[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Patrick 2019/2020, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Sosnowiec 10 28 9 1 0 56-4 5 0 0 33-0 4 1 0 23-4
2.  Jedność Strzyżowice 10 25 8 1 1 29-14 5 0 0 19-4 3 1 1 10-10
3.  Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 10 20 6 2 2 35-14 3 1 1 19-8 3 1 1 16-6
4.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 10 19 5 4 1 34-9 2 3 0 21-3 3 1 1 13-6
5.  UKS Sławków 10 18 6 0 4 18-18 2 0 3 5-7 4 0 1 13-11
6.  Górnik II Wojkowice 10 17 5 2 3 34-19 3 0 2 18-9 2 2 1 16-10
7.  Gmina II Psary 10 10 3 1 6 18-33 1 0 4 5-20 2 1 2 13-13
8.  Niegowoniczki 2018 10 9 3 0 7 13-31 2 0 3 7-10 1 0 4 6-21
9.  Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 10 8 2 2 6 17-34 1 2 2 9-10 1 0 4 8-24
10.  Strażak Nowa Wieś 9 1 0 1 8 6-38 0 1 3 4-20 0 0 5 2-18
11.  JSP Warta Zawiercie 9 0 0 0 9 9-55 0 0 5 8-30 0 0 4 1-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Czarni Sosnowiec    6-0 4-0 5-0 12-0 6-0 
 2 Jedność Strzyżowice    2-1 4-0 4-1 5-0 4-2 
 3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)0-1     4-4 3-1 4-2 8-0 
 4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)1-1 1-1     1-1 7-0 11-0 
 5 UKS Sławków1-2 1-3 0-1     2-1 1-0 
 6 Górnik II Wojkowice1-2 3-5     5-1 5-0 4-1 
 7 Gmina II Psary1-6 1-2 0-6 1-6     2-0 
 8 Niegowoniczki 20180-3 1-2 1-4     2-1 3-0* 
 9 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)1-1 1-1 0-2 3-6     4-0 
 10 Strażak Nowa Wieś1-9 1-5 0-4 2-2     
 11 JSP Warta Zawiercie1-13 2-4 3-4 1-4 1-5     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia).
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 25 sierpnia, 17:00
Niegowoniczki 2018 1-2 UKS Sławków 25 sierpnia, 17:00
Gmina II Psary 1-6 Górnik II Wojkowice 25 sierpnia, 15:00
Czarni Sosnowiec 6-0 Jedność Strzyżowice 25 sierpnia, 17:00
Strażak Nowa Wieś - JSP Warta Zawiercie
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (22 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: JSP Warta Zawiercie.
 
Jedność Strzyżowice 4-2 Strażak Nowa Wieś 1 września, 11:00
Górnik II Wojkowice 1-2 Czarni Sosnowiec 1 września, 17:00
UKS Sławków 2-1 Gmina II Psary 1 września, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Niegowoniczki 2018 1 września, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Niegowoniczki 2018 2-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 7 września, 17:00
Gmina II Psary 1-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 8 września, 17:30
Czarni Sosnowiec 4-0 UKS Sławków 8 września, 17:00
Strażak Nowa Wieś 0-4 Górnik II Wojkowice 8 września, 17:00
JSP Warta Zawiercie 2-4 Jedność Strzyżowice 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Górnik II Wojkowice 4-1 JSP Warta Zawiercie 15 września, 16:00
UKS Sławków 1-0 Strażak Nowa Wieś 15 września, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Czarni Sosnowiec 15 września, 16:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3-6 Gmina II Psary 15 września, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 7-0 Niegowoniczki 2018 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Niegowoniczki 2018.
 
Gmina II Psary 0-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 22 września, 15:00
Czarni Sosnowiec 12-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 22 września, 16:00
Strażak Nowa Wieś 1-9 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 września, 16:00
JSP Warta Zawiercie 3-4 UKS Sławków 22 września, 16:00
Jedność Strzyżowice 4-1 Górnik II Wojkowice 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Górnik II Wojkowice.
 
UKS Sławków 1-2 Jedność Strzyżowice 29 września, 15:30
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 8-0 JSP Warta Zawiercie 29 września, 15:30
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 4-0 Strażak Nowa Wieś 29 września, 15:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Czarni Sosnowiec 28 września, 15:30
Niegowoniczki 2018 1-4 Gmina II Psary 28 września, 15:30

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Gmina II Psary.
 
Czarni Sosnowiec 5-0 Niegowoniczki 2018 6 października, 15:00
Strażak Nowa Wieś 1-5 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6 października, 15:00
JSP Warta Zawiercie 1-5 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 6 października, 16:00
Jedność Strzyżowice 2-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 6 października, 15:00
Górnik II Wojkowice 3-5 UKS Sławków 6 października, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: UKS Sławków.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4-4 Górnik II Wojkowice 12 października, 11:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Jedność Strzyżowice 13 października, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 11-0 JSP Warta Zawiercie 13 października, 15:00
Niegowoniczki 2018 3-0 Strażak Nowa Wieś 12 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
Gmina II Psary 1-6 Czarni Sosnowiec 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Strażak Nowa Wieś 2-2 Gmina II Psary 20 października, 15:00
JSP Warta Zawiercie 1-4 Niegowoniczki 2018 20 października, 15:00
Jedność Strzyżowice 4-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 19 października, 15:00
Górnik II Wojkowice 5-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 20 października, 15:00
UKS Sławków 1-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza).
 
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-2 UKS Sławków 27 października, 14:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Górnik II Wojkowice 26 października, 14:30
Niegowoniczki 2018 0-3 Jedność Strzyżowice 27 października, 14:30
Gmina II Psary 2-0 JSP Warta Zawiercie 27 października, 14:30
Czarni Sosnowiec 6-0 Strażak Nowa Wieś 27 października, 14:30

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Strażak Nowa Wieś.
 
JSP Warta Zawiercie 1-13 Czarni Sosnowiec 3 listopada, 14:00
Jedność Strzyżowice 5-0 Gmina II Psary 2 listopada, 14:00
Górnik II Wojkowice 5-1 Niegowoniczki 2018 3 listopada, 14:00
UKS Sławków 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2 listopada, 14:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pauza: Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia).
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
UKS Sławków - Niegowoniczki 2018
Górnik II Wojkowice - Gmina II Psary
Jedność Strzyżowice - Czarni Sosnowiec
JSP Warta Zawiercie - Strażak Nowa Wieś

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Pauza: JSP Warta Zawiercie.
 
Strażak Nowa Wieś - Jedność Strzyżowice
Czarni Sosnowiec - Górnik II Wojkowice
Gmina II Psary - UKS Sławków
Niegowoniczki 2018 - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Niegowoniczki 2018
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Gmina II Psary
UKS Sławków - Czarni Sosnowiec
Górnik II Wojkowice - Strażak Nowa Wieś
Jedność Strzyżowice - JSP Warta Zawiercie

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
JSP Warta Zawiercie - Górnik II Wojkowice
Strażak Nowa Wieś - UKS Sławków
Czarni Sosnowiec - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Gmina II Psary - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Niegowoniczki 2018 - Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Niegowoniczki 2018.
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Gmina II Psary
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Czarni Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Strażak Nowa Wieś
UKS Sławków - JSP Warta Zawiercie
Górnik II Wojkowice - Jedność Strzyżowice

Kolejka 17 - 9-10 maja

Pauza: Górnik II Wojkowice.
 
Jedność Strzyżowice - UKS Sławków
JSP Warta Zawiercie - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Strażak Nowa Wieś - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Czarni Sosnowiec - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Gmina II Psary - Niegowoniczki 2018

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: Gmina II Psary.
 
Niegowoniczki 2018 - Czarni Sosnowiec
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Strażak Nowa Wieś
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - JSP Warta Zawiercie
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Jedność Strzyżowice
UKS Sławków - Górnik II Wojkowice

Kolejka 19 - 23-24 maja

Pauza: UKS Sławków.
 
Górnik II Wojkowice - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Jedność Strzyżowice - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
JSP Warta Zawiercie - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Strażak Nowa Wieś - Niegowoniczki 2018
Czarni Sosnowiec - Gmina II Psary

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Gmina II Psary - Strażak Nowa Wieś
Niegowoniczki 2018 - JSP Warta Zawiercie
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Jedność Strzyżowice
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Górnik II Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - UKS Sławków

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Pauza: Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza).
 
UKS Sławków - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Górnik II Wojkowice - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Jedność Strzyżowice - Niegowoniczki 2018
JSP Warta Zawiercie - Gmina II Psary
Strażak Nowa Wieś - Czarni Sosnowiec

Kolejka 22 - 13-14 czerwca

Pauza: Strażak Nowa Wieś.
 
Czarni Sosnowiec - JSP Warta Zawiercie
Gmina II Psary - Jedność Strzyżowice
Niegowoniczki 2018 - Górnik II Wojkowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - UKS Sławków
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)

Klasa A Patrick 2019/2020 (Sosnowiec)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas