[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Przeworsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Nowosielce 10 27 9 0 1 30-13 5 0 0 19-3 4 0 1 11-10
2.  Wisełka Siennów 10 25 8 1 1 34-7 4 0 1 17-4 4 1 0 17-3
3.  Błękitni Maćkówka 10 22 7 1 2 25-13 3 1 0 10-4 4 0 2 15-9
4.  Huragan Rozbórz Długi 10 17 5 2 3 28-14 4 0 2 18-7 1 2 1 10-7
5.  Sobol Niżatyce 10 16 5 1 4 23-15 2 1 2 10-7 3 0 2 13-8
6.  Sokół Studzian 10 15 5 0 5 16-22 3 0 1 10-9 2 0 4 6-13
7.  Sokół Sietesz 10 11 3 2 5 11-21 1 2 3 4-14 2 0 2 7-7
8.  KS Manasterz (k. Przeworska) 10 10 3 1 6 19-29 2 0 3 12-13 1 1 3 7-16 1 1 0 1 0 1-1
9.  Wisłoczanka Tryńcza 10 10 3 1 6 18-27 1 1 3 4-12 2 0 3 14-15 1 1 0 1 0 1-1
10.  Żuraw Żurawiczki 10 4 1 1 8 10-28 1 0 5 9-20 0 1 3 1-8
11.  Lechia Pantalowice 10 3 1 0 9 12-37 1 0 3 6-14 0 0 6 6-23

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Piast Nowosielce    3-0 3-0 4-0 3-1 6-2 
 2 Wisełka Siennów4-0     0-3 1-0 9-1 3-0 
 3 Błękitni Maćkówka    2-2 2-1 3-1 3-0 
 4 Huragan Rozbórz Długi1-2 1-3     5-1 4-0 5-1 2-0 
 5 Sobol Niżatyce2-3 0-0 1-2     3-1 4-1 
 6 Sokół Studzian2-1 0-4     4-1 4-3 
 7 Sokół Sietesz0-8 0-0 1-4 0-1     3-1 0-0 
 8 KS Manasterz (k. Przeworska)3-4 4-3 2-3 0-3     3-0 
 9 Wisłoczanka Tryńcza0-2 1-3 0-5 2-1 1-1     
 10 Żuraw Żurawiczki3-4 1-3 0-3 3-2 0-3 2-5     
 11 Lechia Pantalowice1-5 1-3 1-6 3-0     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Wisełka Siennów.
 
Żuraw Żurawiczki 3-2 Sokół Studzian 26 sierpnia, 11:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 3-4 Błękitni Maćkówka 26 sierpnia, 14:00
Huragan Rozbórz Długi 5-1 Wisłoczanka Tryńcza 26 sierpnia, 14:00
Piast Nowosielce 6-2 Lechia Pantalowice 26 sierpnia, 17:00
Sokół Sietesz 1-4 Sobol Niżatyce 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Sokół Studzian.
 
Sobol Niżatyce 0-0 Wisełka Siennów 2 września, 13:00
Lechia Pantalowice 1-3 Sokół Sietesz 2 września, 13:00
Wisłoczanka Tryńcza 0-2 Piast Nowosielce 2 września, 13:00
Błękitni Maćkówka 2-2 Huragan Rozbórz Długi 2 września, 12:00
Żuraw Żurawiczki 0-3 KS Manasterz (k. Przeworska) 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Sobol Niżatyce.
 
KS Manasterz (k. Przeworska) 2-3 Sokół Studzian 9 września, 13:00
Huragan Rozbórz Długi 2-0 Żuraw Żurawiczki 9 września, 13:00
Piast Nowosielce 3-0 Błękitni Maćkówka 9 września, 17:15
Sokół Sietesz 3-1 Wisłoczanka Tryńcza 9 września, 16:00
Wisełka Siennów 3-0 Lechia Pantalowice 9 września, 13:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Lechia Pantalowice.
 
Sokół Studzian 0-4 Sobol Niżatyce 16 września, 13:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-3 Wisełka Siennów 16 września, 13:00
Błękitni Maćkówka 2-1 Sokół Sietesz 16 września, 12:00
Żuraw Żurawiczki 3-4 Piast Nowosielce 16 września, 11:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 4-3 Huragan Rozbórz Długi 16 września, 13:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Wisłoczanka Tryńcza.
 
Huragan Rozbórz Długi 4-0 Sokół Studzian 23 września, 13:00
Piast Nowosielce 3-1 KS Manasterz (k. Przeworska) 23 września, 13:00
Sokół Sietesz 0-0 Żuraw Żurawiczki 23 września, 13:00
Wisełka Siennów 0-3 Błękitni Maćkówka 23 września, 13:00
Sobol Niżatyce 4-1 Lechia Pantalowice 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Błękitni Maćkówka.
 
Sokół Studzian 4-3 Lechia Pantalowice 30 września, 13:00
Wisłoczanka Tryńcza 2-1 Sobol Niżatyce 30 września, 13:00
Żuraw Żurawiczki 1-3 Wisełka Siennów 30 września, 13:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 0-3 Sokół Sietesz 30 września, 13:00
Huragan Rozbórz Długi 1-2 Piast Nowosielce 30 września, 13:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Żuraw Żurawiczki.
 
Piast Nowosielce 3-0 Sokół Studzian 7 października, 12:00
Sokół Sietesz 0-0 Huragan Rozbórz Długi 7 października, 12:00
Wisełka Siennów 9-1 KS Manasterz (k. Przeworska) 7 października, 12:00
Sobol Niżatyce 1-2 Błękitni Maćkówka 7 października, 12:00
Lechia Pantalowice 1-6 Wisłoczanka Tryńcza 7 października, 12:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: KS Manasterz (k. Przeworska).
 
Sokół Studzian 4-1 Wisłoczanka Tryńcza 14 października, 12:00
Błękitni Maćkówka 3-0 Lechia Pantalowice 14 października, 12:00
Żuraw Żurawiczki 0-3 Sobol Niżatyce 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (14 października, 12:00) odwołany
Huragan Rozbórz Długi 1-3 Wisełka Siennów 14 października, 15:30
Piast Nowosielce 4-0 Sokół Sietesz 14 października, 12:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Huragan Rozbórz Długi.
 
Sokół Sietesz 0-1 Sokół Studzian 21 października, 15:00
Wisełka Siennów 4-0 Piast Nowosielce 21 października, 12:00
Sobol Niżatyce 3-1 KS Manasterz (k. Przeworska) 21 października, 12:00
Lechia Pantalowice 3-0 Żuraw Żurawiczki 21 października, 12:00
Wisłoczanka Tryńcza 0-5 Błękitni Maćkówka 21 października, 12:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Piast Nowosielce.
 
Sokół Studzian 2-1 Błękitni Maćkówka 28 października, 11:00
Żuraw Żurawiczki 2-5 Wisłoczanka Tryńcza 28 października, 11:00
KS Manasterz (k. Przeworska) 3-0 Lechia Pantalowice 28 października, 11:00
przerwany po I połowie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Huragan Rozbórz Długi 5-1 Sobol Niżatyce 28 października, 11:00
Sokół Sietesz 0-8 Wisełka Siennów 28 października, 14:30

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Sokół Sietesz.
 
Wisełka Siennów 1-0 Sokół Studzian 4 listopada, 11:00
Sobol Niżatyce 2-3 Piast Nowosielce 4 listopada, 11:00
Lechia Pantalowice 1-5 Huragan Rozbórz Długi 4 listopada, 11:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 KS Manasterz (k. Przeworska) 4 listopada, 11:00
Błękitni Maćkówka 3-1 Żuraw Żurawiczki 4 listopada, 11:00

Kolejka 12

Pauza: Wisełka Siennów.
 
Sokół Studzian - Żuraw Żurawiczki
Błękitni Maćkówka - KS Manasterz (k. Przeworska)
Wisłoczanka Tryńcza - Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice - Piast Nowosielce
Sobol Niżatyce - Sokół Sietesz

Kolejka 13

Pauza: Sokół Studzian.
 
Wisełka Siennów - Sobol Niżatyce
Sokół Sietesz - Lechia Pantalowice
Piast Nowosielce - Wisłoczanka Tryńcza
Huragan Rozbórz Długi - Błękitni Maćkówka
KS Manasterz (k. Przeworska) - Żuraw Żurawiczki

Kolejka 14

Pauza: Sobol Niżatyce.
 
Sokół Studzian - KS Manasterz (k. Przeworska)
Żuraw Żurawiczki - Huragan Rozbórz Długi
Błękitni Maćkówka - Piast Nowosielce
Wisłoczanka Tryńcza - Sokół Sietesz
Lechia Pantalowice - Wisełka Siennów

Kolejka 15

Pauza: Lechia Pantalowice.
 
Sobol Niżatyce - Sokół Studzian
Wisełka Siennów - Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz - Błękitni Maćkówka
Piast Nowosielce - Żuraw Żurawiczki
Huragan Rozbórz Długi - KS Manasterz (k. Przeworska)

Kolejka 16

Pauza: Wisłoczanka Tryńcza.
 
Sokół Studzian - Huragan Rozbórz Długi
KS Manasterz (k. Przeworska) - Piast Nowosielce
Żuraw Żurawiczki - Sokół Sietesz
Błękitni Maćkówka - Wisełka Siennów
Lechia Pantalowice - Sobol Niżatyce

Kolejka 17

Pauza: Błękitni Maćkówka.
 
Lechia Pantalowice - Sokół Studzian
Sobol Niżatyce - Wisłoczanka Tryńcza
Wisełka Siennów - Żuraw Żurawiczki
Sokół Sietesz - KS Manasterz (k. Przeworska)
Piast Nowosielce - Huragan Rozbórz Długi

Kolejka 18

Pauza: Żuraw Żurawiczki.
 
Sokół Studzian - Piast Nowosielce
Huragan Rozbórz Długi - Sokół Sietesz
KS Manasterz (k. Przeworska) - Wisełka Siennów
Błękitni Maćkówka - Sobol Niżatyce
Wisłoczanka Tryńcza - Lechia Pantalowice

Kolejka 19

Pauza: KS Manasterz (k. Przeworska).
 
Wisłoczanka Tryńcza - Sokół Studzian
Lechia Pantalowice - Błękitni Maćkówka
Sobol Niżatyce - Żuraw Żurawiczki
Wisełka Siennów - Huragan Rozbórz Długi
Sokół Sietesz - Piast Nowosielce

Kolejka 20

Pauza: Huragan Rozbórz Długi.
 
Sokół Studzian - Sokół Sietesz
Piast Nowosielce - Wisełka Siennów
KS Manasterz (k. Przeworska) - Sobol Niżatyce
Żuraw Żurawiczki - Lechia Pantalowice
Błękitni Maćkówka - Wisłoczanka Tryńcza

Kolejka 21

Pauza: Piast Nowosielce.
 
Błękitni Maćkówka - Sokół Studzian
Wisłoczanka Tryńcza - Żuraw Żurawiczki
Lechia Pantalowice - KS Manasterz (k. Przeworska)
Sobol Niżatyce - Huragan Rozbórz Długi
Wisełka Siennów - Sokół Sietesz

Kolejka 22

Pauza: Sokół Sietesz.
 
Sokół Studzian - Wisełka Siennów
Piast Nowosielce - Sobol Niżatyce
Huragan Rozbórz Długi - Lechia Pantalowice
KS Manasterz (k. Przeworska) - Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki - Błękitni Maćkówka

Klasa A 2018/2019 (Przeworsk)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas