[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Koszalin VIII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radew Białogórzyno 13 34 11 1 1 68-23 5 1 1 37-13 6 0 0 31-10
2.  Wrzos Wrzosowo 13 31 10 1 2 53-17 7 0 1 38-10 3 1 1 15-7
3.  Resko Karcino 13 27 9 0 4 49-31 5 0 1 27-14 4 0 3 22-17 1 3 1 0 0 4-2
4.  Jantar Siemyśl 13 27 9 0 4 44-29 6 0 2 33-16 3 0 2 11-13 1 0 0 0 1 2-4
5.  Wicher Mierzym 13 26 8 2 3 51-22 5 0 1 29-12 3 2 2 22-10
6.  Hajka Zegrze Pomorskie 13 24 8 0 5 34-31 5 0 3 18-16 3 0 2 16-15
7.  Derby Karścino 13 19 6 1 6 34-40 5 0 3 22-25 1 1 3 12-15
8.  Fala Hen Gąski 13 17 5 2 6 41-41 2 2 2 17-17 3 0 4 24-24
9.  Grot Gorawino 13 16 5 1 7 30-26 2 1 3 12-12 3 0 4 18-14
10.  Płomień Pobłocie Wielkie 13 15 5 0 8 30-35 4 0 3 21-18 1 0 5 9-17
11.  Sokół Lulewice 13 11 3 2 8 45-46 0 0 0 0-0 3 2 8 45-46
12.  Grot Bonin 13 9 2 3 8 28-40 1 2 4 17-20 1 1 4 11-20 1 3 1 0 0 6-1
13.  Gryf Dobrowo 13 9 3 0 10 15-64 2 0 5 11-28 1 0 5 4-36 1 0 0 0 1 1-6
14.  Syrena/Grot Rymań 13 1 0 1 12 12-89 0 1 6 3-48 0 0 6 9-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Radew Białogórzyno    1-4 4-0 4-3 2-1 4-4 10-1 12-0 
 2 Wrzos Wrzosowo    5-1 1-3 4-2 5-0 3-2 5-0 2-1 13-1 
 3 Resko Karcino    2-1 3-6 3-2 2-1 5-4 12-0 
 4 Jantar Siemyśl4-5 2-4     5-2 4-1 4-3 3-1 3-0* 8-0 
 5 Wicher Mierzym0-3 7-2     7-2 5-2 4-1 6-2 
 6 Hajka Zegrze Pomorskie1-5 4-3 2-3     2-0 5-3 1-0 3-1 0-1 
 7 Derby Karścino2-6 2-4 2-1     3-2 1-6 6-4 1-0 5-2 
 8 Fala Hen Gąski2-8 2-2     4-0 2-3 2-2 5-2 
 9 Grot Gorawino2-1 1-2 0-1 2-4 3-3     4-1 
 10 Płomień Pobłocie Wielkie0-2 4-5 2-0     4-6 3-1 3-0* 5-4 
 11 Sokół Lulewice    
 12 Grot Bonin2-5 0-3 2-2 1-3 2-4 3-3     7-0 
 13 Gryf Dobrowo1-5 0-3 1-4 1-5 3-2 1-6     4-3 
 14 Syrena/Grot Rymań2-2 0-7 0-10 1-5 0-7 0-6 0-11     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Jantar Siemyśl 2-4 Resko Karcino 25 sierpnia, 12:00
Syrena/Grot Rymań 0-6 Grot Gorawino 25 sierpnia, 12:00
Derby Karścino 1-6 Płomień Pobłocie Wielkie 24 sierpnia, 15:00
Grot Bonin 2-2 Wicher Mierzym 25 sierpnia, 12:00
Hajka Zegrze Pomorskie 0-1 Gryf Dobrowo 25 sierpnia, 14:00
Radew Białogórzyno 4-4 Sokół Lulewice 25 sierpnia, 15:00
Wrzos Wrzosowo 3-2 Fala Hen Gąski 25 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Resko Karcino 3-6 Fala Hen Gąski 1 września, 13:30
Gryf Dobrowo 1-5 Radew Białogórzyno 1 września, 12:00
Wicher Mierzym 7-2 Hajka Zegrze Pomorskie 1 września, 12:00
Płomień Pobłocie Wielkie 3-1 Grot Bonin 1 września, 12:00
Grot Gorawino 3-3 Derby Karścino 1 września, 12:00
Jantar Siemyśl 8-0 Syrena/Grot Rymań 1 września, 12:00
Wrzos Wrzosowo 2-1 Sokół Lulewice 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Syrena/Grot Rymań 0-7 Resko Karcino 8 września, 12:00
Derby Karścino 2-1 Jantar Siemyśl 8 września, 14:00
Grot Bonin 2-4 Grot Gorawino 8 września, 12:00
Hajka Zegrze Pomorskie 1-0 Płomień Pobłocie Wielkie 8 września, 14:00
Radew Białogórzyno 4-3 Wicher Mierzym 7 września, 15:00
Wrzos Wrzosowo 13-1 Gryf Dobrowo 8 września, 12:00
Fala Hen Gąski 2-3 Sokół Lulewice 8 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Resko Karcino 5-4 Sokół Lulewice 15 września, 13:30
Gryf Dobrowo 1-4 Fala Hen Gąski 15 września, 12:00
Wicher Mierzym 0-3 Wrzos Wrzosowo 15 września, 12:00
Płomień Pobłocie Wielkie 0-2 Radew Białogórzyno 15 września, 12:00
Grot Gorawino 2-4 Hajka Zegrze Pomorskie 15 września, 12:00
Jantar Siemyśl 3-1 Grot Bonin 15 września, 12:00
Syrena/Grot Rymań 0-7 Derby Karścino 15 września, 15:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Derby Karścino 2-4 Resko Karcino 22 września, 14:00
Grot Bonin 7-0 Syrena/Grot Rymań 22 września, 12:00
Hajka Zegrze Pomorskie 2-3 Jantar Siemyśl 22 września, 14:00
Radew Białogórzyno 2-1 Grot Gorawino 21 września, 15:00
Wrzos Wrzosowo 5-0 Płomień Pobłocie Wielkie 21 września, 16:00
Fala Hen Gąski 2-2 Wicher Mierzym 22 września, 16:00
Gryf Dobrowo 3-2 Sokół Lulewice 22 września, 15:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Resko Karcino 12-0 Gryf Dobrowo 29 września, 13:30
Wicher Mierzym 6-2 Sokół Lulewice 29 września, 12:00
Płomień Pobłocie Wielkie 4-5 Fala Hen Gąski 29 września, 12:00
Grot Gorawino 2-1 Wrzos Wrzosowo 29 września, 15:00
Jantar Siemyśl 4-5 Radew Białogórzyno 29 września, 12:00
Syrena/Grot Rymań 1-5 Hajka Zegrze Pomorskie 29 września, 12:00
Derby Karścino 1-0 Grot Bonin 29 września, 14:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Grot Bonin 0-3 Resko Karcino 6 października, 12:00
Hajka Zegrze Pomorskie 2-0 Derby Karścino 6 października, 14:00
Radew Białogórzyno 12-0 Syrena/Grot Rymań 5 października, 15:00
Wrzos Wrzosowo 1-3 Jantar Siemyśl 5 października, 15:00
Fala Hen Gąski 4-0 Grot Gorawino 6 października, 16:00
Gryf Dobrowo 0-3 Wicher Mierzym 6 października, 12:00
Płomień Pobłocie Wielkie 4-6 Sokół Lulewice 6 października, 12:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Resko Karcino 2-1 Wicher Mierzym 13 października, 13:30
Płomień Pobłocie Wielkie 3-0 Gryf Dobrowo 13 października, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Grot Gorawino 4-1 Sokół Lulewice 13 października, 11:00
Jantar Siemyśl 5-2 Fala Hen Gąski 13 października, 12:00
Syrena/Grot Rymań 2-2 Wrzos Wrzosowo 13 października, 14:00
Derby Karścino 2-6 Radew Białogórzyno 13 października, 14:00
Grot Bonin 1-3 Hajka Zegrze Pomorskie 13 października, 12:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Hajka Zegrze Pomorskie 4-3 Resko Karcino 20 października, 14:00
Radew Białogórzyno 10-1 Grot Bonin 19 października, 15:00
Wrzos Wrzosowo 5-0 Derby Karścino 19 października, 15:00
Fala Hen Gąski 5-2 Syrena/Grot Rymań 20 października, 15:00
Gryf Dobrowo 1-5 Grot Gorawino 20 października, 12:00
Wicher Mierzym 4-1 Płomień Pobłocie Wielkie 20 października, 12:00
Jantar Siemyśl 4-3 Sokół Lulewice 20 października, 12:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Resko Karcino 2-1 Płomień Pobłocie Wielkie 27 października, 13:30
Grot Gorawino 0-1 Wicher Mierzym 27 października, 14:00
Jantar Siemyśl 3-0 Gryf Dobrowo 27 października, 12:00
(wo)
nie odbył się
Syrena/Grot Rymań 0-11 Sokół Lulewice 27 października, 11:00
Derby Karścino 3-2 Fala Hen Gąski 27 października, 14:00
Grot Bonin 2-5 Wrzos Wrzosowo 27 października, 12:00
Hajka Zegrze Pomorskie 1-5 Radew Białogórzyno 27 października, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Radew Białogórzyno 4-0 Resko Karcino 2 listopada, 14:00
Wrzos Wrzosowo 4-2 Hajka Zegrze Pomorskie 2 listopada, 14:00
Fala Hen Gąski 2-2 Grot Bonin 3 listopada, 14:00
Gryf Dobrowo 4-3 Syrena/Grot Rymań 3 listopada, 12:00
Wicher Mierzym 7-2 Jantar Siemyśl 3 listopada, 12:00
Płomień Pobłocie Wielkie 2-0 Grot Gorawino 3 listopada, 12:00
Derby Karścino 6-4 Sokół Lulewice 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Resko Karcino 3-2 Grot Gorawino 10 listopada, 13:30
Jantar Siemyśl 4-1 Płomień Pobłocie Wielkie 10 listopada, 12:00
Syrena/Grot Rymań 0-10 Wicher Mierzym 10 listopada, 12:00
Derby Karścino 5-2 Gryf Dobrowo 10 listopada, 14:00
Grot Bonin 3-3 Sokół Lulewice 10 listopada, 12:00
Hajka Zegrze Pomorskie 5-3 Fala Hen Gąski 10 listopada, 14:00
Radew Białogórzyno 1-4 Wrzos Wrzosowo 9 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Wrzos Wrzosowo 5-1 Resko Karcino 16 listopada, 14:00
Fala Hen Gąski 2-8 Radew Białogórzyno 16 listopada, 14:00
Gryf Dobrowo 1-6 Grot Bonin 16 listopada, 14:00
Wicher Mierzym 5-2 Derby Karścino 17 listopada, 12:00
Płomień Pobłocie Wielkie 5-4 Syrena/Grot Rymań 17 listopada, 12:00
Grot Gorawino 1-2 Jantar Siemyśl 17 listopada, 12:00
Hajka Zegrze Pomorskie 3-1 Sokół Lulewice 17 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Resko Karcino - Jantar Siemyśl
Grot Gorawino - Syrena/Grot Rymań
Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino
Wicher Mierzym - Grot Bonin
Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie
Sokół Lulewice - Radew Białogórzyno
Fala Hen Gąski - Wrzos Wrzosowo

Kolejka 15 - 28-29 marca

Sokół Lulewice - Wrzos Wrzosowo
Fala Hen Gąski - Resko Karcino
Radew Białogórzyno - Gryf Dobrowo
Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym
Grot Bonin - Płomień Pobłocie Wielkie
Derby Karścino - Grot Gorawino
Syrena/Grot Rymań - Jantar Siemyśl

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Resko Karcino - Syrena/Grot Rymań
Jantar Siemyśl - Derby Karścino
Grot Gorawino - Grot Bonin
Płomień Pobłocie Wielkie - Hajka Zegrze Pomorskie
Wicher Mierzym - Radew Białogórzyno
Gryf Dobrowo - Wrzos Wrzosowo
Sokół Lulewice - Fala Hen Gąski

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Sokół Lulewice - Resko Karcino
Fala Hen Gąski - Gryf Dobrowo
Wrzos Wrzosowo - Wicher Mierzym
Radew Białogórzyno - Płomień Pobłocie Wielkie
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Gorawino
Grot Bonin - Jantar Siemyśl
Derby Karścino - Syrena/Grot Rymań

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo
Resko Karcino - Derby Karścino
Syrena/Grot Rymań - Grot Bonin
Jantar Siemyśl - Hajka Zegrze Pomorskie
Grot Gorawino - Radew Białogórzyno
Płomień Pobłocie Wielkie - Wrzos Wrzosowo
Wicher Mierzym - Fala Hen Gąski

Kolejka 19 - 2-3 maja

Gryf Dobrowo - Resko Karcino
Sokół Lulewice - Wicher Mierzym
Fala Hen Gąski - Płomień Pobłocie Wielkie
Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino
Radew Białogórzyno - Jantar Siemyśl
Hajka Zegrze Pomorskie - Syrena/Grot Rymań
Grot Bonin - Derby Karścino

Kolejka 20 - 9-10 maja

Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wielkie
Resko Karcino - Grot Bonin
Derby Karścino - Hajka Zegrze Pomorskie
Syrena/Grot Rymań - Radew Białogórzyno
Jantar Siemyśl - Wrzos Wrzosowo
Grot Gorawino - Fala Hen Gąski
Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo

Kolejka 21 - 16-17 maja

Wicher Mierzym - Resko Karcino
Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wielkie
Sokół Lulewice - Grot Gorawino
Fala Hen Gąski - Jantar Siemyśl
Wrzos Wrzosowo - Syrena/Grot Rymań
Radew Białogórzyno - Derby Karścino
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin

Kolejka 22 - 23-24 maja

Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl
Resko Karcino - Hajka Zegrze Pomorskie
Grot Bonin - Radew Białogórzyno
Derby Karścino - Wrzos Wrzosowo
Syrena/Grot Rymań - Fala Hen Gąski
Grot Gorawino - Gryf Dobrowo
Płomień Pobłocie Wielkie - Wicher Mierzym

Kolejka 23 - 30-31 maja

Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino
Wicher Mierzym - Grot Gorawino
Gryf Dobrowo - Jantar Siemyśl
Sokół Lulewice - Syrena/Grot Rymań
Fala Hen Gąski - Derby Karścino
Wrzos Wrzosowo - Grot Bonin
Radew Białogórzyno - Hajka Zegrze Pomorskie

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Sokół Lulewice - Derby Karścino
Resko Karcino - Radew Białogórzyno
Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrzosowo
Grot Bonin - Fala Hen Gąski
Syrena/Grot Rymań - Gryf Dobrowo
Jantar Siemyśl - Wicher Mierzym
Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wielkie

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Grot Gorawino - Resko Karcino
Płomień Pobłocie Wielkie - Jantar Siemyśl
Wicher Mierzym - Syrena/Grot Rymań
Gryf Dobrowo - Derby Karścino
Sokół Lulewice - Grot Bonin
Fala Hen Gąski - Hajka Zegrze Pomorskie
Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Sokół Lulewice - Hajka Zegrze Pomorskie
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno - Fala Hen Gąski
Grot Bonin - Gryf Dobrowo
Derby Karścino - Wicher Mierzym
Syrena/Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wielkie
Jantar Siemyśl - Grot Gorawino

Klasa okręgowa 2019/2020 (Koszalin III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Koszalin IV)

Klasa A 2019/2020 (Koszalin IX)
Klasa A 2019/2020 (Koszalin X)
Klasa A 2019/2020 (Koszalin XI)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas