[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim

I runda - 3-4 sierpnia
(Losowanie - 10 lipca 2019 - siedziba PPN Oświęcim
LKS Jawiszowice, Niwa Nowa Wieś, Soła Oświęcim, Strażak Rajsko, Unia Oświęcim - wolny los

Sygnał Włosienica 0-3 Soła Łęki 4 sierpnia, 17:00
Orzeł Witkowice 1-5 Hejnał Kęty 3 sierpnia, 16:00
K3 Kęty 4-2 Zatorzanka Zator 3 sierpnia, 18:00
Puls Broszkowice 3-2 LKS Bulowice 3 sierpnia, 17:00
Iskra Brzezinka 0-3 Przeciszovia Przeciszów 3 sierpnia, 17:00
LKS Bobrek 3-1 Solavia Grojec 2 sierpnia, 18:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-3 KS Chełmek 2 sierpnia, 17:30
Pogórze Gierałtowice 0-4 Brzezina Osiek 3 sierpnia, 16:00
LKS Harmęże 0-7 Zgoda Malec 3 sierpnia, 17:00
Strumień Polanka Wielka 5-1 Górnik Brzeszcze 3 sierpnia, 17:00
LKS Jawiszowice (oldboje) 1-4 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4 sierpnia, 17:00

II runda - 7 sierpnia

Soła Łęki 0-3 Unia Oświęcim 7 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
K3 Kęty 0-3 Hejnał Kęty 7 sierpnia, 18:00
Puls Broszkowice 3-0 Niwa Nowa Wieś 7 sierpnia, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4-2 Strażak Rajsko 7 sierpnia, 18:00
Przeciszovia Przeciszów 0-8 LKS Jawiszowice 7 sierpnia, 18:00
LKS Bobrek 0-3 KS Chełmek 7 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zgoda Malec 3-2 Brzezina Osiek 7 sierpnia, 18:00
Strumień Polanka Wielka 3-0 Soła Oświęcim 7 sierpnia, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 4 września

Hejnał Kęty 2-2 Unia Oświęcim 4 września, 17:30
k. 3-1
Puls Broszkowice 1-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4 września, 17:30
KS Chełmek 5-1 LKS Jawiszowice 4 września, 17:30
Zgoda Malec 5-5 Strumień Polanka Wielka 4 września, 17:30
k. 4-2

1/2 finału - 18 września

Hejnał Kęty 3-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 18 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Zgoda Malec 4-3 KS Chełmek 18 września, 16:30

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas