[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

I runda - 17-18 sierpnia

Jeziorak II Załom (Szczecin) 1-13 Arkonia Szczecin 18 sierpnia, 16:00
Artur Rybak 8 - Adrian Gościło 10, 28, 30, Eryk Dobberstein 25, 73, Kamil Chylinski 31, Filip Kosakowski 41, Michał Bąbel 44, Oskar Jaworski 70, 80, 90, Sebastian Kuchcik 77, Rafał Sinkowski 89
Orzeł Małkocin 4-0 Mechanik Warnice 18 sierpnia, 16:00
Oskar Dura 2, 54, 57, Dawid Kania 52
Zjednoczeni Kobylanka 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 18 sierpnia, 16:00
Norbert Domagalski 22
Bryza Reńsko 1-1 Unia Swochowo 18 sierpnia, 16:00
k. 2-4
Dominik Dolecki 11 - Łukasz Kamiński 30
Klon Krzymów 2-7 Orzeł Trzcińsko Zdrój 18 sierpnia, 16:00
Krzysztof Ikiert 9, Patryk Frączak 31 - Bartosz Mikuć 1, 4, Bartosz Marek 15, 59, Damian Przewłocki 17, 53, Karol Lizurej 56
Tywa Swobnica 0-11 Sęp Brzesko 18 sierpnia, 16:00
Iskra Pomień 4-3 Orzeł Pęzino 18 sierpnia, 16:00
Wojciech Mikulski 4 (s), Sebastian Tomaszewski 22, 44, Maksymilian Szulik 60 - Rafał Szurgot 20, Paweł Zybowski 57, Robert Kiełczewski 81
Płomień Lisowo 1-5 Orzeł Grzędzice 18 sierpnia, 16:00
Andrzej Jeżyna 75 - Mateusz Celiński 19, 48, Paweł Bukowski 50, Marcin Maślanka 71, Mychajło Jakoweć 77
Kasta Majowe (Szczecin) 4-2 Znicz Niedźwiedź 18 sierpnia, 16:00
Piotr Kepke 5, Dominik Rutkiewicz 36, Tomasz Binkowski 43, Kamil Redlak 58 - Sebastian Ładowski 4, Axel Kołacz 12
Pionier Szczecin 2-5 Ehrle Dobra 18 sierpnia, 16:00
Marek Garncarek 36, Krzysztof Jasieniecki 40 - Adrian Stefanowicz 8, 75, Grzegorz Piasecki 41, Artur Dmowski 81, Przemysław Matysiak 85
Chemik II Police 4-3 Czarni 44 Szczecin 17 sierpnia, 16:00
Damian Sikorski 15, Krystian Ziółkowski 29, Maciej Paprocki 73, Krystian Kąkol 83 - Tomasz Topól 5, 15, Mateusz Błaszczyk 59
Ogniwo Dzwonowo 1-1 Jedność Przewłoki 18 sierpnia, 16:00
k. 2-4
Jarosław Kościelniak 59 - Michał Stamirowski 67
Grot Gardno 1-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 18 sierpnia, 16:00
Grzegorz Chmielowski 55 - Michał Roguski 60
Aquila Szczecin 5-4 LZS Kołbaskowo 18 sierpnia, 16:00
Damian Kowalski 2 (s), Patryk Gawron 16, Paweł Łubian 56, 72, Krystian Panek 73 - Paweł Szapiel 27, Damian Kowalski 66, Paweł Stępień 89, Paweł Tomczak 90
KS Wołczkowo-Bezrzecze 3-1 Odrzanka Radziszewo 18 sierpnia, 17:00
Patryk Serafin 43 (s), Mykyta Kolesniczenko 45, Łukasz Radziwoń 90 - Adrian Piwowarski 74
GKS Golenice 2-4 CRS Barlinek 18 sierpnia, 16:00
Łukasz Kozar 40, Maciej Gębka 48 - Kamil Dydyna 8, Kamil Błaż 28, Kacper Czarnecki 37, Krzysztof Karwecki 89
Łabędź Widuchowa 3-2 Mieszko Mieszkowice 18 sierpnia, 16:00
Michał Zawadzki 32, Adrian Czernecki 67, Cezary Kubicki 90 - Przemysław Kowalczyk 63, Paweł Rosiak 90
Piast Piaseczno 1-3 Rurzyca Nawodna 18 sierpnia, 16:00
Michał Osowiec 25 - Oskar Surowiecki 28, Fabian Karakicz 57, 78
Wicher Przelewice 7-0 Koral Mostkowo 18 sierpnia, 16:00
Bartosz Ruciński 43, 76, Marek Kustra 44, 63, Paweł Pawlak 84, Grzegorz Starzyński 87, Jarosław Kraśniański 88
Lotnik Czarne 1-2 Sowianka Sowno 18 sierpnia, 16:00
Damian Tuszyński 86 - Patryk Klimas 2, Wojciech Karcz 76
Bałtyk Gostyń 1-9 Fala Międzyzdroje 18 sierpnia, 16:00
Mateusz Sałuda 23 - Wiktor Potrzebny 13, Grzegorz Pieczkowski 17, 40, 52, 65, Maciej Dochniak 20, Dominik Łaba 61, Krzysztof Bątkowski 86, Dominik Ceglarek 88
Gardominka Mechowo 0-14 Sarmata Dobra 18 sierpnia, 16:00
Krzysztof Szkup 11, Arkadiusz Janiec 13, 15, 33, 58, 68, Filip Plewiński 16, Cezary Szkup 48, 54, 72, Zdzisław Szwąder 56, Adam Bzdyra 63 (s), Kordian Sawczuk 77, Marcin Kamiński 88
Zieloni Wyszobór 1-9 Korona Stuchowo 18 sierpnia, 16:00
Krystian Sioła 48 - Mateusz Świderski 25, 31, 33, 60, 61, 65, 70, Karol Majer 37, Robert Stangrycki 80
Orzeł Mrzeżyno 2-8 Bizon Cerkwica 18 sierpnia, 16:00
Maciej Kondratowicz 27, Paweł Baprawski 50 - Paweł Samulski 6, Karol Karczewski 9, Maciej Worwa 40, Łukasz Basiukiewicz 44, Adrian Płotała 70, 89, Grzegorz Iwanów 83, Paweł Rębisz 85
Zjednoczeni Kurzycko 2-3 Polonia Giżyn 18 sierpnia, 16:00
Marcin Cacaj 11, Paweł Różański 78 - Adrian Siemieński 45, Arkadiusz Mierzwa 65, Paweł Chorążyczewski 75
Światowid 63 II Łobez 0-3 Radovia Radowo Małe 18 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Gwiazda Żalęcino 2-4 Korona Raduń 18 sierpnia, 16:00
Kacper Kahl 57, 77 - Marcin Wachowicz 2, Dawid Zabłocki 28 (s), Marcin Gicewicz 59, Marcin Nitecki 63
Jantar II Dziwnów 5-1 Znicz Wysoka Kamieńska 18 sierpnia, 16:00
Paweł Żabierek 27, 54, Daniel Sutor 63, 68, Piotr Pluta 85 - Tomasz Bednarz 65
Sparta II Gryfice 1-9 Pomorzanin Przybiernów 18 sierpnia, 16:00
Krzysztof Hojczyk 41 - Konrad Bartusiak 3, 71, Maciej Bartusiak 8, Patryk Jankowski 23, 80, Dariusz Nowak 36, Kacper Piela 61, 63, 88
Rolpol Rossow Chlebowo 1-1 Remor Recz 18 sierpnia, 16:00
Hubert Bogdanowicz 64 - Jakub Drapiński 60
Sokół Sokoliniec 0-3 Ina Ińsko 18 sierpnia, 16:00
Damian Graużul 47, 90, Arkadiusz Emilianowicz 49
Zalew Stepnica 0-7 Hanza Goleniów 18 sierpnia, 16:00
Piotr Maciąg 7, 89, Dominik Krawczyński 27, Sebastian Kowaluk 54, 58, Michał Lebioda 64, 90
Masovia Maszewo 14-1 Podlesie Sowno 18 sierpnia, 16:00
Damian Michalczyk 12, 29, Martin Garstka 36, Patryk Woźniakowski 45, 63, Szymon Dębowczyk 50, 90, Paweł Pakul 53, Kacper Szczepański 61, Patryk Kubiak 66, 68, 84, Bartosz Bataliński 86, 88 - Michał Łakomy 73
Promień Mosty 0-1 OKS Goleniów 18 sierpnia, 16:00
Mariusz Liczywek 63 (s)
Sparta Skalin 4-4 Zootechnik Kołbacz 18 sierpnia, 16:00
k. 4-5
Sebastian Jarosz 25, Krzysztof Gołębiowski 32, 38, 70 - Krzysztof Michalski 22, 63, 90, Kacper Tawrel 44
Leśnik Kliniska Wielkie 3-0 Dąb Dębice 18 sierpnia, 16:00
(wo)
Łukasz Domaradzki 4 - Wojciech Trepkowski 22, 37, 48, Rafał Radawiec 50, Łukasz Antys 75
na boisku 1-5
Kolegium Sędziów Szczecin 0-0 Błękitni Trzygłów 18 sierpnia, 16:00
k. 3-4
w Trzygłowie; Kolegium Sędziów gospodarzem

II runda - 4 września
(Losowanie - 20 sierpnia 2019, 10:00 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)
Biali Sądów - wolny los

Fala Międzyzdroje 1-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 września, 17:30
Dominik Ceglarek 32 - Jacek Girczyc 38, 42, Denys Manczenko 90
Sarmata Dobra 0-2 Polonia Płoty 4 września, 17:30
Dawid Feledyn 70, Kacper Litwin 83
Korona Stuchowo 2-7 Sparta Gryfice 4 września, 17:30
Bartłomiej Cymkiej 19, 58 - Wojtek Drzewiecki 6, Marcin Pietrzak 35, 50, 82, 90, Damian Jaśnikowski 70, Mariusz Remplewicz 89
Bizon Cerkwica 3-6 Prawobrzeże Świnoujście 4 września, 17:30
Karol Karczewski 24, Mariusz Wlaźlak 78, Paweł Samulski 90 - Liam Maćkowski 4, 90, Mateusz Kożyb 19, 58, Marcin Zmudziński 60, Dawid Jaracz 83
Polonia Giżyn 2-5 Odra Chojna 4 września, 17:30
Arkadiusz Mierzwa 17, 85 - Łukasz Milewski 55, 60, 63, Jakub Pożyczka 75, Bartosz Latuszek 84
Radovia Radowo Małe 4-2 Zorza Dobrzany 4 września, 17:30
Radosław Machalski 48, 76, Dariusz Mętel 56, Igor Ciechanowski 78 - Andrij Ławryk 22, 75
Korona Raduń 4-2 Kłos Pełczyce 4 września, 17:30
Marcin Gicewicz 20, Grzegorz Pietruszka 44 (s), Łukasz Paprota 75, Marcin Szulczewski 86 - Tomasz Czaja 58, Tomasz Zwoliński 59
Jantar II Dziwnów 3-3 Błękitni Trzygłów 4 września, 17:30
k. 3-4
Kacper Pęcak 18, Kamil Janowski 59, Damian Kraszewski 65 - Wojciech Fasuła 11, Eryk Leder 50, 76
Pomorzanin Przybiernów 2-1 Wicher Brojce 4 września, 17:30
Dawid Sandzewicz 25, 51 - Patryk Romanko 75
Rolpol Rossow Chlebowo 1-4 Światowid 63 Łobez 4 września, 17:30
Krzysztof Wardak 58 - Grzegorz Sułkowski 4, Konrad Michalik 20, 69, Jakub Macioszek 79
Ina Ińsko 3-0 Drawa Drawno 4 września, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
OKS Goleniów 0-2 Orzeł Łożnica 4 września, 17:30
Rafał Listkiewicz 44, 71
Masovia Maszewo 3-2 Hanza Goleniów 4 września, 17:30
Patryk Kubiak 22, Michał Bartczak 58, Martin Garstka 80 - Tomasz Królczyński 56, Michał Lebioda 73
Leśnik Kliniska Wielkie 3-0 Mewa Resko 4 września, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Arkonia Szczecin 5-2 Mierzynianka Mierzyn 4 września, 17:30
Rafał Sinkowski 6, 67, Filip Kosakowski 23, 37, Sebastian Kuchcik 87 - Tomasz Jęśko 5, Marcin Kutyło 39
Zootechnik Kołbacz 0-3 KS Wołczkowo-Bezrzecze 4 września, 17:30
Dawid Ciesielczyk 5, Krystian Chrzczon 58, Dawid Polański 76
Orzeł Małkocin 1-1 Piast Chociwel 4 września, 17:30
k. 4-5
Oskar Labuda 22 - Marcin Hyriak 87
Zjednoczeni Kobylanka 0-3 Unia Dolice 4 września, 17:30
(wo)
Sebastian Kopciuch 16, Dominik Siwiec 30, Jakub Szubert 32, 44, Jarosław Kosianowicz 78 - Adrian Gogołkiewicz 34, Dominik Kuś 57
na boisku 5-2
Orzeł Trzcińsko Zdrój 0-2 Morzycko Moryń 4 września, 17:30
Mateusz Głos 27, 88
Sęp Brzesko 2-4 Osadnik Myślibórz 4 września, 17:30
Paweł Stawniak 41, 47 - Michał Rybak 31, Adam Paszkiewicz 40, Kamil Krysiak 69, Andrzej Plackowski 74
Iskra Pomień 4-4 Gavia Choszczno 4 września, 17:30
k. 4-5
Filip Walczak 7, 64, Marek Skory 52, Sebastian Tomaszewski 61 - Karol Przytuła 17, 78, Adam Leśniak 31, Sebastian Surdacki 49
Kasta Majowe (Szczecin) 2-7 Sokół Pyrzyce 4 września, 17:30
Dominik Rutkiewicz 6, Konrad Fijałkowski 57 - Mariusz Skiba 20, Łukasz Sznajdrowicz 39, Jakub Godyń 42, Filip Kobierecki 58, 62, Eryk Kantor 80, 90
Ehrle Dobra 3-1 Stal Szczecin 4 września, 17:30
Kamil Fryszka 55, 90, Arkadiusz Kondraciuk 73 - Rafał Komar 86
Chemik II Police 0-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 3 września, 17:30
k. 4-5
Jedność Przewłoki 1-7 Orkan Suchań 4 września, 17:30
Michał Stamirowski 46 - Grzegorz Krukowski 18, 32, Marcin Misiek 25, Oskar Baszak 27, Oskar Wolny 37, Damian Sałapata 48, 53
Grot Gardno 1-0 Tanowia Tanowo 4 września, 17:30
Grzegorz Chmielowski 50
Aquila Szczecin 6-4 Iskra Banie 4 września, 17:30
Paweł Łubian 16, 35, Krystian Panek 67, Jakub Kułaga 74, 83, 88 - Grzegorz Kreft 46, 51, 61, Radosław Sapiński 87
CRS Barlinek 2-1 Dąb Dębno 4 września, 17:30
Kamil Dydyna 20, 70 - Kamil Ciesielski 35 (s)
Łabędź Widuchowa 2-5 Czcibor Cedynia 4 września, 17:30
Artur Drozd 63, Adrian Czernecki 82 - Bartosz Skóra 12, 72, Aleksander Panicz 42, Arkadiusz Bronakowski 69, Marek Starzyk 79
Rurzyca Nawodna 2-6 Energetyk Gryfino 4 września, 17:30
Dorian Gil 61, Damian Krzeszowski 86 - Grzegorz Kaniecki 26, 30, 37, Jakub Duch 45, 81, Łukasz Deptuła 45
Wicher Przelewice 3-0 Piast Karsko 4 września, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sowianka Sowno 0-3 Iskra Golczewo 4 września, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Unia Swochowo 1-5 Stal Lipiany 4 września, 17:30
Paweł Wójcik 42 - Tomasz Kozioł 9, 46, Patryk Korzeniewicz 76, Paweł Magryta 84, Michał Kochanowski 87
Orzeł Grzędzice 0-4 Pomorzanin Nowogard 4 września, 17:30
Fernando Batista 31, Bartosz Rokita 39, 66, Marcin Kocur 70

III runda - 18 września
Osadnik Myślibórz - wolny los

Błękitni Trzygłów 0-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 18 września, 17:00
Jarosław Jarecki 60, 83, Kamil Kocieniewski 81
Radovia Radowo Małe 0-4 Sparta Gryfice 18 września, 17:00
Dawid Kosek 43, Marcin Pietrzak 60, Jakub Gnat 75, Kacper Czerski 90
Pomorzanin Przybiernów 1-6 Prawobrzeże Świnoujście 18 września, 17:00
Damian Zientara 84 - Damian Siwiec 39, 53, Kacper Mogilnicki 63, Rafał Szmaja 70, 81, Mateusz Kożyb 85
Masovia Maszewo 3-0 Orzeł Łożnica 18 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Leśnik Kliniska Wielkie 0-3 Polonia Płoty 18 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Ina Ińsko 1-1 Pomorzanin Nowogard 18 września, 17:00
k. 0-3
Mateusz Bednarski 27 - Bartosz Rokita 54
Stal Lipiany 9-4 Unia Dolice 18 września, 17:00
Patryk Korzeniewicz 30, Tomasz Kozioł 38, 40, 67, 89, Tomasz Jurkiewicz 49, Hubert Szcześniak 53, Mateusz Zalcer 60, 84 - Dominik Kuś 5, 63, Adam Milkowski 14, 65
Korona Raduń 4-3 Gavia Choszczno 18 września, 17:00
Marcin Gicewicz 28, Kacper Zazula 32, Marcin Wachowicz 34, Jarosław Płotek 84 - Artur Kapiński 51, Sebastian Surdacki 70, Adam Leśniak 74
Arkonia Szczecin 3-0 Czcibor Cedynia 18 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Ehrle Dobra 3-3 Energetyk Gryfino 18 września, 17:00
k. 4-5
Adrian Stefanowicz 75, 83, 90 - Marcin Łapiński 4, Grzegorz Kaniecki 10, Łukasz Kościukiewicz 38
Grot Gardno 0-2 Odra Chojna 18 września, 17:00
Eryk Madera 26, Bartosz Latuszek 39
Aquila Szczecin 4-4 Iskra Golczewo 18 września, 17:00
k. 2-4
Paweł Łubian 24, Kamil Janaszczyk 59, 87, Mikołaj Karbowiak 78 (s) - Konrad Prawucki 38, 39, Michał Wierzbicki 56, 71
CRS Barlinek 4-2 Morzycko Moryń 18 września, 17:00
Kamil Dydyna 30, Patryk Fryska 75 (s), Wiktor Maranda 76 (s), Łukasz Blezień 78 - Patryk Fryska 55, Jacek Chrzanowski 80
Wicher Przelewice 0-1 Sokół Pyrzyce 18 września, 17:00
Ireneusz Dubik 41
KS Wołczkowo-Bezrzecze 1-10 Jeziorak Załom (Szczecin) 18 września, 17:00
Dawid Polański 59 - Dawid Kapczyński 2, 19, 45, 84, Mateusz Chlibyk 9, 63, Jacek Chodorowski 22, Maciej Ignasiak 39, Aleksander Lis 60, Patryk Gawiński 82
Światowid 63 Łobez 1-7 Biali Sądów 18 września, 17:00
Jakub Krawętek 80 - Sebastian Inczewski 14, 58, 86, Patryk Pańka 20 (s), Mateusz Rybka 63, Grzegorz Gicewicz 64, Krystian Wójcik 77
Piast Chociwel 8-6 Orkan Suchań 17 września, 17:15
Konrad Klym 21, 34, Marcin Hyriak 24, 28, 83, Ariel Łonyszyn 41, Damian Wieliczko 76, 87 - Marcin Misiek 8, 20, 84, Grzegorz Krukowski 10, 23, Mariusz Kortus 81 (s)

IV runda - 30 listopada
(Losowanie - 25 września 2019, 11:00 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)
Świt Skolwin (Szczecin) - wolny los

Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin 30 listopada, 13:00
Sparta Gryfice - Sokół Pyrzyce 30 listopada, 13:00
Prawobrzeże Świnoujście - Kluczevia Stargard Szczeciński 30 listopada, 13:00
Masovia Maszewo - Flota Świnoujście 30 listopada, 13:00
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 30 listopada, 13:00
Stal Lipiany - Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 listopada, 13:00
Korona Raduń - Ina Goleniów 30 listopada, 13:00
Arkonia Szczecin - Rega Trzebiatów 30 listopada, 13:00
Energetyk Gryfino - Polonia Płoty 30 listopada, 13:00
Odra Chojna - Błękitni II Stargard 30 listopada, 13:00
Iskra Golczewo - Vineta Wolin 30 listopada, 13:00
CRS Barlinek - Hutnik Szczecin 30 listopada, 13:00
Jeziorak Załom (Szczecin) - Sparta Węgorzyno 30 listopada, 13:00
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 30 listopada, 13:00
Piast Chociwel - Chemik Police 30 listopada, 13:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas