[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Łódź II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz II Konstantynów Łódzki 4 12 4 0 0 13-3 2 0 0 7-0 2 0 0 6-3
2.  Orzeł Wróblew 4 10 3 1 0 25-5 1 1 0 6-5 2 0 0 19-0
3.  Santos Czerchów 4 7 2 1 1 10-6 1 1 0 7-2 1 0 1 3-4
4.  Victoria Grabów 3 6 2 0 1 7-5 1 0 0 3-1 1 0 1 4-4 1 3 1 0 0 2-1
5.  Grom Powodów 3 6 2 0 1 7-3 0 0 1 1-2 2 0 0 6-1 2 3 1 0 1 3-3
6.  LKS Dąbrówka 4 6 2 0 2 10-7 1 0 2 6-5 1 0 0 4-2 1 0 0 0 1 1-2
7.  Start Szczawin 3 4 1 1 1 5-6 0 0 0 0-0 1 1 1 5-6
8.  Sokół Lutomiersk 3 2 0 2 1 4-5 0 1 1 2-3 0 1 0 2-2
9.  LKS Modlna 3 1 0 1 2 2-8 0 0 1 0-2 0 1 1 2-6
10.  Kanarki Małachowice 3 0 0 0 3 4-9 0 0 3 4-9 0 0 0 0-0
11.  Sokół Skromnica 4 0 0 0 4 0-30 0 0 2 0-22 0 0 2 0-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki    3-0 4-0 
 2 Orzeł Wróblew    3-2 3-3 
 3 Santos Czerchów    2-2 5-0* 
 4 Victoria Grabów3-1     
 5 Grom Powodów1-2     
 6 LKS Dąbrówka2-3 1-2     3-0* 
 7 Start Szczawin    
 8 Sokół Lutomiersk0-1     2-2 
 9 LKS Modlna0-2     
 10 Kanarki Małachowice1-3 1-2 2-4     
 11 Sokół Skromnica0-18 0-4     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: LKS Modlna.
 
Kanarki Małachowice 1-3 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2 września, 12:00
LKS Dąbrówka 3-0 Sokół Skromnica 2 września, 11:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Grom Powodów 1-2 Victoria Grabów 1 września, 17:30
Santos Czerchów 2-2 Sokół Lutomiersk 2 września, 11:00
Orzeł Wróblew 3-3 Start Szczawin 2 września, 11:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Start Szczawin.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 4-0 LKS Modlna 8 września, 14:00
Sokół Lutomiersk 0-1 Orzeł Wróblew 9 września, 16:00
Victoria Grabów 3-1 Santos Czerchów 9 września, 16:00
Sokół Skromnica 0-4 Grom Powodów 9 września, 11:00
Kanarki Małachowice 2-4 LKS Dąbrówka 9 września, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Sokół Lutomiersk.
 
LKS Dąbrówka 2-3 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 16 września, 11:00
Grom Powodów - Kanarki Małachowice 18 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
Santos Czerchów 5-0 Sokół Skromnica 16 września, 11:00
(wo)
przerwany w 42. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Orzeł Wróblew 3-2 Victoria Grabów 16 września, 11:00
LKS Modlna 0-2 Start Szczawin 16 września, 13:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Victoria Grabów.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 3-0 Start Szczawin 22 września, 18:30
Sokół Lutomiersk 2-2 LKS Modlna 23 września, 15:00
Sokół Skromnica 0-18 Orzeł Wróblew 23 września, 11:00
Kanarki Małachowice 1-2 Santos Czerchów 23 września, 11:00
LKS Dąbrówka 1-2 Grom Powodów 23 września, 11:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Sokół Skromnica.
 
Grom Powodów - Włókniarz II Konstantynów Łódzki 29 września, 16:30
Santos Czerchów - LKS Dąbrówka 30 września, 11:00
Orzeł Wróblew - Kanarki Małachowice 30 września, 11:00
LKS Modlna - Victoria Grabów 30 września, 13:00
Start Szczawin - Sokół Lutomiersk 30 września, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Kanarki Małachowice.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Sokół Lutomiersk
Victoria Grabów - Start Szczawin
Sokół Skromnica - LKS Modlna
LKS Dąbrówka - Orzeł Wróblew
Grom Powodów - Santos Czerchów

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: LKS Dąbrówka.
 
Santos Czerchów - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Orzeł Wróblew - Grom Powodów
LKS Modlna - Kanarki Małachowice
Start Szczawin - Sokół Skromnica
Sokół Lutomiersk - Victoria Grabów

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Grom Powodów.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Victoria Grabów
Sokół Skromnica - Sokół Lutomiersk
Kanarki Małachowice - Start Szczawin
LKS Dąbrówka - LKS Modlna
Santos Czerchów - Orzeł Wróblew

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Santos Czerchów.
 
Orzeł Wróblew - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
LKS Modlna - Grom Powodów
Start Szczawin - LKS Dąbrówka
Sokół Lutomiersk - Kanarki Małachowice
Victoria Grabów - Sokół Skromnica

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Pauza: Orzeł Wróblew.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Sokół Skromnica
Kanarki Małachowice - Victoria Grabów
LKS Dąbrówka - Sokół Lutomiersk
Grom Powodów - Start Szczawin
Santos Czerchów - LKS Modlna

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pauza: Włókniarz II Konstantynów Łódzki.
 
LKS Modlna - Orzeł Wróblew
Start Szczawin - Santos Czerchów
Sokół Lutomiersk - Grom Powodów
Victoria Grabów - LKS Dąbrówka
Sokół Skromnica - Kanarki Małachowice

Kolejka 12

Pauza: LKS Modlna.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Kanarki Małachowice
Sokół Skromnica - LKS Dąbrówka
Victoria Grabów - Grom Powodów
Sokół Lutomiersk - Santos Czerchów
Start Szczawin - Orzeł Wróblew

Kolejka 13

Pauza: Start Szczawin.
 
LKS Modlna - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Orzeł Wróblew - Sokół Lutomiersk
Santos Czerchów - Victoria Grabów
Grom Powodów - Sokół Skromnica
LKS Dąbrówka - Kanarki Małachowice

Kolejka 14

Pauza: Sokół Lutomiersk.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - LKS Dąbrówka
Kanarki Małachowice - Grom Powodów
Sokół Skromnica - Santos Czerchów
Victoria Grabów - Orzeł Wróblew
Start Szczawin - LKS Modlna

Kolejka 15

Pauza: Victoria Grabów.
 
Start Szczawin - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
LKS Modlna - Sokół Lutomiersk
Orzeł Wróblew - Sokół Skromnica
Santos Czerchów - Kanarki Małachowice
Grom Powodów - LKS Dąbrówka

Kolejka 16

Pauza: Sokół Skromnica.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Grom Powodów
LKS Dąbrówka - Santos Czerchów
Kanarki Małachowice - Orzeł Wróblew
Victoria Grabów - LKS Modlna
Sokół Lutomiersk - Start Szczawin

Kolejka 17

Pauza: Kanarki Małachowice.
 
Sokół Lutomiersk - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Start Szczawin - Victoria Grabów
LKS Modlna - Sokół Skromnica
Orzeł Wróblew - LKS Dąbrówka
Santos Czerchów - Grom Powodów

Kolejka 18

Pauza: LKS Dąbrówka.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Santos Czerchów
Grom Powodów - Orzeł Wróblew
Kanarki Małachowice - LKS Modlna
Sokół Skromnica - Start Szczawin
Victoria Grabów - Sokół Lutomiersk

Kolejka 19

Pauza: Grom Powodów.
 
Victoria Grabów - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Sokół Lutomiersk - Sokół Skromnica
Start Szczawin - Kanarki Małachowice
LKS Modlna - LKS Dąbrówka
Orzeł Wróblew - Santos Czerchów

Kolejka 20

Pauza: Santos Czerchów.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Orzeł Wróblew
Grom Powodów - LKS Modlna
LKS Dąbrówka - Start Szczawin
Kanarki Małachowice - Sokół Lutomiersk
Sokół Skromnica - Victoria Grabów

Kolejka 21

Pauza: Orzeł Wróblew.
 
Sokół Skromnica - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Victoria Grabów - Kanarki Małachowice
Sokół Lutomiersk - LKS Dąbrówka
Start Szczawin - Grom Powodów
LKS Modlna - Santos Czerchów

Kolejka 22

Pauza: Włókniarz II Konstantynów Łódzki.
 
Orzeł Wróblew - LKS Modlna
Santos Czerchów - Start Szczawin
Grom Powodów - Sokół Lutomiersk
LKS Dąbrówka - Victoria Grabów
Kanarki Małachowice - Sokół Skromnica

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas