[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Wałbrzych III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 24 53 16 5 3 79-42 9 3 0 47-16 7 2 3 32-26
2.  GLKS Kamiennik 24 51 16 3 5 71-38 8 2 2 38-13 8 1 3 33-25
3.  Cis Brzeźnica 24 47 15 2 7 62-33 8 1 3 36-18 7 1 4 26-15
4.  Victoria Dębowiec 24 45 14 3 7 74-54 7 2 3 36-23 7 1 4 38-31 2 6 2 0 0 10-5
5.  Wieża Rudnica 24 45 15 0 9 79-63 8 0 4 43-28 7 0 5 36-35 2 0 0 0 2 5-10
6.  Henrykowianka Henryków 24 42 13 3 8 57-39 6 1 5 30-22 7 2 3 27-17 2 3 1 0 1 5-3
7.  Błękitni Niedźwiedź 24 42 13 3 8 71-43 6 1 5 31-21 7 2 3 40-22 2 3 1 0 1 3-5
8.  Błękitni Owiesno 24 38 12 2 10 67-72 8 0 4 39-34 4 2 6 28-38
9.  Przedborowianka Przedborowa 24 23 6 5 13 55-63 4 3 5 32-29 2 2 8 23-34
10.  Niemczanka Niemcza 24 21 7 0 17 40-66 3 0 9 19-32 4 0 8 21-34
11.  Harnaś Starczówek 24 19 5 4 15 38-63 4 1 7 25-29 1 3 8 13-34
12.  Znicz Lubnów 24 17 5 2 17 49-90 2 1 9 25-39 3 1 8 24-51
13.  Spartakus Byczeń 24 8 2 2 20 41-117 2 2 8 29-49 0 0 12 12-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki    5-2 2-2 8-2 7-2 4-0 4-1 2-2 2-0 2-1 1-1 6-2 4-1 
 2 GLKS Kamiennik2-1     3-1 5-3 3-5 0-1 1-1 6-0 1-1 3-0* 2-0 6-0 6-0 
 3 Cis Brzeźnica1-2 4-0     2-2 3-1 1-4 0-4 4-2 3-1 4-0 3-0 5-2 6-0 
 4 Victoria Dębowiec1-3 3-5 1-3     4-2 0-0 4-1 4-1 5-2 2-0 3-1 4-4 5-1 
 5 Wieża Rudnica3-1 2-3 4-0 3-6     2-1 2-5 6-4 4-1 2-3 4-1 6-1 5-2 
 6 Henrykowianka Henryków4-4 1-2 1-0 2-3 0-3     0-3 0-1 4-2 3-1 7-2 6-1 2-0 
 7 Błękitni Niedźwiedź5-1 0-2 1-3 4-2 0-1 0-5     3-1 2-1 1-2 1-1 6-1 8-1 
 8 Błękitni Owiesno3-5 4-0 2-1 3-0 4-2 1-4 4-8     3-6 4-3 1-0 4-2 6-3 
 9 Przedborowianka Przedborowa1-1 1-3 0-2 0-5 4-6 3-3 1-1 1-2     4-1 5-1 5-2 7-2 
 10 Niemczanka Niemcza1-3 0-4 0-1 1-2 0-6 0-3 3-0 2-4 0-4     5-2 0-3* 7-0 
 11 Harnaś Starczówek0-3* 3-3 0-2 0-3 6-1 0-1 1-4 2-6 4-1 2-1     2-3 5-1 
 12 Znicz Lubnów1-3 1-2 0-5 1-6 2-3 1-2 0-5 5-2 2-2 4-5 1-3     7-1 
 13 Spartakus Byczeń4-5 1-7 1-6 2-4 2-4 5-3 2-7 3-3 4-2 3-4 1-1 1-3     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Harnaś Starczówek.
 
Spartakus Byczeń 3-4 Niemczanka Niemcza 26 sierpnia, 17:00
Wieża Rudnica 6-4 Błękitni Owiesno 26 sierpnia, 16:00
Victoria Dębowiec 4-4 Znicz Lubnów 26 sierpnia, 17:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Cis Brzeźnica 26 sierpnia, 15:00
Przedborowianka Przedborowa 1-3 GLKS Kamiennik 26 sierpnia, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 0-5 Henrykowianka Henryków 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Henrykowianka Henryków.
 
GLKS Kamiennik 1-1 Błękitni Niedźwiedź 2 września, 17:00
Cis Brzeźnica 3-1 Przedborowianka Przedborowa 2 września, 11:00
Znicz Lubnów 1-3 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2 września, 11:00
Błękitni Owiesno 3-0 Victoria Dębowiec 2 września, 11:00
Niemczanka Niemcza 0-6 Wieża Rudnica 2 września, 11:00
Harnaś Starczówek 5-1 Spartakus Byczeń 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Spartakus Byczeń.
 
Wieża Rudnica 4-1 Harnaś Starczówek 9 września, 16:00
Victoria Dębowiec 2-0 Niemczanka Niemcza 9 września, 11:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Błękitni Owiesno 9 września, 14:30
Przedborowianka Przedborowa 5-2 Znicz Lubnów 9 września, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 1-3 Cis Brzeźnica 9 września, 17:00
Henrykowianka Henryków 1-2 GLKS Kamiennik 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: GLKS Kamiennik.
 
Cis Brzeźnica 1-4 Henrykowianka Henryków 16 września, 17:00
Znicz Lubnów 0-5 Błękitni Niedźwiedź 24 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 14:00) odwołany
Błękitni Owiesno 3-6 Przedborowianka Przedborowa 16 września, 11:00
Niemczanka Niemcza 1-3 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 16 września, 14:00
Harnaś Starczówek 0-3 Victoria Dębowiec 16 września, 11:00
Spartakus Byczeń 2-4 Wieża Rudnica 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Wieża Rudnica.
 
Victoria Dębowiec 5-1 Spartakus Byczeń 23 września, 16:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Harnaś Starczówek 23 września, 15:00
Przedborowianka Przedborowa 4-1 Niemczanka Niemcza 23 września, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 3-1 Błękitni Owiesno 23 września, 11:00
Henrykowianka Henryków 6-1 Znicz Lubnów 23 września, 11:00
GLKS Kamiennik 3-1 Cis Brzeźnica 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Cis Brzeźnica.
 
Znicz Lubnów 1-2 GLKS Kamiennik 30 września, 13:00
Błękitni Owiesno 1-4 Henrykowianka Henryków 30 września, 11:00
Niemczanka Niemcza 3-0 Błękitni Niedźwiedź 30 września, 14:00
Harnaś Starczówek 4-1 Przedborowianka Przedborowa 30 września, 11:00
Spartakus Byczeń 4-5 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 30 września, 11:00
Wieża Rudnica 3-6 Victoria Dębowiec 30 września, 14:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Victoria Dębowiec.
 
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 7-2 Wieża Rudnica 7 października, 15:00
Przedborowianka Przedborowa 7-2 Spartakus Byczeń 7 października, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 1-1 Harnaś Starczówek 7 października, 11:00
Henrykowianka Henryków 3-1 Niemczanka Niemcza 7 października, 11:00
GLKS Kamiennik 6-0 Błękitni Owiesno 7 października, 11:00
Cis Brzeźnica 5-2 Znicz Lubnów 7 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Znicz Lubnów.
 
Błękitni Owiesno 2-1 Cis Brzeźnica 14 października, 11:00
Niemczanka Niemcza 0-4 GLKS Kamiennik 14 października, 14:00
Harnaś Starczówek 0-1 Henrykowianka Henryków 14 października, 11:00
Spartakus Byczeń 2-7 Błękitni Niedźwiedź 14 października, 15:00
Wieża Rudnica 4-1 Przedborowianka Przedborowa 14 października, 15:00
Victoria Dębowiec 1-3 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Zamek II Kamieniec Ząbkowicki.
 
Przedborowianka Przedborowa 0-5 Victoria Dębowiec 21 października, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 0-1 Wieża Rudnica 21 października, 11:00
Henrykowianka Henryków 2-0 Spartakus Byczeń 21 października, 14:00
GLKS Kamiennik 2-0 Harnaś Starczówek 21 października, 11:00
Cis Brzeźnica 4-0 Niemczanka Niemcza 21 października, 15:00
Znicz Lubnów 5-2 Błękitni Owiesno 21 października, 13:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Błękitni Owiesno.
 
Niemczanka Niemcza 0-3 Znicz Lubnów 28 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
Harnaś Starczówek 0-2 Cis Brzeźnica 28 października, 11:00
Spartakus Byczeń 1-7 GLKS Kamiennik 28 października, 14:00
Wieża Rudnica 2-1 Henrykowianka Henryków 28 października, 14:00
Victoria Dębowiec 4-1 Błękitni Niedźwiedź 28 października, 11:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Przedborowianka Przedborowa 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Przedborowianka Przedborowa.
 
Błękitni Niedźwiedź 5-1 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4 listopada, 11:00
Henrykowianka Henryków 2-3 Victoria Dębowiec 4 listopada, 14:00
GLKS Kamiennik 3-5 Wieża Rudnica 4 listopada, 11:00
Cis Brzeźnica 6-0 Spartakus Byczeń 4 listopada, 11:00
Znicz Lubnów 1-3 Harnaś Starczówek 4 listopada, 13:00
Błękitni Owiesno 4-3 Niemczanka Niemcza 4 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 10-11 listopada

Pauza: Niemczanka Niemcza.
 
Harnaś Starczówek 2-6 Błękitni Owiesno 11 listopada, 10:00
Spartakus Byczeń 1-3 Znicz Lubnów 11 listopada, 13:30
Wieża Rudnica 4-0 Cis Brzeźnica 11 listopada, 13:30
Victoria Dębowiec 3-5 GLKS Kamiennik 11 listopada, 10:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Henrykowianka Henryków 11 listopada, 13:30
Przedborowianka Przedborowa 1-1 Błękitni Niedźwiedź 11 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 17-18 listopada

Pauza: Błękitni Niedźwiedź.
 
Henrykowianka Henryków 4-2 Przedborowianka Przedborowa 18 listopada, 13:30
GLKS Kamiennik 2-1 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 18 listopada, 13:30
Cis Brzeźnica 2-2 Victoria Dębowiec 18 listopada, 11:00
Znicz Lubnów 2-3 Wieża Rudnica 18 listopada, 13:00
Błękitni Owiesno 6-3 Spartakus Byczeń 18 listopada, 11:00
Niemczanka Niemcza 5-2 Harnaś Starczówek 18 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 30-31 marca

Pauza: Harnaś Starczówek.
 
Niemczanka Niemcza 7-0 Spartakus Byczeń 31 marca, 14:00
Błękitni Owiesno 4-2 Wieża Rudnica 31 marca, 11:00
Znicz Lubnów 1-6 Victoria Dębowiec 31 marca, 12:00
Cis Brzeźnica 1-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 31 marca, 11:00
GLKS Kamiennik 1-1 Przedborowianka Przedborowa 31 marca, 11:00
Henrykowianka Henryków 0-3 Błękitni Niedźwiedź 31 marca, 11:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Pauza: Henrykowianka Henryków.
 
Błękitni Niedźwiedź 0-2 GLKS Kamiennik 7 kwietnia, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 0-2 Cis Brzeźnica 7 kwietnia, 11:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 6-2 Znicz Lubnów 7 kwietnia, 13:30
Victoria Dębowiec 4-1 Błękitni Owiesno 7 kwietnia, 11:00
Wieża Rudnica 2-3 Niemczanka Niemcza 7 kwietnia, 11:00
Spartakus Byczeń 1-1 Harnaś Starczówek 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Pauza: Spartakus Byczeń.
 
Harnaś Starczówek 6-1 Wieża Rudnica 14 kwietnia, 11:00
Niemczanka Niemcza 1-2 Victoria Dębowiec 14 kwietnia, 14:00
Błękitni Owiesno 3-5 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 14 kwietnia, 11:00
Znicz Lubnów 2-2 Przedborowianka Przedborowa 14 kwietnia, 12:00
Cis Brzeźnica 0-4 Błękitni Niedźwiedź 14 kwietnia, 11:00
GLKS Kamiennik 0-1 Henrykowianka Henryków 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Pauza: GLKS Kamiennik.
 
Henrykowianka Henryków 1-0 Cis Brzeźnica 28 kwietnia, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 6-1 Znicz Lubnów 28 kwietnia, 16:00
Przedborowianka Przedborowa 1-2 Błękitni Owiesno 28 kwietnia, 11:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Niemczanka Niemcza 28 kwietnia, 13:30
Victoria Dębowiec 3-1 Harnaś Starczówek 28 kwietnia, 11:00
Wieża Rudnica 5-2 Spartakus Byczeń 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 1 maja

Pauza: Wieża Rudnica.
 
Spartakus Byczeń 2-4 Victoria Dębowiec 1 maja, 16:00
Harnaś Starczówek 0-3 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 1 maja, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Niemczanka Niemcza 0-4 Przedborowianka Przedborowa 1 maja, 14:00
Błękitni Owiesno 4-8 Błękitni Niedźwiedź 1 maja, 11:00
Znicz Lubnów 1-2 Henrykowianka Henryków 1 maja, 17:00
Cis Brzeźnica 4-0 GLKS Kamiennik 1 maja, 11:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Pauza: Cis Brzeźnica.
 
GLKS Kamiennik 6-0 Znicz Lubnów 5 maja, 14:00
Henrykowianka Henryków 0-1 Błękitni Owiesno 5 maja, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 1-2 Niemczanka Niemcza 5 maja, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 5-1 Harnaś Starczówek 5 maja, 11:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-1 Spartakus Byczeń 5 maja, 13:30
Victoria Dębowiec 4-2 Wieża Rudnica 5 maja, 11:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Pauza: Victoria Dębowiec.
 
Wieża Rudnica 3-1 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 12 maja, 17:00
Spartakus Byczeń 4-2 Przedborowianka Przedborowa 12 maja, 16:00
Harnaś Starczówek 1-4 Błękitni Niedźwiedź 12 maja, 11:00
Niemczanka Niemcza 0-3 Henrykowianka Henryków 12 maja, 14:00
Błękitni Owiesno 4-0 GLKS Kamiennik 12 maja, 11:00
Znicz Lubnów 0-5 Cis Brzeźnica 12 maja, 12:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Pauza: Znicz Lubnów.
 
Cis Brzeźnica 4-2 Błękitni Owiesno 19 maja, 11:00
GLKS Kamiennik 3-0 Niemczanka Niemcza 19 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Henrykowianka Henryków 7-2 Harnaś Starczówek 19 maja, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 8-1 Spartakus Byczeń 19 maja, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 4-6 Wieża Rudnica 19 maja, 11:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 8-2 Victoria Dębowiec 19 maja, 13:30

Kolejka 22 - 25-26 maja

Pauza: Zamek II Kamieniec Ząbkowicki.
 
Victoria Dębowiec 5-2 Przedborowianka Przedborowa 26 maja, 11:00
Wieża Rudnica 2-5 Błękitni Niedźwiedź 26 maja, 17:00
Spartakus Byczeń 5-3 Henrykowianka Henryków 26 maja, 16:00
Harnaś Starczówek 3-3 GLKS Kamiennik 26 maja, 11:00
Niemczanka Niemcza 0-1 Cis Brzeźnica 26 maja, 14:00
Błękitni Owiesno 4-2 Znicz Lubnów 26 maja, 11:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Pauza: Błękitni Owiesno.
 
Znicz Lubnów 4-5 Niemczanka Niemcza 2 czerwca, 12:00
Cis Brzeźnica 3-0 Harnaś Starczówek 2 czerwca, 11:00
GLKS Kamiennik 6-0 Spartakus Byczeń 2 czerwca, 14:00
Henrykowianka Henryków 0-3 Wieża Rudnica 2 czerwca, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 4-2 Victoria Dębowiec 2 czerwca, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 1-1 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Pauza: Przedborowianka Przedborowa.
 
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-1 Błękitni Niedźwiedź 9 czerwca, 13:30
Victoria Dębowiec 0-0 Henrykowianka Henryków 9 czerwca, 11:00
Wieża Rudnica 2-3 GLKS Kamiennik 9 czerwca, 17:00
Spartakus Byczeń 1-6 Cis Brzeźnica 9 czerwca, 16:00
Harnaś Starczówek 2-3 Znicz Lubnów 9 czerwca, 11:00
Niemczanka Niemcza 2-4 Błękitni Owiesno 9 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Pauza: Niemczanka Niemcza.
 
Błękitni Owiesno 1-0 Harnaś Starczówek 16 czerwca, 11:00
Znicz Lubnów 7-1 Spartakus Byczeń 16 czerwca, 11:00
Cis Brzeźnica 3-1 Wieża Rudnica 16 czerwca, 17:00
GLKS Kamiennik 5-3 Victoria Dębowiec 16 czerwca, 11:00
Henrykowianka Henryków 4-4 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 16 czerwca, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 2-1 Przedborowianka Przedborowa 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Pauza: Błękitni Niedźwiedź.
 
Przedborowianka Przedborowa 3-3 Henrykowianka Henryków 23 czerwca, 11:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 5-2 GLKS Kamiennik 23 czerwca, 11:00
Victoria Dębowiec 1-3 Cis Brzeźnica 23 czerwca, 11:00
Wieża Rudnica 6-1 Znicz Lubnów 23 czerwca, 11:00
Spartakus Byczeń 3-3 Błękitni Owiesno 23 czerwca, 11:00
Harnaś Starczówek 2-1 Niemczanka Niemcza 23 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas