-1 Czarni Puszno Godowskie 14 kwietnia, 11:00
Roztocze Batorz 1-2 Sprint Wierzchowiska 14 kwietnia, 16:00
Iskra II Krzemień 0-3 LKS Elżbieta
(wo)

Kolejka 14 - 20 kwietnia

Pauza: Iskra II Krzemień.
 
LKS Elżbieta 3-0 Roztocze Batorz 20 kwietnia, 11:00
Sprint Wierzchowiska 1-1 ULKS Dzierzkowice 20 kwietnia, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 1-4 Perła Rudnik 20 kwietnia, 11:00
Pogoń Trzebiesza 2-1 Kamex Polichna 20 kwietnia, 14:00
LKS Gościeradów 3-0 Błękitni Kierz 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: LKS Gościeradów.
 
Błękitni Kierz 0-5 Pogoń Trzebiesza 28 kwietnia, 12:00
Kamex Polichna 1-3 Czarni Puszno Godowskie 28 kwietnia, 12:00
Perła Rudnik 1-3 Sprint Wierzchowiska 28 kwietnia, 12:00
ULKS Dzierzkowice 3-3 LKS Elżbieta 28 kwietnia, 11:00
Roztocze Batorz 3-0 Iskra II Krzemień
(wo)

Kolejka 16 - 3 maja

Pauza: Roztocze Batorz.
 
Iskra II Krzemień 0-3 ULKS Dzierzkowice
(wo)
LKS Elżbieta 1-2 Perła Rudnik 3 maja, 14:00
Sprint Wierzchowiska 1-0 Kamex Polichna 5 maja, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 1-0 Błękitni Kierz 3 maja, 11:00
Pogoń Trzebiesza 1-4 LKS Gościeradów 3 maja, 11:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Pogoń Trzebiesza.
 
LKS Gościeradów 7-0 Czarni Puszno Godowskie 12 maja, 18:00
Błękitni Kierz 0-2 Sprint Wierzchowiska 12 maja, 12:00
Kamex Polichna 2-1 LKS Elżbieta 12 maja, 12:00
Perła Rudnik 3-0 Iskra II Krzemień
(wo)
ULKS Dzierzkowice 2-0 Roztocze Batorz 12 maja, 11:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: ULKS Dzierzkowice.
 
Roztocze Batorz 3-0 Perła Rudnik 19 maja, 11:00
Iskra II Krzemień 0-3 Kamex Polichna
(wo)
LKS Elżbieta 3-1 Błękitni Kierz 14 kwietnia, 15:00
Sprint Wierzchowiska 2-4 LKS Gościeradów 19 maja, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 1-2 Pogoń Trzebiesza 19 maja, 11:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Czarni Puszno Godowskie.
 
Pogoń Trzebiesza 2-2 Sprint Wierzchowiska 26 maja, 15:00
LKS Gościeradów 3-3 LKS Elżbieta 26 maja, 17:00
Błękitni Kierz 3-0 Iskra II Krzemień
(wo)
Kamex Polichna 3-0 Roztocze Batorz 26 maja, 14:00
Perła Rudnik 1-1 ULKS Dzierzkowice 26 maja, 11:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Perła Rudnik.
 
ULKS Dzierzkowice 2-0 Kamex Polichna 2 czerwca, 11:00
Roztocze Batorz 3-0 Błękitni Kierz 2 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
Iskra II Krzemień 0-3 LKS Gościeradów
(wo)
LKS Elżbieta 1-0 Pogoń Trzebiesza 2 czerwca, 18:00
Sprint Wierzchowiska 4-1 Czarni Puszno Godowskie 2 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Sprint Wierzchowiska.
 
Czarni Puszno Godowskie 1-3 LKS Elżbieta 9 czerwca, 11:00
Pogoń Trzebiesza 3-0 Iskra II Krzemień
(wo)
LKS Gościeradów 4-1 Roztocze Batorz 9 czerwca, 17:00
Błękitni Kierz 0-3 ULKS Dzierzkowice 9 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Kamex Polichna 1-2 Perła Rudnik 9 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: Kamex Polichna.
 
Perła Rudnik 3-0 Błękitni Kierz
(wo)
ULKS Dzierzkowice 1-6 LKS Gościeradów 16 czerwca, 11:00
Roztocze Batorz 6-3 Pogoń Trzebiesza 16 czerwca, 11:00
Iskra II Krzemień 0-3 Czarni Puszno Godowskie
(wo)
LKS Elżbieta 5-3 Sprint Wierzchowiska 16 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas