[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Olkusz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błyskawica Kolbark 10 23 7 2 1 29-12 3 2 0 13-4 4 0 1 16-8
2.  Piliczanka II Pilica 10 21 6 3 1 37-17 2 2 1 17-7 4 1 0 20-10 1 1 0 1 0 3-3
3.  Orzeł Kwaśniów Górny 10 21 6 3 1 32-19 4 1 0 19-8 2 2 1 13-11 1 1 0 1 0 3-3
4.  Hetman Dłużec 10 16 4 4 2 23-16 3 1 1 17-9 1 3 1 6-7
5.  LZS Stare Bukowno 10 13 4 1 5 13-16 3 1 1 8-4 1 0 4 5-12
6.  Olimpia II Łobzów 10 10 3 1 6 21-32 2 1 2 12-17 1 0 4 9-15
7.  Strumyk Zarzecze 10 6 1 3 6 17-34 1 0 4 10-18 0 3 2 7-16
8.  Pilica II Wierbka 10 1 0 1 9 6-32 0 1 4 4-11 0 0 5 2-21

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Błyskawica Kolbark    1-1 2-0 3-1 2-2 5-0 
 2 Piliczanka II Pilica1-2     1-1 5-0 3-3 7-1 
 3 Orzeł Kwaśniów Górny3-2 3-3     5-2 3-1 5-0 
 4 Hetman Dłużec2-5 1-1     5-2 7-0 2-1 
 5 LZS Stare Bukowno1-2 2-1 0-0     3-1 2-0 
 6 Olimpia II Łobzów2-6 3-7 3-3 2-1     2-0 
 7 Strumyk Zarzecze1-3 1-3 4-6 3-2 1-4     
 8 Pilica II Wierbka1-3 1-2 0-2 0-2 2-2     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pilica II Wierbka 0-2 Hetman Dłużec 25 sierpnia, 11:30
Orzeł Kwaśniów Górny 3-1 Olimpia II Łobzów 25 sierpnia, 13:00
Błyskawica Kolbark 2-2 Strumyk Zarzecze 25 sierpnia, 17:00
LZS Stare Bukowno 1-2 Piliczanka II Pilica 24 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Hetman Dłużec 2-5 Piliczanka II Pilica 1 września, 12:30
Strumyk Zarzecze 3-2 LZS Stare Bukowno 31 sierpnia, 17:00
Olimpia II Łobzów 2-6 Błyskawica Kolbark 31 sierpnia, 17:00
Pilica II Wierbka 1-2 Orzeł Kwaśniów Górny 1 września, 11:30

Kolejka 3 - 7-8 września

Orzeł Kwaśniów Górny 5-2 Hetman Dłużec 8 września, 13:00
Błyskawica Kolbark 5-0 Pilica II Wierbka 8 września, 17:00
LZS Stare Bukowno 3-1 Olimpia II Łobzów 7 września, 16:30
Piliczanka II Pilica 3-3 Strumyk Zarzecze 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Hetman Dłużec 7-0 Strumyk Zarzecze 15 września, 15:00
Olimpia II Łobzów 3-7 Piliczanka II Pilica 25 września, 17:00
w pierwotnym terminie (14 września, 16:00) odwołany
Pilica II Wierbka 0-2 LZS Stare Bukowno 15 września, 11:30
Orzeł Kwaśniów Górny 3-2 Błyskawica Kolbark 3 listopada, 13:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Błyskawica Kolbark 1-1 Hetman Dłużec 22 września, 16:00
LZS Stare Bukowno 2-1 Orzeł Kwaśniów Górny 21 września, 16:00
Piliczanka II Pilica 7-1 Pilica II Wierbka 22 września, 16:00
Strumyk Zarzecze 1-4 Olimpia II Łobzów 2 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany

Kolejka 6 - 28-29 września

Hetman Dłużec 5-2 Olimpia II Łobzów 29 września, 11:00
Pilica II Wierbka 2-2 Strumyk Zarzecze 29 września, 11:30
Orzeł Kwaśniów Górny 3-3 Piliczanka II Pilica 29 września, 13:00
Błyskawica Kolbark 2-0 LZS Stare Bukowno 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

LZS Stare Bukowno 0-0 Hetman Dłużec 5 października, 15:30
Piliczanka II Pilica 1-2 Błyskawica Kolbark 6 października, 15:00
Strumyk Zarzecze 4-6 Orzeł Kwaśniów Górny 5 października, 15:30
Olimpia II Łobzów 2-0 Pilica II Wierbka 6 października, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Hetman Dłużec 2-1 Pilica II Wierbka 12 października, 11:00
Olimpia II Łobzów 3-3 Orzeł Kwaśniów Górny 13 października, 11:00
Strumyk Zarzecze 1-3 Błyskawica Kolbark 13 października, 12:00
Piliczanka II Pilica 5-0 LZS Stare Bukowno 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Piliczanka II Pilica 1-1 Hetman Dłużec 20 października, 15:00
LZS Stare Bukowno 2-0 Strumyk Zarzecze 19 października, 15:30
Błyskawica Kolbark 3-1 Olimpia II Łobzów 19 października, 15:30
Orzeł Kwaśniów Górny 5-0 Pilica II Wierbka 20 października, 13:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Hetman Dłużec 1-1 Orzeł Kwaśniów Górny 26 października, 15:00
Pilica II Wierbka 1-3 Błyskawica Kolbark 27 października, 11:30
Olimpia II Łobzów 2-1 LZS Stare Bukowno 27 października, 11:00
Strumyk Zarzecze 1-3 Piliczanka II Pilica 27 października, 11:00

Kolejka 11

Strumyk Zarzecze - Hetman Dłużec
Piliczanka II Pilica - Olimpia II Łobzów
LZS Stare Bukowno - Pilica II Wierbka
Błyskawica Kolbark - Orzeł Kwaśniów Górny

Kolejka 12

Hetman Dłużec - Błyskawica Kolbark
Orzeł Kwaśniów Górny - LZS Stare Bukowno
Pilica II Wierbka - Piliczanka II Pilica
Olimpia II Łobzów - Strumyk Zarzecze

Kolejka 13

Olimpia II Łobzów - Hetman Dłużec
Strumyk Zarzecze - Pilica II Wierbka
Piliczanka II Pilica - Orzeł Kwaśniów Górny
LZS Stare Bukowno - Błyskawica Kolbark

Kolejka 14

Hetman Dłużec - LZS Stare Bukowno
Błyskawica Kolbark - Piliczanka II Pilica
Orzeł Kwaśniów Górny - Strumyk Zarzecze
Pilica II Wierbka - Olimpia II Łobzów

Klasa A 2019/2020 (Olkusz)

Klasa B 2019/2020 (Olkusz II (Miechów))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas