[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2018/2019, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cedron Brody 11 28 9 1 1 45-17 6 0 1 26-10 3 1 0 19-7
2.  Tarnawianka Tarnawa 11 25 8 1 2 27-20 4 0 1 14-9 4 1 1 13-11
3.  Orzeł Radocza 11 20 6 2 3 39-20 3 1 0 17-5 3 1 3 22-15
4.  Spartak Skawce 11 18 5 3 3 27-25 2 2 1 9-9 3 1 2 18-16 2 6 2 0 0 5-3
5.  Orzeł II Wieprz 11 18 5 3 3 27-19 2 2 2 17-15 3 1 1 10-4 2 1 0 1 1 2-3
6.  Sokół Frydrychowice 11 18 5 3 3 25-19 4 2 1 18-8 1 1 2 7-11 2 1 0 1 1 3-4
7.  Płomień Sosnowice 11 14 4 2 5 21-18 3 1 4 12-15 1 1 1 9-3
8.  Jastrzębianka Jastrzębia 11 13 4 1 6 22-26 0 0 4 6-16 4 1 2 16-10 1 3 1 0 0 2-1
9.  Łysa Góra Zawadka 11 13 4 1 6 27-30 3 0 2 19-14 1 1 4 8-16 1 0 0 0 1 1-2
10.  Zryw Lanckorona 11 12 4 0 7 15-23 1 0 3 3-8 3 0 4 12-15
11.  Victoria Półwieś 11 6 1 3 7 18-39 1 2 3 10-18 0 1 4 8-21
12.  Pogoń Bugaj 11 3 1 0 10 15-52 1 0 4 9-21 0 0 6 6-31
LKS Bieńkówka został wycofany z rozgrywek po 9. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Cedron Brody    4-2 4-1 4-1 1-3 3-0 5-2 5-1 
 2 Tarnawianka Tarnawa    3-2 1-4 2-1 4-2 4-0 
 3 Orzeł Radocza    4-4 2-1 6-0 5-0 
 4 Spartak Skawce    3-2 1-1 3-1 0-3* 2-2 
 5 Orzeł II Wieprz2-3 4-4 1-2     3-3 2-0 5-3 
 6 Sokół Frydrychowice0-2 1-1 4-2 1-1     3-0 4-0 5-2 
 7 Płomień Sosnowice1-7 1-2 0-3 2-0 4-0     0-0 2-3 2-0 
 8 Jastrzębianka Jastrzębia1-5 3-4 0-4 2-3     
 9 Łysa Góra Zawadka0-7 6-2 1-2     5-3 7-0 
 10 Zryw Lanckorona0-1 0-3 0-3 3-1     
 11 Victoria Półwieś5-5 0-2 2-2 2-1 0-4 1-4     
 12 Pogoń Bugaj0-5 0-7 4-5 1-3 4-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Pogoń Bugaj.
 
Orzeł II Wieprz 2-0 Zryw Lanckorona 19 sierpnia, 17:00
Victoria Półwieś - LKS Bieńkówka 19 sierpnia, 14:00
było 1-0, anulowany
Cedron Brody 4-2 Tarnawianka Tarnawa 18 sierpnia, 17:00
Spartak Skawce 3-1 Jastrzębianka Jastrzębia 19 sierpnia, 17:00
Sokół Frydrychowice 3-0 Łysa Góra Zawadka 18 sierpnia, 17:00
Płomień Sosnowice 0-3 Orzeł Radocza 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Płomień Sosnowice.
 
Zryw Lanckorona 0-3 Orzeł Radocza 26 sierpnia, 17:00
Łysa Góra Zawadka 7-0 Pogoń Bugaj 26 sierpnia, 17:00
Jastrzębianka Jastrzębia 2-3 Sokół Frydrychowice 26 sierpnia, 11:00
Tarnawianka Tarnawa 1-4 Spartak Skawce 26 sierpnia, 11:00
LKS Bieńkówka - Cedron Brody 26 sierpnia, 17:00
było 2-2, anulowany
Victoria Półwieś 0-2 Orzeł II Wieprz 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Victoria Półwieś 1-4 Zryw Lanckorona 2 września, 14:00
Cedron Brody 1-3 Orzeł II Wieprz 1 września, 17:00
Spartak Skawce - LKS Bieńkówka 2 września, 17:00
było 12-1, anulowany
Sokół Frydrychowice 1-1 Tarnawianka Tarnawa 1 września, 17:00
Pogoń Bugaj 4-5 Jastrzębianka Jastrzębia 2 września, 11:00
Płomień Sosnowice 2-3 Łysa Góra Zawadka 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Zryw Lanckorona.
 
Łysa Góra Zawadka 0-7 Orzeł Radocza 9 września, 16:30
Tarnawianka Tarnawa 4-0 Pogoń Bugaj 9 września, 11:00
LKS Bieńkówka - Sokół Frydrychowice 9 września, 16:30
było 0-4, anulowany
Orzeł II Wieprz 1-2 Spartak Skawce 9 września, 16:30
Victoria Półwieś 5-5 Cedron Brody 9 września, 14:30
Płomień Sosnowice 0-0 Jastrzębianka Jastrzębia 9 września, 16:30

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Łysa Góra Zawadka.
 
Cedron Brody 5-2 Zryw Lanckorona 15 września, 16:00
Spartak Skawce 2-2 Victoria Półwieś 16 września, 16:30
Sokół Frydrychowice 1-1 Orzeł II Wieprz 15 września, 16:00
Pogoń Bugaj - LKS Bieńkówka 16 września, 13:00
było 5-1, anulowany
Płomień Sosnowice 1-2 Tarnawianka Tarnawa 16 września, 16:00
Orzeł Radocza 2-1 Jastrzębianka Jastrzębia 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Jastrzębianka Jastrzębia.
 
Zryw Lanckorona 3-1 Łysa Góra Zawadka 23 września, 16:00
Tarnawianka Tarnawa 3-2 Orzeł Radocza 23 września, 11:00
LKS Bieńkówka - Płomień Sosnowice 23 września, 11:00
gospodarze nie stawili się na mecz, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Orzeł II Wieprz 5-3 Pogoń Bugaj 22 września, 16:00
Victoria Półwieś 2-2 Sokół Frydrychowice 23 września, 14:00
Cedron Brody 4-1 Spartak Skawce 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Tarnawianka Tarnawa.
 
Spartak Skawce 0-3 Zryw Lanckorona 30 września, 16:00
(wo)
na boisku 5-2
Sokół Frydrychowice 0-2 Cedron Brody 30 września, 14:00
Pogoń Bugaj 4-1 Victoria Półwieś 30 września, 11:00
Płomień Sosnowice 2-0 Orzeł II Wieprz 30 września, 16:00
Orzeł Radocza - LKS Bieńkówka 30 września, 11:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Łysa Góra Zawadka 1-2 Jastrzębianka Jastrzębia 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Zryw Lanckorona 0-3 Jastrzębianka Jastrzębia 7 października, 15:00
Tarnawianka Tarnawa 2-1 Łysa Góra Zawadka 6 października, 15:00
Orzeł II Wieprz 4-4 Orzeł Radocza 6 października, 13:30
Victoria Półwieś 2-1 Płomień Sosnowice 7 października, 14:00
Cedron Brody 5-1 Pogoń Bugaj 6 października, 15:00
Spartak Skawce 3-2 Sokół Frydrychowice 6 października, 11:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Orzeł II Wieprz.
 
Sokół Frydrychowice 4-0 Zryw Lanckorona 13 października, 15:00
Pogoń Bugaj 0-5 Spartak Skawce 14 października, 11:00
Płomień Sosnowice 1-7 Cedron Brody 14 października, 15:00
Orzeł Radocza 6-0 Victoria Półwieś 14 października, 11:00
Łysa Góra Zawadka - LKS Bieńkówka 14 października, 15:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Jastrzębianka Jastrzębia 3-4 Tarnawianka Tarnawa 14 października, 11:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Victoria Półwieś, Jastrzębianka Jastrzębia.
 
Zryw Lanckorona 0-1 Tarnawianka Tarnawa 21 października, 15:00
Orzeł II Wieprz 3-3 Łysa Góra Zawadka 21 października, 15:00
Cedron Brody 4-1 Orzeł Radocza 20 października, 15:00
Spartak Skawce 1-1 Płomień Sosnowice 21 października, 15:00
Sokół Frydrychowice 5-2 Pogoń Bugaj 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Tarnawianka Tarnawa, Cedron Brody.
 
Pogoń Bugaj 1-3 Zryw Lanckorona 28 października, 11:00
Płomień Sosnowice 4-0 Sokół Frydrychowice 28 października, 14:00
Orzeł Radocza 4-4 Spartak Skawce 28 października, 11:00
Łysa Góra Zawadka 5-3 Victoria Półwieś 28 października, 14:00
Jastrzębianka Jastrzębia 0-4 Orzeł II Wieprz 28 października, 11:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Spartak Skawce, Zryw Lanckorona.
 
Orzeł II Wieprz 2-3 Tarnawianka Tarnawa 4 listopada, 11:00
Victoria Półwieś 0-4 Jastrzębianka Jastrzębia 4 listopada, 13:00
Cedron Brody 3-0 Łysa Góra Zawadka 3 listopada, 13:00
Sokół Frydrychowice 4-2 Orzeł Radocza 3 listopada, 13:00
Pogoń Bugaj 0-7 Płomień Sosnowice 4 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Sokół Frydrychowice, Orzeł II Wieprz.
 
Płomień Sosnowice 2-0 Zryw Lanckorona 11 listopada, 13:00
Orzeł Radocza 5-0 Pogoń Bugaj 11 listopada, 11:00
Łysa Góra Zawadka 6-2 Spartak Skawce 11 listopada, 13:00
Jastrzębianka Jastrzębia 1-5 Cedron Brody 11 listopada, 11:00
Tarnawianka Tarnawa 4-2 Victoria Półwieś 10 listopada, 13:30

Kolejka 14

Pauza: Victoria Półwieś, Pogoń Bugaj.
 
Zryw Lanckorona - Orzeł II Wieprz
Tarnawianka Tarnawa - Cedron Brody
Jastrzębianka Jastrzębia - Spartak Skawce
Łysa Góra Zawadka - Sokół Frydrychowice
Orzeł Radocza - Płomień Sosnowice

Kolejka 15

Pauza: Cedron Brody, Płomień Sosnowice.
 
Orzeł II Wieprz - Victoria Półwieś
Orzeł Radocza - Zryw Lanckorona
Pogoń Bugaj - Łysa Góra Zawadka
Sokół Frydrychowice - Jastrzębianka Jastrzębia
Spartak Skawce - Tarnawianka Tarnawa

Kolejka 16

Pauza: Orzeł Radocza, Spartak Skawce.
 
Zryw Lanckorona - Victoria Półwieś
Orzeł II Wieprz - Cedron Brody
Tarnawianka Tarnawa - Sokół Frydrychowice
Jastrzębianka Jastrzębia - Pogoń Bugaj
Łysa Góra Zawadka - Płomień Sosnowice

Kolejka 17

Pauza: Sokół Frydrychowice, Zryw Lanckorona.
 
Jastrzębianka Jastrzębia - Płomień Sosnowice
Orzeł Radocza - Łysa Góra Zawadka
Pogoń Bugaj - Tarnawianka Tarnawa
Spartak Skawce - Orzeł II Wieprz
Cedron Brody - Victoria Półwieś

Kolejka 18

Pauza: Pogoń Bugaj, Łysa Góra Zawadka.
 
Zryw Lanckorona - Cedron Brody
Victoria Półwieś - Spartak Skawce
Orzeł II Wieprz - Sokół Frydrychowice
Tarnawianka Tarnawa - Płomień Sosnowice
Jastrzębianka Jastrzębia - Orzeł Radocza

Kolejka 19

Pauza: Płomień Sosnowice, Jastrzębianka Jastrzębia.
 
Łysa Góra Zawadka - Zryw Lanckorona
Orzeł Radocza - Tarnawianka Tarnawa
Pogoń Bugaj - Orzeł II Wieprz
Sokół Frydrychowice - Victoria Półwieś
Spartak Skawce - Cedron Brody

Kolejka 20

Pauza: Orzeł Radocza, Tarnawianka Tarnawa.
 
Zryw Lanckorona - Spartak Skawce
Cedron Brody - Sokół Frydrychowice
Victoria Półwieś - Pogoń Bugaj
Orzeł II Wieprz - Płomień Sosnowice
Jastrzębianka Jastrzębia - Łysa Góra Zawadka

Kolejka 21

Jastrzębianka Jastrzębia - Zryw Lanckorona
Łysa Góra Zawadka - Tarnawianka Tarnawa
Orzeł Radocza - Orzeł II Wieprz
Płomień Sosnowice - Victoria Półwieś
Pogoń Bugaj - Cedron Brody
Sokół Frydrychowice - Spartak Skawce

Kolejka 22

Pauza: Orzeł II Wieprz, Łysa Góra Zawadka.
 
Zryw Lanckorona - Sokół Frydrychowice
Spartak Skawce - Pogoń Bugaj
Cedron Brody - Płomień Sosnowice
Victoria Półwieś - Orzeł Radocza
Tarnawianka Tarnawa - Jastrzębianka Jastrzębia

Kolejka 23

Pauza: Victoria Półwieś, Jastrzębianka Jastrzębia.
 
Tarnawianka Tarnawa - Zryw Lanckorona
Łysa Góra Zawadka - Orzeł II Wieprz
Orzeł Radocza - Cedron Brody
Płomień Sosnowice - Spartak Skawce
Pogoń Bugaj - Sokół Frydrychowice

Kolejka 24

Pauza: Cedron Brody, Tarnawianka Tarnawa.
 
Zryw Lanckorona - Pogoń Bugaj
Sokół Frydrychowice - Płomień Sosnowice
Spartak Skawce - Orzeł Radocza
Victoria Półwieś - Łysa Góra Zawadka
Orzeł II Wieprz - Jastrzębianka Jastrzębia

Kolejka 25

Pauza: Spartak Skawce, Zryw Lanckorona.
 
Tarnawianka Tarnawa - Orzeł II Wieprz
Jastrzębianka Jastrzębia - Victoria Półwieś
Łysa Góra Zawadka - Cedron Brody
Orzeł Radocza - Sokół Frydrychowice
Płomień Sosnowice - Pogoń Bugaj

Kolejka 26

Pauza: Orzeł II Wieprz, Sokół Frydrychowice.
 
Zryw Lanckorona - Płomień Sosnowice
Pogoń Bugaj - Orzeł Radocza
Spartak Skawce - Łysa Góra Zawadka
Cedron Brody - Jastrzębianka Jastrzębia
Victoria Półwieś - Tarnawianka Tarnawa

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas