[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Noteć Inowrocław 22 62 20 2 0 94-14 11 0 0 50-4 9 2 0 44-10
2.  Fregata Polanowice 22 53 17 2 3 74-26 9 1 1 39-11 8 1 2 35-15
3.  Tarant Wójcin 22 46 15 1 6 76-50 9 0 2 44-24 6 1 4 32-26
4.  Kujawy/Błękitni Markowice 22 41 13 2 7 81-50 7 1 3 44-18 6 1 4 37-32
5.  Unia Leszcze 22 39 12 3 7 64-46 6 2 3 36-23 6 1 4 28-23
6.  Cukrownik Tuczno 22 38 12 2 8 67-46 7 2 2 36-20 5 0 6 31-26
7.  Orłowianka Orłowo 22 27 9 0 13 57-55 5 0 6 35-22 4 0 7 22-33
8.  Czarni Wierzchosławice 22 22 7 1 14 43-90 5 1 5 28-35 2 0 9 15-55 2 6 2 0 0 6-3
9.  Kolorowi Krusza Zamkowa 22 22 6 4 12 39-67 4 1 6 19-27 2 3 6 20-40 2 0 0 0 2 3-6
10.  Grom Ostrowo 22 18 6 0 16 42-87 5 0 6 25-39 1 0 10 17-48
11.  Iskra Sikorowo 22 10 3 1 18 20-83 2 1 8 13-38 1 0 10 7-45
12.  Kujawiak Sukowy 22 9 3 0 19 21-64 3 0 8 17-31 0 0 11 4-33
Kujawiak Sukowy wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Noteć Inowrocław    4-0 2-0 2-1 4-2 7-0 2-0 11-0 9-1 3-0* 3-0* 3-0* 
 2 Fregata Polanowice3-3     4-2 4-2 2-3 3-1 2-0 5-0 5-0 5-0 3-0 3-0* 
 3 Tarant Wójcin0-6 5-1     4-1 1-5 3-2 5-1 7-3 5-1 7-3 4-0 3-1 
 4 Kujawy/Błękitni Markowice0-2 1-2 6-4     4-1 1-4 9-1 3-0 2-2 9-2 6-0 3-0* 
 5 Unia Leszcze3-3 1-2 2-4 4-2     3-1 2-4 7-1 3-3 3-0 6-2 2-1 
 6 Cukrownik Tuczno0-3 2-4 5-4 3-3 5-0     2-1 5-0 2-2 6-2 3-1 3-0* 
 7 Orłowianka Orłowo0-1 0-2 2-3 2-5 2-4 3-1     7-3 1-2 5-1 10-0 3-0* 
 8 Czarni Wierzchosławice1-5 0-5 2-3 4-7 0-0 1-7 7-3     3-1 2-1 4-1 4-2 
 9 Kolorowi Krusza Zamkowa0-6 1-1 0-3 3-5 3-0 2-3 0-3 2-3     3-2 2-1 3-0* 
 10 Grom Ostrowo3-6 0-8 0-3 2-4 2-4 0-7 3-2 4-2 4-3     4-0 3-0* 
 11 Iskra Sikorowo0-6 0-7 3-3 1-3 0-6 0-3* 1-4 4-0 0-3 1-3     3-0* 
 12 Kujawiak Sukowy0-3* 1-3 0-3* 3-4 0-3* 3-2 0-3* 0-3* 6-2 4-3 0-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Orłowianka Orłowo 1-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 25 sierpnia, 17:00
Cukrownik Tuczno 3-3 Kujawy/Błękitni Markowice 25 sierpnia, 17:00
Noteć Inowrocław 11-0 Czarni Wierzchosławice 25 sierpnia, 16:30
Fregata Polanowice 3-0 Iskra Sikorowo 25 sierpnia, 17:00
Tarant Wójcin 1-5 Unia Leszcze 26 sierpnia, 11:00
Kujawiak Sukowy 4-3 Grom Ostrowo 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Kolorowi Krusza Zamkowa 3-2 Grom Ostrowo 2 września, 11:00
Unia Leszcze 2-1 Kujawiak Sukowy 2 września, 11:00
Iskra Sikorowo 3-3 Tarant Wójcin 1 września, 17:00
Czarni Wierzchosławice 0-5 Fregata Polanowice 1 września, 11:30
Kujawy/Błękitni Markowice 0-2 Noteć Inowrocław 1 września, 17:00
Orłowianka Orłowo 3-1 Cukrownik Tuczno 2 września, 15:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Cukrownik Tuczno 2-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 8 września, 17:00
Noteć Inowrocław 2-0 Orłowianka Orłowo 8 września, 16:30
Fregata Polanowice 4-2 Kujawy/Błękitni Markowice 8 września, 13:00
Tarant Wójcin 7-3 Czarni Wierzchosławice 9 września, 11:00
Kujawiak Sukowy 0-2 Iskra Sikorowo 9 września, 15:00
Grom Ostrowo 2-4 Unia Leszcze 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Kolorowi Krusza Zamkowa 3-0 Unia Leszcze 16 września, 11:00
Iskra Sikorowo 1-3 Grom Ostrowo 15 września, 17:00
Czarni Wierzchosławice 4-2 Kujawiak Sukowy 15 września, 16:00
Kujawy/Błękitni Markowice 6-4 Tarant Wójcin 15 września, 17:00
Orłowianka Orłowo 0-2 Fregata Polanowice 16 września, 15:00
Cukrownik Tuczno 0-3 Noteć Inowrocław 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Noteć Inowrocław 9-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 22 września, 16:00
Fregata Polanowice 3-1 Cukrownik Tuczno 22 września, 17:00
Tarant Wójcin 5-1 Orłowianka Orłowo 23 września, 12:00
Kujawiak Sukowy 3-4 Kujawy/Błękitni Markowice 23 września, 15:00
Grom Ostrowo 4-2 Czarni Wierzchosławice 23 września, 14:00
Unia Leszcze 6-2 Iskra Sikorowo 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Iskra Sikorowo 30 września, 11:00
Czarni Wierzchosławice 0-0 Unia Leszcze 29 września, 15:00
Kujawy/Błękitni Markowice 9-2 Grom Ostrowo 29 września, 16:00
Orłowianka Orłowo 3-0 Kujawiak Sukowy 30 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Cukrownik Tuczno 5-4 Tarant Wójcin 29 września, 15:00
Noteć Inowrocław 4-0 Fregata Polanowice 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Fregata Polanowice 5-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 6 października, 15:00
Tarant Wójcin 0-6 Noteć Inowrocław 7 października, 12:00
Kujawiak Sukowy 3-2 Cukrownik Tuczno 7 października, 15:00
Grom Ostrowo 3-2 Orłowianka Orłowo 7 października, 15:00
Unia Leszcze 4-2 Kujawy/Błękitni Markowice 7 października, 15:00
Iskra Sikorowo 4-0 Czarni Wierzchosławice 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Kolorowi Krusza Zamkowa 2-3 Czarni Wierzchosławice 14 października, 11:00
Kujawy/Błękitni Markowice 6-0 Iskra Sikorowo 13 października, 15:30
Orłowianka Orłowo 2-4 Unia Leszcze 14 października, 15:00
Cukrownik Tuczno 6-2 Grom Ostrowo 13 października, 15:00
Noteć Inowrocław 3-0 Kujawiak Sukowy 13 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Fregata Polanowice 4-2 Tarant Wójcin 14 października, 12:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Tarant Wójcin 5-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 21 października, 12:00
Kujawiak Sukowy 1-3 Fregata Polanowice 21 października, 15:00
Grom Ostrowo 3-6 Noteć Inowrocław 21 października, 15:30
Unia Leszcze 3-1 Cukrownik Tuczno 21 października, 15:00
Iskra Sikorowo 1-4 Orłowianka Orłowo 20 października, 15:30
Czarni Wierzchosławice 4-7 Kujawy/Błękitni Markowice 20 października, 14:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Kolorowi Krusza Zamkowa 3-5 Kujawy/Błękitni Markowice 28 października, 11:00
Orłowianka Orłowo 7-3 Czarni Wierzchosławice 28 października, 11:00
Cukrownik Tuczno 3-1 Iskra Sikorowo 27 października, 14:00
Noteć Inowrocław 4-2 Unia Leszcze 28 października, 14:30
Fregata Polanowice 5-0 Grom Ostrowo 27 października, 15:00
Tarant Wójcin 3-1 Kujawiak Sukowy 28 października, 12:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Kujawiak Sukowy 6-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 4 listopada, 15:00
Grom Ostrowo 0-3 Tarant Wójcin 4 listopada, 14:00
Unia Leszcze 1-2 Fregata Polanowice 4 listopada, 11:00
Iskra Sikorowo 0-6 Noteć Inowrocław 3 listopada, 14:00
Czarni Wierzchosławice 1-7 Cukrownik Tuczno 3 listopada, 11:00
Kujawy/Błękitni Markowice 9-1 Orłowianka Orłowo 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Kolorowi Krusza Zamkowa 0-3 Orłowianka Orłowo 7 kwietnia, 11:00
Kujawy/Błękitni Markowice 1-4 Cukrownik Tuczno 6 kwietnia, 16:00
Czarni Wierzchosławice 1-5 Noteć Inowrocław 6 kwietnia, 15:00
Iskra Sikorowo 0-7 Fregata Polanowice 6 kwietnia, 17:00
Unia Leszcze 2-4 Tarant Wójcin 7 kwietnia, 11:00
Grom Ostrowo 3-0 Kujawiak Sukowy
(wo)

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Grom Ostrowo 4-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 14 kwietnia, 16:00
Kujawiak Sukowy 0-3 Unia Leszcze
(wo)
Tarant Wójcin 4-0 Iskra Sikorowo 14 kwietnia, 12:00
Fregata Polanowice 5-0 Czarni Wierzchosławice 13 kwietnia, 17:00
Noteć Inowrocław 2-1 Kujawy/Błękitni Markowice 14 kwietnia, 12:00
Cukrownik Tuczno 2-1 Orłowianka Orłowo 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Kolorowi Krusza Zamkowa 2-3 Cukrownik Tuczno 28 kwietnia, 11:00
Orłowianka Orłowo 0-1 Noteć Inowrocław 28 kwietnia, 15:30
Kujawy/Błękitni Markowice 1-2 Fregata Polanowice 27 kwietnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice 2-3 Tarant Wójcin 28 kwietnia, 16:00
Iskra Sikorowo 3-0 Kujawiak Sukowy
(wo)
Unia Leszcze 3-0 Grom Ostrowo 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 4-5 maja

Unia Leszcze 3-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 5 maja, 11:00
Grom Ostrowo 4-0 Iskra Sikorowo 5 maja, 16:00
Kujawiak Sukowy 0-3 Czarni Wierzchosławice
(wo)
Tarant Wójcin 4-1 Kujawy/Błękitni Markowice 4 maja, 17:00
Fregata Polanowice 2-0 Orłowianka Orłowo 5 maja, 13:00
Noteć Inowrocław 7-0 Cukrownik Tuczno 4 maja, 17:00

Kolejka 16 - 11-12 maja

Kolorowi Krusza Zamkowa 0-6 Noteć Inowrocław 12 maja, 11:00
Cukrownik Tuczno 2-4 Fregata Polanowice 12 maja, 14:00
Orłowianka Orłowo 2-3 Tarant Wójcin 12 maja, 15:00
Kujawy/Błękitni Markowice 3-0 Kujawiak Sukowy
(wo)
Czarni Wierzchosławice 2-1 Grom Ostrowo 11 maja, 16:00
Iskra Sikorowo 0-6 Unia Leszcze 11 maja, 17:00

Kolejka 17 - 18-19 maja

Iskra Sikorowo 0-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 19 maja, 12:00
Unia Leszcze 7-1 Czarni Wierzchosławice 19 maja, 11:00
Grom Ostrowo 2-4 Kujawy/Błękitni Markowice 19 maja, 11:00
Kujawiak Sukowy 0-3 Orłowianka Orłowo
(wo)
Tarant Wójcin 3-2 Cukrownik Tuczno 19 maja, 12:00
Fregata Polanowice 3-3 Noteć Inowrocław 19 maja, 15:00

Kolejka 18 - 25-26 maja

Kolorowi Krusza Zamkowa 1-1 Fregata Polanowice 26 maja, 11:00
Noteć Inowrocław 2-0 Tarant Wójcin 25 maja, 17:00
Cukrownik Tuczno 3-0 Kujawiak Sukowy
(wo)
Orłowianka Orłowo 5-1 Grom Ostrowo 26 maja, 15:00
Kujawy/Błękitni Markowice 4-1 Unia Leszcze 25 maja, 17:00
Czarni Wierzchosławice 4-1 Iskra Sikorowo 25 maja, 16:00

Kolejka 19 - 1-2 czerwca

Czarni Wierzchosławice 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 2 czerwca, 11:00
Iskra Sikorowo 1-3 Kujawy/Błękitni Markowice 1 czerwca, 17:00
Unia Leszcze 2-4 Orłowianka Orłowo 2 czerwca, 11:00
Grom Ostrowo 0-7 Cukrownik Tuczno 2 czerwca, 11:00
Kujawiak Sukowy 0-3 Noteć Inowrocław
(wo)
Tarant Wójcin 5-1 Fregata Polanowice 2 czerwca, 12:00

Kolejka 20 - 8-9 czerwca

Kolorowi Krusza Zamkowa 0-3 Tarant Wójcin 8 czerwca, 17:00
Fregata Polanowice 3-0 Kujawiak Sukowy
(wo)
Noteć Inowrocław 3-0 Grom Ostrowo 8 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Cukrownik Tuczno 5-0 Unia Leszcze 9 czerwca, 15:00
Orłowianka Orłowo 10-0 Iskra Sikorowo 9 czerwca, 15:00
Kujawy/Błękitni Markowice 3-0 Czarni Wierzchosławice 8 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 15-16 czerwca

Kujawy/Błękitni Markowice 2-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 15 czerwca, 17:00
Czarni Wierzchosławice 7-3 Orłowianka Orłowo 16 czerwca, 11:00
Iskra Sikorowo 0-3 Cukrownik Tuczno 15 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Unia Leszcze 3-3 Noteć Inowrocław 16 czerwca, 11:00
Grom Ostrowo 0-8 Fregata Polanowice 16 czerwca, 11:00
Kujawiak Sukowy 0-3 Tarant Wójcin
(wo)

Kolejka 22 - 22-23 czerwca

Kolorowi Krusza Zamkowa 3-0 Kujawiak Sukowy
(wo)
Tarant Wójcin 7-3 Grom Ostrowo 22 czerwca, 17:00
Fregata Polanowice 2-3 Unia Leszcze 22 czerwca, 14:00
Noteć Inowrocław 3-0 Iskra Sikorowo 22 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
Cukrownik Tuczno 5-0 Czarni Wierzchosławice 23 czerwca, 16:00
Orłowianka Orłowo 2-5 Kujawy/Błękitni Markowice 22 czerwca, 16:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas