[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Wrocław IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kolektyw Radwanice 13 33 10 3 0 45-13 5 1 0 23-7 5 2 0 22-6
2.  Strzelinianka Strzelin 13 24 7 3 3 25-19 3 2 1 8-7 4 1 2 17-12
3.  LKS Brożec 13 20 6 2 5 25-16 3 1 2 10-7 3 1 3 15-9 2 6 2 0 0 8-2
4.  Polonia Jaszowice 13 20 6 2 5 33-30 5 1 1 24-12 1 1 4 9-18 2 1 0 1 1 3-6
5.  KP Ludów Śląski 13 20 6 2 5 21-25 2 1 3 7-12 4 1 2 14-13 2 1 0 1 1 1-4
6.  Rapid Domaniów 13 19 6 1 6 22-20 3 0 4 10-11 3 1 2 12-9 1 3 1 0 0 2-1
7.  Polonia Wrocław 13 19 5 4 4 27-26 3 2 3 19-20 2 2 1 8-6 1 0 0 0 1 1-2
8.  Polonia Jaksonów 13 18 6 0 7 25-33 2 0 4 10-17 4 0 3 15-16
9.  Świteź Wiązów 13 17 4 5 4 27-35 2 3 2 12-18 2 2 2 15-17
10.  KS Brochów (Wrocław) 13 16 4 4 5 21-20 2 4 1 10-7 2 0 4 11-13 1 1 0 1 0 0-0
11.  Korona Pęcz 13 16 4 4 5 20-22 3 2 1 13-10 1 2 4 7-12 1 1 0 1 0 0-0
12.  Nefryt Jordanów Śląski 13 14 4 2 7 21-30 2 0 4 10-18 2 2 3 11-12
13.  Polonia Bielany Wrocławskie 13 12 3 3 7 20-25 2 1 3 10-12 1 2 4 10-13
14.  Bór Zaodrze Oława 13 6 1 3 9 14-32 0 1 6 6-16 1 2 3 8-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kolektyw Radwanice    3-3 6-3 4-0 4-0 2-1 4-0 
 2 Strzelinianka Strzelin    1-1 0-3 4-2 1-0 1-0 1-1 
 3 LKS Brożec2-2 1-2     2-0 2-0 2-3 1-0 
 4 Polonia Jaszowice2-5     1-1 4-3 7-0 2-0 3-1 5-2 
 5 KP Ludów Śląski0-3     1-1 1-4 1-2 2-1 2-1 
 6 Rapid Domaniów0-1 3-1 0-2     4-3 2-1 1-2 0-1 
 7 Polonia Wrocław1-1 2-1 7-3 1-2     1-4 2-2 2-5 3-2 
 8 Polonia Jaksonów0-4 1-2 2-5     2-5 3-0 2-1 
 9 Świteź Wiązów1-7 2-4 2-1 3-2     2-2 0-0 2-2 
 10 KS Brochów (Wrocław)2-0 3-4 1-1 2-0 2-2     0-0 0-0 
 11 Korona Pęcz1-4 2-1 2-1 1-1 4-0     3-3 
 12 Nefryt Jordanów Śląski1-5 1-0 1-2 1-6 3-0*     3-5 
 13 Polonia Bielany Wrocławskie1-3 0-4 3-0 0-2 3-3     3-0 
 14 Bór Zaodrze Oława0-0 1-2 1-3 1-2 2-3 0-3 1-3     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Bór Zaodrze Oława 1-2 KP Ludów Śląski 25 sierpnia, 11:00
Rapid Domaniów 0-1 Kolektyw Radwanice 24 sierpnia, 17:00
KS Brochów (Wrocław) 0-0 Korona Pęcz 24 sierpnia, 16:00
Polonia Wrocław 2-1 Strzelinianka Strzelin 25 sierpnia, 17:00
Polonia Jaszowice 2-5 LKS Brożec 24 sierpnia, 16:00
Polonia Jaksonów 3-0 Nefryt Jordanów Śląski 25 sierpnia, 17:00
Świteź Wiązów 2-2 Polonia Bielany Wrocławskie 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Świteź Wiązów 0-0 Nefryt Jordanów Śląski 31 sierpnia, 17:00
LKS Brożec 2-3 Polonia Jaksonów 1 września, 11:00
Strzelinianka Strzelin 1-1 Polonia Jaszowice 31 sierpnia, 17:00
Korona Pęcz 1-1 Polonia Wrocław 31 sierpnia, 17:00
Kolektyw Radwanice 4-0 KS Brochów (Wrocław) 31 sierpnia, 15:00
KP Ludów Śląski 1-1 Rapid Domaniów 31 sierpnia, 14:00
Polonia Bielany Wrocławskie 3-0 Bór Zaodrze Oława 1 września, 15:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Bór Zaodrze Oława 0-3 Świteź Wiązów 8 września, 16:00
Rapid Domaniów 0-1 Polonia Bielany Wrocławskie 8 września, 17:00
KS Brochów (Wrocław) 3-4 KP Ludów Śląski 7 września, 16:00
Polonia Wrocław 1-1 Kolektyw Radwanice 8 września, 11:00
Polonia Jaszowice 3-1 Korona Pęcz 7 września, 16:00
Polonia Jaksonów 1-2 Strzelinianka Strzelin 7 września, 16:00
Nefryt Jordanów Śląski 1-5 LKS Brożec 8 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Świteź Wiązów 2-1 LKS Brożec 14 września, 15:00
Strzelinianka Strzelin 1-0 Nefryt Jordanów Śląski 14 września, 16:00
Korona Pęcz 4-0 Polonia Jaksonów 14 września, 17:00
Kolektyw Radwanice 6-3 Polonia Jaszowice 14 września, 16:00
KP Ludów Śląski 1-4 Polonia Wrocław 14 września, 16:00
Polonia Bielany Wrocławskie 0-2 KS Brochów (Wrocław) 14 września, 15:00
Bór Zaodrze Oława 1-3 Rapid Domaniów 15 września, 11:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Rapid Domaniów 4-3 Świteź Wiązów 22 września, 16:00
KS Brochów (Wrocław) 0-0 Bór Zaodrze Oława 21 września, 16:00
Polonia Wrocław 3-2 Polonia Bielany Wrocławskie 21 września, 15:00
Polonia Jaszowice 1-1 KP Ludów Śląski 22 września, 16:00
Polonia Jaksonów 0-4 Kolektyw Radwanice 21 września, 16:00
Nefryt Jordanów Śląski 3-0 Korona Pęcz 22 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Brożec 1-2 Strzelinianka Strzelin 22 września, 16:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Świteź Wiązów 2-4 Strzelinianka Strzelin 28 września, 16:00
Korona Pęcz 2-1 LKS Brożec 29 września, 16:00
Kolektyw Radwanice 2-1 Nefryt Jordanów Śląski 28 września, 15:00
KP Ludów Śląski 1-2 Polonia Jaksonów 28 września, 15:00
Polonia Bielany Wrocławskie 3-0 Polonia Jaszowice 26 września, 18:30
Bór Zaodrze Oława 1-2 Polonia Wrocław 29 września, 11:00
Rapid Domaniów 2-1 KS Brochów (Wrocław) 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

KS Brochów (Wrocław) 2-2 Świteź Wiązów 5 października, 15:00
Polonia Wrocław 1-2 Rapid Domaniów 6 października, 11:00
Polonia Jaszowice 5-2 Bór Zaodrze Oława 6 października, 15:00
Polonia Jaksonów 2-1 Polonia Bielany Wrocławskie 5 października, 16:00
Nefryt Jordanów Śląski 1-2 KP Ludów Śląski 6 października, 15:00
LKS Brożec 2-2 Kolektyw Radwanice 6 października, 15:00
Strzelinianka Strzelin 1-0 Korona Pęcz 5 października, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Świteź Wiązów 2-2 Korona Pęcz 13 października, 11:00
Kolektyw Radwanice 3-3 Strzelinianka Strzelin 12 października, 15:30
KP Ludów Śląski 0-3 LKS Brożec 12 października, 13:00
Polonia Bielany Wrocławskie 3-3 Nefryt Jordanów Śląski 12 października, 15:00
w Kobierzycach
Bór Zaodrze Oława 2-3 Polonia Jaksonów 13 października, 13:00
Rapid Domaniów 0-2 Polonia Jaszowice 13 października, 11:00
KS Brochów (Wrocław) 1-1 Polonia Wrocław 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Polonia Wrocław 2-2 Świteź Wiązów 19 października, 15:00
Polonia Jaszowice 2-0 KS Brochów (Wrocław) 20 października, 15:00
Polonia Jaksonów 2-5 Rapid Domaniów 19 października, 15:00
Nefryt Jordanów Śląski 3-5 Bór Zaodrze Oława 20 października, 15:00
LKS Brożec 1-0 Polonia Bielany Wrocławskie 20 października, 15:00
Strzelinianka Strzelin 0-3 KP Ludów Śląski 19 października, 15:00
Korona Pęcz 1-4 Kolektyw Radwanice 20 października, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Świteź Wiązów 1-7 Kolektyw Radwanice 27 października, 14:00
KP Ludów Śląski 2-1 Korona Pęcz 27 października, 14:00
Polonia Bielany Wrocławskie 0-4 Strzelinianka Strzelin 27 października, 11:00
Bór Zaodrze Oława 0-0 LKS Brożec 27 października, 11:00
Rapid Domaniów 1-2 Nefryt Jordanów Śląski 27 października, 11:30
KS Brochów (Wrocław) 2-0 Polonia Jaksonów 26 października, 15:00
Polonia Wrocław 7-3 Polonia Jaszowice 27 października, 11:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Polonia Jaszowice 7-0 Świteź Wiązów 3 listopada, 11:00
Nefryt Jordanów Śląski 1-6 KS Brochów (Wrocław) 3 listopada, 14:00
LKS Brożec 2-0 Rapid Domaniów 3 listopada, 14:00
Strzelinianka Strzelin 1-1 Bór Zaodrze Oława 3 listopada, 14:00
Korona Pęcz 3-3 Polonia Bielany Wrocławskie 3 listopada, 11:00
Kolektyw Radwanice 4-0 KP Ludów Śląski 3 listopada, 10:30
Polonia Wrocław 1-4 Polonia Jaksonów 31 października, 19:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Świteź Wiązów 3-2 KP Ludów Śląski 9 listopada, 16:00
Polonia Bielany Wrocławskie 1-3 Kolektyw Radwanice 10 listopada, 14:00
Bór Zaodrze Oława 1-3 Korona Pęcz 10 listopada, 11:00
Rapid Domaniów 3-1 Strzelinianka Strzelin 11 listopada, 14:00
KS Brochów (Wrocław) 2-0 LKS Brożec 9 listopada, 14:00
Polonia Wrocław 2-5 Nefryt Jordanów Śląski 10 listopada, 11:00
Polonia Jaszowice 4-3 Polonia Jaksonów 10 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Polonia Jaksonów 2-5 Świteź Wiązów 17 listopada, 11:00
Nefryt Jordanów Śląski 1-0 Polonia Jaszowice 17 listopada, 14:00
LKS Brożec 2-0 Polonia Wrocław 16 listopada, 14:00
Strzelinianka Strzelin 4-2 KS Brochów (Wrocław) 16 listopada, 14:00
Korona Pęcz 2-1 Rapid Domaniów 17 listopada, 11:00
Kolektyw Radwanice 4-0 Bór Zaodrze Oława 17 listopada, 11:00
KP Ludów Śląski 2-1 Polonia Bielany Wrocławskie 17 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Polonia Bielany Wrocławskie - Świteź Wiązów
KP Ludów Śląski - Bór Zaodrze Oława
Kolektyw Radwanice - Rapid Domaniów
Korona Pęcz - KS Brochów (Wrocław)
Strzelinianka Strzelin - Polonia Wrocław
LKS Brożec - Polonia Jaszowice
Nefryt Jordanów Śląski - Polonia Jaksonów

Kolejka 15 - 28-29 marca

Nefryt Jordanów Śląski - Świteź Wiązów
Polonia Jaksonów - LKS Brożec
Polonia Jaszowice - Strzelinianka Strzelin
Polonia Wrocław - Korona Pęcz
KS Brochów (Wrocław) - Kolektyw Radwanice
Rapid Domaniów - KP Ludów Śląski
Bór Zaodrze Oława - Polonia Bielany Wrocławskie

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Świteź Wiązów - Bór Zaodrze Oława
Polonia Bielany Wrocławskie - Rapid Domaniów
KP Ludów Śląski - KS Brochów (Wrocław)
Kolektyw Radwanice - Polonia Wrocław
Korona Pęcz - Polonia Jaszowice
Strzelinianka Strzelin - Polonia Jaksonów
LKS Brożec - Nefryt Jordanów Śląski

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

LKS Brożec - Świteź Wiązów
Nefryt Jordanów Śląski - Strzelinianka Strzelin
Polonia Jaksonów - Korona Pęcz
Polonia Jaszowice - Kolektyw Radwanice
Polonia Wrocław - KP Ludów Śląski
KS Brochów (Wrocław) - Polonia Bielany Wrocławskie
Rapid Domaniów - Bór Zaodrze Oława

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Świteź Wiązów - Rapid Domaniów
Bór Zaodrze Oława - KS Brochów (Wrocław)
Polonia Bielany Wrocławskie - Polonia Wrocław
KP Ludów Śląski - Polonia Jaszowice
Kolektyw Radwanice - Polonia Jaksonów
Korona Pęcz - Nefryt Jordanów Śląski
Strzelinianka Strzelin - LKS Brożec

Kolejka 19 - 2-3 maja

Strzelinianka Strzelin - Świteź Wiązów
LKS Brożec - Korona Pęcz
Nefryt Jordanów Śląski - Kolektyw Radwanice
Polonia Jaksonów - KP Ludów Śląski
Polonia Jaszowice - Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Wrocław - Bór Zaodrze Oława
KS Brochów (Wrocław) - Rapid Domaniów

Kolejka 20 - 9-10 maja

Świteź Wiązów - KS Brochów (Wrocław)
Rapid Domaniów - Polonia Wrocław
Bór Zaodrze Oława - Polonia Jaszowice
Polonia Bielany Wrocławskie - Polonia Jaksonów
KP Ludów Śląski - Nefryt Jordanów Śląski
Kolektyw Radwanice - LKS Brożec
Korona Pęcz - Strzelinianka Strzelin

Kolejka 21 - 16-17 maja

Korona Pęcz - Świteź Wiązów
Strzelinianka Strzelin - Kolektyw Radwanice
LKS Brożec - KP Ludów Śląski
Nefryt Jordanów Śląski - Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Jaksonów - Bór Zaodrze Oława
Polonia Jaszowice - Rapid Domaniów
Polonia Wrocław - KS Brochów (Wrocław)

Kolejka 22 - 23-24 maja

Świteź Wiązów - Polonia Wrocław
KS Brochów (Wrocław) - Polonia Jaszowice
Rapid Domaniów - Polonia Jaksonów
Bór Zaodrze Oława - Nefryt Jordanów Śląski
Polonia Bielany Wrocławskie - LKS Brożec
KP Ludów Śląski - Strzelinianka Strzelin
Kolektyw Radwanice - Korona Pęcz

Kolejka 23 - 30-31 maja

Kolektyw Radwanice - Świteź Wiązów
Korona Pęcz - KP Ludów Śląski
Strzelinianka Strzelin - Polonia Bielany Wrocławskie
LKS Brożec - Bór Zaodrze Oława
Nefryt Jordanów Śląski - Rapid Domaniów
Polonia Jaksonów - KS Brochów (Wrocław)
Polonia Jaszowice - Polonia Wrocław

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Polonia Jaksonów - Polonia Wrocław
Świteź Wiązów - Polonia Jaszowice
KS Brochów (Wrocław) - Nefryt Jordanów Śląski
Rapid Domaniów - LKS Brożec
Bór Zaodrze Oława - Strzelinianka Strzelin
Polonia Bielany Wrocławskie - Korona Pęcz
KP Ludów Śląski - Kolektyw Radwanice

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

KP Ludów Śląski - Świteź Wiązów
Kolektyw Radwanice - Polonia Bielany Wrocławskie
Korona Pęcz - Bór Zaodrze Oława
Strzelinianka Strzelin - Rapid Domaniów
LKS Brożec - KS Brochów (Wrocław)
Nefryt Jordanów Śląski - Polonia Wrocław
Polonia Jaksonów - Polonia Jaszowice

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Świteź Wiązów - Polonia Jaksonów
Polonia Jaszowice - Nefryt Jordanów Śląski
Polonia Wrocław - LKS Brożec
KS Brochów (Wrocław) - Strzelinianka Strzelin
Rapid Domaniów - Korona Pęcz
Bór Zaodrze Oława - Kolektyw Radwanice
Polonia Bielany Wrocławskie - KP Ludów Śląski

Baraże o udział w klasie okręgowej (Wrocław)
Baraże o udział w klasie A (Wrocław)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Wrocław)

Klasa A 2019/2020 (Wrocław I)
Klasa A 2019/2020 (Wrocław II)
Klasa A 2019/2020 (Wrocław III)

Klasa B 2019/2020 (Wrocław I)
Klasa B 2019/2020 (Wrocław II)
Klasa B 2019/2020 (Wrocław III)
Klasa B 2019/2020 (Wrocław IV)
Klasa B 2019/2020 (Wrocław IX)
Klasa B 2019/2020 (Wrocław V)
Klasa B 2019/2020 (Wrocław VI)
Klasa B 2019/2020 (Wrocław VII)
Klasa B 2019/2020 (Wrocław VIII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas