[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Łódź II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz II Konstantynów Łódzki 10 26 8 2 0 42-15 4 1 0 22-4 4 1 0 20-11
2.  Victoria Grabów 10 20 6 2 2 31-11 4 0 0 22-3 2 2 2 9-8
3.  Grom Powodów 10 19 6 1 3 19-12 2 1 2 8-8 4 0 1 11-4 1 3 1 0 0 1-0
4.  Santos Czerchów 10 19 6 1 3 23-17 4 1 1 15-9 2 0 2 8-8 1 0 0 0 1 0-1
5.  Kanarki Małachowice 10 18 6 0 4 21-16 2 0 3 9-10 4 0 1 12-6
6.  LKS Dąbrówka 10 13 4 1 5 28-18 2 1 3 20-11 2 0 2 8-7
7.  Start Szczawin 10 12 4 0 6 16-21 1 0 3 9-11 3 0 3 7-10 2 6 2 0 0 5-0
8.  LKS Modlna 10 12 3 3 4 19-21 2 1 2 11-9 1 2 2 8-12 2 3 1 0 1 7-5
9.  Orzeł Wróblew 10 12 4 0 6 36-30 1 0 4 7-17 3 0 2 29-13 2 0 0 0 2 3-10
10.  Sokół Lutomiersk 10 8 2 2 6 18-27 0 1 4 5-10 2 1 2 13-17
11.  Sokół Skromnica 10 0 0 0 10 7-72 0 0 5 3-37 0 0 5 4-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki    1-1 3-0 4-0 4-1 10-2 
 2 Victoria Grabów    3-1 3-2 4-0 12-0 
 3 Grom Powodów4-4 1-2     1-0 2-0 0-2 
 4 Santos Czerchów1-4     1-0 3-1 3-2 2-2 5-0* 
 5 Kanarki Małachowice1-3 2-1 1-2     2-4 3-0* 
 6 LKS Dąbrówka2-3 1-2     1-1 3-5 10-0 3-0* 
 7 Start Szczawin3-5 1-2     0-2 5-2 
 8 LKS Modlna1-1 2-1 1-2 0-2     7-3 
 9 Orzeł Wróblew3-6 3-2 0-2 1-4 0-3*     
 10 Sokół Lutomiersk0-2 1-2 2-3 2-2 0-1     
 11 Sokół Skromnica0-4 0-3 2-4 0-18 1-8     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: LKS Modlna.
 
Kanarki Małachowice 1-3 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2 września, 12:00
LKS Dąbrówka 3-0 Sokół Skromnica 2 września, 11:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Grom Powodów 1-2 Victoria Grabów 1 września, 17:30
Santos Czerchów 2-2 Sokół Lutomiersk 2 września, 11:00
Orzeł Wróblew 0-3 Start Szczawin 2 września, 11:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Start Szczawin.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 4-0 LKS Modlna 8 września, 14:00
Sokół Lutomiersk 0-1 Orzeł Wróblew 9 września, 16:00
Victoria Grabów 3-1 Santos Czerchów 9 września, 16:00
Sokół Skromnica 0-4 Grom Powodów 9 września, 11:00
Kanarki Małachowice 2-4 LKS Dąbrówka 9 września, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Sokół Lutomiersk.
 
LKS Dąbrówka 2-3 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 16 września, 11:00
Grom Powodów 2-0 Kanarki Małachowice 18 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
Santos Czerchów 5-0 Sokół Skromnica 16 września, 11:00
(wo)
przerwany w 42. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Orzeł Wróblew 3-2 Victoria Grabów 16 września, 11:00
LKS Modlna 0-2 Start Szczawin 16 września, 13:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Victoria Grabów.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 3-0 Start Szczawin 22 września, 18:30
Sokół Lutomiersk 2-2 LKS Modlna 23 września, 15:00
Sokół Skromnica 0-18 Orzeł Wróblew 23 września, 11:00
Kanarki Małachowice 1-2 Santos Czerchów 23 września, 11:00
LKS Dąbrówka 1-2 Grom Powodów 23 września, 11:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Sokół Skromnica.
 
Grom Powodów 4-4 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 29 września, 16:00
Santos Czerchów 1-0 LKS Dąbrówka 30 września, 11:00
Orzeł Wróblew 1-4 Kanarki Małachowice 30 września, 11:00
LKS Modlna 1-1 Victoria Grabów 30 września, 13:00
Start Szczawin 0-2 Sokół Lutomiersk 30 września, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Kanarki Małachowice.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 4-1 Sokół Lutomiersk 6 października, 18:30
Victoria Grabów 4-0 Start Szczawin 7 października, 15:00
Sokół Skromnica 2-4 LKS Modlna 7 października, 11:00
LKS Dąbrówka 3-5 Orzeł Wróblew 7 października, 11:00
Grom Powodów 1-0 Santos Czerchów 7 października, 11:30

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: LKS Dąbrówka.
 
Santos Czerchów 1-4 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 14 października, 11:00
Orzeł Wróblew 0-2 Grom Powodów 14 października, 11:00
LKS Modlna 1-2 Kanarki Małachowice 14 października, 13:00
Start Szczawin 5-2 Sokół Skromnica 14 października, 11:00
Sokół Lutomiersk 0-2 Victoria Grabów 14 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Grom Powodów.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-1 Victoria Grabów 20 października, 17:30
Sokół Skromnica 1-8 Sokół Lutomiersk 21 października, 11:00
Kanarki Małachowice 3-0 Start Szczawin 21 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
LKS Dąbrówka 1-1 LKS Modlna 21 października, 11:00
Santos Czerchów 3-2 Orzeł Wróblew 21 października, 11:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Santos Czerchów.
 
Orzeł Wróblew 3-6 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 28 października, 11:00
LKS Modlna 2-1 Grom Powodów 28 października, 13:00
Start Szczawin 1-2 LKS Dąbrówka 28 października, 11:00
Sokół Lutomiersk 2-3 Kanarki Małachowice 28 października, 14:00
Victoria Grabów 12-0 Sokół Skromnica 28 października, 14:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Pauza: Orzeł Wróblew.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 10-2 Sokół Skromnica 3 listopada, 17:30
Kanarki Małachowice 2-1 Victoria Grabów 4 listopada, 11:00
LKS Dąbrówka 10-0 Sokół Lutomiersk 4 listopada, 11:00
Grom Powodów 0-2 Start Szczawin 4 listopada, 11:30
Santos Czerchów 3-1 LKS Modlna 4 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pauza: Włókniarz II Konstantynów Łódzki.
 
LKS Modlna 7-3 Orzeł Wróblew 11 listopada, 13:00
Start Szczawin 3-5 Santos Czerchów 11 listopada, 11:00
Sokół Lutomiersk 1-2 Grom Powodów 11 listopada, 13:00
Victoria Grabów 3-2 LKS Dąbrówka 11 listopada, 13:00
Sokół Skromnica 0-3 Kanarki Małachowice 11 listopada, 11:00

Kolejka 12

Pauza: LKS Modlna.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Kanarki Małachowice
Sokół Skromnica - LKS Dąbrówka
Victoria Grabów - Grom Powodów
Sokół Lutomiersk - Santos Czerchów
Start Szczawin - Orzeł Wróblew

Kolejka 13

Pauza: Start Szczawin.
 
LKS Modlna - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Orzeł Wróblew - Sokół Lutomiersk
Santos Czerchów - Victoria Grabów
Grom Powodów - Sokół Skromnica
LKS Dąbrówka - Kanarki Małachowice

Kolejka 14

Pauza: Sokół Lutomiersk.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - LKS Dąbrówka
Kanarki Małachowice - Grom Powodów
Sokół Skromnica - Santos Czerchów
Victoria Grabów - Orzeł Wróblew
Start Szczawin - LKS Modlna

Kolejka 15

Pauza: Victoria Grabów.
 
Start Szczawin - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
LKS Modlna - Sokół Lutomiersk
Orzeł Wróblew - Sokół Skromnica
Santos Czerchów - Kanarki Małachowice
Grom Powodów - LKS Dąbrówka

Kolejka 16

Pauza: Sokół Skromnica.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Grom Powodów
LKS Dąbrówka - Santos Czerchów
Kanarki Małachowice - Orzeł Wróblew
Victoria Grabów - LKS Modlna
Sokół Lutomiersk - Start Szczawin

Kolejka 17

Pauza: Kanarki Małachowice.
 
Sokół Lutomiersk - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Start Szczawin - Victoria Grabów
LKS Modlna - Sokół Skromnica
Orzeł Wróblew - LKS Dąbrówka
Santos Czerchów - Grom Powodów

Kolejka 18

Pauza: LKS Dąbrówka.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Santos Czerchów
Grom Powodów - Orzeł Wróblew
Kanarki Małachowice - LKS Modlna
Sokół Skromnica - Start Szczawin
Victoria Grabów - Sokół Lutomiersk

Kolejka 19

Pauza: Grom Powodów.
 
Victoria Grabów - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Sokół Lutomiersk - Sokół Skromnica
Start Szczawin - Kanarki Małachowice
LKS Modlna - LKS Dąbrówka
Orzeł Wróblew - Santos Czerchów

Kolejka 20

Pauza: Santos Czerchów.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Orzeł Wróblew
Grom Powodów - LKS Modlna
LKS Dąbrówka - Start Szczawin
Kanarki Małachowice - Sokół Lutomiersk
Sokół Skromnica - Victoria Grabów

Kolejka 21

Pauza: Orzeł Wróblew.
 
Sokół Skromnica - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Victoria Grabów - Kanarki Małachowice
Sokół Lutomiersk - LKS Dąbrówka
Start Szczawin - Grom Powodów
LKS Modlna - Santos Czerchów

Kolejka 22

Pauza: Włókniarz II Konstantynów Łódzki.
 
Orzeł Wróblew - LKS Modlna
Santos Czerchów - Start Szczawin
Grom Powodów - Sokół Lutomiersk
LKS Dąbrówka - Victoria Grabów
Kanarki Małachowice - Sokół Skromnica

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas