[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Kobyle 12 31 10 1 1 36-15 5 1 0 19-8 5 0 1 17-7
2.  Macierz Lipnica Murowana 12 30 10 0 2 42-12 5 0 1 22-5 5 0 1 20-7
3.  Gryf Chronów 12 28 9 1 2 51-23 5 0 1 28-10 4 1 1 23-13
4.  Zryw Królówka 13 17 5 2 6 34-32 4 1 2 22-12 1 1 4 12-20
5.  Wisła Grobla 12 15 4 3 5 33-38 4 2 1 29-16 0 1 4 4-22
6.  Raba II Książnice 11 13 3 4 4 29-31 2 1 2 11-11 1 3 2 18-20
7.  Husaria Łapczyca 11 9 3 0 8 19-39 3 0 2 11-9 0 0 6 8-30
8.  Korona Brzeźnica (k. Bochni) 12 7 1 4 7 24-44 1 3 2 16-21 0 1 5 8-23
9.  Ostrowianka Ostrów Królewski 13 4 1 1 11 18-52 1 0 5 11-25 0 1 6 7-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Czarni Kobyle    4-1 5-2 2-0 3-1 3-2 2-2 
 2 Macierz Lipnica Murowana0-2     4-3 4-0 7-0 2-0 5-0 
 3 Gryf Chronów1-3     5-4 4-0 4-2 11-0 3-1 
 4 Zryw Królówka5-0 0-1 1-5     7-2 1-1 3-2 5-1 
 5 Wisła Grobla0-5 3-3 4-1     4-4 5-1 6-0 7-2 
 6 Raba II Książnice0-1 1-2     3-2 5-5 2-1 
 7 Husaria Łapczyca1-4 1-3 4-1     2-1 3-0 
 8 Korona Brzeźnica (k. Bochni)0-7 2-3 2-2 2-2 5-5 5-2     
 9 Ostrowianka Ostrów Królewski1-4 1-7 2-6 0-3 2-5 5-0     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Macierz Lipnica Murowana.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-4 Czarni Kobyle 26 sierpnia, 15:00
Zryw Królówka 7-2 Wisła Grobla 27 października, 15:30
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 13:00) odwołany
Raba II Książnice 5-5 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 26 sierpnia, 12:00
Husaria Łapczyca 1-3 Gryf Chronów 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Gryf Chronów.
 
Czarni Kobyle 3-2 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2 września, 13:00
Husaria Łapczyca 4-1 Raba II Książnice 1 września, 17:00
Wisła Grobla 0-5 Macierz Lipnica Murowana 2 września, 13:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-3 Zryw Królówka 2 września, 14:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Raba II Książnice.
 
Zryw Królówka 5-0 Czarni Kobyle 9 września, 13:00
Macierz Lipnica Murowana 5-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 9 września, 14:00
Gryf Chronów 4-0 Wisła Grobla 8 września, 17:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 5-2 Husaria Łapczyca 9 września, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Czarni Kobyle 3-1 Husaria Łapczyca 16 września, 14:00
Wisła Grobla 4-4 Raba II Książnice 16 września, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-6 Gryf Chronów 16 września, 14:00
Zryw Królówka 0-1 Macierz Lipnica Murowana 16 września, 13:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Macierz Lipnica Murowana 0-2 Czarni Kobyle 23 września, 14:00
Gryf Chronów 5-4 Zryw Królówka 23 września, 11:00
Raba II Książnice 2-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 22 września, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-2 Wisła Grobla 23 września, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Czarni Kobyle.
 
Wisła Grobla 5-1 Husaria Łapczyca 30 września, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 30 września, 14:00
Zryw Królówka 1-1 Raba II Książnice 30 września, 13:00
Macierz Lipnica Murowana 4-3 Gryf Chronów 30 września, 14:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Wisła Grobla.
 
Gryf Chronów 1-3 Czarni Kobyle 7 października, 11:00
Raba II Książnice 1-2 Macierz Lipnica Murowana 7 października, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-2 Zryw Królówka 7 października, 16:00
Husaria Łapczyca 3-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Czarni Kobyle 2-0 Wisła Grobla 14 października, 12:00
Zryw Królówka 3-2 Husaria Łapczyca 14 października, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 2-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 14 października, 14:00
Gryf Chronów 4-2 Raba II Książnice 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Zryw Królówka.
 
Raba II Książnice 0-1 Czarni Kobyle 21 października, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-3 Gryf Chronów 21 października, 14:00
Husaria Łapczyca 1-4 Macierz Lipnica Murowana 20 października, 15:30
Wisła Grobla 7-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 21 października, 11:00

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Pauza: Macierz Lipnica Murowana.
 
Gryf Chronów 11-0 Husaria Łapczyca 14 kwietnia, 11:00
Czarni Kobyle 2-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 14 kwietnia, 12:00
Wisła Grobla 4-1 Zryw Królówka 14 kwietnia, 14:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 5-5 Raba II Książnice 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 11 - 27-28 kwietnia

Pauza: Gryf Chronów.
 
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 0-7 Czarni Kobyle 28 kwietnia, 16:00
Raba II Książnice 3-2 Husaria Łapczyca 28 kwietnia, 13:30
Macierz Lipnica Murowana 7-0 Wisła Grobla 28 kwietnia, 14:00
Zryw Królówka 5-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 maja

Pauza: Raba II Książnice.
 
Czarni Kobyle 5-2 Zryw Królówka 4 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-7 Macierz Lipnica Murowana 5 maja, 14:00
Wisła Grobla 3-3 Gryf Chronów 5 maja, 14:00
Husaria Łapczyca 2-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4 maja, 17:00

Kolejka 13 - 11-12 maja

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Husaria Łapczyca - Czarni Kobyle 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie (15 maja, 18:00) odwołany
Raba II Książnice - Wisła Grobla
w pierwotnym terminie (12 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Chronów 3-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 12 maja, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 4-0 Zryw Królówka 12 maja, 15:00

Kolejka 14 - 18-19 maja

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Czarni Kobyle 4-1 Macierz Lipnica Murowana 19 maja, 15:00
Zryw Królówka 1-5 Gryf Chronów 19 maja, 13:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-5 Raba II Książnice 19 maja, 11:00
Wisła Grobla 6-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 19 maja, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 maja

Pauza: Czarni Kobyle.
 
Husaria Łapczyca - Wisła Grobla 25 maja, 17:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Ostrowianka Ostrów Królewski 26 maja, 17:00
Raba II Książnice - Zryw Królówka 26 maja, 16:00
Gryf Chronów - Macierz Lipnica Murowana 26 maja, 11:00

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

Pauza: Wisła Grobla.
 
Czarni Kobyle - Gryf Chronów
Macierz Lipnica Murowana - Raba II Książnice
Zryw Królówka - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Ostrowianka Ostrów Królewski - Husaria Łapczyca

Kolejka 17 - 8-9 czerwca

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Wisła Grobla - Czarni Kobyle
Husaria Łapczyca - Zryw Królówka
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Macierz Lipnica Murowana
Raba II Książnice - Gryf Chronów

Kolejka 18 - 15-16 czerwca

Pauza: Zryw Królówka.
 
Czarni Kobyle - Raba II Książnice
Gryf Chronów - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Macierz Lipnica Murowana - Husaria Łapczyca
Ostrowianka Ostrów Królewski - Wisła Grobla

Klasa A 2018/2019 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas