[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Fredropol 8 24 8 0 0 34-2 5 0 0 21-0 3 0 0 13-2
2.  Grom Wyszatyce 7 17 5 2 0 17-5 3 1 0 9-2 2 1 0 8-3
3.  Cresovia Kalników 7 15 5 0 2 24-9 2 0 0 10-1 3 0 2 14-8
4.  Rada Orzechowce 8 12 4 0 4 16-15 2 0 2 7-7 2 0 2 9-8
5.  Wesoła Zadąbrowie 8 11 3 2 3 16-20 2 1 2 11-12 1 1 1 5-8
6.  Leśnik Bircza 7 9 3 0 4 9-11 2 0 3 5-8 1 0 1 4-3 1 3 1 0 0 2-0
7.  LKS Ujkowice 7 9 3 0 4 12-14 3 0 1 12-7 0 0 3 0-7 1 0 0 0 1 0-2
8.  LKS Niziny 7 7 2 1 4 15-25 0 0 3 1-15 2 1 1 14-10
9.  Czarni Bolestraszyce 7 6 1 3 3 9-12 0 2 1 3-4 1 1 2 6-8
10.  Błyskawica Łuczyce 7 3 1 0 6 10-33 1 0 2 8-14 0 0 4 2-19
11.  Jawor Nehrybka 7 2 0 2 5 11-27 0 1 1 6-10 0 1 4 5-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Unia Fredropol    3-0 3-0 1-0 9-0 5-0 
 2 Grom Wyszatyce    4-0 2-0 2-2 1-0 
 3 Cresovia Kalników    4-0 6-1 
 4 Rada Orzechowce2-1     1-2 2-1 2-3 
 5 Wesoła Zadąbrowie1-4 3-3     1-3 4-2 2-0 
 6 Leśnik Bircza0-3 0-2 0-3     2-0 3-0 
 7 LKS Ujkowice1-0 5-1     1-4 5-2 
 8 LKS Niziny1-6 0-3 0-6     
 9 Czarni Bolestraszyce1-2 2-2     0-0 
 10 Błyskawica Łuczyce2-4 1-6     5-4 
 11 Jawor Nehrybka3-7 3-3     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Grom Wyszatyce.
 
Leśnik Bircza 3-0 Błyskawica Łuczyce 25 sierpnia, 17:00
LKS Ujkowice 1-4 Czarni Bolestraszyce 26 sierpnia, 14:00
Wesoła Zadąbrowie 4-2 LKS Niziny 26 sierpnia, 14:00
Unia Fredropol 5-0 Jawor Nehrybka 26 sierpnia, 14:00
Rada Orzechowce 2-1 Cresovia Kalników 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Błyskawica Łuczyce.
 
Jawor Nehrybka 3-7 Rada Orzechowce 2 września, 13:00
LKS Niziny 1-6 Unia Fredropol 2 września, 13:00
Czarni Bolestraszyce 2-2 Wesoła Zadąbrowie 2 września, 13:00
Leśnik Bircza 2-0 LKS Ujkowice 2 września, 13:00
Grom Wyszatyce 4-0 Cresovia Kalników 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Cresovia Kalników.
 
LKS Ujkowice 5-2 Błyskawica Łuczyce 9 września, 13:00
Wesoła Zadąbrowie 1-3 Leśnik Bircza 9 września, 13:00
Unia Fredropol 1-0 Czarni Bolestraszyce 8 września, 17:00
Rada Orzechowce 2-3 LKS Niziny 9 września, 13:00
Grom Wyszatyce 1-0 Jawor Nehrybka 9 września, 13:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Jawor Nehrybka.
 
Błyskawica Łuczyce 2-4 Cresovia Kalników 16 września, 13:00
LKS Niziny 0-3 Grom Wyszatyce 16 września, 13:00
Czarni Bolestraszyce 1-2 Rada Orzechowce 16 września, 13:00
Leśnik Bircza 0-3 Unia Fredropol 15 września, 16:00
LKS Ujkowice 5-1 Wesoła Zadąbrowie 16 września, 13:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: LKS Niziny.
 
Wesoła Zadąbrowie 2-0 Błyskawica Łuczyce 23 września, 13:00
Unia Fredropol 3-0 LKS Ujkowice 23 września, 13:00
Rada Orzechowce 2-1 Leśnik Bircza 23 września, 12:00
Grom Wyszatyce 2-2 Czarni Bolestraszyce 23 września, 16:00
Cresovia Kalników 6-1 Jawor Nehrybka 23 września, 13:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Czarni Bolestraszyce.
 
Błyskawica Łuczyce 5-4 Jawor Nehrybka 30 września, 13:00
LKS Niziny 0-6 Cresovia Kalników 30 września, 13:00
Leśnik Bircza 0-2 Grom Wyszatyce 30 września, 13:00
LKS Ujkowice 1-0 Rada Orzechowce 29 września, 16:30
Wesoła Zadąbrowie 1-4 Unia Fredropol 30 września, 13:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Leśnik Bircza.
 
Unia Fredropol 9-0 Błyskawica Łuczyce 7 października, 12:00
Rada Orzechowce 1-2 Wesoła Zadąbrowie 7 października, 12:00
Grom Wyszatyce 2-0 LKS Ujkowice 7 października, 12:00
Cresovia Kalników 4-0 Czarni Bolestraszyce 7 października, 12:00
Jawor Nehrybka 3-3 LKS Niziny 7 października, 12:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: LKS Ujkowice.
 
Błyskawica Łuczyce 1-6 LKS Niziny 14 października, 12:00
Czarni Bolestraszyce 0-0 Jawor Nehrybka 14 października, 12:00
Leśnik Bircza 0-3 Cresovia Kalników 14 października, 12:00
Wesoła Zadąbrowie 3-3 Grom Wyszatyce 13 października, 13:30
Unia Fredropol 3-0 Rada Orzechowce 14 października, 12:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Wesoła Zadąbrowie.
 
Rada Orzechowce - Błyskawica Łuczyce 21 października, 12:00
Grom Wyszatyce - Unia Fredropol 21 października, 12:00
Cresovia Kalników - LKS Ujkowice 21 października, 12:00
Jawor Nehrybka - Leśnik Bircza 21 października, 12:00
LKS Niziny - Czarni Bolestraszyce 21 października, 12:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Unia Fredropol.
 
Błyskawica Łuczyce - Czarni Bolestraszyce
Leśnik Bircza - LKS Niziny
LKS Ujkowice - Jawor Nehrybka
Wesoła Zadąbrowie - Cresovia Kalników
Rada Orzechowce - Grom Wyszatyce

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Rada Orzechowce.
 
Grom Wyszatyce - Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników - Unia Fredropol
Jawor Nehrybka - Wesoła Zadąbrowie
LKS Niziny - LKS Ujkowice
Czarni Bolestraszyce - Leśnik Bircza

Kolejka 12

Pauza: Grom Wyszatyce.
 
Błyskawica Łuczyce - Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce - LKS Ujkowice
LKS Niziny - Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka - Unia Fredropol
Cresovia Kalników - Rada Orzechowce

Kolejka 13

Pauza: Błyskawica Łuczyce.
 
Cresovia Kalników - Grom Wyszatyce
Rada Orzechowce - Jawor Nehrybka
Unia Fredropol - LKS Niziny
Wesoła Zadąbrowie - Czarni Bolestraszyce
LKS Ujkowice - Leśnik Bircza

Kolejka 14

Pauza: Cresovia Kalników.
 
Błyskawica Łuczyce - LKS Ujkowice
Leśnik Bircza - Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce - Unia Fredropol
LKS Niziny - Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka - Grom Wyszatyce

Kolejka 15

Pauza: Jawor Nehrybka.
 
Cresovia Kalników - Błyskawica Łuczyce
Grom Wyszatyce - LKS Niziny
Rada Orzechowce - Czarni Bolestraszyce
Unia Fredropol - Leśnik Bircza
Wesoła Zadąbrowie - LKS Ujkowice

Kolejka 16

Pauza: LKS Niziny.
 
Błyskawica Łuczyce - Wesoła Zadąbrowie
LKS Ujkowice - Unia Fredropol
Leśnik Bircza - Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce - Grom Wyszatyce
Jawor Nehrybka - Cresovia Kalników

Kolejka 17

Pauza: Czarni Bolestraszyce.
 
Jawor Nehrybka - Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników - LKS Niziny
Grom Wyszatyce - Leśnik Bircza
Rada Orzechowce - LKS Ujkowice
Unia Fredropol - Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 18

Pauza: Leśnik Bircza.
 
Błyskawica Łuczyce - Unia Fredropol
Wesoła Zadąbrowie - Rada Orzechowce
LKS Ujkowice - Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce - Cresovia Kalników
LKS Niziny - Jawor Nehrybka

Kolejka 19

Pauza: LKS Ujkowice.
 
LKS Niziny - Błyskawica Łuczyce
Jawor Nehrybka - Czarni Bolestraszyce
Cresovia Kalników - Leśnik Bircza
Grom Wyszatyce - Wesoła Zadąbrowie
Rada Orzechowce - Unia Fredropol

Kolejka 20

Pauza: Wesoła Zadąbrowie.
 
Błyskawica Łuczyce - Rada Orzechowce
Unia Fredropol - Grom Wyszatyce
LKS Ujkowice - Cresovia Kalników
Leśnik Bircza - Jawor Nehrybka
Czarni Bolestraszyce - LKS Niziny

Kolejka 21

Pauza: Unia Fredropol.
 
Czarni Bolestraszyce - Błyskawica Łuczyce
LKS Niziny - Leśnik Bircza
Jawor Nehrybka - LKS Ujkowice
Cresovia Kalników - Wesoła Zadąbrowie
Grom Wyszatyce - Rada Orzechowce

Kolejka 22

Pauza: Rada Orzechowce.
 
Błyskawica Łuczyce - Grom Wyszatyce
Unia Fredropol - Cresovia Kalników
Wesoła Zadąbrowie - Jawor Nehrybka
LKS Ujkowice - LKS Niziny
Leśnik Bircza - Czarni Bolestraszyce

Klasa A 2018/2019 (Przemyśl)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas