[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gryf Gmina Zamość 14 37 12 1 1 35-11 6 1 0 22-7 6 0 1 13-4
2.  Grom Różaniec 14 34 11 1 2 48-14 7 0 0 34-6 4 1 2 14-8
3.  Tanew Majdan Stary 14 31 10 1 3 33-14 5 0 2 18-7 5 1 1 15-7 2 6 2 0 0 3-0
4.  Omega Stary Zamość 14 31 10 1 3 41-14 6 0 1 27-4 4 1 2 14-10 2 3 1 0 1 2-2
5.  Błękitni Obsza 14 31 10 1 3 31-14 6 0 1 16-7 4 1 2 15-7 2 0 0 0 2 0-3
6.  Roztocze Szczebrzeszyn 14 24 7 3 4 33-21 5 1 1 18-6 2 2 3 15-15
7.  Metalowiec Goraj 14 19 5 4 5 26-29 4 1 2 20-16 1 3 3 6-13
8.  Olimpia Miączyn 14 15 4 3 7 23-33 3 2 2 13-7 1 1 5 10-26
9.  Igros Krasnobród 14 14 4 2 8 19-31 1 1 5 7-18 3 1 3 12-13
10.  Korona Łaszczów 14 12 3 3 8 24-35 2 2 3 12-12 1 1 5 12-23 1 3 1 0 0 6-1
11.  Potok Sitno 14 12 3 3 8 21-53 1 2 4 9-20 2 1 4 12-33 1 0 0 0 1 1-6
12.  Olimpiakos Tarnogród 14 11 3 2 9 15-28 1 1 5 7-15 2 1 4 8-13
13.  Pogoń 96 Łaszczówka 14 10 2 4 8 17-36 0 3 4 6-11 2 1 4 11-25
14.  Victoria Łukowa 14 9 2 3 9 29-34 1 2 4 18-15 1 1 5 11-19
15.  Cosmos Józefów 14 8 2 2 10 13-41 1 1 5 8-22 1 1 5 5-19
Sparta Wożuczyn wycofała się z rozgrywek po 3. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Gryf Gmina Zamość    2-0 3-2 3-2 1-1 7-2 4-0 2-0 
 2 Grom Różaniec    2-0 7-2 6-0 5-0 7-1 3-1 4-2 
 3 Tanew Majdan Stary0-2 2-3     1-0 3-0 2-1 5-1 5-0 
 4 Omega Stary Zamość0-2     2-0 2-0 7-1 2-0 8-0 6-1 
 5 Błękitni Obsza0-2 1-0     3-2 2-1 6-1 2-1 2-0 
 6 Roztocze Szczebrzeszyn1-1 1-2     2-0 3-0 3-1 3-1 5-1 
 7 Metalowiec Goraj2-1 1-1     5-2 4-5 2-1 1-2 5-4 
 8 Olimpia Miączyn0-1 1-1 0-2     2-1 4-0 5-1 1-1 
 9 Igros Krasnobród0-2 1-3 0-3 0-5 3-1     1-1 2-3 
 10 Korona Łaszczów1-3 1-1 1-1     6-1 0-3 2-3 1-0 
 11 Potok Sitno0-3 1-1 3-4 1-7 1-1 1-3     2-1 
 12 Olimpiakos Tarnogród1-2 1-4 0-3 0-1 0-2 3-3     2-0 
 13 Pogoń 96 Łaszczówka0-1 0-2 2-2 3-3 0-1 1-2     0-0 
 14 Victoria Łukowa1-2 2-5 1-2 0-1 10-1 1-1 3-3     
 15 Cosmos Józefów3-1 0-3* 0-2 1-1 1-5 2-7 1-3     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Omega Stary Zamość - Sparta Wożuczyn 10 sierpnia, 11:00
było 9-0, anulowany
Cosmos Józefów 3-1 Gryf Gmina Zamość 10 sierpnia, 11:00
Victoria Łukowa 3-3 Pogoń 96 Łaszczówka 29 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 13:00) odwołany
Błękitni Obsza 1-0 Grom Różaniec 11 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj 2-1 Olimpiakos Tarnogród 11 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 3-1 Olimpia Miączyn 10 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Potok Sitno 11 sierpnia, 11:00
Tanew Majdan Stary 5-1 Korona Łaszczów 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sparta Wożuczyn - Korona Łaszczów 15 sierpnia, 11:00
było 0-8, anulowany
Potok Sitno 3-4 Tanew Majdan Stary 15 sierpnia, 15:00
Olimpia Miączyn 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 15 sierpnia, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Igros Krasnobród 15 sierpnia, 15:00
Grom Różaniec 6-0 Metalowiec Goraj 15 sierpnia, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-2 Błękitni Obsza 15 sierpnia, 15:00
Gryf Gmina Zamość 2-0 Victoria Łukowa 15 sierpnia, 15:00
Omega Stary Zamość 6-1 Cosmos Józefów 13 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Cosmos Józefów - Sparta Wożuczyn 17 sierpnia, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Victoria Łukowa 2-5 Omega Stary Zamość 18 sierpnia, 17:00
Błękitni Obsza 0-2 Gryf Gmina Zamość 18 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 18 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 1-3 Grom Różaniec 17 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Olimpiakos Tarnogród 18 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary 3-0 Olimpia Miączyn 17 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 6-1 Potok Sitno 17 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: Potok Sitno.
 
Olimpia Miączyn 2-1 Korona Łaszczów 25 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Tanew Majdan Stary 25 sierpnia, 16:00
Grom Różaniec 7-2 Roztocze Szczebrzeszyn 25 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3-3 Igros Krasnobród 24 sierpnia, 13:00
Gryf Gmina Zamość 1-1 Metalowiec Goraj 24 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 2-0 Błękitni Obsza 25 sierpnia, 17:00
Cosmos Józefów 1-3 Victoria Łukowa 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Victoria Łukowa.
 
Błękitni Obsza 2-0 Cosmos Józefów 1 września, 16:00
Metalowiec Goraj 1-1 Omega Stary Zamość 1 września, 16:00
Igros Krasnobród 0-2 Gryf Gmina Zamość 1 września, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 1 września, 17:00
Tanew Majdan Stary 2-3 Grom Różaniec 1 września, 17:00
Korona Łaszczów 0-3 Olimpiakos Tarnogród 1 września, 17:00
Potok Sitno 1-1 Olimpia Miączyn 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Pauza: Olimpia Miączyn.
 
Olimpiakos Tarnogród 3-3 Potok Sitno 7 września, 16:00
Grom Różaniec 7-1 Korona Łaszczów 8 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-2 Tanew Majdan Stary 7 września, 13:00
Gryf Gmina Zamość 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 8 września, 16:30
Omega Stary Zamość 2-0 Igros Krasnobród 7 września, 11:00
Cosmos Józefów 1-1 Metalowiec Goraj 8 września, 17:00
Victoria Łukowa 1-2 Błękitni Obsza 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Pauza: Błękitni Obsza.
 
Metalowiec Goraj 5-4 Victoria Łukowa 15 września, 16:00
Igros Krasnobród 2-3 Cosmos Józefów 14 września, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Omega Stary Zamość 15 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 0-2 Gryf Gmina Zamość 15 września, 16:00
Korona Łaszczów 2-3 Pogoń 96 Łaszczówka 15 września, 14:00
Potok Sitno 1-1 Grom Różaniec 14 września, 16:00
Olimpia Miączyn 4-0 Olimpiakos Tarnogród 15 września, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Pauza: Olimpiakos Tarnogród.
 
Grom Różaniec 5-0 Olimpia Miączyn 22 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 Potok Sitno 21 września, 13:00
Gryf Gmina Zamość 4-0 Korona Łaszczów 21 września, 16:00
Omega Stary Zamość 0-2 Tanew Majdan Stary 22 września, 15:00
Cosmos Józefów 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 22 września, 16:00
Victoria Łukowa 0-1 Igros Krasnobród 21 września, 15:00
Błękitni Obsza 2-1 Metalowiec Goraj 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Pauza: Metalowiec Goraj.
 
Igros Krasnobród 0-3 Błękitni Obsza 28 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-1 Victoria Łukowa 28 września, 15:00
Tanew Majdan Stary 5-0 Cosmos Józefów 29 września, 16:00
Korona Łaszczów 1-3 Omega Stary Zamość 29 września, 14:00
Potok Sitno 0-3 Gryf Gmina Zamość 29 września, 15:00
Olimpia Miączyn 5-1 Pogoń 96 Łaszczówka 29 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-4 Grom Różaniec 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Pauza: Grom Różaniec.
 
Pogoń 96 Łaszczówka 1-2 Olimpiakos Tarnogród 6 października, 12:00
Gryf Gmina Zamość 7-2 Olimpia Miączyn 5 października, 15:00
Omega Stary Zamość 7-1 Potok Sitno 5 października, 14:00
Cosmos Józefów 2-7 Korona Łaszczów 6 października, 16:00
Victoria Łukowa 1-2 Tanew Majdan Stary 6 października, 15:00
Błękitni Obsza 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 5 października, 16:00
Metalowiec Goraj 5-2 Igros Krasnobród 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Pauza: Igros Krasnobród.
 
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Metalowiec Goraj 13 października, 15:00
Tanew Majdan Stary 1-0 Błękitni Obsza 13 października, 15:00
Korona Łaszczów 1-0 Victoria Łukowa 13 października, 14:00
Potok Sitno 2-1 Cosmos Józefów 13 października, 15:00
Olimpia Miączyn 0-1 Omega Stary Zamość 13 października, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-2 Gryf Gmina Zamość 12 października, 14:00
Grom Różaniec 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Pauza: Pogoń 96 Łaszczówka.
 
Gryf Gmina Zamość 2-0 Grom Różaniec 19 października, 14:00
Omega Stary Zamość 2-0 Olimpiakos Tarnogród 19 października, 11:00
Cosmos Józefów 1-5 Olimpia Miączyn 20 października, 15:00
Victoria Łukowa 10-1 Potok Sitno 20 października, 14:00
Błękitni Obsza 2-1 Korona Łaszczów 19 października, 15:00
Metalowiec Goraj 2-1 Tanew Majdan Stary 20 października, 15:00
Igros Krasnobród 0-5 Roztocze Szczebrzeszyn 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Pauza: Roztocze Szczebrzeszyn.
 
Tanew Majdan Stary 2-1 Igros Krasnobród 27 października, 14:00
Korona Łaszczów 1-1 Metalowiec Goraj 27 października, 13:00
Potok Sitno 1-7 Błękitni Obsza 27 października, 14:00
Olimpia Miączyn 1-1 Victoria Łukowa 27 października, 11:00
Olimpiakos Tarnogród 2-0 Cosmos Józefów 26 października, 13:00
Grom Różaniec 2-0 Omega Stary Zamość 27 października, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 Gryf Gmina Zamość 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Pauza: Gryf Gmina Zamość.
 
Omega Stary Zamość 8-0 Pogoń 96 Łaszczówka 2 listopada, 13:00
Cosmos Józefów 0-3 Grom Różaniec 3 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Victoria Łukowa 1-1 Olimpiakos Tarnogród 3 listopada, 14:00
Błękitni Obsza 6-1 Olimpia Miączyn 2 listopada, 14:00
Metalowiec Goraj 4-5 Potok Sitno 3 listopada, 14:00
Igros Krasnobród 1-1 Korona Łaszczów 2 listopada, 13:30
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Tanew Majdan Stary 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Pauza: Tanew Majdan Stary.
 
Korona Łaszczów 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 9 listopada, 13:00
Potok Sitno 1-3 Igros Krasnobród 10 listopada, 13:00
Olimpia Miączyn 0-2 Metalowiec Goraj 9 listopada, 11:00
Olimpiakos Tarnogród 0-1 Błękitni Obsza 9 listopada, 13:00
Grom Różaniec 4-2 Victoria Łukowa 10 listopada, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-0 Cosmos Józefów 10 listopada, 11:00
Gryf Gmina Zamość 3-2 Omega Stary Zamość 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Pauza: Omega Stary Zamość.
 
Gryf Gmina Zamość - Cosmos Józefów
Pogoń 96 Łaszczówka - Victoria Łukowa
Grom Różaniec - Błękitni Obsza
Olimpiakos Tarnogród - Metalowiec Goraj
Olimpia Miączyn - Igros Krasnobród
Potok Sitno - Roztocze Szczebrzeszyn
Korona Łaszczów - Tanew Majdan Stary

Kolejka 17 - 28-29 marca

Pauza: Korona Łaszczów.
 
Tanew Majdan Stary - Potok Sitno
Roztocze Szczebrzeszyn - Olimpia Miączyn
Igros Krasnobród - Olimpiakos Tarnogród
Metalowiec Goraj - Grom Różaniec
Błękitni Obsza - Pogoń 96 Łaszczówka
Victoria Łukowa - Gryf Gmina Zamość
Cosmos Józefów - Omega Stary Zamość

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Pauza: Cosmos Józefów.
 
Omega Stary Zamość - Victoria Łukowa
Gryf Gmina Zamość - Błękitni Obsza
Pogoń 96 Łaszczówka - Metalowiec Goraj
Grom Różaniec - Igros Krasnobród
Olimpiakos Tarnogród - Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpia Miączyn - Tanew Majdan Stary
Potok Sitno - Korona Łaszczów

Kolejka 19 - 8 kwietnia

Pauza: Potok Sitno.
 
Korona Łaszczów - Olimpia Miączyn
Tanew Majdan Stary - Olimpiakos Tarnogród
Roztocze Szczebrzeszyn - Grom Różaniec
Igros Krasnobród - Pogoń 96 Łaszczówka
Metalowiec Goraj - Gryf Gmina Zamość
Błękitni Obsza - Omega Stary Zamość
Victoria Łukowa - Cosmos Józefów

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Pauza: Victoria Łukowa.
 
Cosmos Józefów - Błękitni Obsza
Omega Stary Zamość - Metalowiec Goraj
Gryf Gmina Zamość - Igros Krasnobród
Pogoń 96 Łaszczówka - Roztocze Szczebrzeszyn
Grom Różaniec - Tanew Majdan Stary
Olimpiakos Tarnogród - Korona Łaszczów
Olimpia Miączyn - Potok Sitno

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Pauza: Olimpia Miączyn.
 
Potok Sitno - Olimpiakos Tarnogród
Korona Łaszczów - Grom Różaniec
Tanew Majdan Stary - Pogoń 96 Łaszczówka
Roztocze Szczebrzeszyn - Gryf Gmina Zamość
Igros Krasnobród - Omega Stary Zamość
Metalowiec Goraj - Cosmos Józefów
Błękitni Obsza - Victoria Łukowa

Kolejka 22 - 29 kwietnia

Pauza: Błękitni Obsza.
 
Victoria Łukowa - Metalowiec Goraj
Cosmos Józefów - Igros Krasnobród
Omega Stary Zamość - Roztocze Szczebrzeszyn
Gryf Gmina Zamość - Tanew Majdan Stary
Pogoń 96 Łaszczówka - Korona Łaszczów
Grom Różaniec - Potok Sitno
Olimpiakos Tarnogród - Olimpia Miączyn

Kolejka 23 - 2-3 maja

Pauza: Olimpiakos Tarnogród.
 
Olimpia Miączyn - Grom Różaniec
Potok Sitno - Pogoń 96 Łaszczówka
Korona Łaszczów - Gryf Gmina Zamość
Tanew Majdan Stary - Omega Stary Zamość
Roztocze Szczebrzeszyn - Cosmos Józefów
Igros Krasnobród - Victoria Łukowa
Metalowiec Goraj - Błękitni Obsza

Kolejka 24 - 9-10 maja

Pauza: Metalowiec Goraj.
 
Błękitni Obsza - Igros Krasnobród
Victoria Łukowa - Roztocze Szczebrzeszyn
Cosmos Józefów - Tanew Majdan Stary
Omega Stary Zamość - Korona Łaszczów
Gryf Gmina Zamość - Potok Sitno
Pogoń 96 Łaszczówka - Olimpia Miączyn
Grom Różaniec - Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 25 - 16-17 maja

Pauza: Grom Różaniec.
 
Olimpiakos Tarnogród - Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpia Miączyn - Gryf Gmina Zamość
Potok Sitno - Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów - Cosmos Józefów
Tanew Majdan Stary - Victoria Łukowa
Roztocze Szczebrzeszyn - Błękitni Obsza
Igros Krasnobród - Metalowiec Goraj

Kolejka 26 - 23-24 maja

Pauza: Igros Krasnobród.
 
Metalowiec Goraj - Roztocze Szczebrzeszyn
Błękitni Obsza - Tanew Majdan Stary
Victoria Łukowa - Korona Łaszczów
Cosmos Józefów - Potok Sitno
Omega Stary Zamość - Olimpia Miączyn
Gryf Gmina Zamość - Olimpiakos Tarnogród
Pogoń 96 Łaszczówka - Grom Różaniec

Kolejka 27 - 30-31 maja

Pauza: Pogoń 96 Łaszczówka.
 
Grom Różaniec - Gryf Gmina Zamość
Olimpiakos Tarnogród - Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn - Cosmos Józefów
Potok Sitno - Victoria Łukowa
Korona Łaszczów - Błękitni Obsza
Tanew Majdan Stary - Metalowiec Goraj
Roztocze Szczebrzeszyn - Igros Krasnobród

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Pauza: Roztocze Szczebrzeszyn.
 
Igros Krasnobród - Tanew Majdan Stary
Metalowiec Goraj - Korona Łaszczów
Błękitni Obsza - Potok Sitno
Victoria Łukowa - Olimpia Miączyn
Cosmos Józefów - Olimpiakos Tarnogród
Omega Stary Zamość - Grom Różaniec
Gryf Gmina Zamość - Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Pauza: Gryf Gmina Zamość.
 
Pogoń 96 Łaszczówka - Omega Stary Zamość
Grom Różaniec - Cosmos Józefów
Olimpiakos Tarnogród - Victoria Łukowa
Olimpia Miączyn - Błękitni Obsza
Potok Sitno - Metalowiec Goraj
Korona Łaszczów - Igros Krasnobród
Tanew Majdan Stary - Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Pauza: Tanew Majdan Stary.
 
Roztocze Szczebrzeszyn - Korona Łaszczów
Igros Krasnobród - Potok Sitno
Metalowiec Goraj - Olimpia Miączyn
Błękitni Obsza - Olimpiakos Tarnogród
Victoria Łukowa - Grom Różaniec
Cosmos Józefów - Pogoń 96 Łaszczówka
Omega Stary Zamość - Gryf Gmina Zamość

IV liga 2019/2020 (lubelska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Chełm)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Lublin)

Klasa A 2019/2020 (Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas