[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Patrick 2019/2020, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Sosnowiec 3 9 3 0 0 12-1 2 0 0 10-0 1 0 0 2-1
2.  Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3 7 2 1 0 6-3 1 0 0 3-1 1 1 0 3-2
3.  Górnik II Wojkowice 3 6 2 0 1 11-3 0 0 1 1-2 2 0 0 10-1
4.  Jedność Strzyżowice 3 6 2 0 1 8-10 1 0 0 4-2 1 0 1 4-8
5.  UKS Sławków 3 6 2 0 1 4-6 1 0 0 2-1 1 0 1 2-5
6.  Niegowoniczki 2018 3 3 1 0 2 4-6 1 0 1 3-3 0 0 1 1-3
7.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2 2 0 2 0 2-2 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1
8.  Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2 1 0 1 1 2-3 0 1 0 1-1 0 0 1 1-2
9.  JSP Warta Zawiercie 1 0 0 0 1 2-4 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0
10.  Strażak Nowa Wieś 2 0 0 0 2 2-8 0 0 1 0-4 0 0 1 2-4
11.  Gmina II Psary 3 0 0 0 3 3-10 0 0 2 2-8 0 0 1 1-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Czarni Sosnowiec    6-0 4-0 
 2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)    3-1 
 3 Górnik II Wojkowice1-2     
 4 Jedność Strzyżowice    4-2 
 5 UKS Sławków    2-1 
 6 Niegowoniczki 20181-2     2-1 
 7 Zew Kazimierz (Sosnowiec)1-1     
 8 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)1-1     
 9 JSP Warta Zawiercie2-4     
 10 Strażak Nowa Wieś0-4     
 11 Gmina II Psary1-2 1-6     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia).
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 25 sierpnia, 17:00
Niegowoniczki 2018 1-2 UKS Sławków 25 sierpnia, 17:00
Gmina II Psary 1-6 Górnik II Wojkowice 25 sierpnia, 15:00
Czarni Sosnowiec 6-0 Jedność Strzyżowice 25 sierpnia, 17:00
Strażak Nowa Wieś - JSP Warta Zawiercie 25 sierpnia, 17:00
nie odbył się

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: JSP Warta Zawiercie.
 
Jedność Strzyżowice 4-2 Strażak Nowa Wieś 1 września, 11:00
Górnik II Wojkowice 1-2 Czarni Sosnowiec 1 września, 17:00
UKS Sławków 2-1 Gmina II Psary 1 września, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Niegowoniczki 2018 1 września, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Niegowoniczki 2018 2-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 7 września, 17:00
Gmina II Psary 1-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 8 września, 17:30
Czarni Sosnowiec 4-0 UKS Sławków 8 września, 17:00
Strażak Nowa Wieś 0-4 Górnik II Wojkowice 8 września, 17:00
JSP Warta Zawiercie 2-4 Jedność Strzyżowice 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Górnik II Wojkowice - JSP Warta Zawiercie 15 września, 16:00
UKS Sławków - Strażak Nowa Wieś 15 września, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Czarni Sosnowiec 15 września, 16:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Gmina II Psary 15 września, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Niegowoniczki 2018 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Niegowoniczki 2018.
 
Gmina II Psary - Zew Kazimierz (Sosnowiec) 22 września, 15:00
Czarni Sosnowiec - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 22 września, 16:00
Strażak Nowa Wieś - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 września, 16:00
JSP Warta Zawiercie - UKS Sławków 22 września, 16:00
Jedność Strzyżowice - Górnik II Wojkowice 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Górnik II Wojkowice.
 
UKS Sławków - Jedność Strzyżowice
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - JSP Warta Zawiercie
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Strażak Nowa Wieś
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Czarni Sosnowiec
Niegowoniczki 2018 - Gmina II Psary

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Gmina II Psary.
 
Czarni Sosnowiec - Niegowoniczki 2018
Strażak Nowa Wieś - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
JSP Warta Zawiercie - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Jedność Strzyżowice - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Górnik II Wojkowice - UKS Sławków

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: UKS Sławków.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Górnik II Wojkowice
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Jedność Strzyżowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - JSP Warta Zawiercie
Niegowoniczki 2018 - Strażak Nowa Wieś
Gmina II Psary - Czarni Sosnowiec

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Strażak Nowa Wieś - Gmina II Psary
JSP Warta Zawiercie - Niegowoniczki 2018
Jedność Strzyżowice - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Górnik II Wojkowice - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
UKS Sławków - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza).
 
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - UKS Sławków
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Górnik II Wojkowice
Niegowoniczki 2018 - Jedność Strzyżowice
Gmina II Psary - JSP Warta Zawiercie
Czarni Sosnowiec - Strażak Nowa Wieś

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Strażak Nowa Wieś.
 
JSP Warta Zawiercie - Czarni Sosnowiec
Jedność Strzyżowice - Gmina II Psary
Górnik II Wojkowice - Niegowoniczki 2018
UKS Sławków - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 12

Pauza: Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia).
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
UKS Sławków - Niegowoniczki 2018
Górnik II Wojkowice - Gmina II Psary
Jedność Strzyżowice - Czarni Sosnowiec
JSP Warta Zawiercie - Strażak Nowa Wieś

Kolejka 13

Pauza: JSP Warta Zawiercie.
 
Strażak Nowa Wieś - Jedność Strzyżowice
Czarni Sosnowiec - Górnik II Wojkowice
Gmina II Psary - UKS Sławków
Niegowoniczki 2018 - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 14

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Niegowoniczki 2018
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Gmina II Psary
UKS Sławków - Czarni Sosnowiec
Górnik II Wojkowice - Strażak Nowa Wieś
Jedność Strzyżowice - JSP Warta Zawiercie

Kolejka 15

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
JSP Warta Zawiercie - Górnik II Wojkowice
Strażak Nowa Wieś - UKS Sławków
Czarni Sosnowiec - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Gmina II Psary - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Niegowoniczki 2018 - Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 16

Pauza: Niegowoniczki 2018.
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Gmina II Psary
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Czarni Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Strażak Nowa Wieś
UKS Sławków - JSP Warta Zawiercie
Górnik II Wojkowice - Jedność Strzyżowice

Kolejka 17

Pauza: Górnik II Wojkowice.
 
Jedność Strzyżowice - UKS Sławków
JSP Warta Zawiercie - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Strażak Nowa Wieś - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Czarni Sosnowiec - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Gmina II Psary - Niegowoniczki 2018

Kolejka 18

Pauza: Gmina II Psary.
 
Niegowoniczki 2018 - Czarni Sosnowiec
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Strażak Nowa Wieś
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - JSP Warta Zawiercie
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Jedność Strzyżowice
UKS Sławków - Górnik II Wojkowice

Kolejka 19

Pauza: UKS Sławków.
 
Górnik II Wojkowice - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Jedność Strzyżowice - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
JSP Warta Zawiercie - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Strażak Nowa Wieś - Niegowoniczki 2018
Czarni Sosnowiec - Gmina II Psary

Kolejka 20

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Gmina II Psary - Strażak Nowa Wieś
Niegowoniczki 2018 - JSP Warta Zawiercie
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Jedność Strzyżowice
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Górnik II Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - UKS Sławków

Kolejka 21

Pauza: Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza).
 
UKS Sławków - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Górnik II Wojkowice - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Jedność Strzyżowice - Niegowoniczki 2018
JSP Warta Zawiercie - Gmina II Psary
Strażak Nowa Wieś - Czarni Sosnowiec

Kolejka 22

Pauza: Strażak Nowa Wieś.
 
Czarni Sosnowiec - JSP Warta Zawiercie
Gmina II Psary - Jedność Strzyżowice
Niegowoniczki 2018 - Górnik II Wojkowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - UKS Sławków
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)

Klasa A Patrick 2019/2020 (Sosnowiec)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas