[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLKS Dłutów 26 71 23 2 1 92-18 13 0 0 49-9 10 2 1 43-9
2.  KAS Konstantynów Łódzki 26 59 19 2 5 96-32 10 2 1 48-19 9 0 4 48-13
3.  Kolejarz Łódź 26 58 19 1 6 78-41 10 0 3 41-20 9 1 3 37-21
4.  Nowosolna Łódź 26 49 15 4 7 73-36 10 1 2 43-13 5 3 5 30-23
5.  AKS SMS Łódź 26 44 13 5 8 68-42 7 3 3 40-19 6 2 5 28-23
6.  MKS 2000 Tuszyn 26 40 13 1 12 58-45 7 1 5 29-16 6 0 7 29-29
7.  Orzeł Piątkowisko 26 32 9 5 12 52-60 5 4 4 30-30 4 1 8 22-30
8.  Iskra Dobroń 26 30 9 3 14 54-92 5 3 5 39-40 4 0 9 15-52
9.  Sparta Łódź 26 29 8 5 13 64-58 6 3 4 39-18 2 2 9 25-40
10.  Włókniarz II Pabianice 26 28 8 4 14 43-65 3 2 8 19-30 5 2 6 24-35
11.  Jutrzenka Bychlew 26 26 7 5 14 42-78 6 2 5 29-27 1 3 9 13-51
12.  Orzeł Kazimierz 26 24 7 3 16 54-71 4 0 9 32-40 3 3 7 22-31
13.  Zawisza II Rzgów 26 23 5 8 13 43-67 4 3 6 23-30 1 5 7 20-37
14.  Start Łódź 26 9 3 0 23 28-140 2 0 11 12-61 1 0 12 16-79

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GLKS Dłutów    1-0 2-1 2-1 4-1 6-2 3-2 2-0 6-0 6-1 7-0 3-0* 1-0 6-1 
 2 KAS Konstantynów Łódzki1-1     5-3 2-2 2-3 4-3 5-1 3-0 5-2 4-2 4-1 3-0 3-0* 7-1 
 3 Kolejarz Łódź1-4 1-0     1-0 2-0 1-3 3-1 4-0 2-6 6-1 5-0 5-1 5-3 5-1 
 4 Nowosolna Łódź2-0 2-0 4-1     5-2 0-3 4-0 0-1 3-2 2-1 9-0 0-0 8-3 4-0 
 5 AKS SMS Łódź0-0 3-5 0-3* 6-1     3-0 4-0 10-0 3-1 1-4 3-1 1-1 1-1 5-2 
 6 MKS 2000 Tuszyn0-3 3-1 0-2 1-2 0-1     2-0 2-3 3-0* 3-0 2-0 4-1 0-0 9-3 
 7 Orzeł Piątkowisko0-8 0-4 0-3 3-1 1-1 4-3     0-2 1-1 4-4 0-0 3-2 4-1 10-0 
 8 Iskra Dobroń2-5 0-8 2-2 1-6 3-0* 5-1 3-8     2-0 2-3 2-2 4-1 3-3 10-1 
 9 Sparta Łódź1-2 0-4* 1-3 0-0 1-1 2-1 0-3 12-1     3-0 7-1 3-0 0-0 9-2 
 10 Włókniarz II Pabianice0-3 0-5 0-1 2-1 1-3 2-4 0-1 2-3 2-2     1-1 3-5 3-0 3-1 
 11 Jutrzenka Bychlew0-2 0-3 2-3 1-5 3-0* 1-0 1-0 3-2 5-3 3-4     1-1 3-3 6-1 
 12 Orzeł Kazimierz1-7 2-3 3-5 0-3 0-3* 1-2 3-2 7-2 4-3 0-1 7-2     3-4 1-3 
 13 Zawisza II Rzgów0-2 0-5 1-3 2-2 1-5 0-3 0-0 6-1 4-1 1-1 3-1 1-6     4-0 
 14 Start Łódź1-6 1-10 1-7 2-6 0-8 0-4 2-4 1-0 0-4 0-2 1-4 0-4 3-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Nowosolna Łódź 4-1 Kolejarz Łódź 25 sierpnia, 16:00
KAS Konstantynów Łódzki 4-1 Jutrzenka Bychlew 24 sierpnia, 20:00
Orzeł Kazimierz 0-3 AKS SMS Łódź 25 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 3-1
Iskra Dobroń 10-1 Start Łódź 25 sierpnia, 17:00
Włókniarz II Pabianice 0-3 GLKS Dłutów 26 sierpnia, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 0-0 Zawisza II Rzgów 25 sierpnia, 17:00
Sparta Łódź 0-3 Orzeł Piątkowisko 5 września, 20:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Kolejarz Łódź 5-3 Zawisza II Rzgów 2 września, 15:00
GLKS Dłutów 6-2 MKS 2000 Tuszyn 1 września, 17:00
Start Łódź 0-2 Włókniarz II Pabianice 1 września, 15:00
AKS SMS Łódź 4-0 Orzeł Piątkowisko 1 września, 16:00
Jutrzenka Bychlew 1-1 Orzeł Kazimierz 31 sierpnia, 18:00
Nowosolna Łódź 2-0 KAS Konstantynów Łódzki 1 września, 16:00
Iskra Dobroń 2-0 Sparta Łódź 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 8-9 września

KAS Konstantynów Łódzki 5-3 Kolejarz Łódź 8 września, 16:00
Orzeł Kazimierz 0-3 Nowosolna Łódź 8 września, 17:00
Orzeł Piątkowisko 0-0 Jutrzenka Bychlew 8 września, 17:00
Iskra Dobroń 3-0 AKS SMS Łódź 8 września, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Włókniarz II Pabianice 2-2 Sparta Łódź 9 września, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 9-3 Start Łódź 8 września, 17:00
Zawisza II Rzgów 0-2 GLKS Dłutów 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Kolejarz Łódź 1-4 GLKS Dłutów 15 września, 15:00
Start Łódź 3-2 Zawisza II Rzgów 15 września, 15:00
Sparta Łódź 2-1 MKS 2000 Tuszyn 16 września, 19:30
AKS SMS Łódź 1-4 Włókniarz II Pabianice 15 września, 17:00
Jutrzenka Bychlew 3-2 Iskra Dobroń 15 września, 17:00
Nowosolna Łódź 4-0 Orzeł Piątkowisko 15 września, 16:00
KAS Konstantynów Łódzki 3-0 Orzeł Kazimierz 14 września, 20:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Orzeł Kazimierz 3-5 Kolejarz Łódź 22 września, 15:00
Iskra Dobroń 1-6 Nowosolna Łódź 22 września, 16:00
Włókniarz II Pabianice 1-1 Jutrzenka Bychlew 23 września, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 0-1 AKS SMS Łódź 22 września, 16:00
GLKS Dłutów 6-1 Start Łódź 22 września, 16:00
KAS Konstantynów Łódzki 5-1 Orzeł Piątkowisko 25 września, 20:00
Sparta Łódź 0-0 Zawisza II Rzgów 26 września, 20:00
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) w Rzgowie odwołany

Kolejka 6 - 29-30 września

Kolejarz Łódź 5-1 Start Łódź 29 września, 15:00
Sparta Łódź 1-2 GLKS Dłutów 30 września, 19:30
AKS SMS Łódź 1-1 Zawisza II Rzgów 29 września, 17:00
Jutrzenka Bychlew 1-0 MKS 2000 Tuszyn 29 września, 16:00
Nowosolna Łódź 2-1 Włókniarz II Pabianice 29 września, 16:00
KAS Konstantynów Łódzki 3-0 Iskra Dobroń 28 września, 20:30
Orzeł Kazimierz 3-2 Orzeł Piątkowisko 30 września, 15:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Orzeł Piątkowisko 0-3 Kolejarz Łódź 6 października, 15:00
Iskra Dobroń 4-1 Orzeł Kazimierz 6 października, 15:00
Włókniarz II Pabianice 0-5 KAS Konstantynów Łódzki 7 października, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 1-2 Nowosolna Łódź 6 października, 15:30
Zawisza II Rzgów 3-1 Jutrzenka Bychlew 7 października, 11:00
GLKS Dłutów 4-1 AKS SMS Łódź 6 października, 16:00
Start Łódź 0-4 Sparta Łódź 6 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Kolejarz Łódź 2-6 Sparta Łódź 13 października, 15:00
AKS SMS Łódź 5-2 Start Łódź 14 października, 16:00
Jutrzenka Bychlew 0-2 GLKS Dłutów 13 października, 16:00
Nowosolna Łódź 8-3 Zawisza II Rzgów 13 października, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki 4-3 MKS 2000 Tuszyn 12 października, 20:30
Orzeł Kazimierz 0-1 Włókniarz II Pabianice 13 października, 16:00
Orzeł Piątkowisko 0-2 Iskra Dobroń 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Iskra Dobroń 2-2 Kolejarz Łódź 20 października, 15:00
Włókniarz II Pabianice 0-1 Orzeł Piątkowisko 21 października, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 4-1 Orzeł Kazimierz 20 października, 15:00
Zawisza II Rzgów 0-5 KAS Konstantynów Łódzki 21 października, 15:00
GLKS Dłutów 2-1 Nowosolna Łódź 20 października, 15:00
Start Łódź 1-4 Jutrzenka Bychlew 20 października, 15:00
Sparta Łódź 1-1 AKS SMS Łódź 21 października, 19:30

Kolejka 10 - 27-28 października

Kolejarz Łódź 2-0 AKS SMS Łódź 27 października, 14:00
Jutrzenka Bychlew 5-3 Sparta Łódź 27 października, 15:00
Nowosolna Łódź 4-0 Start Łódź 27 października, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki 1-1 GLKS Dłutów 26 października, 20:30
Orzeł Kazimierz 3-4 Zawisza II Rzgów 27 października, 15:00
Orzeł Piątkowisko 4-3 MKS 2000 Tuszyn 27 października, 14:00
Iskra Dobroń 2-3 Włókniarz II Pabianice 27 października, 15:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Włókniarz II Pabianice 0-1 Kolejarz Łódź 4 listopada, 11:00
MKS 2000 Tuszyn 2-3 Iskra Dobroń 3 listopada, 14:00
Zawisza II Rzgów 0-0 Orzeł Piątkowisko 4 listopada, 11:00
GLKS Dłutów 3-0 Orzeł Kazimierz 3 listopada, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Start Łódź 1-10 KAS Konstantynów Łódzki 3 listopada, 14:00
Sparta Łódź 0-0 Nowosolna Łódź 4 listopada, 19:30
AKS SMS Łódź 3-1 Jutrzenka Bychlew 24 listopada, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 listopada

Kolejarz Łódź 5-0 Jutrzenka Bychlew 10 listopada, 13:30
Nowosolna Łódź 5-2 AKS SMS Łódź 10 listopada, 13:30
KAS Konstantynów Łódzki 5-2 Sparta Łódź 9 listopada, 20:30
Orzeł Kazimierz 1-3 Start Łódź 10 listopada, 14:00
Orzeł Piątkowisko 0-8 GLKS Dłutów 10 listopada, 13:00
Iskra Dobroń 3-3 Zawisza II Rzgów 10 listopada, 13:00
Włókniarz II Pabianice 2-4 MKS 2000 Tuszyn 11 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 17-18 listopada

MKS 2000 Tuszyn 0-2 Kolejarz Łódź 17 listopada, 13:00
Zawisza II Rzgów 1-1 Włókniarz II Pabianice 17 listopada, 10:00
GLKS Dłutów 2-0 Iskra Dobroń 17 listopada, 13:00
Start Łódź 2-4 Orzeł Piątkowisko 17 listopada, 13:00
Sparta Łódź 3-0 Orzeł Kazimierz 18 listopada, 19:30
AKS SMS Łódź 3-5 KAS Konstantynów Łódzki 18 listopada, 15:00
Jutrzenka Bychlew 1-5 Nowosolna Łódź 18 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Orzeł Piątkowisko 1-1 Sparta Łódź 23 marca, 15:00
Kolejarz Łódź 1-0 Nowosolna Łódź 23 marca, 15:00
Jutrzenka Bychlew 0-3 KAS Konstantynów Łódzki 23 marca, 16:00
AKS SMS Łódź 1-1 Orzeł Kazimierz 23 marca, 15:00
Start Łódź 1-0 Iskra Dobroń 23 marca, 15:00
GLKS Dłutów 6-1 Włókniarz II Pabianice 23 marca, 15:00
Zawisza II Rzgów 0-3 MKS 2000 Tuszyn 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Sparta Łódź 12-1 Iskra Dobroń 30 marca, 19:00
Zawisza II Rzgów 1-3 Kolejarz Łódź 31 marca, 11:00
MKS 2000 Tuszyn 0-3 GLKS Dłutów 30 marca, 16:00
Włókniarz II Pabianice 3-1 Start Łódź 30 marca, 15:00
Orzeł Piątkowisko 1-1 AKS SMS Łódź 30 marca, 15:00
Orzeł Kazimierz 7-2 Jutrzenka Bychlew 31 marca, 14:30
KAS Konstantynów Łódzki 2-2 Nowosolna Łódź 29 marca, 20:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Kolejarz Łódź 1-0 KAS Konstantynów Łódzki 6 kwietnia, 15:00
Nowosolna Łódź 0-0 Orzeł Kazimierz 6 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Bychlew 1-0 Orzeł Piątkowisko 6 kwietnia, 17:00
AKS SMS Łódź 10-0 Iskra Dobroń 6 kwietnia, 16:00
Sparta Łódź 3-0 Włókniarz II Pabianice 6 kwietnia, 17:00
Start Łódź 0-4 MKS 2000 Tuszyn 6 kwietnia, 15:00
GLKS Dłutów 1-0 Zawisza II Rzgów 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

GLKS Dłutów 2-1 Kolejarz Łódź 13 kwietnia, 17:00
Zawisza II Rzgów 4-0 Start Łódź 14 kwietnia, 11:00
MKS 2000 Tuszyn 3-0 Sparta Łódź 13 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-5
Włókniarz II Pabianice 1-3 AKS SMS Łódź 13 kwietnia, 16:00
Iskra Dobroń 2-2 Jutrzenka Bychlew 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Piątkowisko 3-1 Nowosolna Łódź 13 kwietnia, 17:00
Orzeł Kazimierz 2-3 KAS Konstantynów Łódzki 14 kwietnia, 14:30

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Orzeł Piątkowisko 0-4 KAS Konstantynów Łódzki 19 kwietnia, 18:00
Zawisza II Rzgów 4-1 Sparta Łódź 20 kwietnia, 11:00
Kolejarz Łódź 5-1 Orzeł Kazimierz 20 kwietnia, 15:00
Nowosolna Łódź 0-1 Iskra Dobroń 20 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Bychlew 3-4 Włókniarz II Pabianice 19 kwietnia, 18:00
AKS SMS Łódź 3-0 MKS 2000 Tuszyn 18 kwietnia, 18:00
Start Łódź 1-6 GLKS Dłutów 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Start Łódź 1-7 Kolejarz Łódź 27 kwietnia, 15:00
GLKS Dłutów 6-0 Sparta Łódź 27 kwietnia, 17:00
Zawisza II Rzgów 1-5 AKS SMS Łódź 28 kwietnia, 11:30
MKS 2000 Tuszyn 2-0 Jutrzenka Bychlew 27 kwietnia, 17:00
Włókniarz II Pabianice 2-1 Nowosolna Łódź 28 kwietnia, 16:00
Iskra Dobroń 0-8 KAS Konstantynów Łódzki 27 kwietnia, 17:00
Orzeł Piątkowisko 3-2 Orzeł Kazimierz 27 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 4-5 maja

Kolejarz Łódź 3-1 Orzeł Piątkowisko 4 maja, 15:00
Orzeł Kazimierz 7-2 Iskra Dobroń 1 maja, 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 4-2 Włókniarz II Pabianice 30 kwietnia, 21:00
Nowosolna Łódź 0-3 MKS 2000 Tuszyn 24 kwietnia, 18:00
Jutrzenka Bychlew 3-3 Zawisza II Rzgów 6 maja, 18:00
AKS SMS Łódź 0-0 GLKS Dłutów 4 maja, 17:00
Sparta Łódź 9-2 Start Łódź 5 maja, 18:30

Kolejka 21 - 11-12 maja

Sparta Łódź 1-3 Kolejarz Łódź 11 maja, 19:00
Start Łódź 0-8 AKS SMS Łódź 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 maja, 17:00) odwołany
GLKS Dłutów 7-0 Jutrzenka Bychlew 11 maja, 17:00
Zawisza II Rzgów 2-2 Nowosolna Łódź 11 maja, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 3-1 KAS Konstantynów Łódzki 11 maja, 17:00
Włókniarz II Pabianice 3-5 Orzeł Kazimierz 12 maja, 16:00
Iskra Dobroń 3-8 Orzeł Piątkowisko 11 maja, 16:30

Kolejka 22 - 18-19 maja

Kolejarz Łódź 4-0 Iskra Dobroń 18 maja, 15:00
Orzeł Piątkowisko 4-4 Włókniarz II Pabianice 19 maja, 17:00
Orzeł Kazimierz 1-2 MKS 2000 Tuszyn 19 maja, 14:30
KAS Konstantynów Łódzki 3-0 Zawisza II Rzgów 18 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Nowosolna Łódź 2-0 GLKS Dłutów 18 maja, 16:00
Jutrzenka Bychlew 6-1 Start Łódź 21 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany
AKS SMS Łódź 3-1 Sparta Łódź 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

AKS SMS Łódź 0-3 Kolejarz Łódź 25 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Sparta Łódź 7-1 Jutrzenka Bychlew 26 maja, 19:30
Start Łódź 2-6 Nowosolna Łódź 25 maja, 15:00
GLKS Dłutów 1-0 KAS Konstantynów Łódzki 26 maja, 17:00
Zawisza II Rzgów 1-6 Orzeł Kazimierz 26 maja, 18:00
MKS 2000 Tuszyn 2-0 Orzeł Piątkowisko 25 maja, 16:00
Włókniarz II Pabianice 2-3 Iskra Dobroń 26 maja, 16:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Kolejarz Łódź 6-1 Włókniarz II Pabianice 1 czerwca, 16:30
Iskra Dobroń 5-1 MKS 2000 Tuszyn 1 czerwca, 16:00
Orzeł Piątkowisko 4-1 Zawisza II Rzgów 1 czerwca, 16:00
Orzeł Kazimierz 1-7 GLKS Dłutów 2 czerwca, 14:30
KAS Konstantynów Łódzki 7-1 Start Łódź 31 maja, 20:30
Nowosolna Łódź 3-2 Sparta Łódź 1 czerwca, 16:00
Jutrzenka Bychlew 3-0 AKS SMS Łódź 1 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-6

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Jutrzenka Bychlew 2-3 Kolejarz Łódź 8 czerwca, 17:00
AKS SMS Łódź 6-1 Nowosolna Łódź 7 czerwca, 18:30
Sparta Łódź 0-4 KAS Konstantynów Łódzki 9 czerwca, 18:30
(wo)
na boisku 1-4
Start Łódź 0-4 Orzeł Kazimierz 8 czerwca, 15:00
GLKS Dłutów 3-2 Orzeł Piątkowisko 8 czerwca, 15:00
Zawisza II Rzgów 6-1 Iskra Dobroń 8 czerwca, 18:00
MKS 2000 Tuszyn 3-0 Włókniarz II Pabianice 8 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Kolejarz Łódź 1-3 MKS 2000 Tuszyn 15 czerwca, 17:00
Włókniarz II Pabianice 3-0 Zawisza II Rzgów 12 czerwca, 18:30
Iskra Dobroń 2-5 GLKS Dłutów 15 czerwca, 15:00
Orzeł Piątkowisko 10-0 Start Łódź 15 czerwca, 15:00
Orzeł Kazimierz 4-3 Sparta Łódź 16 czerwca, 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 2-3 AKS SMS Łódź 12 czerwca, 20:30
Nowosolna Łódź 9-0 Jutrzenka Bychlew 15 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Łódź)

Klasa A 2018/2019 (Łódź II)
Klasa A 2018/2019 (Łódź III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas