[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Football Center 2018/2019, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 17 43 14 1 2 51-20 8 1 0 28-10 6 0 2 23-10
2.  Orzeł Palowice 17 34 11 1 5 59-29 8 1 0 35-8 3 0 5 24-21
3.  Płomień II Połomia 17 30 9 3 5 43-36 5 2 1 23-17 4 1 4 20-19
4.  Start Mszana 17 29 9 2 6 35-34 7 0 3 18-15 2 2 3 17-19
5.  Orzeł Jankowice 17 27 8 3 6 53-40 6 2 1 36-15 2 1 5 17-25
6.  Olza Godów 17 25 7 4 6 28-27 3 2 3 13-13 4 2 3 15-14
7.  Iskra Rowień (Żory) 17 24 6 6 5 30-31 4 3 2 18-14 2 3 3 12-17 1 1 0 1 0 2-2
8.  KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 17 24 7 3 7 35-37 5 2 3 23-22 2 1 4 12-15 1 1 0 1 0 2-2
9.  Inter Krostoszowice 17 23 6 5 6 42-46 5 2 1 26-20 1 3 5 16-26
10.  Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 17 20 6 2 9 43-50 4 1 4 27-23 2 1 5 16-27
11.  KS Szczerbice 17 19 4 7 6 31-34 2 2 4 14-19 2 5 2 17-15
12.  Żar Szeroka 17 16 4 4 9 30-37 3 2 4 16-14 1 2 5 14-23 1 3 1 0 0 1-0
13.  Ruch Stanowice 17 16 5 1 11 41-56 4 0 5 31-26 1 1 6 10-30 1 0 0 0 1 0-1
14.  KS 27 Gołkowice 17 5 1 2 14 22-66 1 2 1 8-11 0 0 13 14-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)    2-1 4-1 3-1 5-2 3-1 3-1 1-1 5-1 2-1 
 2 Orzeł Palowice4-1     5-2 4-0 0-0 3-0 6-3 3-0 5-1 5-1 
 3 Płomień II Połomia6-5     6-4 2-4 2-0 2-2 1-0 0-0 4-2 
 4 Start Mszana0-2 4-1 0-4     3-2 3-1 1-0 1-2 2-1 2-1 2-1 
 5 Orzeł Jankowice1-0 2-2     4-2 5-2 2-2 2-3 3-1 10-2 7-1 
 6 Olza Godów5-1 0-0     0-3 3-1 2-3 1-1 0-3 2-1 
 7 Iskra Rowień (Żory)0-2 2-1 2-2 1-3     1-0 1-1 3-3 4-1 4-1 
 8 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)0-3 2-3 3-2 1-5 2-2     2-2 4-2 2-1 3-2 4-0 
 9 Inter Krostoszowice2-8 4-2 4-2 3-3 2-1     6-1 2-2 3-1 
 10 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)2-4 1-4 4-3 0-2 1-2     4-4 6-2 5-2 4-0 
 11 KS Szczerbice1-4 2-1 1-2 2-2 3-4 2-2     1-3 2-1 
 12 Żar Szeroka3-2 2-3 0-0 2-3 0-2 0-1 2-2     1-0 6-1 
 13 Ruch Stanowice3-2 2-4 3-4 1-2 1-3 5-1 5-3 1-4     10-3 
 14 KS 27 Gołkowice0-5 2-2 5-3 1-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Olza Godów 1-1 KS Szczerbice 19 sierpnia, 17:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-4 Orzeł Palowice 19 sierpnia, 17:00
Ruch Stanowice 2-4 Płomień II Połomia 18 sierpnia, 17:00
Start Mszana 2-1 Żar Szeroka 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 2-2 Inter Krostoszowice 18 sierpnia, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 0-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 19 sierpnia, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 4-1 KS 27 Gołkowice 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

KS Szczerbice 2-1 KS 27 Gołkowice 25 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-2 Iskra Rowień (Żory) 25 sierpnia, 17:00
Inter Krostoszowice 2-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 25 sierpnia, 17:00
Żar Szeroka 2-3 Orzeł Jankowice 25 sierpnia, 17:00
Płomień II Połomia 6-4 Start Mszana 26 sierpnia, 14:00
Orzeł Palowice 5-1 Ruch Stanowice 26 sierpnia, 17:00
Olza Godów 2-3 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-4 KS Szczerbice 1 września, 16:00
Ruch Stanowice 1-2 Olza Godów 2 września, 16:00
Start Mszana 4-1 Orzeł Palowice 1 września, 16:00
Orzeł Jankowice 2-2 Płomień II Połomia 1 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-2 Żar Szeroka 2 września, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 1-0 Inter Krostoszowice 1 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-1 KS 27 Gołkowice 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

KS Szczerbice 1-4 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 9 września, 16:00
Inter Krostoszowice 3-1 KS 27 Gołkowice 8 września, 16:00
Żar Szeroka 0-1 Iskra Rowień (Żory) 8 września, 16:00
Płomień II Połomia 2-0 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 9 września, 14:00
Orzeł Palowice 4-0 Orzeł Jankowice 9 września, 16:00
Olza Godów 0-0 Start Mszana 8 września, 16:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 5-2 Ruch Stanowice 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Ruch Stanowice 1-4 KS Szczerbice 16 września, 16:00
Start Mszana 1-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 15 września, 16:00
Orzeł Jankowice 4-2 Olza Godów 15 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-3 Orzeł Palowice 16 września, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 2-1 Płomień II Połomia 15 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-1 Inter Krostoszowice 16 września, 16:00
Żar Szeroka 6-1 KS 27 Gołkowice 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

KS Szczerbice 3-4 Inter Krostoszowice 22 września, 16:00
Żar Szeroka 3-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 22 września, 16:00
Płomień II Połomia 4-2 KS 27 Gołkowice 23 września, 14:00
Orzeł Palowice 3-0 Iskra Rowień (Żory) 23 września, 16:00
Olza Godów 0-3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 22 września, 16:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-3 Orzeł Jankowice 22 września, 16:00
Ruch Stanowice 3-4 Start Mszana 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Start Mszana 2-1 KS Szczerbice 29 września, 16:00
Orzeł Jankowice 10-2 Ruch Stanowice 30 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 4-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 30 września, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 1-3 Olza Godów 29 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-1 Płomień II Połomia 29 września, 16:00
Inter Krostoszowice 2-2 Żar Szeroka 29 września, 16:00
Orzeł Palowice 5-1 KS 27 Gołkowice 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

KS Szczerbice 1-3 Żar Szeroka 6 października, 14:00
Płomień II Połomia 2-2 Inter Krostoszowice 7 października, 14:00
Orzeł Palowice 4-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6 października, 15:00
Olza Godów 2-1 KS 27 Gołkowice 6 października, 15:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 Iskra Rowień (Żory) 6 października, 15:00
Ruch Stanowice 1-3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 6 października, 15:00
Start Mszana 3-2 Orzeł Jankowice 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Orzeł Jankowice 2-3 KS Szczerbice 13 października, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-5 Start Mszana 13 października, 15:00
Iskra Rowień (Żory) 4-1 Ruch Stanowice 13 października, 15:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-1 Olza Godów 13 października, 15:00
Inter Krostoszowice 2-8 Orzeł Palowice 13 października, 15:00
Żar Szeroka 2-3 Płomień II Połomia 13 października, 15:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-0 KS 27 Gołkowice 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

KS Szczerbice 1-2 Płomień II Połomia 20 października, 15:00
Orzeł Palowice 3-0 Żar Szeroka 20 października, 15:00
Olza Godów 3-1 Inter Krostoszowice 20 października, 15:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-4 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 20 października, 15:00
Ruch Stanowice 10-3 KS 27 Gołkowice 21 października, 15:00
Start Mszana 1-0 Iskra Rowień (Żory) 20 października, 15:00
Orzeł Jankowice 5-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-1 KS Szczerbice 28 października, 14:00
Iskra Rowień (Żory) 2-2 Orzeł Jankowice 27 października, 14:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-1 Ruch Stanowice 28 października, 14:00
Inter Krostoszowice 6-1 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 27 października, 14:00
Żar Szeroka 0-2 Olza Godów 28 października, 14:00
Płomień II Połomia 6-5 Orzeł Palowice 28 października, 14:00
Start Mszana 2-1 KS 27 Gołkowice 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

KS Szczerbice 2-1 Orzeł Palowice 4 listopada, 13:00
Olza Godów 5-1 Płomień II Połomia 3 listopada, 12:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 6-2 Żar Szeroka 3 listopada, 13:00
Ruch Stanowice 5-1 Inter Krostoszowice 4 listopada, 13:00
Start Mszana 0-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3 listopada, 13:00
Orzeł Jankowice 7-1 KS 27 Gołkowice 3 listopada, 13:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-2 Iskra Rowień (Żory) 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Iskra Rowień (Żory) 1-1 KS Szczerbice 10 listopada, 13:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4-1 Orzeł Jankowice 10 listopada, 13:00
Inter Krostoszowice 4-2 Start Mszana 10 listopada, 13:00
Żar Szeroka 1-0 Ruch Stanowice 10 listopada, 13:00
Płomień II Połomia 1-0 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 11 listopada, 13:00
Orzeł Palowice 0-0 Olza Godów 10 listopada, 13:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 4-0 KS 27 Gołkowice 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

KS Szczerbice 2-2 Olza Godów 23 marca, 15:30
Orzeł Palowice 6-3 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 23 marca, 15:30
Płomień II Połomia 0-0 Ruch Stanowice 24 marca, 14:00
Żar Szeroka 0-0 Start Mszana 23 marca, 15:30
Inter Krostoszowice 4-2 Orzeł Jankowice 23 marca, 15:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 23 marca, 15:30
KS 27 Gołkowice 2-2 Iskra Rowień (Żory) 23 marca, 15:30

Kolejka 15 - 30-31 marca

KS 27 Gołkowice 1-1 KS Szczerbice 30 marca, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 0-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 30 marca, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-2 Inter Krostoszowice 31 marca, 16:00
Orzeł Jankowice 3-1 Żar Szeroka 30 marca, 16:00
Start Mszana 0-4 Płomień II Połomia 30 marca, 13:00
Ruch Stanowice 3-2 Orzeł Palowice 30 marca, 16:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 Olza Godów 30 marca, 16:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

KS 27 Gołkowice 0-5 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6 kwietnia, 16:00
KS Szczerbice 2-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 7 kwietnia, 16:30
Olza Godów 0-3 Ruch Stanowice 6 kwietnia, 16:00
Orzeł Palowice 5-2 Start Mszana 6 kwietnia, 15:00
Płomień II Połomia 2-4 Orzeł Jankowice 7 kwietnia, 14:00
Żar Szeroka 2-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 6 kwietnia, 16:00
Inter Krostoszowice 3-3 Iskra Rowień (Żory) 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-1 KS Szczerbice 13 kwietnia, 16:30
KS 27 Gołkowice 5-3 Inter Krostoszowice 13 kwietnia, 16:30
Iskra Rowień (Żory) 3-3 Żar Szeroka 13 kwietnia, 16:30
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-2 Płomień II Połomia 14 kwietnia, 16:30
Orzeł Jankowice 1-0 Orzeł Palowice 13 kwietnia, 16:30
Start Mszana 3-1 Olza Godów 13 kwietnia, 16:30
Ruch Stanowice 5-3 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 13 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

KS 27 Gołkowice - Żar Szeroka
KS Szczerbice - Ruch Stanowice
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - Start Mszana
Olza Godów - Orzeł Jankowice
Orzeł Palowice - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Płomień II Połomia - Iskra Rowień (Żory)
Inter Krostoszowice - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)

Kolejka 19 - 1 maja

Inter Krostoszowice - KS Szczerbice
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Żar Szeroka
KS 27 Gołkowice - Płomień II Połomia
Iskra Rowień (Żory) - Orzeł Palowice
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - Olza Godów
Orzeł Jankowice - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Start Mszana - Ruch Stanowice

Kolejka 20 - 4-5 maja

KS 27 Gołkowice - Orzeł Palowice
KS Szczerbice - Start Mszana
Ruch Stanowice - Orzeł Jankowice
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Olza Godów - Iskra Rowień (Żory)
Płomień II Połomia - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Żar Szeroka - Inter Krostoszowice

Kolejka 21 - 11-12 maja

Żar Szeroka - KS Szczerbice
Inter Krostoszowice - Płomień II Połomia
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Orzeł Palowice
KS 27 Gołkowice - Olza Godów
Iskra Rowień (Żory) - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice - Start Mszana

Kolejka 22 - 18-19 maja

KS 27 Gołkowice - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
KS Szczerbice - Orzeł Jankowice
Start Mszana - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Ruch Stanowice - Iskra Rowień (Żory)
Olza Godów - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Orzeł Palowice - Inter Krostoszowice
Płomień II Połomia - Żar Szeroka

Kolejka 23 - 25-26 maja

Płomień II Połomia - KS Szczerbice
Żar Szeroka - Orzeł Palowice
Inter Krostoszowice - Olza Godów
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
KS 27 Gołkowice - Ruch Stanowice
Iskra Rowień (Żory) - Start Mszana
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - Orzeł Jankowice

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

KS 27 Gołkowice - Start Mszana
KS Szczerbice - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Orzeł Jankowice - Iskra Rowień (Żory)
Ruch Stanowice - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - Inter Krostoszowice
Olza Godów - Żar Szeroka
Orzeł Palowice - Płomień II Połomia

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Orzeł Palowice - KS Szczerbice
Płomień II Połomia - Olza Godów
Żar Szeroka - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Inter Krostoszowice - Ruch Stanowice
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Start Mszana
KS 27 Gołkowice - Orzeł Jankowice
Iskra Rowień (Żory) - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

KS 27 Gołkowice - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
KS Szczerbice - Iskra Rowień (Żory)
Orzeł Jankowice - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Start Mszana - Inter Krostoszowice
Ruch Stanowice - Żar Szeroka
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - Płomień II Połomia
Olza Godów - Orzeł Palowice

Klasa A Football Center 2018/2019 (Rybnik)

Klasa C Football Center 2018/2019 (Rybnik)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas