[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Sieradz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Prosna Wieruszów 15 40 13 1 1 42-15 5 1 0 15-6 8 0 1 27-9
2.  Warta Osjaków 15 29 9 2 4 33-18 5 1 1 17-8 4 1 3 16-10
3.  LZS Kurów 15 27 8 3 4 49-38 4 1 2 23-19 4 2 2 26-19
4.  LKS Wierzchlas 15 26 8 2 5 31-26 7 1 1 23-10 1 1 4 8-16
5.  LZS Krzyworzeka 15 23 6 5 4 23-19 4 3 1 15-8 2 2 3 8-11
6.  Orzeł Galewice 15 20 5 5 5 38-42 4 2 2 19-18 1 3 3 19-24
7.  Jaga Lututów 15 19 4 7 4 23-24 1 5 2 9-10 3 2 2 14-14 2 4 1 1 0 2-1
8.  Sparta Mokrsko 15 19 5 4 6 29-30 5 3 0 22-13 0 1 6 7-17 2 2 0 2 0 2-2
9.  KS Kraszkowice 15 19 5 4 6 26-27 4 0 4 17-14 1 4 2 9-13 2 1 0 1 1 3-4
10.  LZS Łaszew 14 18 4 6 4 20-22 2 3 1 9-8 2 3 3 11-14 2 4 1 1 0 5-3
11.  LZS Kiełczygłów 15 18 5 3 7 27-29 3 1 3 13-9 2 2 4 14-20 2 4 1 1 0 3-2
12.  Prosna Wyszanów 15 18 5 3 7 21-22 3 2 3 13-12 2 1 4 8-10 2 0 0 0 2 1-4
13.  GLKS Biała 15 15 5 0 10 28-41 3 0 4 17-20 2 0 6 11-21 1 3 1 0 0 8-3
14.  Start Łubnice 15 15 4 3 8 34-41 2 1 4 17-18 2 2 4 17-23 1 0 0 0 1 3-8
15.  GLKS Strzelce Wielkie 15 14 4 2 9 22-37 3 1 3 17-20 1 1 6 5-17
16.  LZS Trębaczew 14 11 3 2 9 27-42 2 1 5 14-20 1 1 4 13-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Prosna Wieruszów    2-1 2-2 3-1 3-0 2-1 3-1 
 2 Warta Osjaków    0-2 6-4 2-2 1-0 2-0 3-0 3-0 
 3 LZS Kurów1-6 2-2     6-2 6-3 0-3* 6-3 2-0 
 4 LKS Wierzchlas0-3     3-0 3-0 2-1 2-2 4-1 2-1 2-1 5-1 
 5 LZS Krzyworzeka1-3 2-0 4-2     1-1 0-0 2-1 1-1 4-0 
 6 Orzeł Galewice2-2     4-3 4-1 3-3 2-1 3-0 0-2 1-6 
 7 Jaga Lututów1-1 1-1     0-0 0-0 3-2 1-2 1-2 2-2 
 8 Sparta Mokrsko2-1     2-2 4-1 3-2 1-1 3-2 2-2 5-2 
 9 KS Kraszkowice2-0 2-1 2-4 4-2 1-4 1-2     0-1 5-0 
 10 LZS Łaszew0-2 2-2 1-0 1-1     2-2 3-1 
 11 LZS Kiełczygłów1-3 1-3 4-0 0-0 1-2     1-0 5-1 
 12 Prosna Wyszanów0-3 0-1 1-1 1-2 2-1     5-2 2-0 2-2 
 13 GLKS Biała3-5 1-3 1-7 0-2 3-0     8-3 1-0 
 14 Start Łubnice4-8 2-3 4-0 1-1 1-2 0-2     5-2 
 15 GLKS Strzelce Wielkie3-1 5-5 5-2 1-0 1-4 1-2 1-6     
 16 LZS Trębaczew1-2 0-5 1-2 2-0 2-3 3-3 5-2 0-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Sparta Mokrsko 3-2 GLKS Biała 12 sierpnia, 17:00
KS Kraszkowice 2-4 LZS Kurów 11 sierpnia, 15:00
Orzeł Galewice 0-2 Start Łubnice 11 sierpnia, 17:00
LZS Trębaczew 1-2 Prosna Wieruszów 12 sierpnia, 17:00
LKS Wierzchlas 2-2 LZS Łaszew 11 sierpnia, 17:00
LZS Krzyworzeka 2-0 Warta Osjaków 12 sierpnia, 11:00
Jaga Lututów 3-2 LZS Kiełczygłów 12 sierpnia, 16:00
Prosna Wyszanów 2-0 GLKS Strzelce Wielkie 12 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

GLKS Biała 1-0 GLKS Strzelce Wielkie 15 sierpnia, 15:00
LZS Kiełczygłów 1-0 Prosna Wyszanów 15 sierpnia, 17:00
Warta Osjaków 2-2 Jaga Lututów 15 sierpnia, 17:00
LZS Łaszew 1-0 LZS Krzyworzeka 15 sierpnia, 15:00
Start Łubnice 5-2 LZS Trębaczew 15 sierpnia, 16:00
LZS Kurów 6-3 Orzeł Galewice 15 sierpnia, 17:00
Sparta Mokrsko 2-2 KS Kraszkowice 15 sierpnia, 11:00
LKS Wierzchlas 0-3 Prosna Wieruszów 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

KS Kraszkowice 0-1 GLKS Biała 19 sierpnia, 12:00
Orzeł Galewice 4-3 Sparta Mokrsko 29 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) przerwany po I połowie przy stanie 1-1 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
LZS Trębaczew 1-2 LZS Kurów 19 sierpnia, 17:00
LKS Wierzchlas 5-1 Start Łubnice 18 sierpnia, 17:00
LZS Krzyworzeka 1-3 Prosna Wieruszów 19 sierpnia, 11:00
Jaga Lututów 0-0 LZS Łaszew 19 sierpnia, 16:00
Prosna Wyszanów 0-1 Warta Osjaków 19 sierpnia, 15:00
GLKS Strzelce Wielkie 1-2 LZS Kiełczygłów 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

GLKS Biała 3-0 LZS Kiełczygłów 26 sierpnia, 15:00
Warta Osjaków 3-0 GLKS Strzelce Wielkie 26 sierpnia, 17:00
LZS Łaszew 3-1 Prosna Wyszanów 25 sierpnia, 17:00
Prosna Wieruszów 3-1 Jaga Lututów 26 sierpnia, 17:00
Start Łubnice 2-3 LZS Krzyworzeka 25 sierpnia, 16:00
LZS Kurów 6-2 LKS Wierzchlas 26 sierpnia, 17:00
Sparta Mokrsko 5-2 LZS Trębaczew 26 sierpnia, 17:00
KS Kraszkowice 1-4 Orzeł Galewice 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Orzeł Galewice 3-0 GLKS Biała 1 września, 16:00
LZS Trębaczew 3-3 KS Kraszkowice 2 września, 17:00
LKS Wierzchlas 2-1 Sparta Mokrsko 1 września, 17:00
LZS Krzyworzeka 4-2 LZS Kurów 2 września, 11:00
Jaga Lututów 2-2 Start Łubnice 2 września, 16:00
Prosna Wyszanów 0-3 Prosna Wieruszów 2 września, 15:00
GLKS Strzelce Wielkie 1-4 LZS Łaszew 2 września, 16:00
LZS Kiełczygłów 1-3 Warta Osjaków 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

GLKS Biała 1-3 Warta Osjaków 8 września, 17:00
LZS Łaszew 2-2 LZS Kiełczygłów 9 września, 14:00
Prosna Wieruszów 3-1 GLKS Strzelce Wielkie 9 września, 16:00
Start Łubnice 0-2 Prosna Wyszanów 8 września, 16:00
LZS Kurów 0-3 Jaga Lututów 9 września, 15:00
(wo)
na boisku 4-1
Sparta Mokrsko 2-1 LZS Krzyworzeka 9 września, 16:00
KS Kraszkowice 4-2 LKS Wierzchlas 9 września, 17:00
Orzeł Galewice 1-6 LZS Trębaczew 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

LZS Trębaczew 5-2 GLKS Biała 15 września, 16:00
LKS Wierzchlas 3-0 Orzeł Galewice 15 września, 16:00
LZS Krzyworzeka 0-0 KS Kraszkowice 16 września, 11:00
Jaga Lututów 0-0 Sparta Mokrsko 16 września, 16:00
Prosna Wyszanów 1-1 LZS Kurów 16 września, 15:00
GLKS Strzelce Wielkie 1-6 Start Łubnice 16 września, 16:00
LZS Kiełczygłów 1-3 Prosna Wieruszów 16 września, 16:00
Warta Osjaków 2-0 LZS Łaszew 16 września, 12:00

Kolejka 8 - 22-23 września

GLKS Biała 0-2 LZS Łaszew 23 września, 15:00
Prosna Wieruszów 2-1 Warta Osjaków 23 września, 15:00
Start Łubnice 1-2 LZS Kiełczygłów 22 września, 16:00
LZS Kurów 2-0 GLKS Strzelce Wielkie 23 września, 15:00
Sparta Mokrsko 1-1 Prosna Wyszanów 23 września, 16:00
KS Kraszkowice 1-2 Jaga Lututów 23 września, 15:00
Orzeł Galewice 2-2 LZS Krzyworzeka 22 września, 16:00
LZS Trębaczew 2-0 LKS Wierzchlas 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

LKS Wierzchlas 2-1 GLKS Biała 29 września, 16:00
LZS Krzyworzeka 4-0 LZS Trębaczew 30 września, 16:00
Jaga Lututów 1-1 Orzeł Galewice 30 września, 15:00
Prosna Wyszanów 2-1 KS Kraszkowice 30 września, 15:00
GLKS Strzelce Wielkie 1-0 Sparta Mokrsko 30 września, 16:00
LZS Kiełczygłów 4-0 LZS Kurów 30 września, 15:00
Warta Osjaków 3-0 Start Łubnice 30 września, 16:00
LZS Łaszew 0-2 Prosna Wieruszów 30 września, 14:00

Kolejka 10 - 6-7 października

GLKS Biała 3-5 Prosna Wieruszów 7 października, 15:00
Start Łubnice 1-1 LZS Łaszew 7 października, 15:30
LZS Kurów 2-2 Warta Osjaków 7 października, 15:00
Sparta Mokrsko 3-2 LZS Kiełczygłów 7 października, 15:00
KS Kraszkowice 5-0 GLKS Strzelce Wielkie 7 października, 12:00
Orzeł Galewice 2-1 Prosna Wyszanów 6 października, 15:00
LZS Trębaczew 2-3 Jaga Lututów 6 października, 15:30
LKS Wierzchlas 3-0 LZS Krzyworzeka 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

LZS Krzyworzeka 2-1 GLKS Biała 14 października, 11:00
Jaga Lututów 1-1 LKS Wierzchlas 14 października, 15:00
Prosna Wyszanów 2-2 LZS Trębaczew 14 października, 15:00
GLKS Strzelce Wielkie 5-5 Orzeł Galewice 14 października, 12:00
LZS Kiełczygłów 1-2 KS Kraszkowice 14 października, 15:00
Warta Osjaków 1-0 Sparta Mokrsko 14 października, 15:00
LZS Łaszew 2-2 LZS Kurów 14 października, 14:00
Prosna Wieruszów 2-1 Start Łubnice 14 października, 14:00

Kolejka 12 - 20-21 października

GLKS Biała 8-3 Start Łubnice 21 października, 15:00
LZS Kurów 1-6 Prosna Wieruszów 21 października, 15:00
Sparta Mokrsko 4-1 LZS Łaszew 21 października, 15:00
KS Kraszkowice 2-1 Warta Osjaków 21 października, 15:00
Orzeł Galewice 3-3 LZS Kiełczygłów 20 października, 15:00
LZS Trębaczew 0-3 GLKS Strzelce Wielkie 21 października, 15:00
LKS Wierzchlas 2-1 Prosna Wyszanów 20 października, 15:00
LZS Krzyworzeka 1-1 Jaga Lututów 21 października, 11:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Jaga Lututów 1-2 GLKS Biała 28 października, 13:00
Prosna Wyszanów 1-2 LZS Krzyworzeka 28 października, 14:00
GLKS Strzelce Wielkie 3-1 LKS Wierzchlas 28 października, 12:00
LZS Kiełczygłów 5-1 LZS Trębaczew 28 października, 12:30
Warta Osjaków 6-4 Orzeł Galewice 28 października, 14:00
LZS Łaszew 1-1 KS Kraszkowice 28 października, 14:00
Prosna Wieruszów 3-0 Sparta Mokrsko 28 października, 13:00
Start Łubnice 4-8 LZS Kurów 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

GLKS Biała 1-7 LZS Kurów 3 listopada, 14:00
Sparta Mokrsko 2-2 Start Łubnice 4 listopada, 14:00
KS Kraszkowice 2-0 Prosna Wieruszów 4 listopada, 14:00
Orzeł Galewice 4-1 LZS Łaszew 3 listopada, 14:00
LZS Trębaczew 0-5 Warta Osjaków 3 listopada, 14:00
LKS Wierzchlas 4-1 LZS Kiełczygłów 3 listopada, 14:00
LZS Krzyworzeka 1-1 GLKS Strzelce Wielkie 4 listopada, 11:00
Jaga Lututów 1-2 Prosna Wyszanów 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Prosna Wyszanów 5-2 GLKS Biała 11 listopada, 14:00
GLKS Strzelce Wielkie 5-2 Jaga Lututów 10 listopada, 14:00
LZS Kiełczygłów 0-0 LZS Krzyworzeka 11 listopada, 14:00
Warta Osjaków 0-2 LKS Wierzchlas 11 listopada, 14:00
LZS Łaszew - LZS Trębaczew 10 listopada, 13:30
przerwany przy stanie 2-3 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości
Prosna Wieruszów 2-2 Orzeł Galewice 11 listopada, 13:00
Start Łubnice 4-0 KS Kraszkowice 10 listopada, 14:00
LZS Kurów 6-3 Sparta Mokrsko 11 listopada, 14:00

Kolejka 16

GLKS Biała - Sparta Mokrsko
LZS Kurów - KS Kraszkowice
Start Łubnice - Orzeł Galewice
Prosna Wieruszów - LZS Trębaczew
LZS Łaszew - LKS Wierzchlas
Warta Osjaków - LZS Krzyworzeka
LZS Kiełczygłów - Jaga Lututów
GLKS Strzelce Wielkie - Prosna Wyszanów

Kolejka 17

Prosna Wieruszów - LKS Wierzchlas
GLKS Strzelce Wielkie - GLKS Biała
Prosna Wyszanów - LZS Kiełczygłów
Jaga Lututów - Warta Osjaków
LZS Krzyworzeka - LZS Łaszew
LZS Trębaczew - Start Łubnice
Orzeł Galewice - LZS Kurów
KS Kraszkowice - Sparta Mokrsko

Kolejka 18

GLKS Biała - KS Kraszkowice
Sparta Mokrsko - Orzeł Galewice
LZS Kurów - LZS Trębaczew
Start Łubnice - LKS Wierzchlas
Prosna Wieruszów - LZS Krzyworzeka
LZS Łaszew - Jaga Lututów
Warta Osjaków - Prosna Wyszanów
LZS Kiełczygłów - GLKS Strzelce Wielkie

Kolejka 19

LZS Kiełczygłów - GLKS Biała
GLKS Strzelce Wielkie - Warta Osjaków
Prosna Wyszanów - LZS Łaszew
Jaga Lututów - Prosna Wieruszów
LZS Krzyworzeka - Start Łubnice
LKS Wierzchlas - LZS Kurów
LZS Trębaczew - Sparta Mokrsko
Orzeł Galewice - KS Kraszkowice

Kolejka 20

GLKS Biała - Orzeł Galewice
KS Kraszkowice - LZS Trębaczew
Sparta Mokrsko - LKS Wierzchlas
LZS Kurów - LZS Krzyworzeka
Start Łubnice - Jaga Lututów
Prosna Wieruszów - Prosna Wyszanów
LZS Łaszew - GLKS Strzelce Wielkie
Warta Osjaków - LZS Kiełczygłów

Kolejka 21

Warta Osjaków - GLKS Biała
LZS Kiełczygłów - LZS Łaszew
GLKS Strzelce Wielkie - Prosna Wieruszów
Prosna Wyszanów - Start Łubnice
Jaga Lututów - LZS Kurów
LZS Krzyworzeka - Sparta Mokrsko
LKS Wierzchlas - KS Kraszkowice
LZS Trębaczew - Orzeł Galewice

Kolejka 22

GLKS Biała - LZS Trębaczew
Orzeł Galewice - LKS Wierzchlas
KS Kraszkowice - LZS Krzyworzeka
Sparta Mokrsko - Jaga Lututów
LZS Kurów - Prosna Wyszanów
Start Łubnice - GLKS Strzelce Wielkie
Prosna Wieruszów - LZS Kiełczygłów
LZS Łaszew - Warta Osjaków

Kolejka 23

LZS Łaszew - GLKS Biała
Warta Osjaków - Prosna Wieruszów
LZS Kiełczygłów - Start Łubnice
GLKS Strzelce Wielkie - LZS Kurów
Prosna Wyszanów - Sparta Mokrsko
Jaga Lututów - KS Kraszkowice
LZS Krzyworzeka - Orzeł Galewice
LKS Wierzchlas - LZS Trębaczew

Kolejka 24

GLKS Biała - LKS Wierzchlas
LZS Trębaczew - LZS Krzyworzeka
Orzeł Galewice - Jaga Lututów
KS Kraszkowice - Prosna Wyszanów
Sparta Mokrsko - GLKS Strzelce Wielkie
LZS Kurów - LZS Kiełczygłów
Start Łubnice - Warta Osjaków
Prosna Wieruszów - LZS Łaszew

Kolejka 25

Prosna Wieruszów - GLKS Biała
LZS Łaszew - Start Łubnice
Warta Osjaków - LZS Kurów
LZS Kiełczygłów - Sparta Mokrsko
GLKS Strzelce Wielkie - KS Kraszkowice
Prosna Wyszanów - Orzeł Galewice
Jaga Lututów - LZS Trębaczew
LZS Krzyworzeka - LKS Wierzchlas

Kolejka 26

GLKS Biała - LZS Krzyworzeka
LKS Wierzchlas - Jaga Lututów
LZS Trębaczew - Prosna Wyszanów
Orzeł Galewice - GLKS Strzelce Wielkie
KS Kraszkowice - LZS Kiełczygłów
Sparta Mokrsko - Warta Osjaków
LZS Kurów - LZS Łaszew
Start Łubnice - Prosna Wieruszów

Kolejka 27

Start Łubnice - GLKS Biała
Prosna Wieruszów - LZS Kurów
LZS Łaszew - Sparta Mokrsko
Warta Osjaków - KS Kraszkowice
LZS Kiełczygłów - Orzeł Galewice
GLKS Strzelce Wielkie - LZS Trębaczew
Prosna Wyszanów - LKS Wierzchlas
Jaga Lututów - LZS Krzyworzeka

Kolejka 28

GLKS Biała - Jaga Lututów
LZS Krzyworzeka - Prosna Wyszanów
LKS Wierzchlas - GLKS Strzelce Wielkie
LZS Trębaczew - LZS Kiełczygłów
Orzeł Galewice - Warta Osjaków
KS Kraszkowice - LZS Łaszew
Sparta Mokrsko - Prosna Wieruszów
LZS Kurów - Start Łubnice

Kolejka 29

LZS Kurów - GLKS Biała
Start Łubnice - Sparta Mokrsko
Prosna Wieruszów - KS Kraszkowice
LZS Łaszew - Orzeł Galewice
Warta Osjaków - LZS Trębaczew
LZS Kiełczygłów - LKS Wierzchlas
GLKS Strzelce Wielkie - LZS Krzyworzeka
Prosna Wyszanów - Jaga Lututów

Kolejka 30

GLKS Biała - Prosna Wyszanów
Jaga Lututów - GLKS Strzelce Wielkie
LZS Krzyworzeka - LZS Kiełczygłów
LKS Wierzchlas - Warta Osjaków
LZS Trębaczew - LZS Łaszew
Orzeł Galewice - Prosna Wieruszów
KS Kraszkowice - Start Łubnice
Sparta Mokrsko - LZS Kurów

Klasa okręgowa 2018/2019 (Sieradz)

Klasa A 2018/2019 (Sieradz II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas