[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski w futsalu 2019/2020

1/32 finału - 6 stycznia
(Losowanie - 22 grudnia 2019 - Hala Sportowa MOSiR Tychy)
Do gry dołączają 23 drużyny I ligi, 4 beniaminkowie Ekstraklasy i 16 zwycięzców rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.
Futbalo Białystok - wolny los

Gresta/Espack/Sadowska Świecie 7-4 Futsal Piła 4 stycznia, 16:00
Łukasz Wenerski 12, Szymon Kocieniewski 18, Tomasz Wiśniewski 22, 31, Paweł Słaby 27, Patryk Jarantowicz 33, Wojciech Ernest 39 - Michał Lament 13, 33, Piotr Papierowski 17, Piotr Przygocki 34
Grupa CRB Mrówka Mosina 5-3 AZS UG Gdańsk 5 stycznia, 12:00
pd.
Adam Pawlak 3, Arkadiusz Kurcewicz 4, Dariusz Pieczyński 8, 50, Daniel Lebiedziński 49 - Michał Horbacz 25, 37, Daniel Lebiedziński 39 (s)
Chrobry Charbrowo 3-5 LSSS Lębork 6 stycznia, 17:00
w Łebie
Pogoń Połczyn Zdrój 0-11 Futsal Leszno 5 stycznia, 17:00
Jakub Molicki 10, 22, Michał Bartnicki 15, 21, Adrian Niedźwiedzki 17, 17, Kamil Kruszyński 21, 26, Jan Martin 23, 35, Rajmund Siecla 34
Futsal Oborniki 1-2 Mieszko Gniezno 5 stycznia, 13:00
Mikołaj Orczykowski 18 - Mikołaj Bereźnicki 4, Dariusz Rychłowski 11
TAF Toruń 5-6 LZS Bojano 6 stycznia, 16:30
Krystian Kraśniewski 6, 19, Patryk Szczepaniak 27, Maciej Śliwiński 32, Tomasz Zieliński 33 - Paweł Piór 11, Kacper Ickiewicz 13, 18, 35, 36, Łukasz Dempc 37
Legia Warszawa 6-2 Victoria Sulejówek 6 stycznia, 13:00
Bartłomiej Świniarski 4, 25, Mariusz Milewski 12, 22, Adam Grzyb 13, Krzysztof Jarosz 40 - Karol Domżała 11, Daniel Matwiejczyk 13
Daga Sport Korsze 6-3 Malwee Łódź 6 stycznia, 14:00
Mariusz Machniak 16, Arkadiusz Kuciński 23, Łukasz Kuśnierz 25, 31, 38, Piotr Sawicki 39 - Rafał Pawłowski 12, Petro Chopyk 15, Pedro Victória 24
Kolejarz Łódź 3-13 AZS UW Wilanów (Warszawa) 5 stycznia, 18:00
w Warszawie; Kolejarz gospodarzem
UMKS Zgierz 2-4 Constract Lubawa 5 stycznia, 16:00
Amadeusz Brzosko 11, Arkadiusz Błaszczyk 23 - Saúl Marrupe 18, Mateusz Łożyński 18, Sebastian Grubalski 32, Jakub Raszkowski 38
w Lubawie; UMKS gospodarzem
Nexx Goczałkowice Zdrój 4-3 Berland OSiR Komprachcice 6 stycznia, 17:00
pd.
Wojciech Dragon 18, 43, Adam Grygier 30, Michał Prusek 50 - Łukasz Małek 8, Patryk Kilian 12, Markus Przywara 44
w Pszczynie
Bongo Krapkowice 0-5 Futsal Team Brzeg 5 stycznia, 17:00
Paweł Boczarski 5, Przemysław Matejko 9, 38, Pepo 29, Patryk Dykus 32
Pogoń Pieszyce 1-4 AZS Wrocław 6 stycznia, 14:00
Bartosz Rzepaki 15 - nieznany ?, ?, 36, 40
w Dzierżoniowie
KU AZS UZ Zielona Góra 4-5 GSF Gliwice 6 stycznia, 15:00
Patryk Jaśkiewicz 16, Rafał Gronostaj 28, Łukasz Hanc 31, 32 - Bartłomiej Sitko 8, 30, Michał Rabiej 10, Dominik Wilk 14, Tomasz Czech 27
Górnik Polkowice 4-5 Sośnica Gliwice 6 stycznia, 16:30
Marcel Wojan 9, 27, Dawid Biały 10, Radosław Karpiński 20 - Wojciech Popiel 6, Marek Chojnacki 7, Dawid Kaczmarczyk 18, Artur Łopatka 34, Remigiusz Sobek 40
FC 2016 Siemianowice Śląskie 6-7 GKS Tychy 6 stycznia, 17:00
Sebastian Klaus 4, 25, Michał Włodarek 18, 19, Marcin Krzywka 29, Michał Tkacz 39 - Michał Słonina 11, 18, 39, Marek Kołodziejczyk 27, Tomasz Bernat 34, 37, 39
GAP AZS UEk Kraków 4-7 Heiro Rzeszów 6 stycznia, 18:00
pd.
Daniel Bukalski 3, Paweł Hady 7 (s), Piotr Janik 16, Jakub Ptak 32 - Jakub Mączyński 22 (s), Paweł Doroszko 33 (s), 49 (s), Bartłomiej Przybyło 37, Paweł Hady 40, 41, Piotr Codello 48
Pływalnia Kos Kazimierza Wielka 1-3 Gwiazda Ruda Śląska 5 stycznia, 18:00
Robert Ciekalski 27 - Patryk Widuch 13, 39, Mateusz Dynek 35
Zaczernie Futsal Team 11-7 Futsal Nowiny 5 stycznia, 15:00
Mateusz Wojtanowski 2, 40, Adrian Nowak 6, 20, Robert Guzek 21, 37, Bartłomiej Bać 26, 28, Dawid Guzek 29, Jakub Sroka 34, Patryk Rusin 37 - Kamil Jeleń 23, 31, 35, 36, Adrian Pater 25, Andrzej Musiał 26, Rafał Witkowski 39
w Łańcucie
Zamkowo Lublin 1-7 Maxfarbex Busko Zdrój 6 stycznia, 13:00
Sebastian Król 14 - Adam Przeniosło 2, Dawid Porębski 5, 22, Wojciech Przybył 8, 24, Łukasz Mika 33, Daniel Suchan 36
KS AZS UMCS Lublin 5-4 BSF Bochnia 6 stycznia, 15:00
Konrad Tarkowski 3, Jakub Wankiewicz 12, 14, 39, Tomasz Sekrecki 31 - Bartosz Baran 11, Mateusz Krzymiński 19, Konrad Łękawa 21, Krystian Lewicki 34

1/16 finału - 8-9 lutego
(Losowanie - 12 stycznia 2020, 14:45 - Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 1 w Głogówku)
Do gry dołączają drużyny Ekstraklasy z miejsc 1-10 w sezonie 2018/19.

Gresta/Espack/Sadowska Świecie 4-7 AZS UW Wilanów (Warszawa) 9 lutego, 16:00
pd.
Bartosz Czerwiński 19, 37, Tomasz Wiśniewski 31, Wojciech Ernest 41 - Duarte Araújo 15, Bartosz Przyborek 34, Michał Klaus 38, 44, 50, Tomasz Buczek 46, 47
Legia Warszawa 2-7 Red Devils Chojnice 8 lutego, 18:00
Łukasz Krupnik 10, 30 - Guilherme Stefanoni 8, Witalij Kołesnyk 10, 16, Morad Malouk 18, 30, Kristián Medoň 20, Mykyta Storożuk 32
Futbalo Białystok 5-4 Red Dragons Pniewy 25 stycznia, 19:00
pd.
Damian Grabowski 8, Bartosz Borowik 17, 48, Adrian Niegowski 26, Bartłomiej Gładyszewski 31 (s) - Dawid Kubiak 16, Giorgi Silagawa 16, 27, Bartłomiej Gładyszewski 28
Grupa CRB Mrówka Mosina 2-3 FC Toruń 9 lutego, 12:00
pd.
Tomasz Gajewski 30, 33 - Marcin Mrówczyński 2, Konrad Jekiełek 38, Robert Stolarski 48
Daga Sport Korsze 3-2 LSSS Lębork 9 lutego, 16:00
pd.
Łukasz Kuśnierz 29, Paweł Sawicki 50, Mariusz Machniak 50 - Patryk Ziarko 33, Artur Narewski 50
Gatta Zduńska Wola 3-0 Futsal Leszno 8 lutego, 18:00
Wiktor Krawcow 10, Igor Sobalczyk 13, Michał Marciniak 18
Mieszko Gniezno 1-6 Constract Lubawa 8 lutego, 19:00
Mikołaj Bereźnicki 37 - Pedro Silva 2, 37, Jakub Raszkowski 8, Arkadiusz Budzyn 15, Paweł Kaniewski 19, Pedro Henrique 29
LZS Bojano 6-4 Słoneczny Stok Białystok 9 lutego, 17:00
Nikodem Czaja 31, 36, Maciej Młyński 33, Przemysław Iwański 34, Daniel Groth 34, 38 - Mateusz Lisowski 2, 16, Tomasz Dzierzgowski 24, Krzysztof Kożuszkiewicz 26
Nexx Goczałkowice Zdrój 5-1 AZS Wrocław 9 lutego, 17:00
Marek Skipioł 5, 26, Wojciech Dragon 14, Adam Grygier 29, 33 - Michał Wierzbicki 22
w Pszczynie
Zaczernie Futsal Team 7-10 Maxfarbex Busko Zdrój 9 lutego, 20:00
pd.
Adam Przeniosło 18 (s), Mateusz Wojtanowski 28, Adrian Cieśla 30, Bartłomiej Bać 33, Michał Chmiel 35, Robert Guzek 44, Dawid Guzek 50 (k) - Tomasz Grzesiak 13, 50, Mateusz Mroczka 23, Michał Gąsior 29, Daniel Suchan 34, Adrian Nowak 39 (s), Wojciech Przybył 42 (k), 50 (k), Adam Przeniosło 45, Dawid Porębski 49
w Łańcucie
Heiro Rzeszów 3-8 Clearex Chorzów 9 lutego, 17:00
Bartłomiej Przybyło 14, Sebastian Brocki 18, 31 - Roman Wachuła 8, 33, Mikołaj Zastawnik 20, Maciej Mizgajski 22, Przemysław Dewucki 26, 30, Adam Wędzony 31, Sebastian Leszczak 37
Piast Gliwice 0-2 GSF Gliwice 9 lutego, 18:00
Kamil Wilk 15, Robert Gładczak 18
GKS Tychy 4-6 AZS UŚ Katowice 9 lutego, 17:00
Piotr Pytel 7, Filip Krzyżowski 15, Wojciech Łasak 20, Paweł Lisiński 29 - Artur Ząbek 20, Jakub Jochymek 26, Piotr Łopuch 28, Adam Jonczyk 35, 39, Jacek Hewlik 38
KS AZS UMCS Lublin 6-4 Gwiazda Ruda Śląska 8 lutego, 14:00
Krystian Michalak 5, Konrad Tarkowski 28, Tomasz Sekrecki 29, Jakub Wankiewicz 31, Łukasz Mietlicki 33, Damian Stelmaszuk 36 - Piotr Hiszpański 15, Bartosz Siadul 20, 37, Mateusz Dynek 38
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8 lutego, 18:00
Artur Popławski 10, Ołeksandr Bondar 30, 38, Jan Janovský 40 - Kacper Kędra 25, Arkadiusz Szypczyński 28
Futsal Team Brzeg 2-3 Sośnica Gliwice 9 lutego, 18:00
Pepo 28, Paweł Boczarski 37 - Tomasz Dura 2, 11, 28

1/8 finału - 19 lutego
(Losowanie - 12 stycznia 2020, 14:45 - Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 1 w Głogówku)

Sośnica Gliwice 2-4 Gatta Zduńska Wola 21 lutego, 19:15
pd.
Remigiusz Sobek 20, Tomasz Dura 35 - Lucas Bonifacio 26, 41, Norbert Dregier 31, Dariusz Słowiński 39
Daga Sport Korsze 1-6 Constract Lubawa 19 lutego, 19:00
Paweł Sawicki 6 - Pedro Silva 3, 31, Paweł Ossowski 11, Mateusz Łożyński 12, Arkadiusz Budzyn 24, Paweł Kaniewski 38
LZS Bojano 1-8 Rekord Bielsko-Biała 19 lutego, 19:00
Filip Kreft 26 - Łukasz Biel 12, 29, 38, Michał Kubik 25, Kamil Surmiak 26, 36, Aléx Viana 36, 37
Futbalo Białystok 2-3 GSF Gliwice 19 lutego, 18:30
pd.
Tomasz Koniczek 22, Adrian Niegowski 30 - Mateusz Szyszko 32, Tomasz Czech 38, Tomasz Lutecki 48
Maxfarbex Busko Zdrój 6-5 Red Devils Chojnice 19 lutego, 18:30
pd.
Łukasz Mika 13, Adam Przenisło 18, 29, Wojciech Przybył 33, 41, Tomasz Grzesiak 42 - Łukasz Sobański 6, 39, Mykyta Storożuk 9, Jakub Kąkol 19, 41
AZS UW Wilanów (Warszawa) 0-3 AZS UŚ Katowice 18 lutego, 18:00
Konrad Podobiński 31, Jakub Jochymek 36, Tomasz Szczurek 40
Clearex Chorzów 4-1 FC Toruń 19 lutego, 18:00
Przemysław Dewucki 9, Krzysztof Salisz 11, 26, Szymon Łuszczek 33 - Remigiusz Spychalski 40
Nexx Goczałkowice Zdrój 5-4 KS AZS UMCS Lublin 19 lutego, 18:00
pd.
Jakub Benek 1, Błażej Grygier 14, Adam Grygier 39, Mateusz Pławecki 47, Wojciech Dragon 50 - Łukasz Mietlicki 18, 29, Tomasz Sekrecki 40, Konrad Tarkowski 43
w Pszczynie

1/4 finału - 11 marca
(Losowanie - 23 lutego 2020 - Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie)

Rekord Bielsko-Biała 11-5 GSF Gliwice 11 marca, 19:00
Michał Marek 13, 17, 35, Paweł Budniak 16, Aléx Viana 18, Jan Janovský 23, Kamil Surmiak 25, Artur Popławski 27, Oleksandr Bondar 34, Jani Korpela 38, Łukasz Biel 39 - Tomasz Czech 8, 23, 25, Dominik Wilk 10, 19
AZS UŚ Katowice 4-8 Gatta Zduńska Wola 11 marca, 20:00
Adam Jonczyk 16 (k), 39, Konrad Podobiński 29, Tomasz Szczurek 40 - Jan Dudek 2, Norbert Dregier 7, 27, Mateusz Olczak 18, 39, Daniel Krawczyk 27, Jacek Hewlik 39 (s), Michał Marciniak 40
Maxfarbex Busko Zdrój 2-7 Clearex Chorzów 11 marca, 18:30
Łukasz Mika 39, Tomasz Grzesiak 40 - Mariusz Seget 1, Krzysztof Salisz 14, Przemysław Dewucki 17, Mikołaj Zastwanik 25, 30, Sebastian Leszczak 39, Roman Wachuła 40
Nexx Goczałkowice Zdrój 1-7 Constract Lubawa 11 marca, 18:00
Wojciech Dragon 19 - Arkadiusz Budzyn 3, 20, Pedro Silva 13, Sebastian Grubalski 18, 40, Pedro Henrique 24, Janusz Okuniewski 39

1/2 finału - 15-16 sierpnia, 19 sierpnia
(Losowanie - 29 maja 2020 - siedziba PZPN)

Gatta Zduńska Wola 3-5 Clearex Chorzów 16 sierpnia, 20:00
Karol Czyszek 12, Daniel Krawczyk 20, 23 - Przemysław Dewucki 5, 14, Sebastian Brocki 12, Sebastian Leszczak 28, 40
Rekord Bielsko-Biała 0-3 Constract Lubawa 15 sierpnia, 19:00
Tomasz Kriezel 23, 34, Pedro Silva 24

Clearex Chorzów 1-2 Gatta Zduńska Wola 19 sierpnia, 18:00
Mariusz Seget 39 - Tomasz Sztaba 17, Krystian Kraśniewski 18
Constract Lubawa 3-4 Rekord Bielsko-Biała 19 sierpnia, 19:00
Bartłomiej Piórkowski 17, Pedro Henrique 31, Pedro Silva 32 - Aléx Viana 14, 20, Matheus Ferreira 29, Michal Marek 38

Finał - 26 sierpnia, 29-30 sierpnia
Gospodarzem pierwszego meczu będzie zwycięzca pierwszej pary.

Clearex Chorzów 2-1 Constract Lubawa 26 sierpnia, 18:00
Krzysztof Salisz 9, Przemysław Dewucki 29 (k) - Bartłomiej Piórkowski 5

Constract Lubawa 5-3 Clearex Chorzów 30 sierpnia, 18:00
Bartłomiej Piórkowski 8, Vitinho 9, Pedro Henrique 22, Jakub Raszkowski 37, Tomasz Kriezel 40 - Sebastian Leszczak 17 (k), 19 (k), 33

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas