[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Przeworsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisełka Siennów 20 52 17 1 2 81-15 9 0 1 41-5 8 1 1 40-10
2.  Piast Nowosielce 20 49 16 1 3 53-20 8 0 2 31-9 8 1 1 22-11
3.  Huragan Rozbórz Długi 20 35 11 2 7 60-34 8 0 2 40-12 3 2 5 20-22 2 4 1 1 0 6-4
4.  Błękitni Maćkówka 20 35 11 2 7 45-35 5 2 3 22-18 6 0 4 23-17 2 1 0 1 1 4-6
5.  Sobol Niżatyce 20 31 9 4 7 38-28 3 3 4 17-14 6 1 3 21-14
6.  Sokół Studzian 20 30 9 3 8 34-38 5 2 3 20-20 4 1 5 14-18
7.  Wisłoczanka Tryńcza 20 29 9 2 9 44-55 6 1 3 21-19 3 1 6 23-36
8.  KS Manasterz (k. Przeworska) 20 20 6 2 12 33-63 3 1 6 19-28 3 1 6 14-35 2 3 1 0 1 4-2
9.  Żuraw Żurawiczki 20 20 6 2 12 28-44 5 0 5 22-24 1 2 7 6-20 2 3 1 0 1 2-4
10.  Sokół Sietesz 20 15 4 3 13 23-52 2 2 6 9-22 2 1 7 14-30
11.  Lechia Pantalowice 20 3 1 0 19 12-67 1 0 9 6-32 0 0 10 6-35
Lechia Pantalowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Wisełka Siennów    4-0 3-0 0-3 3-0 1-0 11-1 9-1 1-0 6-0 3-0 
 2 Piast Nowosielce2-0     3-0 3-0 2-3 3-0 1-2 3-1 4-1 4-0 6-2 
 3 Huragan Rozbórz Długi1-3 1-2     4-2 5-1 4-0 5-1 11-2 2-0 4-1 3-0* 
 4 Błękitni Maćkówka2-6 0-1 2-2     0-1 2-2 5-4 3-0 3-1 2-1 3-0 
 5 Sobol Niżatyce0-0 2-3 1-2 1-2     0-1 1-1 3-1 1-1 4-2 4-1 
 6 Sokół Studzian1-6 0-0 0-3 2-1 0-4     4-1 5-0 2-0 2-2 4-3 
 7 Wisłoczanka Tryńcza1-3 0-2 4-2 0-5 2-1 3-2     1-1 3-1 4-2 3-0* 
 8 KS Manasterz (k. Przeworska)2-8 0-3* 4-3 3-4 1-1 2-3 3-1     1-2 0-3 3-0 
 9 Żuraw Żurawiczki1-3 3-4 4-3 3-1 0-3 3-2 2-5 0-3     3-0 3-0* 
 10 Sokół Sietesz0-8 1-4 0-0 1-2 1-4 0-1 3-1 0-2 0-0     3-0* 
 11 Lechia Pantalowice0-3* 0-3* 1-5 0-3* 0-3* 0-3* 1-6 0-3* 3-0 1-3     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Wisełka Siennów.
 
Żuraw Żurawiczki 3-2 Sokół Studzian 26 sierpnia, 11:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 3-4 Błękitni Maćkówka 26 sierpnia, 14:00
Huragan Rozbórz Długi 5-1 Wisłoczanka Tryńcza 26 sierpnia, 14:00
Piast Nowosielce 6-2 Lechia Pantalowice 26 sierpnia, 17:00
Sokół Sietesz 1-4 Sobol Niżatyce 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Sokół Studzian.
 
Sobol Niżatyce 0-0 Wisełka Siennów 2 września, 13:00
Lechia Pantalowice 1-3 Sokół Sietesz 2 września, 13:00
Wisłoczanka Tryńcza 0-2 Piast Nowosielce 2 września, 13:00
Błękitni Maćkówka 2-2 Huragan Rozbórz Długi 2 września, 12:00
Żuraw Żurawiczki 0-3 KS Manasterz (k. Przeworska) 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Sobol Niżatyce.
 
KS Manasterz (k. Przeworska) 2-3 Sokół Studzian 9 września, 13:00
Huragan Rozbórz Długi 2-0 Żuraw Żurawiczki 9 września, 13:00
Piast Nowosielce 3-0 Błękitni Maćkówka 9 września, 17:15
Sokół Sietesz 3-1 Wisłoczanka Tryńcza 9 września, 16:00
Wisełka Siennów 3-0 Lechia Pantalowice 9 września, 13:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Lechia Pantalowice.
 
Sokół Studzian 0-4 Sobol Niżatyce 16 września, 13:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-3 Wisełka Siennów 16 września, 13:00
Błękitni Maćkówka 2-1 Sokół Sietesz 16 września, 12:00
Żuraw Żurawiczki 3-4 Piast Nowosielce 16 września, 11:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 4-3 Huragan Rozbórz Długi 16 września, 13:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Wisłoczanka Tryńcza.
 
Huragan Rozbórz Długi 4-0 Sokół Studzian 23 września, 13:00
Piast Nowosielce 3-1 KS Manasterz (k. Przeworska) 23 września, 13:00
Sokół Sietesz 0-0 Żuraw Żurawiczki 23 września, 13:00
Wisełka Siennów 0-3 Błękitni Maćkówka 23 września, 13:00
Sobol Niżatyce 4-1 Lechia Pantalowice 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Błękitni Maćkówka.
 
Sokół Studzian 4-3 Lechia Pantalowice 30 września, 13:00
Wisłoczanka Tryńcza 2-1 Sobol Niżatyce 30 września, 13:00
Żuraw Żurawiczki 1-3 Wisełka Siennów 30 września, 13:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 0-3 Sokół Sietesz 30 września, 13:00
Huragan Rozbórz Długi 1-2 Piast Nowosielce 30 września, 13:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Żuraw Żurawiczki.
 
Piast Nowosielce 3-0 Sokół Studzian 7 października, 12:00
Sokół Sietesz 0-0 Huragan Rozbórz Długi 7 października, 12:00
Wisełka Siennów 9-1 KS Manasterz (k. Przeworska) 7 października, 12:00
Sobol Niżatyce 1-2 Błękitni Maćkówka 7 października, 12:00
Lechia Pantalowice 1-6 Wisłoczanka Tryńcza 7 października, 12:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: KS Manasterz (k. Przeworska).
 
Sokół Studzian 4-1 Wisłoczanka Tryńcza 14 października, 12:00
Błękitni Maćkówka 3-0 Lechia Pantalowice 14 października, 12:00
Żuraw Żurawiczki 0-3 Sobol Niżatyce 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (14 października, 12:00) odwołany
Huragan Rozbórz Długi 1-3 Wisełka Siennów 14 października, 15:30
Piast Nowosielce 4-0 Sokół Sietesz 14 października, 12:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Huragan Rozbórz Długi.
 
Sokół Sietesz 0-1 Sokół Studzian 21 października, 15:00
Wisełka Siennów 4-0 Piast Nowosielce 21 października, 12:00
Sobol Niżatyce 3-1 KS Manasterz (k. Przeworska) 21 października, 12:00
Lechia Pantalowice 3-0 Żuraw Żurawiczki 21 października, 12:00
Wisłoczanka Tryńcza 0-5 Błękitni Maćkówka 21 października, 12:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Piast Nowosielce.
 
Sokół Studzian 2-1 Błękitni Maćkówka 28 października, 11:00
Żuraw Żurawiczki 2-5 Wisłoczanka Tryńcza 28 października, 11:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 3-0 Lechia Pantalowice 28 października, 11:00
przerwany po I połowie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Huragan Rozbórz Długi 5-1 Sobol Niżatyce 28 października, 11:00
Sokół Sietesz 0-8 Wisełka Siennów 28 października, 14:30

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Sokół Sietesz.
 
Wisełka Siennów 1-0 Sokół Studzian 4 listopada, 11:00
Sobol Niżatyce 2-3 Piast Nowosielce 4 listopada, 11:00
Lechia Pantalowice 1-5 Huragan Rozbórz Długi 4 listopada, 11:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 KS Manasterz (k. Przeworska) 4 listopada, 11:00
Błękitni Maćkówka 3-1 Żuraw Żurawiczki 4 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: Wisełka Siennów.
 
Sokół Studzian 2-0 Żuraw Żurawiczki 7 kwietnia, 13:00
Błękitni Maćkówka 3-0 KS Manasterz (k. Przeworska) 7 kwietnia, 13:00
Wisłoczanka Tryńcza 4-2 Huragan Rozbórz Długi 7 kwietnia, 15:00
Lechia Pantalowice 0-3 Piast Nowosielce
(wo)
Sobol Niżatyce 4-2 Sokół Sietesz 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Sokół Studzian.
 
Wisełka Siennów 3-0 Sobol Niżatyce 14 kwietnia, 16:30
Sokół Sietesz 3-0 Lechia Pantalowice
(wo)
Piast Nowosielce 1-2 Wisłoczanka Tryńcza 14 kwietnia, 13:00
Huragan Rozbórz Długi 4-2 Błękitni Maćkówka 14 kwietnia, 13:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 1-2 Żuraw Żurawiczki 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Pauza: Sobol Niżatyce.
 
Sokół Studzian 5-0 KS Manasterz (k. Przeworska) 28 kwietnia, 13:00
Żuraw Żurawiczki 4-3 Huragan Rozbórz Długi 28 kwietnia, 13:00
Błękitni Maćkówka 0-1 Piast Nowosielce 28 kwietnia, 13:00
Wisłoczanka Tryńcza 4-2 Sokół Sietesz 28 kwietnia, 13:00
Lechia Pantalowice 0-3 Wisełka Siennów
(wo)

Kolejka 15 - 4-5 maja

Pauza: Lechia Pantalowice.
 
Sobol Niżatyce 0-1 Sokół Studzian 5 maja, 14:00
Wisełka Siennów 11-1 Wisłoczanka Tryńcza 5 maja, 14:00
Sokół Sietesz 1-2 Błękitni Maćkówka 5 maja, 11:00
Piast Nowosielce 4-1 Żuraw Żurawiczki 5 maja, 14:00
Huragan Rozbórz Długi 11-2 KS Manasterz (k. Przeworska) 5 maja, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 maja

Pauza: Wisłoczanka Tryńcza.
 
Sokół Studzian 0-3 Huragan Rozbórz Długi 12 maja, 14:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 0-3 Piast Nowosielce 12 maja, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Żuraw Żurawiczki 3-0 Sokół Sietesz 12 maja, 14:00
Błękitni Maćkówka 2-6 Wisełka Siennów 12 maja, 12:30
Lechia Pantalowice 0-3 Sobol Niżatyce
(wo)

Kolejka 17 - 18-19 maja

Pauza: Błękitni Maćkówka.
 
Lechia Pantalowice 0-3 Sokół Studzian
(wo)
Sobol Niżatyce 1-1 Wisłoczanka Tryńcza 19 maja, 14:00
Wisełka Siennów 1-0 Żuraw Żurawiczki 19 maja, 13:00
Sokół Sietesz 0-2 KS Manasterz (k. Przeworska) 19 maja, 11:00
Piast Nowosielce 3-0 Huragan Rozbórz Długi 19 maja, 14:00

Kolejka 18 - 25-26 maja

Pauza: Żuraw Żurawiczki.
 
Sokół Studzian 0-0 Piast Nowosielce 26 maja, 14:00
Huragan Rozbórz Długi 4-1 Sokół Sietesz 26 maja, 14:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 2-8 Wisełka Siennów 26 maja, 12:00
Błękitni Maćkówka 0-1 Sobol Niżatyce 26 maja, 17:00
Wisłoczanka Tryńcza 3-0 Lechia Pantalowice
(wo)

Kolejka 19 - 1-2 czerwca

Pauza: KS Manasterz (k. Przeworska).
 
Wisłoczanka Tryńcza 3-2 Sokół Studzian 2 czerwca, 14:00
Lechia Pantalowice 0-3 Błękitni Maćkówka
(wo)
Sobol Niżatyce 1-1 Żuraw Żurawiczki 2 czerwca, 12:00
Wisełka Siennów 3-0 Huragan Rozbórz Długi 2 czerwca, 14:00
Sokół Sietesz 1-4 Piast Nowosielce 2 czerwca, 16:00

Kolejka 20 - 8-9 czerwca

Pauza: Huragan Rozbórz Długi.
 
Sokół Studzian 2-2 Sokół Sietesz 9 czerwca, 14:00
Piast Nowosielce 2-0 Wisełka Siennów 9 czerwca, 17:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 1-1 Sobol Niżatyce 9 czerwca, 12:00
Żuraw Żurawiczki 3-0 Lechia Pantalowice
(wo)
Błękitni Maćkówka 5-4 Wisłoczanka Tryńcza 9 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 15-16 czerwca

Pauza: Piast Nowosielce.
 
Błękitni Maćkówka 2-2 Sokół Studzian 16 czerwca, 14:00
Wisłoczanka Tryńcza 3-1 Żuraw Żurawiczki 16 czerwca, 14:00
Lechia Pantalowice 0-3 KS Manasterz (k. Przeworska)
(wo)
Sobol Niżatyce 1-2 Huragan Rozbórz Długi 16 czerwca, 11:00
Wisełka Siennów 6-0 Sokół Sietesz 15 czerwca, 17:30

Kolejka 22 - 22-23 czerwca

Pauza: Sokół Sietesz.
 
Sokół Studzian 1-6 Wisełka Siennów 23 czerwca, 14:00
Piast Nowosielce 2-3 Sobol Niżatyce 22 czerwca, 14:00
Huragan Rozbórz Długi 3-0 Lechia Pantalowice
(wo)
KS Manasterz (k. Przeworska) 3-1 Wisłoczanka Tryńcza 23 czerwca, 11:00
Żuraw Żurawiczki 3-1 Błękitni Maćkówka 23 czerwca, 17:00

Klasa A 2018/2019 (Przeworsk)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas