[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C Eurotech 2019/2020, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Concordia II Knurów 11 25 8 1 2 49-16 4 1 1 31-9 4 0 1 18-7
2.  MOSiR Sparta Zabrze 11 24 7 3 1 37-17 4 1 1 21-10 3 2 0 16-7
3.  Gwarek II Ornontowice 11 23 7 2 2 42-18 4 2 0 29-11 3 0 2 13-7
4.  Tempo II Paniówki 11 22 7 1 3 33-30 4 0 1 19-10 3 1 2 14-20
5.  Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 11 21 6 3 2 46-20 4 1 0 33-5 2 2 2 13-15
6.  Kłodnica Gliwice 11 19 6 1 4 46-31 3 1 2 27-13 3 0 2 19-18
7.  Leśnik Łącza 11 12 3 3 5 12-24 2 3 1 5-6 1 0 4 7-18
8.  Naprzód II Żernica 11 11 3 2 6 11-28 1 1 4 3-16 2 1 2 8-12
9.  Sośnica II Gliwice 11 8 2 2 7 14-32 2 0 3 9-16 0 2 4 5-16 1 3 1 0 0 4-3
10.  Orły Bojszów 11 8 2 2 7 17-33 2 0 3 10-11 0 2 4 7-22 1 0 0 0 1 3-4
11.  Naprzód Łubie 11 7 2 1 8 14-39 1 0 4 4-13 1 1 4 10-26 1 3 1 0 0 2-1
12.  Korona Bargłówka 11 7 2 1 8 9-42 1 1 3 6-13 1 0 5 3-29 1 0 0 0 1 1-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Concordia II Knurów    1-3 6-2 7-1 5-0 9-0 3-3 
 2 MOSiR Sparta Zabrze1-2     3-3 4-2 7-2 4-0 2-1 
 3 Gwarek II Ornontowice4-3 2-2     7-2 2-2 2-1 12-1 
 4 Tempo II Paniówki    1-7 4-2 6-0 3-1 5-0 
 5 Burza II Borowa Wieś (Mikołów)8-0     8-2 2-2 6-1 9-0 
 6 Kłodnica Gliwice1-2 3-4     4-2 5-2 2-2 12-1 
 7 Leśnik Łącza0-4 3-1 0-0     1-1 0-0 1-0 
 8 Naprzód II Żernica0-6 1-1 0-5 0-3     2-0 0-1 
 9 Sośnica II Gliwice1-3 2-5 2-1     4-3 0-4 
 10 Orły Bojszów1-3 2-4 4-1 0-3     3-0 
 11 Naprzód Łubie0-3 1-5 1-2 0-2     2-1 
 12 Korona Bargłówka1-4 2-4 1-4 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Leśnik Łącza 0-0 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 18 sierpnia, 17:00
Concordia II Knurów 9-0 Orły Bojszów 18 sierpnia, 11:00
Naprzód II Żernica 0-1 Korona Bargłówka 3 listopada, 11:30
MOSiR Sparta Zabrze 2-1 Naprzód Łubie 17 sierpnia, 17:00
Kłodnica Gliwice 2-2 Sośnica II Gliwice 18 sierpnia, 17:00
Gwarek II Ornontowice 7-2 Tempo II Paniówki 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 8-0 Tempo II Paniówki 25 sierpnia, 11:00
Sośnica II Gliwice 2-1 Gwarek II Ornontowice 25 sierpnia, 11:00
Naprzód Łubie 1-5 Kłodnica Gliwice 25 sierpnia, 17:00
Korona Bargłówka 2-4 MOSiR Sparta Zabrze 25 sierpnia, 11:30
Orły Bojszów 0-3 Naprzód II Żernica 10 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany
Concordia II Knurów 5-0 Leśnik Łącza 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Concordia II Knurów 6-2 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 1 września, 11:00
MOSiR Sparta Zabrze 4-0 Orły Bojszów 31 sierpnia, 17:00
Kłodnica Gliwice 12-1 Korona Bargłówka 1 września, 17:00
Gwarek II Ornontowice 12-1 Naprzód Łubie 1 września, 11:00
Tempo II Paniówki 3-1 Sośnica II Gliwice 1 września, 17:00
Leśnik Łącza 1-1 Naprzód II Żernica 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 8-2 Sośnica II Gliwice 8 września, 11:00
Naprzód Łubie 0-3 Tempo II Paniówki 8 września, 16:00
Korona Bargłówka 1-4 Gwarek II Ornontowice 8 września, 11:30
Orły Bojszów 2-4 Kłodnica Gliwice 8 września, 16:00
Leśnik Łącza 0-4 MOSiR Sparta Zabrze 8 września, 16:00
Naprzód II Żernica 0-6 Concordia II Knurów 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Naprzód II Żernica 0-3 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 14 września, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-2 Concordia II Knurów 14 września, 16:00
Kłodnica Gliwice 4-2 Leśnik Łącza 14 września, 11:30
Gwarek II Ornontowice 2-1 Orły Bojszów 15 września, 11:00
Tempo II Paniówki 5-0 Korona Bargłówka 15 września, 11:30
Sośnica II Gliwice 0-4 Naprzód Łubie 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 6-1 Naprzód Łubie 22 września, 11:00
Korona Bargłówka 1-0 Sośnica II Gliwice 22 września, 11:30
Orły Bojszów 1-3 Tempo II Paniówki 22 września, 16:00
Leśnik Łącza 3-1 Gwarek II Ornontowice 22 września, 16:00
Concordia II Knurów 7-1 Kłodnica Gliwice 22 września, 11:00
Naprzód II Żernica 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

MOSiR Sparta Zabrze 4-2 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 28 września, 16:00
Kłodnica Gliwice 5-2 Naprzód II Żernica 29 września, 16:00
Gwarek II Ornontowice 4-3 Concordia II Knurów 29 września, 11:00
Tempo II Paniówki 4-2 Leśnik Łącza 29 września, 11:30
Sośnica II Gliwice 4-3 Orły Bojszów 29 września, 16:00
Naprzód Łubie 2-1 Korona Bargłówka 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 9-0 Korona Bargłówka 6 października, 11:00
Orły Bojszów 3-0 Naprzód Łubie 6 października, 15:00
Leśnik Łącza 0-0 Sośnica II Gliwice 6 października, 15:00
Concordia II Knurów 1-3 Tempo II Paniówki 6 października, 11:00
Naprzód II Żernica 0-5 Gwarek II Ornontowice 6 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 7-2 Kłodnica Gliwice 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Kłodnica Gliwice 3-4 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 13 października, 15:00
Gwarek II Ornontowice 2-2 MOSiR Sparta Zabrze 12 października, 15:00
Tempo II Paniówki 6-0 Naprzód II Żernica 13 października, 11:30
Sośnica II Gliwice 1-3 Concordia II Knurów 12 października, 15:00
Naprzód Łubie 1-2 Leśnik Łącza 13 października, 15:00
Korona Bargłówka 1-1 Orły Bojszów 13 października, 11:30

Kolejka 10 - 19-20 października

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 2-2 Orły Bojszów 20 października, 11:00
Leśnik Łącza 1-0 Korona Bargłówka 20 października, 15:00
Concordia II Knurów 3-3 Naprzód Łubie 20 października, 11:00
Naprzód II Żernica 2-0 Sośnica II Gliwice 20 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-3 Tempo II Paniówki 19 października, 15:00
Kłodnica Gliwice 1-2 Gwarek II Ornontowice 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Gwarek II Ornontowice 2-2 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 27 października, 11:00
Tempo II Paniówki 1-7 Kłodnica Gliwice 27 października, 11:30
Sośnica II Gliwice 2-5 MOSiR Sparta Zabrze 26 października, 14:30
Naprzód Łubie 0-2 Naprzód II Żernica 27 października, 14:00
Korona Bargłówka 1-4 Concordia II Knurów 27 października, 11:30
Orły Bojszów 4-1 Leśnik Łącza 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) - Leśnik Łącza
Orły Bojszów - Concordia II Knurów
Korona Bargłówka - Naprzód II Żernica
Naprzód Łubie - MOSiR Sparta Zabrze
Sośnica II Gliwice - Kłodnica Gliwice
Tempo II Paniówki - Gwarek II Ornontowice

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Leśnik Łącza - Concordia II Knurów
Tempo II Paniówki - Burza II Borowa Wieś (Mikołów)
Gwarek II Ornontowice - Sośnica II Gliwice
Kłodnica Gliwice - Naprzód Łubie
MOSiR Sparta Zabrze - Korona Bargłówka
Naprzód II Żernica - Orły Bojszów

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Naprzód II Żernica - Leśnik Łącza
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) - Concordia II Knurów
Orły Bojszów - MOSiR Sparta Zabrze
Korona Bargłówka - Kłodnica Gliwice
Naprzód Łubie - Gwarek II Ornontowice
Sośnica II Gliwice - Tempo II Paniówki

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Concordia II Knurów - Naprzód II Żernica
Sośnica II Gliwice - Burza II Borowa Wieś (Mikołów)
Tempo II Paniówki - Naprzód Łubie
Gwarek II Ornontowice - Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice - Orły Bojszów
MOSiR Sparta Zabrze - Leśnik Łącza

Kolejka 16 - 2-3 maja

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) - Naprzód II Żernica
Concordia II Knurów - MOSiR Sparta Zabrze
Leśnik Łącza - Kłodnica Gliwice
Orły Bojszów - Gwarek II Ornontowice
Korona Bargłówka - Tempo II Paniówki
Naprzód Łubie - Sośnica II Gliwice

Kolejka 17 - 9-10 maja

Naprzód Łubie - Burza II Borowa Wieś (Mikołów)
Sośnica II Gliwice - Korona Bargłówka
Tempo II Paniówki - Orły Bojszów
Gwarek II Ornontowice - Leśnik Łącza
Kłodnica Gliwice - Concordia II Knurów
MOSiR Sparta Zabrze - Naprzód II Żernica

Kolejka 18 - 16-17 maja

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) - MOSiR Sparta Zabrze
Naprzód II Żernica - Kłodnica Gliwice
Concordia II Knurów - Gwarek II Ornontowice
Leśnik Łącza - Tempo II Paniówki
Orły Bojszów - Sośnica II Gliwice
Korona Bargłówka - Naprzód Łubie

Kolejka 19 - 23-24 maja

Korona Bargłówka - Burza II Borowa Wieś (Mikołów)
Naprzód Łubie - Orły Bojszów
Sośnica II Gliwice - Leśnik Łącza
Tempo II Paniówki - Concordia II Knurów
Gwarek II Ornontowice - Naprzód II Żernica
Kłodnica Gliwice - MOSiR Sparta Zabrze

Kolejka 20 - 30-31 maja

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) - Kłodnica Gliwice
MOSiR Sparta Zabrze - Gwarek II Ornontowice
Naprzód II Żernica - Tempo II Paniówki
Concordia II Knurów - Sośnica II Gliwice
Leśnik Łącza - Naprzód Łubie
Orły Bojszów - Korona Bargłówka

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Orły Bojszów - Burza II Borowa Wieś (Mikołów)
Korona Bargłówka - Leśnik Łącza
Naprzód Łubie - Concordia II Knurów
Sośnica II Gliwice - Naprzód II Żernica
Tempo II Paniówki - MOSiR Sparta Zabrze
Gwarek II Ornontowice - Kłodnica Gliwice

Kolejka 22 - 13-14 czerwca

Burza II Borowa Wieś (Mikołów) - Gwarek II Ornontowice
Kłodnica Gliwice - Tempo II Paniówki
MOSiR Sparta Zabrze - Sośnica II Gliwice
Naprzód II Żernica - Naprzód Łubie
Concordia II Knurów - Korona Bargłówka
Leśnik Łącza - Orły Bojszów

Klasa B duolifebiznes.eu 2019/2020 (Zabrze)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas