[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Włoszczowa 15 34 11 1 3 36-16 7 1 0 24-7 4 0 3 12-9
2.  Moravia Morawica 15 32 9 5 1 33-13 6 1 0 21-6 3 4 1 12-7
3.  OKS Opatów 15 31 9 4 2 28-10 5 3 1 14-3 4 1 1 14-7
4.  Stal Kunów 15 27 7 6 2 24-12 4 4 0 15-5 3 2 2 9-7
5.  Sparta Kazimierza Wielka 15 25 7 4 4 27-24 3 3 1 10-10 4 1 3 17-14
6.  Klimontowianka Klimontów 15 23 6 5 4 28-21 4 1 1 15-9 2 4 3 13-12
7.  Wicher Miedziana Góra 15 22 6 4 5 33-32 4 2 2 20-14 2 2 3 13-18
8.  Piast Stopnica 15 20 5 5 5 22-21 3 3 2 14-6 2 2 3 8-15 1 1 0 1 0 2-2
9.  Piaskowianka Piaski 14 20 5 5 4 28-17 4 2 3 20-12 1 3 1 8-5 1 1 0 1 0 2-2
10.  Unia Sędziszów 15 17 5 2 8 31-28 4 1 2 22-13 1 1 6 9-15 1 3 1 0 0 4-0
11.  Zorza Tempo Pacanów 15 17 4 5 6 22-32 1 1 5 5-17 3 4 1 17-15 1 0 0 0 1 0-4
12.  Sparta Dwikozy 15 16 4 4 7 17-21 1 3 2 6-8 3 1 5 11-13
13.  Kamienna Brody 15 14 4 2 9 18-29 1 1 4 9-12 3 1 5 9-17 1 3 1 0 0 2-1
14.  Zenit Chmielnik 14 14 4 2 8 19-26 3 1 4 11-13 1 1 4 8-13 1 0 0 0 1 1-2
15.  Victoria Skalbmierz 15 13 3 4 8 19-39 1 2 5 7-23 2 2 3 12-16
16.  Świt Ćmielów 15 2 0 2 13 15-59 0 1 6 6-23 0 1 7 9-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hetman Włoszczowa    3-0 6-2 5-0 2-1 2-1 2-2 1-0 3-1 
 2 Moravia Morawica4-1     3-1 1-1 3-0 3-0 3-2 4-1 
 3 OKS Opatów2-0     0-1 2-1 0-0 5-0 0-0 2-0 1-1 2-0 
 4 Stal Kunów1-0 0-0 1-1     2-2 3-1 0-0 4-0 4-1 
 5 Sparta Kazimierza Wielka1-1 2-1     2-1 2-1 0-0 1-4 2-2 
 6 Klimontowianka Klimontów0-3     4-2 1-1 3-0 3-1 4-2 
 7 Wicher Miedziana Góra2-4 3-2     1-1 3-3 3-1 2-3 2-0 4-0 
 8 Piast Stopnica1-1 0-1 2-2     1-1 2-0 1-0 0-1 7-0 
 9 Piaskowianka Piaski0-1 0-0 2-0 2-2     2-1 2-4 4-0 1-3 7-1 
 10 Unia Sędziszów3-4 3-3 0-2     4-0 3-1 4-2 5-1 
 11 Zorza Tempo Pacanów0-4 1-1 1-3 0-2 0-4     0-1 3-2 
 12 Sparta Dwikozy0-0 2-0 1-1 0-2     0-2 3-3 
 13 Kamienna Brody1-2 0-1 1-3 2-2 2-3     3-1 
 14 Zenit Chmielnik0-2 1-2 2-1 1-2 2-1 3-3 1-0 1-2     
 15 Victoria Skalbmierz2-1 1-7 0-2 0-3 0-3 0-3 2-2     2-2 
 16 Świt Ćmielów1-4 1-2 1-4 2-5 0-4 1-1 0-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Wicher Miedziana Góra 3-1 Unia Sędziszów 14 sierpnia, 17:30
Stal Kunów 0-0 Moravia Morawica 15 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 2-2 Zorza Tempo Pacanów 15 sierpnia, 17:00
Victoria Skalbmierz 0-3 Klimontowianka Klimontów 15 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 14 sierpnia, 17:30
Piast Stopnica 2-0 Kamienna Brody 15 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 1-0 Sparta Dwikozy 14 sierpnia, 17:30
Piaskowianka Piaski 7-1 Świt Ćmielów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Unia Sędziszów 5-1 Świt Ćmielów 18 sierpnia, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Piast Stopnica 18 sierpnia, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 3-2 Victoria Skalbmierz 18 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 4-1 Hetman Włoszczowa 18 sierpnia, 17:00
Wicher Miedziana Góra 2-4 Stal Kunów 18 sierpnia, 17:00
Piaskowianka Piaski 2-4 Sparta Dwikozy 18 sierpnia, 15:00
Zenit Chmielnik 1-2 Kamienna Brody 18 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 2-1 Klimontowianka Klimontów 18 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Stal Kunów 3-1 Unia Sędziszów 24 sierpnia, 12:00
Hetman Włoszczowa 6-2 Wicher Miedziana Góra 25 sierpnia, 17:00
Victoria Skalbmierz 2-1 Moravia Morawica 25 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 1-1 Zorza Tempo Pacanów 25 sierpnia, 17:00
Piast Stopnica 2-2 Klimontowianka Klimontów 25 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 25 sierpnia, 17:00
Piaskowianka Piaski 4-0 Kamienna Brody 25 sierpnia, 17:00
Świt Ćmielów 1-1 Sparta Dwikozy 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Unia Sędziszów 3-1 Sparta Dwikozy 31 sierpnia, 17:00
Kamienna Brody 3-1 Świt Ćmielów 1 września, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-0 Piaskowianka Piaski 1 września, 17:00
Klimontowianka Klimontów 3-1 Zenit Chmielnik 1 września, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 0-2 Piast Stopnica 1 września, 17:00
Moravia Morawica 3-1 OKS Opatów 1 września, 17:00
Wicher Miedziana Góra 4-0 Victoria Skalbmierz 31 sierpnia, 17:00
Stal Kunów 1-0 Hetman Włoszczowa 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Hetman Włoszczowa 2-1 Unia Sędziszów 8 września, 16:00
Victoria Skalbmierz 0-2 Stal Kunów 8 września, 16:00
OKS Opatów 0-0 Wicher Miedziana Góra 8 września, 16:00
Piast Stopnica 1-1 Moravia Morawica 8 września, 16:00
Zenit Chmielnik 3-3 Zorza Tempo Pacanów 8 września, 16:00
Piaskowianka Piaski 2-0 Klimontowianka Klimontów 8 września, 14:00
Świt Ćmielów 1-4 Sparta Kazimierza Wielka 8 września, 16:00
Sparta Dwikozy 0-2 Kamienna Brody 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Unia Sędziszów 4-2 Kamienna Brody 14 września, 16:30
Sparta Kazimierza Wielka 1-4 Sparta Dwikozy 15 września, 16:00
Klimontowianka Klimontów 4-2 Świt Ćmielów 15 września, 16:00
Zorza Tempo Pacanów 0-4 Piaskowianka Piaski 15 września, 16:00
Moravia Morawica 3-2 Zenit Chmielnik 14 września, 16:00
Wicher Miedziana Góra 1-1 Piast Stopnica 14 września, 16:00
Stal Kunów 1-1 OKS Opatów 15 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 3-1 Victoria Skalbmierz 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Victoria Skalbmierz 0-3 Unia Sędziszów 22 września, 15:00
OKS Opatów 2-0 Hetman Włoszczowa 22 września, 15:00
Piast Stopnica 0-1 Stal Kunów 21 września, 15:00
Zenit Chmielnik 1-2 Wicher Miedziana Góra 22 września, 15:00
Piaskowianka Piaski 0-1 Moravia Morawica 22 września, 15:00
Świt Ćmielów 0-4 Zorza Tempo Pacanów 22 września, 15:00
Sparta Dwikozy 1-1 Klimontowianka Klimontów 22 września, 15:00
Kamienna Brody 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 22 września, 15:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Unia Sędziszów 3-3 Sparta Kazimierza Wielka 29 września, 15:30
Klimontowianka Klimontów 3-0 Kamienna Brody 29 września, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 0-1 Sparta Dwikozy 29 września, 15:00
Moravia Morawica 4-1 Świt Ćmielów 29 września, 11:00
Wicher Miedziana Góra 3-3 Piaskowianka Piaski 28 września, 15:30
Stal Kunów 4-0 Zenit Chmielnik 29 września, 15:00
Hetman Włoszczowa 5-0 Piast Stopnica 29 września, 13:00
Victoria Skalbmierz 1-7 OKS Opatów 29 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

OKS Opatów 2-0 Unia Sędziszów 6 października, 15:00
Piast Stopnica 0-1 Victoria Skalbmierz 6 października, 15:00
Zenit Chmielnik 0-2 Hetman Włoszczowa 6 października, 15:00
Piaskowianka Piaski 0-0 Stal Kunów 6 października, 15:00
Świt Ćmielów 2-5 Wicher Miedziana Góra 6 października, 15:00
Sparta Dwikozy 0-0 Moravia Morawica 6 października, 15:00
Kamienna Brody 2-3 Zorza Tempo Pacanów 6 października, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Klimontowianka Klimontów 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Unia Sędziszów 0-2 Klimontowianka Klimontów 12 października, 12:00
Zorza Tempo Pacanów 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 13 października, 12:00
Moravia Morawica 3-0 Kamienna Brody 13 października, 15:00
Wicher Miedziana Góra 2-0 Sparta Dwikozy 12 października, 15:00
Stal Kunów 4-1 Świt Ćmielów 13 października, 14:00
Hetman Włoszczowa 2-1 Piaskowianka Piaski 13 października, 12:30
Victoria Skalbmierz 2-2 Zenit Chmielnik 13 października, 15:00
OKS Opatów 5-0 Piast Stopnica 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Piast Stopnica 1-1 Unia Sędziszów 20 października, 14:00
Zenit Chmielnik 1-2 OKS Opatów 20 października, 14:00
Piaskowianka Piaski 1-3 Victoria Skalbmierz 20 października, 14:00
Świt Ćmielów 1-4 Hetman Włoszczowa 20 października, 14:00
Sparta Dwikozy 2-0 Stal Kunów 20 października, 14:00
Kamienna Brody 2-2 Wicher Miedziana Góra 20 października, 14:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Moravia Morawica 19 października, 14:00
Klimontowianka Klimontów 1-1 Zorza Tempo Pacanów 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Unia Sędziszów 4-0 Zorza Tempo Pacanów 27 października, 13:00
Moravia Morawica 1-1 Klimontowianka Klimontów 26 października, 13:30
Wicher Miedziana Góra 3-2 Sparta Kazimierza Wielka 27 października, 14:00
Stal Kunów 0-0 Kamienna Brody 27 października, 13:00
Hetman Włoszczowa 1-0 Sparta Dwikozy 27 października, 13:00
Victoria Skalbmierz 2-2 Świt Ćmielów 27 października, 13:00
OKS Opatów 0-0 Piaskowianka Piaski 27 października, 13:00
Piast Stopnica 1-0 Zenit Chmielnik 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Zenit Chmielnik 2-1 Unia Sędziszów 3 listopada, 13:00
Piaskowianka Piaski 2-2 Piast Stopnica 3 listopada, 13:00
Świt Ćmielów 1-2 OKS Opatów 3 listopada, 13:00
Sparta Dwikozy 3-3 Victoria Skalbmierz 3 listopada, 14:00
Kamienna Brody 1-2 Hetman Włoszczowa 3 listopada, 14:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Stal Kunów 2 listopada, 11:00
Klimontowianka Klimontów 4-2 Wicher Miedziana Góra 3 listopada, 13:00
Zorza Tempo Pacanów 0-4 Moravia Morawica 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Unia Sędziszów 3-4 Moravia Morawica 10 listopada, 13:00
Wicher Miedziana Góra 2-3 Zorza Tempo Pacanów 9 listopada, 13:00
Stal Kunów 2-2 Klimontowianka Klimontów 9 listopada, 14:00
Hetman Włoszczowa 3-0 Sparta Kazimierza Wielka 10 listopada, 13:00
Victoria Skalbmierz 0-3 Kamienna Brody 10 listopada, 13:00
OKS Opatów 2-0 Sparta Dwikozy 10 listopada, 13:00
Piast Stopnica 7-0 Świt Ćmielów 10 listopada, 13:00
Zenit Chmielnik - Piaskowianka Piaski 24 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Piaskowianka Piaski 2-1 Unia Sędziszów 17 listopada, 13:00
Świt Ćmielów 0-3 Zenit Chmielnik 16 listopada, 13:00
Sparta Dwikozy 0-2 Piast Stopnica 17 listopada, 13:00
Kamienna Brody 0-1 OKS Opatów 17 listopada, 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-2 Victoria Skalbmierz 16 listopada, 13:00
Klimontowianka Klimontów 0-3 Hetman Włoszczowa 16 listopada, 13:30
Zorza Tempo Pacanów 1-1 Stal Kunów 16 listopada, 13:00
Moravia Morawica 3-0 Wicher Miedziana Góra 17 listopada, 13:00

Kolejka 16

Unia Sędziszów - Wicher Miedziana Góra
Moravia Morawica - Stal Kunów
Zorza Tempo Pacanów - Hetman Włoszczowa
Klimontowianka Klimontów - Victoria Skalbmierz
Sparta Kazimierza Wielka - OKS Opatów
Kamienna Brody - Piast Stopnica
Sparta Dwikozy - Zenit Chmielnik
Świt Ćmielów - Piaskowianka Piaski

Kolejka 17

Sparta Dwikozy - Piaskowianka Piaski
Kamienna Brody - Zenit Chmielnik
Klimontowianka Klimontów - OKS Opatów
Świt Ćmielów - Unia Sędziszów
Piast Stopnica - Sparta Kazimierza Wielka
Victoria Skalbmierz - Zorza Tempo Pacanów
Hetman Włoszczowa - Moravia Morawica
Stal Kunów - Wicher Miedziana Góra

Kolejka 18

Unia Sędziszów - Stal Kunów
Wicher Miedziana Góra - Hetman Włoszczowa
Moravia Morawica - Victoria Skalbmierz
Zorza Tempo Pacanów - OKS Opatów
Klimontowianka Klimontów - Piast Stopnica
Sparta Kazimierza Wielka - Zenit Chmielnik
Kamienna Brody - Piaskowianka Piaski
Sparta Dwikozy - Świt Ćmielów

Kolejka 19

Sparta Dwikozy - Unia Sędziszów
Świt Ćmielów - Kamienna Brody
Piaskowianka Piaski - Sparta Kazimierza Wielka
Zenit Chmielnik - Klimontowianka Klimontów
Piast Stopnica - Zorza Tempo Pacanów
OKS Opatów - Moravia Morawica
Victoria Skalbmierz - Wicher Miedziana Góra
Hetman Włoszczowa - Stal Kunów

Kolejka 20

Unia Sędziszów - Hetman Włoszczowa
Stal Kunów - Victoria Skalbmierz
Wicher Miedziana Góra - OKS Opatów
Moravia Morawica - Piast Stopnica
Zorza Tempo Pacanów - Zenit Chmielnik
Klimontowianka Klimontów - Piaskowianka Piaski
Sparta Kazimierza Wielka - Świt Ćmielów
Kamienna Brody - Sparta Dwikozy

Kolejka 21

Kamienna Brody - Unia Sędziszów
Sparta Dwikozy - Sparta Kazimierza Wielka
Świt Ćmielów - Klimontowianka Klimontów
Piaskowianka Piaski - Zorza Tempo Pacanów
Zenit Chmielnik - Moravia Morawica
Piast Stopnica - Wicher Miedziana Góra
OKS Opatów - Stal Kunów
Victoria Skalbmierz - Hetman Włoszczowa

Kolejka 22

Unia Sędziszów - Victoria Skalbmierz
Hetman Włoszczowa - OKS Opatów
Stal Kunów - Piast Stopnica
Wicher Miedziana Góra - Zenit Chmielnik
Moravia Morawica - Piaskowianka Piaski
Zorza Tempo Pacanów - Świt Ćmielów
Klimontowianka Klimontów - Sparta Dwikozy
Sparta Kazimierza Wielka - Kamienna Brody

Kolejka 23

Sparta Kazimierza Wielka - Unia Sędziszów
Kamienna Brody - Klimontowianka Klimontów
Sparta Dwikozy - Zorza Tempo Pacanów
Świt Ćmielów - Moravia Morawica
Piaskowianka Piaski - Wicher Miedziana Góra
Zenit Chmielnik - Stal Kunów
Piast Stopnica - Hetman Włoszczowa
OKS Opatów - Victoria Skalbmierz

Kolejka 24

Unia Sędziszów - OKS Opatów
Victoria Skalbmierz - Piast Stopnica
Hetman Włoszczowa - Zenit Chmielnik
Stal Kunów - Piaskowianka Piaski
Wicher Miedziana Góra - Świt Ćmielów
Moravia Morawica - Sparta Dwikozy
Zorza Tempo Pacanów - Kamienna Brody
Klimontowianka Klimontów - Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 25

Klimontowianka Klimontów - Unia Sędziszów
Sparta Kazimierza Wielka - Zorza Tempo Pacanów
Kamienna Brody - Moravia Morawica
Sparta Dwikozy - Wicher Miedziana Góra
Świt Ćmielów - Stal Kunów
Piaskowianka Piaski - Hetman Włoszczowa
Zenit Chmielnik - Victoria Skalbmierz
Piast Stopnica - OKS Opatów

Kolejka 26

Unia Sędziszów - Piast Stopnica
OKS Opatów - Zenit Chmielnik
Victoria Skalbmierz - Piaskowianka Piaski
Hetman Włoszczowa - Świt Ćmielów
Stal Kunów - Sparta Dwikozy
Wicher Miedziana Góra - Kamienna Brody
Moravia Morawica - Sparta Kazimierza Wielka
Zorza Tempo Pacanów - Klimontowianka Klimontów

Kolejka 27

Zorza Tempo Pacanów - Unia Sędziszów
Klimontowianka Klimontów - Moravia Morawica
Sparta Kazimierza Wielka - Wicher Miedziana Góra
Kamienna Brody - Stal Kunów
Sparta Dwikozy - Hetman Włoszczowa
Świt Ćmielów - Victoria Skalbmierz
Piaskowianka Piaski - OKS Opatów
Zenit Chmielnik - Piast Stopnica

Kolejka 28

Unia Sędziszów - Zenit Chmielnik
Piast Stopnica - Piaskowianka Piaski
OKS Opatów - Świt Ćmielów
Victoria Skalbmierz - Sparta Dwikozy
Hetman Włoszczowa - Kamienna Brody
Stal Kunów - Sparta Kazimierza Wielka
Wicher Miedziana Góra - Klimontowianka Klimontów
Moravia Morawica - Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 29

Moravia Morawica - Unia Sędziszów
Zorza Tempo Pacanów - Wicher Miedziana Góra
Klimontowianka Klimontów - Stal Kunów
Sparta Kazimierza Wielka - Hetman Włoszczowa
Kamienna Brody - Victoria Skalbmierz
Sparta Dwikozy - OKS Opatów
Świt Ćmielów - Piast Stopnica
Piaskowianka Piaski - Zenit Chmielnik

Kolejka 30

Unia Sędziszów - Piaskowianka Piaski
Zenit Chmielnik - Świt Ćmielów
Piast Stopnica - Sparta Dwikozy
OKS Opatów - Kamienna Brody
Victoria Skalbmierz - Sparta Kazimierza Wielka
Hetman Włoszczowa - Klimontowianka Klimontów
Stal Kunów - Zorza Tempo Pacanów
Wicher Miedziana Góra - Moravia Morawica

IV liga 2019/2020 (świętokrzyska)

Klasa A 2019/2020 (Kielce I)
Klasa A 2019/2020 (Kielce II)
Klasa A 2019/2020 (Sandomierz)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas