[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Toruń
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Toruń 9 27 9 0 0 43-9 4 0 0 26-4 5 0 0 17-5
2.  Piast Łasin 9 24 8 0 1 27-8 5 0 0 17-3 3 0 1 10-5
3.  Kasztelan Papowo Biskupie 9 21 7 0 2 28-12 3 0 1 16-6 4 0 1 12-6 1 3 1 0 0 1-0
4.  LZS Bobrowo 9 21 7 0 2 25-9 4 0 1 13-4 3 0 1 12-5 1 0 0 0 1 0-1
5.  Pomowiec Kijewo Królewskie 9 15 5 0 4 19-18 3 0 1 11-8 2 0 3 8-10
6.  Opatrunki Toruń 9 13 4 1 4 25-23 3 0 2 19-11 1 1 2 6-12
7.  Zryw Książki 9 13 4 1 4 22-23 2 0 2 10-8 2 1 2 12-15
8.  Zryw Wrocki 9 10 3 1 5 16-17 1 1 2 4-7 2 0 3 12-10 1 3 1 0 0 6-1
9.  Sparta Łubianka 9 10 3 1 5 20-26 2 0 2 12-10 1 1 3 8-16 1 0 0 0 1 1-6
10.  Tartak Klamry 9 8 2 2 5 9-16 2 0 2 7-6 0 2 3 2-10
11.  Ogniwo Zegartowice 9 7 2 1 6 13-26 1 1 3 6-11 1 0 3 7-15 1 3 1 0 0 4-3
12.  LZS Steklin 9 7 2 1 6 13-24 2 1 2 10-11 0 0 4 3-13 1 0 0 0 1 3-4
13.  Cyklon II Kończewice 9 6 2 0 7 7-28 2 0 4 6-16 0 0 3 1-12
14.  Wisła Pędzewo 9 2 0 2 7 10-38 0 2 2 4-11 0 0 5 6-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Start Toruń    2-0 9-1 5-1 10-2 
 2 Piast Łasin    2-0 4-1 2-1 6-1 3-0 
 3 Kasztelan Papowo Biskupie1-4     4-1 3-0* 8-1 
 4 LZS Bobrowo4-0 0-1     4-3 2-0 3-0* 
 5 Pomowiec Kijewo Królewskie1-3     4-3 3-1 3-1 
 6 Opatrunki Toruń1-4 2-4 2-1     7-2 7-0 
 7 Zryw Książki1-3 1-4     4-1 4-0 
 8 Zryw Wrocki1-4 0-2 0-0     3-1 
 9 Sparta Łubianka2-3 6-1 1-6     3-0* 
 10 Tartak Klamry1-2 2-1 1-3     3-0 
 11 Ogniwo Zegartowice0-3 1-3 1-2 0-0     4-3 
 12 LZS Steklin1-3 2-4 2-2     2-1 3-1 
 13 Cyklon II Kończewice0-4 0-3 3-0 1-4 2-1 0-4     
 14 Wisła Pędzewo1-5 1-4 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Cyklon II Kończewice 3-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 31 sierpnia, 11:00
Piast Łasin 6-1 Sparta Łubianka 31 sierpnia, 17:30
Opatrunki Toruń 1-4 Start Toruń 31 sierpnia, 17:00
Ogniwo Zegartowice 0-0 Tartak Klamry 31 sierpnia, 16:00
LZS Steklin 3-1 Wisła Pędzewo 1 września, 11:00
LZS Bobrowo 0-1 Kasztelan Papowo Biskupie 31 sierpnia, 17:00
Zryw Wrocki 0-0 Zryw Książki 1 września, 15:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pomowiec Kijewo Królewskie 4-3 Zryw Książki 7 września, 16:00
Kasztelan Papowo Biskupie 4-1 Zryw Wrocki 7 września, 16:00
Wisła Pędzewo 1-5 LZS Bobrowo 8 września, 17:00
Tartak Klamry 3-0 LZS Steklin 8 września, 12:00
Start Toruń 5-1 Ogniwo Zegartowice 7 września, 17:00
Sparta Łubianka 6-1 Opatrunki Toruń 7 września, 9:00
Cyklon II Kończewice 0-4 Piast Łasin 8 września, 14:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Piast Łasin 2-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 14 września, 17:00
Opatrunki Toruń 7-0 Cyklon II Kończewice 14 września, 17:00
Ogniwo Zegartowice 1-2 Sparta Łubianka 14 września, 15:00
LZS Steklin 1-3 Start Toruń 15 września, 11:00
LZS Bobrowo 2-0 Tartak Klamry 14 września, 17:00
Zryw Wrocki 3-1 Wisła Pędzewo 15 września, 15:00
Zryw Książki 1-4 Kasztelan Papowo Biskupie 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pomowiec Kijewo Królewskie 1-3 Kasztelan Papowo Biskupie 21 września, 11:00
Wisła Pędzewo 1-4 Zryw Książki 21 września, 16:00
Tartak Klamry 1-3 Zryw Wrocki 22 września, 12:00
Start Toruń 2-0 LZS Bobrowo 21 września, 17:00
Sparta Łubianka 3-0 LZS Steklin 22 września, 11:00
(wo)
nie odbył się
Cyklon II Kończewice 0-4 Ogniwo Zegartowice 22 września, 14:00
Piast Łasin 4-1 Opatrunki Toruń 21 września, 17:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Opatrunki Toruń 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 29 września, 19:00
Ogniwo Zegartowice 0-3 Piast Łasin 28 września, 15:00
LZS Steklin 2-1 Cyklon II Kończewice 29 września, 11:00
LZS Bobrowo 4-3 Sparta Łubianka 28 września, 17:00
Zryw Wrocki 1-4 Start Toruń 29 września, 15:00
Zryw Książki 4-0 Tartak Klamry 28 września, 16:00
Kasztelan Papowo Biskupie 8-1 Wisła Pędzewo 28 września, 15:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pomowiec Kijewo Królewskie 3-1 Wisła Pędzewo 5 października, 15:00
Tartak Klamry 2-1 Kasztelan Papowo Biskupie 6 października, 12:00
Start Toruń 9-1 Zryw Książki 6 października, 18:00
Sparta Łubianka 1-6 Zryw Wrocki 3 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (6 października, 11:00) odwołany
Cyklon II Kończewice 0-3 LZS Bobrowo 6 października, 14:00
Piast Łasin 3-0 LZS Steklin 6 października, 11:00
Opatrunki Toruń 7-2 Ogniwo Zegartowice 5 października, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Ogniwo Zegartowice 1-3 Pomowiec Kijewo Królewskie 12 października, 14:15
LZS Steklin 2-2 Opatrunki Toruń 13 października, 11:00
LZS Bobrowo 4-0 Piast Łasin 12 października, 15:30
Cyklon II Kończewice 2-1 Zryw Wrocki 13 października, 12:00
Zryw Książki 4-1 Sparta Łubianka 12 października, 16:00
Kasztelan Papowo Biskupie 1-4 Start Toruń 12 października, 15:00
Wisła Pędzewo 1-1 Tartak Klamry 12 października, 15:30

Kolejka 8 - 19-20 października

Pomowiec Kijewo Królewskie 3-1 Tartak Klamry 20 października, 12:00
Start Toruń 10-2 Wisła Pędzewo 19 października, 19:00
Sparta Łubianka 2-3 Kasztelan Papowo Biskupie 20 października, 10:00
Cyklon II Kończewice 1-4 Zryw Książki 20 października, 12:00
Piast Łasin 2-1 Zryw Wrocki 19 października, 17:30
Opatrunki Toruń 2-4 LZS Bobrowo 19 października, 17:00
Ogniwo Zegartowice 4-3 LZS Steklin 19 października, 14:00

Kolejka 9 - 26-27 października

LZS Steklin 2-4 Pomowiec Kijewo Królewskie 27 października, 11:00
LZS Bobrowo 3-0 Ogniwo Zegartowice 26 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Zryw Wrocki 0-2 Opatrunki Toruń 27 października, 13:00
Zryw Książki 1-3 Piast Łasin 26 października, 15:00
Kasztelan Papowo Biskupie 3-0 Cyklon II Kończewice 26 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wisła Pędzewo 1-1 Sparta Łubianka 26 października, 16:00
Tartak Klamry 1-2 Start Toruń 27 października, 12:00

Kolejka 10 - 14-15 marca

Pomowiec Kijewo Królewskie - Start Toruń
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sparta Łubianka - Tartak Klamry
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cyklon II Kończewice - Wisła Pędzewo
Piast Łasin - Kasztelan Papowo Biskupie
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Opatrunki Toruń - Zryw Książki
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ogniwo Zegartowice - Zryw Wrocki
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Steklin - LZS Bobrowo
w pierwotnym terminie (15 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 21-22 marca

LZS Bobrowo - Pomowiec Kijewo Królewskie
Zryw Wrocki - LZS Steklin
Zryw Książki - Ogniwo Zegartowice
Kasztelan Papowo Biskupie - Opatrunki Toruń
Wisła Pędzewo - Piast Łasin
Tartak Klamry - Cyklon II Kończewice
Start Toruń - Sparta Łubianka

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pomowiec Kijewo Królewskie - Sparta Łubianka
Cyklon II Kończewice - Start Toruń
Piast Łasin - Tartak Klamry
Opatrunki Toruń - Wisła Pędzewo
Ogniwo Zegartowice - Kasztelan Papowo Biskupie
LZS Steklin - Zryw Książki
LZS Bobrowo - Zryw Wrocki

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Zryw Wrocki - Pomowiec Kijewo Królewskie
Zryw Książki - LZS Bobrowo
Kasztelan Papowo Biskupie - LZS Steklin
Wisła Pędzewo - Ogniwo Zegartowice
Tartak Klamry - Opatrunki Toruń
Start Toruń - Piast Łasin
Sparta Łubianka - Cyklon II Kończewice

Baraż o wicemistrzostwo klasy A (Toruń)
Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Toruń)

Klasa A 2019/2020 (Toruń)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas