[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Józefów 8 20 6 2 0 27-6 4 0 0 18-5 2 2 0 9-1
2.  LKS Gościeradów 7 18 6 0 1 33-6 3 0 1 19-5 3 0 0 14-1
3.  Perła Rudnik 7 17 5 2 0 23-4 3 1 0 17-3 2 1 0 6-1
4.  Tęcza Kraśnik 7 15 5 0 2 29-10 2 0 1 12-4 3 0 1 17-6
5.  Kamex Polichna 7 13 4 1 2 17-14 2 1 1 8-8 2 0 1 9-6
6.  ULKS Dzierzkowice 8 12 4 0 4 20-27 2 0 2 7-11 2 0 2 13-16
7.  Sprint Wierzchowiska 7 8 2 2 3 15-20 1 2 0 7-3 1 0 3 8-17
8.  Roztoczanie Chrzanów 8 7 2 1 5 14-29 2 0 2 6-9 0 1 3 8-20
9.  Roztocze Batorz 7 2 0 2 5 9-31 0 1 2 5-14 0 1 3 4-17 1 1 0 1 0 2-2
10.  Pogoń Trzebiesza 7 2 0 2 5 7-21 0 1 2 4-12 0 1 3 3-9 1 1 0 1 0 2-2
11.  Czarni Puszno Godowskie 7 0 0 0 7 6-32 0 0 4 3-20 0 0 3 3-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Wisła Józefów    4-2 5-1 7-2 2-0 
 2 LKS Gościeradów    0-2 9-0 9-3 1-0 
 3 Perła Rudnik1-1     5-0 4-1 7-1 
 4 Tęcza Kraśnik0-4     5-0 7-0 
 5 Kamex Polichna0-5 0-0     3-1 5-2 
 6 ULKS Dzierzkowice1-5 1-5     2-1 3-0* 
 7 Sprint Wierzchowiska0-0     5-1 2-2 
 8 Roztoczanie Chrzanów0-2 1-5     1-0 4-2 
 9 Roztocze Batorz1-4 1-7 3-3     
 10 Pogoń Trzebiesza1-5 1-5 2-2     
 11 Czarni Puszno Godowskie0-6* 0-5 0-3 3-6     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: LKS Gościeradów.
 
Czarni Puszno Godowskie 0-6 Wisła Józefów 1 września, 11:00
(wo)
na boisku 2-6
Kamex Polichna 5-2 Roztocze Batorz 1 września, 11:00
Perła Rudnik 4-1 Pogoń Trzebiesza 1 września, 11:00
ULKS Dzierzkowice 2-1 Sprint Wierzchowiska 1 września, 11:00
Roztoczanie Chrzanów 1-5 Tęcza Kraśnik 1 września, 15:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Tęcza Kraśnik.
 
Sprint Wierzchowiska 5-1 Roztoczanie Chrzanów 8 września, 11:00
Pogoń Trzebiesza 1-5 ULKS Dzierzkowice 8 września, 15:00
Roztocze Batorz 1-4 Perła Rudnik 8 września, 11:00
Wisła Józefów 5-1 Kamex Polichna 8 września, 15:00
LKS Gościeradów 1-0 Czarni Puszno Godowskie 8 września, 11:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: Czarni Puszno Godowskie.
 
Kamex Polichna 0-5 LKS Gościeradów 15 września, 11:00
Perła Rudnik 1-1 Wisła Józefów 15 września, 15:00
ULKS Dzierzkowice 3-0 Roztocze Batorz 15 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Roztoczanie Chrzanów 1-0 Pogoń Trzebiesza 15 września, 11:00
Tęcza Kraśnik 5-0 Sprint Wierzchowiska 15 września, 15:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: Sprint Wierzchowiska.
 
Pogoń Trzebiesza 1-5 Tęcza Kraśnik 22 września, 11:00
Roztocze Batorz 3-3 Roztoczanie Chrzanów 22 września, 15:00
Wisła Józefów 7-2 ULKS Dzierzkowice 22 września, 14:30
LKS Gościeradów 0-2 Perła Rudnik 22 września, 15:00
Czarni Puszno Godowskie 0-3 Kamex Polichna 22 września, 11:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Kamex Polichna.
 
Perła Rudnik 7-1 Czarni Puszno Godowskie 29 września, 11:00
ULKS Dzierzkowice 1-5 LKS Gościeradów 29 września, 11:00
Roztoczanie Chrzanów 0-2 Wisła Józefów 29 września, 15:00
Tęcza Kraśnik 7-0 Roztocze Batorz 29 września, 15:00
Sprint Wierzchowiska 2-2 Pogoń Trzebiesza 29 września, 15:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Pogoń Trzebiesza.
 
Roztocze Batorz 1-7 Sprint Wierzchowiska 6 października, 11:00
Wisła Józefów 4-2 Tęcza Kraśnik 6 października, 14:00
LKS Gościeradów 9-3 Roztoczanie Chrzanów 6 października, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 3-6 ULKS Dzierzkowice 6 października, 11:00
Kamex Polichna 0-0 Perła Rudnik 6 października, 11:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Perła Rudnik.
 
ULKS Dzierzkowice 1-5 Kamex Polichna 13 października, 11:00
Roztoczanie Chrzanów 4-2 Czarni Puszno Godowskie 13 października, 11:00
Tęcza Kraśnik 0-4 LKS Gościeradów 13 października, 14:00
Sprint Wierzchowiska 0-0 Wisła Józefów 13 października, 11:00
Pogoń Trzebiesza 2-2 Roztocze Batorz 13 października, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Roztocze Batorz.
 
Wisła Józefów 2-0 Pogoń Trzebiesza 20 października, 13:00
LKS Gościeradów 9-0 Sprint Wierzchowiska 20 października, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 0-5 Tęcza Kraśnik 20 października, 11:00
Kamex Polichna 3-1 Roztoczanie Chrzanów 20 października, 11:00
Perła Rudnik 5-0 ULKS Dzierzkowice 20 października, 11:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: ULKS Dzierzkowice.
 
Roztoczanie Chrzanów - Perła Rudnik 27 października, 11:00
Tęcza Kraśnik - Kamex Polichna 27 października, 14:00
Sprint Wierzchowiska - Czarni Puszno Godowskie 27 października, 11:00
Pogoń Trzebiesza - LKS Gościeradów 27 października, 14:00
Roztocze Batorz - Wisła Józefów 27 października, 11:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Pauza: Wisła Józefów.
 
LKS Gościeradów - Roztocze Batorz
Czarni Puszno Godowskie - Pogoń Trzebiesza
Kamex Polichna - Sprint Wierzchowiska
Perła Rudnik - Tęcza Kraśnik
ULKS Dzierzkowice - Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Pauza: Roztoczanie Chrzanów.
 
Tęcza Kraśnik - ULKS Dzierzkowice
Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik
Pogoń Trzebiesza - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - Czarni Puszno Godowskie
Wisła Józefów - LKS Gościeradów

Kolejka 12

Pauza: LKS Gościeradów.
 
Wisła Józefów - Czarni Puszno Godowskie
Roztocze Batorz - Kamex Polichna
Pogoń Trzebiesza - Perła Rudnik
Sprint Wierzchowiska - ULKS Dzierzkowice
Tęcza Kraśnik - Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 13

Pauza: Tęcza Kraśnik.
 
Roztoczanie Chrzanów - Sprint Wierzchowiska
ULKS Dzierzkowice - Pogoń Trzebiesza
Perła Rudnik - Roztocze Batorz
Kamex Polichna - Wisła Józefów
Czarni Puszno Godowskie - LKS Gościeradów

Kolejka 14

Pauza: Czarni Puszno Godowskie.
 
LKS Gościeradów - Kamex Polichna
Wisła Józefów - Perła Rudnik
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice
Pogoń Trzebiesza - Roztoczanie Chrzanów
Sprint Wierzchowiska - Tęcza Kraśnik

Kolejka 15

Pauza: Sprint Wierzchowiska.
 
Tęcza Kraśnik - Pogoń Trzebiesza
Roztoczanie Chrzanów - Roztocze Batorz
ULKS Dzierzkowice - Wisła Józefów
Perła Rudnik - LKS Gościeradów
Kamex Polichna - Czarni Puszno Godowskie

Kolejka 16

Pauza: Kamex Polichna.
 
Czarni Puszno Godowskie - Perła Rudnik
LKS Gościeradów - ULKS Dzierzkowice
Wisła Józefów - Roztoczanie Chrzanów
Roztocze Batorz - Tęcza Kraśnik
Pogoń Trzebiesza - Sprint Wierzchowiska

Kolejka 17

Pauza: Pogoń Trzebiesza.
 
Sprint Wierzchowiska - Roztocze Batorz
Tęcza Kraśnik - Wisła Józefów
Roztoczanie Chrzanów - LKS Gościeradów
ULKS Dzierzkowice - Czarni Puszno Godowskie
Perła Rudnik - Kamex Polichna

Kolejka 18

Pauza: Perła Rudnik.
 
Kamex Polichna - ULKS Dzierzkowice
Czarni Puszno Godowskie - Roztoczanie Chrzanów
LKS Gościeradów - Tęcza Kraśnik
Wisła Józefów - Sprint Wierzchowiska
Roztocze Batorz - Pogoń Trzebiesza

Kolejka 19

Pauza: Roztocze Batorz.
 
Pogoń Trzebiesza - Wisła Józefów
Sprint Wierzchowiska - LKS Gościeradów
Tęcza Kraśnik - Czarni Puszno Godowskie
Roztoczanie Chrzanów - Kamex Polichna
ULKS Dzierzkowice - Perła Rudnik

Kolejka 20

Pauza: ULKS Dzierzkowice.
 
Perła Rudnik - Roztoczanie Chrzanów
Kamex Polichna - Tęcza Kraśnik
Czarni Puszno Godowskie - Sprint Wierzchowiska
LKS Gościeradów - Pogoń Trzebiesza
Wisła Józefów - Roztocze Batorz

Kolejka 21

Pauza: Wisła Józefów.
 
Roztocze Batorz - LKS Gościeradów
Pogoń Trzebiesza - Czarni Puszno Godowskie
Sprint Wierzchowiska - Kamex Polichna
Tęcza Kraśnik - Perła Rudnik
Roztoczanie Chrzanów - ULKS Dzierzkowice

Kolejka 22

Pauza: Roztoczanie Chrzanów.
 
ULKS Dzierzkowice - Tęcza Kraśnik
Perła Rudnik - Sprint Wierzchowiska
Kamex Polichna - Pogoń Trzebiesza
Czarni Puszno Godowskie - Roztocze Batorz
LKS Gościeradów - Wisła Józefów

Klasa A 2019/2020 (Lublin I)
Klasa A 2019/2020 (Lublin II)
Klasa A 2019/2020 (Lublin III)

Klasa B 2019/2020 (Lublin II)
Klasa B 2019/2020 (Lublin III)
Klasa B 2019/2020 (Lublin IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas