[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia

I runda - 4-5 sierpnia

Macierz Lipnica Murowana 1-3 LKS Trzciana 2000 5 sierpnia, 17:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-0 Orzeł Cikowice
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Czarni Kobyle 2-3 Ceramika Muchówka 4 sierpnia, 18:00
Krzysztof Serwatka 55, Bogumił Waśko 90 - Szczepan Mochel 46, Mateusz Fortuna 60, Michał Mazurek 90
Husaria Łapczyca 2-1 Górnik Siedlec 15 sierpnia, 17:00
Rafał Natanek 67, Maciej Strzałka 71 - Miłosz Krysa 75
Gryf Chronów 0-7 Szreniawa Nowy Wiśnicz 5 sierpnia, 11:00
Dawid Brydniak 5, Bartłomiej Sowiński 8, 89, Michał Kita 14, Daniel Turmiński 27, 47, Kamil Nizioł 71
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-2 Raba Niedary 5 sierpnia, 17:00
Kamil Szymczyk 80 - Dariusz Mączka 30, Dawid Zięba 34 (s)
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4-2 Błękitni Krzeczów 15 sierpnia, 17:00
Adrian Adamski 11, 77, Maciej Dawiec 58, Dawid Waśko 68 - Sebastian Czesak 15, Robert Szydłowski 27
Zryw Królówka 2-2 Beskid Żegocina 5 sierpnia, 17:00
k. 5-3
Andrzej Bratek 51, Jacek Biłos 54 - Damian Pławecki 16, Konrad Łękawa 35

II runda - 29 sierpnia

Husaria Łapczyca 1-1 Ceramika Muchówka 29 sierpnia, 17:30
k. 2-4
Kacper Jachym 11 - Michał Mazurek 66
Raba Niedary 0-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 29 sierpnia, 17:30
LKS Trzciana 2000 1-1 Raba Książnice 5 września, 17:30
k. 6-5
Nikodem Cygan 15 - Mateusz Klejdysz 76
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-4 Novi/Rzezawianka Rzezawa 29 sierpnia, 17:30
Daniel Wątor 15 - Michał Wieciech 14, Kamil Daszczyk 63, Damian Rysak 66, Piotr Chruściel 86
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-8 Tarnavia Tarnawa 29 sierpnia, 17:30
Zryw Królówka 0-2 Naprzód Sobolów 29 sierpnia, 17:30
Dawid Serafin 79, 90

III runda - 17-18 listopada
Do gry dołącza IV-ligowiec: Bocheński KS.

Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-4 Bocheński KS 17 listopada, 12:30
w pierwotnym terminie (25 listopada) odwołany
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-3 Tarnavia Tarnawa 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany
LKS Trzciana 2000 1-0 Naprzód Sobolów 19 września, 17:00
Krystian Salach 59
Ceramika Muchówka 1-4 GKS Drwinia 18 listopada, 13:00

1/2 finału - 9 marca
(Losowanie - 22 listopada 2018, 16:30 - siedziba PPN Bochnia)

Tarnavia Tarnawa - Bocheński KS 9 marca
LKS Trzciana 2000 - GKS Drwinia 16 marca

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas