[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Osiek 13 36 12 0 1 41-16 6 0 0 21-7 6 0 1 20-9
2.  GKS Czastary 13 34 11 1 1 52-9 6 0 1 27-5 5 1 0 25-4
3.  Zryw Wójcin 13 26 8 2 3 32-13 5 1 1 21-5 3 1 2 11-8
4.  LZS Młynisko 13 24 7 3 3 35-23 5 2 0 27-10 2 1 3 8-13 1 3 1 0 0 2-0
5.  LZS Staw 13 24 7 3 3 40-19 5 2 0 25-8 2 1 3 15-11 1 0 0 0 1 0-2
6.  LZS Ożarów 13 21 7 0 6 20-28 3 0 3 9-13 4 0 3 11-15
7.  Victoria Skomlin 13 18 5 3 5 28-35 5 2 0 21-10 0 1 5 7-25
8.  LZS Walichnowy (2) 13 17 5 2 6 25-23 3 1 1 10-6 2 1 5 15-17 1 3 1 0 0 1-0
9.  LKS Łyskornia 13 17 5 2 6 27-27 4 0 3 14-14 1 2 3 13-13 1 0 0 0 1 0-1
10.  LZS Wydrzyn 13 11 3 2 8 12-33 2 1 3 4-12 1 1 5 8-21 1 3 1 0 0 1-0
11.  KS Czarnożyły 13 11 3 2 8 23-36 2 1 4 13-18 1 1 4 10-18 1 0 0 0 1 0-1
12.  Hetman Żdżary 13 10 3 1 9 30-41 1 0 6 17-25 2 1 3 13-16
13.  Start Świątkowice 13 8 2 2 9 17-43 1 1 3 6-15 1 1 6 11-28
14.  LZS Komorniki 13 4 1 1 11 10-46 1 1 5 7-22 0 0 6 3-24
ChKS Chotów wycofał się z rozgrywek po 10. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Osiek    2-1 3-0 4-2 4-2 6-2 2-0 
 2 GKS Czastary1-0     3-2 0-1 6-0 7-1 3-1 7-0 
 3 Zryw Wójcin    2-0 3-1 3-0 3-2 0-0 1-2 9-0 
 4 LZS Młynisko1-1     2-0 6-1 2-2 5-3 5-2 6-1 
 5 LZS Staw0-0     2-1 2-2 6-1 6-2 7-1 2-1 
 6 LZS Ożarów1-3 0-2 3-0* 0-8     3-0 2-0 
 7 Victoria Skomlin3-3     2-1 2-1 1-0 5-2 2-2 6-1 
 8 LZS Walichnowy (2)1-3 2-1     3-0* 1-1 3-1 
 9 LKS Łyskornia2-4 1-6 3-0 0-1     3-2 3-1 2-0 
 10 LZS Wydrzyn0-2 0-3 1-1     1-0 0-5 2-1 
 11 KS Czarnożyły2-3 2-7 1-1 1-2 3-2     1-2 3-1 
 12 Hetman Żdżary2-4 0-4 1-2 2-3 3-4 2-7     7-1 
 13 Start Świątkowice1-6 0-1 0-4 2-2 3-2     
 14 LZS Komorniki0-3 1-3 4-3 0-2 2-2 0-3 0-6     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: LZS Młynisko.
 
LZS Staw 2-1 LZS Walichnowy (2) 12 sierpnia, 13:00
GKS Czastary 6-0 LZS Ożarów 11 sierpnia, 17:00
Victoria Skomlin 1-0 LZS Wydrzyn 12 sierpnia, 18:00
Hetman Żdżary - ChKS Chotów 12 sierpnia, 18:00
było 3-2, anulowany
Zryw Wójcin 9-0 Start Świątkowice 11 sierpnia, 17:00
KS Czarnożyły 3-1 LZS Komorniki 12 sierpnia, 17:00
LKS Łyskornia 2-4 KS Osiek 12 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: LKS Łyskornia.
 
LZS Walichnowy (2) 1-3 KS Osiek 15 sierpnia, 17:00
LZS Komorniki 4-3 LZS Młynisko 15 sierpnia, 16:00
Start Świątkowice 2-2 KS Czarnożyły 15 sierpnia, 15:00
ChKS Chotów - Zryw Wójcin 15 sierpnia, 14:00
było 1-1, anulowany
LZS Wydrzyn 0-5 Hetman Żdżary 15 sierpnia, 13:00
LZS Ożarów 3-0 Victoria Skomlin 15 sierpnia, 17:00
LZS Staw 0-0 GKS Czastary 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: KS Osiek.
 
GKS Czastary 3-1 LZS Walichnowy (2) 18 sierpnia, 17:00
Victoria Skomlin 3-3 LZS Staw 19 sierpnia, 17:00
Hetman Żdżary 3-4 LZS Ożarów 19 sierpnia, 18:00
Zryw Wójcin 0-0 LZS Wydrzyn 19 sierpnia, 17:00
KS Czarnożyły - ChKS Chotów 19 sierpnia, 17:00
było 3-1, anulowany
LZS Młynisko 6-1 Start Świątkowice 19 sierpnia, 17:00
LKS Łyskornia 2-0 LZS Komorniki 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: LZS Walichnowy (2).
 
LZS Komorniki 0-3 KS Osiek 26 sierpnia, 16:00
Start Świątkowice 0-4 LKS Łyskornia 26 sierpnia, 15:00
ChKS Chotów - LZS Młynisko 26 sierpnia, 14:00
było 1-3, anulowany
LZS Wydrzyn 1-0 KS Czarnożyły 26 sierpnia, 16:00
LZS Ożarów 0-2 Zryw Wójcin 25 sierpnia, 17:00
LZS Staw 7-1 Hetman Żdżary 26 sierpnia, 13:00
GKS Czastary 7-1 Victoria Skomlin 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: LZS Komorniki.
 
Victoria Skomlin 2-1 LZS Walichnowy (2) 2 września, 15:00
Hetman Żdżary 0-4 GKS Czastary 2 września, 17:00
Zryw Wójcin 2-0 LZS Staw 2 września, 17:00
KS Czarnożyły 1-2 LZS Ożarów 2 września, 17:00
LZS Młynisko 5-2 LZS Wydrzyn 2 września, 16:00
LKS Łyskornia - ChKS Chotów 2 września, 11:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
KS Osiek 2-0 Start Świątkowice 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Pauza: Start Świątkowice.
 
LZS Walichnowy (2) 3-1 LZS Komorniki 9 września, 16:00
ChKS Chotów - KS Osiek 9 września, 14:00
było 0-3, anulowany
LZS Wydrzyn 1-1 LKS Łyskornia 9 września, 16:00
LZS Ożarów 3-0 LZS Młynisko 8 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Staw 6-2 KS Czarnożyły 9 września, 13:00
GKS Czastary 3-2 Zryw Wójcin 8 września, 16:00
Victoria Skomlin 2-2 Hetman Żdżary 9 września, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Hetman Żdżary 2-7 LZS Walichnowy (2) 16 września, 17:00
Zryw Wójcin 3-1 Victoria Skomlin 16 września, 16:00
KS Czarnożyły 2-7 GKS Czastary 16 września, 15:00
LZS Młynisko 2-0 LZS Staw 16 września, 15:00
LKS Łyskornia 3-0 LZS Ożarów 16 września, 11:00
KS Osiek 6-2 LZS Wydrzyn 16 września, 16:00
LZS Komorniki 0-6 Start Świątkowice 16 września, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Pauza: LZS Wydrzyn.
 
LZS Walichnowy (2) 1-1 Start Świątkowice 23 września, 16:00
ChKS Chotów - LZS Komorniki 23 września, 14:00
było 0-2, anulowany
LZS Ożarów 1-3 KS Osiek 22 września, 16:00
LZS Staw 2-2 LKS Łyskornia 23 września, 13:00
GKS Czastary 0-1 LZS Młynisko 22 września, 16:00
Victoria Skomlin 5-2 KS Czarnożyły 23 września, 15:00
Hetman Żdżary 1-2 Zryw Wójcin 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Pauza: LZS Ożarów.
 
Zryw Wójcin 3-0 LZS Walichnowy (2) 30 września, 15:00
KS Czarnożyły 1-2 Hetman Żdżary 30 września, 15:00
LZS Młynisko 6-1 Victoria Skomlin 30 września, 15:00
LKS Łyskornia 1-6 GKS Czastary 30 września, 11:00
KS Osiek 4-2 LZS Staw 30 września, 16:00
LZS Komorniki 0-3 LZS Wydrzyn 30 września, 15:00
Start Świątkowice - ChKS Chotów 30 września, 15:00
było 3-0, anulowany

Kolejka 10 - 6-7 października

Pauza: LZS Staw.
 
LZS Walichnowy (2) - ChKS Chotów 7 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
LZS Wydrzyn 2-1 Start Świątkowice 7 października, 16:00
LZS Ożarów 2-0 LZS Komorniki 6 października, 16:00
GKS Czastary 1-0 KS Osiek 6 października, 15:00
Victoria Skomlin 2-1 LKS Łyskornia 7 października, 15:00
Hetman Żdżary 2-3 LZS Młynisko 7 października, 16:00
Zryw Wójcin 1-2 KS Czarnożyły 7 października, 14:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Pauza: GKS Czastary, LZS Wydrzyn.
 
KS Czarnożyły 3-2 LZS Walichnowy (2) 14 października, 14:00
LZS Młynisko 1-1 Zryw Wójcin 14 października, 15:00
LKS Łyskornia 3-1 Hetman Żdżary 14 października, 11:00
KS Osiek 4-2 Victoria Skomlin 14 października, 15:00
LZS Komorniki 0-2 LZS Staw 14 października, 12:00
Start Świątkowice 0-1 LZS Ożarów 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Pauza: LZS Ożarów, Victoria Skomlin.
 
LZS Walichnowy (2) 3-0 LZS Wydrzyn 21 października, 14:00
(wo)
przerwany w 75. minucie przy stanie 1-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry
LZS Staw 2-1 Start Świątkowice 21 października, 13:00
GKS Czastary 7-0 LZS Komorniki 20 października, 15:00
Hetman Żdżary 2-4 KS Osiek 21 października, 15:00
Zryw Wójcin 3-2 LKS Łyskornia 21 października, 14:00
KS Czarnożyły 1-1 LZS Młynisko 21 października, 11:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Pauza: LZS Staw, Hetman Żdżary.
 
LZS Młynisko 2-2 LZS Walichnowy (2) 28 października, 14:00
LKS Łyskornia 3-2 KS Czarnożyły 28 października, 11:00
KS Osiek 2-1 Zryw Wójcin 28 października, 14:00
LZS Komorniki 2-2 Victoria Skomlin 28 października, 14:00
Start Świątkowice 1-6 GKS Czastary 28 października, 14:00
LZS Wydrzyn 0-3 LZS Ożarów 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pauza: Zryw Wójcin, GKS Czastary.
 
LZS Walichnowy (2) 2-1 LZS Ożarów 4 listopada, 14:00
LZS Staw 6-1 LZS Wydrzyn 4 listopada, 13:00
Victoria Skomlin 6-1 Start Świątkowice 4 listopada, 14:00
Hetman Żdżary 7-1 LZS Komorniki 4 listopada, 14:00
KS Czarnożyły 2-3 KS Osiek 4 listopada, 11:00
LZS Młynisko 5-3 LKS Łyskornia 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pauza: Victoria Skomlin, KS Czarnożyły.
 
LKS Łyskornia 0-1 LZS Walichnowy (2) 10 listopada, 14:00
KS Osiek 3-0 LZS Młynisko 11 listopada, 13:00
LZS Komorniki 1-3 Zryw Wójcin 11 listopada, 13:00
Start Świątkowice 3-2 Hetman Żdżary 11 listopada, 14:00
LZS Wydrzyn 0-2 GKS Czastary 11 listopada, 14:00
LZS Ożarów 0-8 LZS Staw 11 listopada, 13:00

Kolejka 16

Pauza: Hetman Żdżary, LZS Młynisko.
 
LZS Walichnowy (2) - LZS Staw
LZS Ożarów - GKS Czastary
LZS Wydrzyn - Victoria Skomlin
Start Świątkowice - Zryw Wójcin
LZS Komorniki - KS Czarnożyły
KS Osiek - LKS Łyskornia

Kolejka 17

Pauza: Zryw Wójcin, LKS Łyskornia.
 
KS Osiek - LZS Walichnowy (2)
LZS Młynisko - LZS Komorniki
KS Czarnożyły - Start Świątkowice
Hetman Żdżary - LZS Wydrzyn
Victoria Skomlin - LZS Ożarów
GKS Czastary - LZS Staw

Kolejka 18

Pauza: KS Osiek, KS Czarnożyły.
 
LZS Walichnowy (2) - GKS Czastary
LZS Staw - Victoria Skomlin
LZS Ożarów - Hetman Żdżary
LZS Wydrzyn - Zryw Wójcin
Start Świątkowice - LZS Młynisko
LZS Komorniki - LKS Łyskornia

Kolejka 19

Pauza: LZS Walichnowy (2), LZS Młynisko.
 
KS Osiek - LZS Komorniki
LKS Łyskornia - Start Świątkowice
KS Czarnożyły - LZS Wydrzyn
Zryw Wójcin - LZS Ożarów
Hetman Żdżary - LZS Staw
Victoria Skomlin - GKS Czastary

Kolejka 20

Pauza: LKS Łyskornia, LZS Komorniki.
 
LZS Walichnowy (2) - Victoria Skomlin
GKS Czastary - Hetman Żdżary
LZS Staw - Zryw Wójcin
LZS Ożarów - KS Czarnożyły
LZS Wydrzyn - LZS Młynisko
Start Świątkowice - KS Osiek

Kolejka 21

Pauza: Start Świątkowice, KS Osiek.
 
LZS Komorniki - LZS Walichnowy (2)
LKS Łyskornia - LZS Wydrzyn
LZS Młynisko - LZS Ożarów
KS Czarnożyły - LZS Staw
Zryw Wójcin - GKS Czastary
Hetman Żdżary - Victoria Skomlin

Kolejka 22

LZS Walichnowy (2) - Hetman Żdżary
Victoria Skomlin - Zryw Wójcin
GKS Czastary - KS Czarnożyły
LZS Staw - LZS Młynisko
LZS Ożarów - LKS Łyskornia
LZS Wydrzyn - KS Osiek
Start Świątkowice - LZS Komorniki

Kolejka 23

Pauza: LZS Wydrzyn, LZS Komorniki.
 
Start Świątkowice - LZS Walichnowy (2)
KS Osiek - LZS Ożarów
LKS Łyskornia - LZS Staw
LZS Młynisko - GKS Czastary
KS Czarnożyły - Victoria Skomlin
Zryw Wójcin - Hetman Żdżary

Kolejka 24

Pauza: LZS Ożarów, Start Świątkowice.
 
LZS Walichnowy (2) - Zryw Wójcin
Hetman Żdżary - KS Czarnożyły
Victoria Skomlin - LZS Młynisko
GKS Czastary - LKS Łyskornia
LZS Staw - KS Osiek
LZS Wydrzyn - LZS Komorniki

Kolejka 25

Pauza: LZS Staw, LZS Walichnowy (2).
 
Start Świątkowice - LZS Wydrzyn
LZS Komorniki - LZS Ożarów
KS Osiek - GKS Czastary
LKS Łyskornia - Victoria Skomlin
LZS Młynisko - Hetman Żdżary
KS Czarnożyły - Zryw Wójcin

Kolejka 26

Pauza: GKS Czastary, LZS Wydrzyn.
 
LZS Walichnowy (2) - KS Czarnożyły
Zryw Wójcin - LZS Młynisko
Hetman Żdżary - LKS Łyskornia
Victoria Skomlin - KS Osiek
LZS Staw - LZS Komorniki
LZS Ożarów - Start Świątkowice

Kolejka 27

Pauza: LZS Ożarów, Victoria Skomlin.
 
LZS Wydrzyn - LZS Walichnowy (2)
Start Świątkowice - LZS Staw
LZS Komorniki - GKS Czastary
KS Osiek - Hetman Żdżary
LKS Łyskornia - Zryw Wójcin
LZS Młynisko - KS Czarnożyły

Kolejka 28

Pauza: Hetman Żdżary, LZS Staw.
 
LZS Walichnowy (2) - LZS Młynisko
KS Czarnożyły - LKS Łyskornia
Zryw Wójcin - KS Osiek
Victoria Skomlin - LZS Komorniki
GKS Czastary - Start Świątkowice
LZS Ożarów - LZS Wydrzyn

Kolejka 29

Pauza: GKS Czastary, Zryw Wójcin.
 
LZS Ożarów - LZS Walichnowy (2)
LZS Wydrzyn - LZS Staw
Start Świątkowice - Victoria Skomlin
LZS Komorniki - Hetman Żdżary
KS Osiek - KS Czarnożyły
LKS Łyskornia - LZS Młynisko

Kolejka 30

Pauza: Victoria Skomlin, KS Czarnożyły.
 
LZS Walichnowy (2) - LKS Łyskornia
LZS Młynisko - KS Osiek
Zryw Wójcin - LZS Komorniki
Hetman Żdżary - Start Świątkowice
GKS Czastary - LZS Wydrzyn
LZS Staw - LZS Ożarów

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas