[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Stalowa Wola I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Junior Zakrzów 11 29 9 2 0 28-10 5 1 0 14-6 4 1 0 14-4
2.  Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 11 28 9 1 1 45-9 4 1 0 18-2 5 0 1 27-7
3.  Kolejarz Knapy 11 23 7 2 2 38-16 4 1 1 21-6 3 1 1 17-10
4.  KS Cygany 11 21 6 3 2 22-13 3 1 1 11-6 3 2 1 11-7
5.  LZS Tarnowska Wola 11 17 5 2 4 30-22 5 0 0 25-6 0 2 4 5-16
6.  Łęg Kopcie 11 15 4 3 4 23-16 2 2 2 15-7 2 1 2 8-9
7.  WKS Zabrnie 11 13 4 1 6 28-33 1 0 5 13-21 3 1 1 15-12 1 3 1 0 0 3-1
8.  LZS Furmany 11 13 4 1 6 15-31 3 1 1 11-9 1 0 5 4-22 1 0 0 0 1 1-3
9.  Płomień Trześń 11 10 3 1 7 24-22 1 0 4 10-11 2 1 3 14-11
10.  Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 11 8 2 2 7 13-39 0 1 5 3-23 2 1 2 10-16
11.  Płomień Chmielów 11 6 1 3 7 12-25 1 2 2 8-10 0 1 5 4-15
12.  LZS Jadachy 11 3 0 3 8 14-56 0 2 4 9-27 0 1 4 5-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Junior Zakrzów    2-1 2-2 2-1 1-0 3-1 4-1 
 2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)    2-0 7-0 4-0 2-2 3-0 
 3 Kolejarz Knapy1-2     1-1 6-1 5-1 3-0 5-1 
 4 KS Cygany0-0 1-5     2-0 2-0 6-1 
 5 LZS Tarnowska Wola    5-2 2-1 5-0 4-3 9-0 
 6 Łęg Kopcie1-2 1-4 1-1     3-0 0-0 9-0 
 7 WKS Zabrnie1-2 3-8 3-6 0-1 2-3     4-1 
 8 LZS Furmany3-2 1-3     2-2 1-0 4-2 
 9 Płomień Trześń2-3 3-0 2-3 3-4 0-1     
 10 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)0-3* 0-5 0-4 1-1 2-4 0-6     
 11 Płomień Chmielów1-1 1-3 3-1 1-3     2-2 
 12 LZS Jadachy1-6 0-9 2-2 3-3 0-3 3-4     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

WKS Zabrnie 3-8 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 18 sierpnia, 14:00
Kolejarz Knapy 6-1 LZS Furmany 18 sierpnia, 14:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-6 Płomień Trześń 18 sierpnia, 14:00
Łęg Kopcie 1-1 LZS Tarnowska Wola 17 sierpnia, 17:00
LZS Jadachy 2-2 KS Cygany 18 sierpnia, 14:00
Junior Zakrzów 4-1 Płomień Chmielów 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-0 Płomień Chmielów 25 sierpnia, 13:00
KS Cygany 0-0 Junior Zakrzów 25 sierpnia, 13:00
LZS Tarnowska Wola 9-0 LZS Jadachy 25 sierpnia, 13:00
Płomień Trześń 3-4 Łęg Kopcie 25 sierpnia, 13:00
LZS Furmany 2-2 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 13:00) odwołany / w drugim terminie (4 września, 17:00) odwołany
WKS Zabrnie 3-6 Kolejarz Knapy 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Kolejarz Knapy 1-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1 września, 13:30
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-4 WKS Zabrnie 1 września, 13:30
Łęg Kopcie 3-0 LZS Furmany 31 sierpnia, 16:30
LZS Jadachy 0-3 Płomień Trześń 1 września, 13:30
Junior Zakrzów 2-1 LZS Tarnowska Wola 1 września, 13:30
Płomień Chmielów 1-1 KS Cygany 1 września, 11:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-0 KS Cygany 3 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 września, 13:30) odwołany
LZS Tarnowska Wola 4-3 Płomień Chmielów 8 września, 16:30
Płomień Trześń 2-3 Junior Zakrzów 8 września, 13:30
LZS Furmany 4-2 LZS Jadachy 8 września, 15:30
WKS Zabrnie 2-3 Łęg Kopcie 8 września, 17:00
Kolejarz Knapy 5-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-5 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 14 września, 17:00
Łęg Kopcie 1-4 Kolejarz Knapy 14 września, 16:30
LZS Jadachy 3-3 WKS Zabrnie 15 września, 15:00
Junior Zakrzów 3-1 LZS Furmany 15 września, 16:30
Płomień Chmielów 3-1 Płomień Trześń 15 września, 13:30
KS Cygany 2-0 LZS Tarnowska Wola 15 września, 13:30

Kolejka 6 - 21-22 września

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 7-0 LZS Tarnowska Wola 22 września, 13:30
Płomień Trześń 2-3 KS Cygany 22 września, 13:30
LZS Furmany 1-0 Płomień Chmielów 22 września, 13:30
WKS Zabrnie 1-2 Junior Zakrzów 22 września, 13:30
Kolejarz Knapy 5-1 LZS Jadachy 22 września, 13:30
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-1 Łęg Kopcie 22 września, 13:30

Kolejka 7 - 28-29 września

Łęg Kopcie 1-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 29 września, 13:30
LZS Jadachy 3-4 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 29 września, 15:30
Junior Zakrzów 2-2 Kolejarz Knapy 29 września, 13:30
Płomień Chmielów 1-3 WKS Zabrnie 29 września, 13:30
KS Cygany 6-1 LZS Furmany 29 września, 13:30
LZS Tarnowska Wola 2-1 Płomień Trześń 29 września, 13:30

Kolejka 8 - 5-6 października

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-2 Płomień Trześń 6 października, 12:30
LZS Furmany 3-2 LZS Tarnowska Wola 6 października, 12:30
WKS Zabrnie 0-1 KS Cygany 6 października, 13:30
Kolejarz Knapy 3-0 Płomień Chmielów 6 października, 12:30
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-3 Junior Zakrzów 5 października, 16:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Łęg Kopcie 9-0 LZS Jadachy 6 października, 12:30

Kolejka 9 - 12-13 października

LZS Jadachy 0-9 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 13 października, 12:30
Junior Zakrzów 1-0 Łęg Kopcie 13 października, 12:30
Płomień Chmielów 1-3 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 13 października, 12:30
KS Cygany 1-5 Kolejarz Knapy 13 października, 12:30
LZS Tarnowska Wola 5-2 WKS Zabrnie 12 października, 15:30
Płomień Trześń 0-1 LZS Furmany 12 września, 17:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 4-0 LZS Furmany 20 października, 12:30
WKS Zabrnie 4-1 Płomień Trześń 20 października, 12:30
Kolejarz Knapy 1-1 LZS Tarnowska Wola 20 października, 12:30
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-4 KS Cygany 20 października, 12:30
Łęg Kopcie 0-0 Płomień Chmielów 20 października, 12:30
LZS Jadachy 1-6 Junior Zakrzów 20 października, 12:30

Kolejka 11 - 26-27 października

Junior Zakrzów 2-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 27 października, 11:30
Płomień Chmielów 2-2 LZS Jadachy 27 października, 11:30
KS Cygany 2-0 Łęg Kopcie 27 października, 11:30
LZS Tarnowska Wola 5-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 26 października, 15:00
Płomień Trześń 3-0 Kolejarz Knapy 26 października, 14:00
LZS Furmany 1-3 WKS Zabrnie 27 października, 11:30

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - WKS Zabrnie
LZS Furmany - Kolejarz Knapy
Płomień Trześń - Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
LZS Tarnowska Wola - Łęg Kopcie
KS Cygany - LZS Jadachy
Płomień Chmielów - Junior Zakrzów

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

Płomień Chmielów - Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Junior Zakrzów - KS Cygany
LZS Jadachy - LZS Tarnowska Wola
Łęg Kopcie - Płomień Trześń
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) - LZS Furmany
Kolejarz Knapy - WKS Zabrnie

Kolejka 14 - 2-3 maja

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - Kolejarz Knapy
WKS Zabrnie - Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
LZS Furmany - Łęg Kopcie
Płomień Trześń - LZS Jadachy
LZS Tarnowska Wola - Junior Zakrzów
KS Cygany - Płomień Chmielów

Kolejka 15 - 9-10 maja

KS Cygany - Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Płomień Chmielów - LZS Tarnowska Wola
Junior Zakrzów - Płomień Trześń
LZS Jadachy - LZS Furmany
Łęg Kopcie - WKS Zabrnie
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) - Kolejarz Knapy

Kolejka 16 - 16-17 maja

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Kolejarz Knapy - Łęg Kopcie
WKS Zabrnie - LZS Jadachy
LZS Furmany - Junior Zakrzów
Płomień Trześń - Płomień Chmielów
LZS Tarnowska Wola - KS Cygany

Kolejka 17 - 23-24 maja

LZS Tarnowska Wola - Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
KS Cygany - Płomień Trześń
Płomień Chmielów - LZS Furmany
Junior Zakrzów - WKS Zabrnie
LZS Jadachy - Kolejarz Knapy
Łęg Kopcie - Iskra Sobów (Tarnobrzeg)

Kolejka 18 - 30-31 maja

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - Łęg Kopcie
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) - LZS Jadachy
Kolejarz Knapy - Junior Zakrzów
WKS Zabrnie - Płomień Chmielów
LZS Furmany - KS Cygany
Płomień Trześń - LZS Tarnowska Wola

Kolejka 19 - 6-7 czerwca

Płomień Trześń - Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
LZS Tarnowska Wola - LZS Furmany
KS Cygany - WKS Zabrnie
Płomień Chmielów - Kolejarz Knapy
Junior Zakrzów - Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
LZS Jadachy - Łęg Kopcie

Kolejka 20 - 11 czerwca

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - LZS Jadachy
Łęg Kopcie - Junior Zakrzów
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) - Płomień Chmielów
Kolejarz Knapy - KS Cygany
WKS Zabrnie - LZS Tarnowska Wola
LZS Furmany - Płomień Trześń

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

LZS Furmany - Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Płomień Trześń - WKS Zabrnie
LZS Tarnowska Wola - Kolejarz Knapy
KS Cygany - Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Płomień Chmielów - Łęg Kopcie
Junior Zakrzów - LZS Jadachy

Kolejka 22 - 20-21 czerwca

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - Junior Zakrzów
LZS Jadachy - Płomień Chmielów
Łęg Kopcie - KS Cygany
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) - LZS Tarnowska Wola
Kolejarz Knapy - Płomień Trześń
WKS Zabrnie - LZS Furmany

Klasa A 2019/2020 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2019/2020 (Stalowa Wola II)

Klasa B 2019/2020 (Stalowa Wola II)
Klasa B 2019/2020 (Stalowa Wola III)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas