[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Macierz Lipnica Murowana 16 42 14 0 2 62-14 7 0 1 36-6 7 0 1 26-8
2.  Czarni Kobyle 16 41 13 2 1 47-18 6 2 0 24-10 7 0 1 23-8
3.  Gryf Chronów 16 31 9 4 3 58-34 5 1 2 31-17 4 3 1 27-17
4.  Zryw Królówka 16 23 7 2 7 45-37 5 1 2 29-14 2 1 5 16-23
5.  Raba II Książnice 16 20 5 5 6 38-42 4 2 2 20-14 1 3 4 18-28
6.  Wisła Grobla 16 18 5 3 8 39-52 4 2 2 30-19 1 1 6 9-33
7.  Ostrowianka Ostrów Królewski 16 13 4 1 11 33-58 3 0 5 21-28 1 1 6 12-30
8.  Husaria Łapczyca 16 9 3 0 13 24-63 3 0 5 13-19 0 0 8 11-44
9.  Korona Brzeźnica (k. Bochni) 16 8 1 5 10 33-61 1 3 4 20-28 0 2 6 13-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Macierz Lipnica Murowana    0-2 4-3 4-0 5-0 7-0 5-0 9-1 2-0 
 2 Czarni Kobyle4-1     2-2 5-2 3-0* 2-0 2-2 3-1 3-2 
 3 Gryf Chronów0-4 1-3     5-4 4-2 4-0 3-1 11-0 3-3 
 4 Zryw Królówka0-1 5-0 1-5     1-1 7-2 5-1 3-2 7-2 
 5 Raba II Książnice1-2 0-1 2-2 1-0     6-1 2-1 3-2 5-5 
 6 Wisła Grobla0-5 1-3 3-3 4-1 4-4     7-2 5-1 6-0 
 7 Ostrowianka Ostrów Królewski1-7 1-4 2-6 0-3 2-5 5-1     5-2 5-0 
 8 Husaria Łapczyca1-4 0-3* 1-3 2-4 4-1 0-3 3-0     2-1 
 9 Korona Brzeźnica (k. Bochni)1-2 0-7 2-3 2-2 5-5 2-2 3-5 5-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Macierz Lipnica Murowana.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-4 Czarni Kobyle 26 sierpnia, 15:00
Zryw Królówka 7-2 Wisła Grobla 27 października, 15:30
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 13:00) odwołany
Raba II Książnice 5-5 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 26 sierpnia, 12:00
Husaria Łapczyca 1-3 Gryf Chronów 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Gryf Chronów.
 
Czarni Kobyle 3-2 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2 września, 13:00
Husaria Łapczyca 4-1 Raba II Książnice 1 września, 17:00
Wisła Grobla 0-5 Macierz Lipnica Murowana 2 września, 13:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-3 Zryw Królówka 2 września, 14:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Raba II Książnice.
 
Zryw Królówka 5-0 Czarni Kobyle 9 września, 13:00
Macierz Lipnica Murowana 5-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 9 września, 14:00
Gryf Chronów 4-0 Wisła Grobla 8 września, 17:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 5-2 Husaria Łapczyca 9 września, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Czarni Kobyle 3-1 Husaria Łapczyca 16 września, 14:00
Wisła Grobla 4-4 Raba II Książnice 16 września, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-6 Gryf Chronów 16 września, 14:00
Zryw Królówka 0-1 Macierz Lipnica Murowana 16 września, 13:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Macierz Lipnica Murowana 0-2 Czarni Kobyle 23 września, 14:00
Gryf Chronów 5-4 Zryw Królówka 23 września, 11:00
Raba II Książnice 2-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 22 września, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-2 Wisła Grobla 23 września, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Czarni Kobyle.
 
Wisła Grobla 5-1 Husaria Łapczyca 30 września, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 30 września, 14:00
Zryw Królówka 1-1 Raba II Książnice 30 września, 13:00
Macierz Lipnica Murowana 4-3 Gryf Chronów 30 września, 14:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Wisła Grobla.
 
Gryf Chronów 1-3 Czarni Kobyle 7 października, 11:00
Raba II Książnice 1-2 Macierz Lipnica Murowana 7 października, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-2 Zryw Królówka 7 października, 16:00
Husaria Łapczyca 3-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Czarni Kobyle 2-0 Wisła Grobla 14 października, 12:00
Zryw Królówka 3-2 Husaria Łapczyca 14 października, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 2-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 14 października, 14:00
Gryf Chronów 4-2 Raba II Książnice 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Zryw Królówka.
 
Raba II Książnice 0-1 Czarni Kobyle 21 października, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-3 Gryf Chronów 21 października, 14:00
Husaria Łapczyca 1-4 Macierz Lipnica Murowana 20 października, 15:30
Wisła Grobla 7-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 21 października, 11:00

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Pauza: Macierz Lipnica Murowana.
 
Gryf Chronów 11-0 Husaria Łapczyca 14 kwietnia, 11:00
Czarni Kobyle 2-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 14 kwietnia, 12:00
Wisła Grobla 4-1 Zryw Królówka 14 kwietnia, 14:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 5-5 Raba II Książnice 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 11 - 27-28 kwietnia

Pauza: Gryf Chronów.
 
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 0-7 Czarni Kobyle 28 kwietnia, 16:00
Raba II Książnice 3-2 Husaria Łapczyca 28 kwietnia, 13:30
Macierz Lipnica Murowana 7-0 Wisła Grobla 28 kwietnia, 14:00
Zryw Królówka 5-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 maja

Pauza: Raba II Książnice.
 
Czarni Kobyle 5-2 Zryw Królówka 4 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-7 Macierz Lipnica Murowana 5 maja, 14:00
Wisła Grobla 3-3 Gryf Chronów 5 maja, 14:00
Husaria Łapczyca 2-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4 maja, 17:00

Kolejka 13 - 11-12 maja

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Husaria Łapczyca 0-3 Czarni Kobyle 12 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie (15 maja, 18:00) odwołany / w trzecim terminie (29 maja, 18:00) odwołany / w czwartym terminie gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Raba II Książnice 6-1 Wisła Grobla 20 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (12 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Chronów 3-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 12 maja, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 4-0 Zryw Królówka 12 maja, 15:00

Kolejka 14 - 18-19 maja

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Czarni Kobyle 4-1 Macierz Lipnica Murowana 19 maja, 15:00
Zryw Królówka 1-5 Gryf Chronów 19 maja, 13:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-5 Raba II Książnice 19 maja, 11:00
Wisła Grobla 6-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 19 maja, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 maja

Pauza: Czarni Kobyle.
 
Husaria Łapczyca 0-3 Wisła Grobla 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 3-5 Ostrowianka Ostrów Królewski 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany
Raba II Książnice 1-0 Zryw Królówka 26 maja, 16:00
Gryf Chronów 0-4 Macierz Lipnica Murowana 16 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 11:00) odwołany

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

Pauza: Wisła Grobla.
 
Czarni Kobyle 2-2 Gryf Chronów 1 czerwca, 18:00
Macierz Lipnica Murowana 5-0 Raba II Książnice 2 czerwca, 15:00
Zryw Królówka 7-2 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2 czerwca, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-2 Husaria Łapczyca 2 czerwca, 14:00

Kolejka 17 - 8-9 czerwca

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Wisła Grobla 1-3 Czarni Kobyle 9 czerwca, 14:00
Husaria Łapczyca 2-4 Zryw Królówka 8 czerwca, 17:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-2 Macierz Lipnica Murowana 9 czerwca, 17:00
Raba II Książnice 2-2 Gryf Chronów 8 czerwca, 18:30

Kolejka 18 - 22-23 czerwca

Pauza: Zryw Królówka.
 
Czarni Kobyle 3-0 Raba II Książnice 23 czerwca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Gryf Chronów 3-3 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 23 czerwca, 15:00
Macierz Lipnica Murowana 9-1 Husaria Łapczyca 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 czerwca, 15:00) odwołany
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-1 Wisła Grobla 23 czerwca, 15:00

Klasa A 2018/2019 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas