[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wilamowiczanka Wilamowice 11 33 11 0 0 62-2 6 0 0 33-2 5 0 0 29-0
2.  Orzeł Kozy 11 25 8 1 2 35-17 5 1 0 21-7 3 0 2 14-10
3.  Iskra Rybarzowice 11 19 6 1 4 22-29 3 1 1 11-11 3 0 3 11-18 1 3 1 0 0 1-0
4.  Centrum Ligota 11 19 6 1 4 34-16 4 0 1 18-5 2 1 3 16-11 1 0 0 0 1 0-1
5.  Sokół Zabrzeg 11 16 4 4 3 25-29 1 1 0 6-2 3 3 3 19-27
6.  Groń Bujaków 11 15 4 3 4 22-16 1 1 3 8-8 3 2 1 14-8
7.  Zamek Grodziec Śląski 11 11 3 2 6 22-30 3 1 2 19-12 0 1 4 3-18
8.  LKS Łodygowice 11 8 2 2 7 14-43 1 1 5 5-29 1 1 2 9-14
9.  LKS Mazańcowice 11 6 2 0 9 17-54 2 0 5 16-30 0 0 4 1-24
10.  Halny Kalna 11 5 1 2 8 18-35 1 2 3 17-11 0 0 5 1-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wilamowiczanka Wilamowice    6-1 5-0 4-0 7-1 1-0 10-0 
 2 Orzeł Kozy    4-1 4-1 3-3 6-2 1-0 3-0 
 3 Iskra Rybarzowice0-7 4-3     1-0 1-1 5-0 
 4 Centrum Ligota0-3     5-0 2-0 5-0 6-2 
 5 Sokół Zabrzeg5-1     1-1 
 6 Groń Bujaków0-3 0-2 1-2     0-0 7-1 
 7 Zamek Grodziec Śląski0-5 3-3 0-4     8-0 7-0 1-0 
 8 LKS Łodygowice0-7 0-5 1-2 0-10 2-2 0-3     2-0 
 9 LKS Mazańcowice0-7 0-2 5-3 1-4 2-6 0-7     8-1 
 10 Halny Kalna2-3 1-1 2-3 2-3 1-1 9-0     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Zamek Grodziec Śląski 1-0 Halny Kalna 25 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 5-0 Iskra Rybarzowice 24 sierpnia, 18:00
Orzeł Kozy 1-0 LKS Mazańcowice 25 sierpnia, 16:00
Groń Bujaków 1-2 Sokół Zabrzeg 25 sierpnia, 17:00
Centrum Ligota 6-2 LKS Łodygowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Halny Kalna 9-0 LKS Mazańcowice 1 września, 17:00
Centrum Ligota 0-3 Orzeł Kozy 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (2 września, 16:00) odwołany
Groń Bujaków 0-0 LKS Łodygowice 2 września, 15:00
Iskra Rybarzowice 1-1 Sokół Zabrzeg 1 września, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 Zamek Grodziec Śląski 1 września, 15:15

Kolejka 3 - 8-9 września

Wilamowiczanka Wilamowice 10-0 Halny Kalna 8 września, 17:00
LKS Łodygowice 1-2 Iskra Rybarzowice 8 września, 17:00
Orzeł Kozy 3-3 Groń Bujaków 8 września, 16:00
LKS Mazańcowice 1-4 Centrum Ligota 9 września, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 3-3 Sokół Zabrzeg 12 września, 17:30

Kolejka 4 - 15-16 września

Halny Kalna 1-1 Centrum Ligota 15 września, 16:00
Groń Bujaków 7-1 LKS Mazańcowice 16 września, 15:00
Iskra Rybarzowice 4-3 Orzeł Kozy 15 września, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 8-0 LKS Łodygowice 15 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 7-1 Sokół Zabrzeg 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

LKS Łodygowice 0-7 Wilamowiczanka Wilamowice 22 września, 16:00
Orzeł Kozy 6-2 Zamek Grodziec Śląski 22 września, 16:00
LKS Mazańcowice 5-3 Iskra Rybarzowice 22 września, 16:00
Centrum Ligota 2-0 Groń Bujaków 23 września, 16:00
Halny Kalna 2-3 Sokół Zabrzeg 22 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Halny Kalna 2-3 Groń Bujaków 30 września, 16:00
Iskra Rybarzowice 1-0 Centrum Ligota 29 września, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 7-0 LKS Mazańcowice 29 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 6-1 Orzeł Kozy 30 września, 14:00
LKS Łodygowice 2-2 Sokół Zabrzeg 29 września, 14:00

Kolejka 7 - 6-7 października

LKS Łodygowice 2-0 Halny Kalna 6 października, 16:00
Orzeł Kozy 4-1 Sokół Zabrzeg 6 października, 16:00
LKS Mazańcowice 0-7 Wilamowiczanka Wilamowice 6 października, 15:30
Centrum Ligota 5-0 Zamek Grodziec Śląski 7 października, 16:00
Groń Bujaków 0-2 Iskra Rybarzowice 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Halny Kalna 2-3 Iskra Rybarzowice 13 października, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 0-4 Groń Bujaków 13 października, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 4-0 Centrum Ligota 13 października, 16:00
LKS Łodygowice 0-5 Orzeł Kozy 13 października, 16:00
LKS Mazańcowice 2-6 Sokół Zabrzeg 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Orzeł Kozy 3-0 Halny Kalna 20 października, 15:00
LKS Mazańcowice 0-7 LKS Łodygowice 20 października, 15:30
Centrum Ligota 5-0 Sokół Zabrzeg 21 października, 15:00
Groń Bujaków 0-3 Wilamowiczanka Wilamowice 20 października, 15:00
Iskra Rybarzowice 5-0 Zamek Grodziec Śląski 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Sokół Zabrzeg 1-1 Groń Bujaków 13 kwietnia, 16:00
LKS Łodygowice 0-10 Centrum Ligota 13 kwietnia, 17:00
Halny Kalna 1-1 Zamek Grodziec Śląski 14 kwietnia, 17:00
Iskra Rybarzowice 0-7 Wilamowiczanka Wilamowice 13 kwietnia, 17:00
LKS Mazańcowice 0-2 Orzeł Kozy 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 11 - 20 kwietnia

Zamek Grodziec Śląski 0-5 Wilamowiczanka Wilamowice 20 kwietnia, 11:00
LKS Mazańcowice 8-1 Halny Kalna 20 kwietnia, 11:00
Orzeł Kozy 4-1 Centrum Ligota 20 kwietnia, 11:00
LKS Łodygowice 0-3 Groń Bujaków 20 kwietnia, 11:00
Sokół Zabrzeg 5-1 Iskra Rybarzowice 22 kwietnia, 15:30

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Sokół Zabrzeg - Zamek Grodziec Śląski 27 kwietnia, 16:00
Halny Kalna - Wilamowiczanka Wilamowice 28 kwietnia, 17:00
Iskra Rybarzowice - LKS Łodygowice 27 kwietnia, 17:00
Groń Bujaków - Orzeł Kozy 27 kwietnia, 17:00
Centrum Ligota - LKS Mazańcowice 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 4-5 maja

Centrum Ligota - Halny Kalna
LKS Mazańcowice - Groń Bujaków
Orzeł Kozy - Iskra Rybarzowice
LKS Łodygowice - Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg - Wilamowiczanka Wilamowice

Kolejka 14 - 11-12 maja

Sokół Zabrzeg - Halny Kalna
Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Łodygowice
Zamek Grodziec Śląski - Orzeł Kozy
Iskra Rybarzowice - LKS Mazańcowice
Groń Bujaków - Centrum Ligota

Kolejka 15 - 18-19 maja

Sokół Zabrzeg - LKS Łodygowice
Groń Bujaków - Halny Kalna
Centrum Ligota - Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice - Zamek Grodziec Śląski
Orzeł Kozy - Wilamowiczanka Wilamowice

Kolejka 16 - 25-26 maja

Halny Kalna - LKS Łodygowice
Sokół Zabrzeg - Orzeł Kozy
Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Mazańcowice
Zamek Grodziec Śląski - Centrum Ligota
Iskra Rybarzowice - Groń Bujaków

Kolejka 17 - 1-2 czerwca

Sokół Zabrzeg - LKS Mazańcowice
Iskra Rybarzowice - Halny Kalna
Groń Bujaków - Zamek Grodziec Śląski
Centrum Ligota - Wilamowiczanka Wilamowice
Orzeł Kozy - LKS Łodygowice

Kolejka 18 - 8-9 czerwca

Halny Kalna - Orzeł Kozy
LKS Łodygowice - LKS Mazańcowice
Sokół Zabrzeg - Centrum Ligota
Wilamowiczanka Wilamowice - Groń Bujaków
Zamek Grodziec Śląski - Iskra Rybarzowice

Klasa A 2018/2019 (Bielsko-Biała)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas