[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga 1927
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 26 40 19 2 5 95-32 12 0 1 62-11 7 2 4 33-21
2.  1.FC Katowice 26 36 18 0 8 67-43 10 0 3 47-23 8 0 5 20-20
3.  Warta Poznań 26 32 15 2 9 79-55 10 0 3 39-20 5 2 6 40-35
4.  Pogoń Lwów 26 29 13 3 10 65-44 9 0 4 42-17 4 3 6 23-27
5.  Legia Warszawa 26 27 12 3 11 70-65 9 2 2 45-23 3 1 9 25-42 2 4 2 0 0 11-3
6.  Klub Turystów Łódź 26 27 12 3 11 52-57 8 1 4 32-27 4 2 7 20-30 2 0 0 0 2 3-11
7.  Łódzki KS 26 25 11 3 12 56-51 8 2 3 36-20 3 1 9 20-31 2 0 0 0 2 4-6
8.  Polonia Warszawa 26 25 9 7 10 61-68 7 2 4 37-34 2 5 6 24-34 2 4 2 0 0 6-4
9.  Czarni Lwów 26 24 10 4 12 45-50 6 2 5 22-24 4 2 7 23-26 2 2 1 0 1 1-4
10.  Toruński KS 26 24 11 2 13 56-86 6 1 6 29-36 5 1 7 27-50 2 2 1 0 1 4-1
11.  Hasmonea Lwów 26 23 8 7 11 55-78 4 5 4 31-30 4 2 7 24-48 2 2 0 2 0 3-3
12.  Ruch Hajduki Wielkie 26 23 9 5 12 35-54 3 3 7 10-25 6 2 5 25-29 2 2 0 2 0 3-3
13.  Warszawianka Warszawa 26 18 8 2 16 52-64 5 1 7 27-27 3 1 9 25-37
14.  Jutrzenka Kraków 26 11 3 5 18 41-82 2 5 6 21-32 1 0 12 20-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisła Kraków    3-0 4-1 0-2 1-0 5-1 3-1 7-1 4-0 15-0 3-1 2-0 8-2 7-2 
 2 1.FC Katowice0-2     1-5 1-0 2-3 4-1 4-1 4-3 2-0 5-2 9-3 7-0 3-2 5-1 
 3 Warta Poznań3-2 1-0     2-1 8-1 3-0* 5-2 4-1 0-3 4-2 3-4 1-4 1-0 4-0 
 4 Pogoń Lwów4-1 0-3* 6-2     11-2 0-3* 2-0 3-1 3-0 8-1 1-2 0-1 2-1 2-0 
 5 Legia Warszawa1-4 5-0 3-1 4-3     5-2 6-3 2-2 2-0 6-1 4-1 1-1 1-4 5-1 
 6 Klub Turystów Łódź5-1 2-0 0-3 1-1 1-6     0-2 1-0 3-2 2-0 6-2 4-1 3-7 4-2 
 7 Łódzki KS0-0 1-2 2-1 3-0* 3-1 2-4     3-4 2-2 4-1 3-0 6-2 5-2 2-1 
 8 Polonia Warszawa2-1 3-1 1-5 3-3 2-1 0-3 2-1     3-3 2-5 9-2 3-5 4-2 3-2 
 9 Czarni Lwów2-3 0-1 3-3 3-1 2-1 3-0 0-4 1-1     0-4 2-3 2-1 1-0 3-2 
 10 Toruński KS2-7 1-3 6-3 3-5 2-2 2-1 1-0 4-3 0-1     0-2 0-4 4-2 4-3 
 11 Hasmonea Lwów2-2 2-4 7-5 2-2 0-2 3-3 3-0 2-2 3-0 2-5     2-2 1-2 2-1 
 12 Ruch Hajduki Wielkie0-4 0-2 0-5 0-2 3-1 2-0 1-3 0-3* 2-1 0-0 1-1     0-0 1-3 
 13 Warszawianka Warszawa0-2 1-2 1-5 3-0* 2-1 1-2 2-1 3-3 1-5 0-2 5-1 0-1     8-2 
 14 Jutrzenka Kraków0-4 1-2 1-1 2-3 5-4 0-0 2-2 0-0 1-6 2-4 2-2 1-3 4-1     

Kolejka 1

Klub Turystów Łódź 0-2 Łódzki KS 3 kwietnia, 15:00 (4000)
Toruński KS 4-3 Polonia Warszawa 3 kwietnia, 15:00 (1000)
Legia Warszawa 1-4 Warszawianka Warszawa 3 kwietnia, 15:30 (2000)
Pogoń Lwów - Hasmonea Lwów 3 kwietnia, 15:30 (5000)
na boisku 7-1 / unieważniony
Jutrzenka Kraków 0-4 Wisła Kraków 3 kwietnia, 15:45 (2000)
1.FC Katowice 7-0 Ruch Hajduki Wielkie 3 kwietnia, 16:00 (7000)
Warta Poznań 0-3 Czarni Lwów 3 kwietnia, 16:00 (2500)

Kolejka 2

Toruński KS 4-2 Warszawianka Warszawa 10 kwietnia, 15:00 (700)
Czarni Lwów 3-1 Pogoń Lwów 10 kwietnia, 15:30 (1500)
Łódzki KS 2-1 Warta Poznań 10 kwietnia, 15:30 (3000)
1.FC Katowice 4-1 Klub Turystów Łódź 10 kwietnia, 16:00 (5000)
Legia Warszawa 2-2 Polonia Warszawa 10 kwietnia, 16:00 (2000)
Wisła Kraków 2-0 Ruch Hajduki Wielkie 10 kwietnia, 16:00 (2000)

Kolejka 3

Klub Turystów Łódź 5-1 Wisła Kraków 17 kwietnia, 15:00 (3500)
Jutrzenka Kraków 1-6 Czarni Lwów 17 kwietnia, 16:00 (2000)
Polonia Warszawa 4-2 Warszawianka Warszawa 17 kwietnia, 16:30 (5000)
Łódzki KS 4-1 Toruński KS 18 kwietnia, 15:30 (2000)
Legia Warszawa 1-4 Wisła Kraków 18 kwietnia, 16:00 (2000)

Kolejka 4

Klub Turystów Łódź 1-1 Pogoń Lwów 24 kwietnia, 15:30 (5000)
Czarni Lwów 1-1 Polonia Warszawa 24 kwietnia, 16:00 (4000)
Toruński KS 2-2 Legia Warszawa 24 kwietnia, 16:00 (1000)
Wisła Kraków 3-1 Hasmonea Lwów 24 kwietnia, 16:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-3 Łódzki KS 24 kwietnia, 16:30 (3000)
Warszawianka Warszawa 1-5 Warta Poznań 24 kwietnia, 16:30 (3000)

Kolejka 5

Ruch Hajduki Wielkie 0-0 Warszawianka Warszawa 1 maja, 16:00 (2000)
Warta Poznań 1-0 1.FC Katowice 1 maja, 16:00 (4000)
Jutrzenka Kraków 2-4 Toruński KS 1 maja, 16:30 (500)
Polonia Warszawa - Klub Turystów Łódź 1 maja, 16:30 (1000)
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 2-1 / unieważniony

Kolejka 6

Polonia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 3 maja, 16:30 (5000)

Kolejka 7

1.FC Katowice 1-0 Pogoń Lwów 8 maja, 16:00 (10 000)
Klub Turystów Łódź 1-6 Legia Warszawa 8 maja, 16:00 (3000)
Warta Poznań 4-0 Jutrzenka Kraków 8 maja, 16:00 (3000)
Toruński KS 0-4 Ruch Hajduki Wielkie 8 maja, 16:25 (1000)
Hasmonea Lwów 2-2 Polonia Warszawa 8 maja, 16:30 (5000)
Warszawianka Warszawa 2-1 Łódzki KS 8 maja, 16:30 (2000)
Wisła Kraków 4-0 Czarni Lwów 8 maja, 16:30 (5000)

Kolejka 8

Czarni Lwów 0-1 1.FC Katowice 15 maja, 15:00 (6000)
Jutrzenka Kraków 0-0 Polonia Warszawa 15 maja, 15:30 (1500)
Łódzki KS 0-0 Wisła Kraków 15 maja, 16:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-1 Hasmonea Lwów 15 maja, 16:00 (2000)
Toruński KS 2-1 Klub Turystów Łódź 15 maja, 16:00 (200)
Legia Warszawa 3-1 Warta Poznań 15 maja, 17:00 (2000)
Pogoń Lwów 2-1 Warszawianka Warszawa 15 maja, 17:00 (6000)

Kolejka 9

Hasmonea Lwów 2-5 Toruński KS 22 maja, 15:00 (5000)
1.FC Katowice 3-2 Warszawianka Warszawa 22 maja, 16:00 (5000)
Klub Turystów Łódź 3-2 Czarni Lwów 22 maja, 16:30 (4000)
Pogoń Lwów 2-0 Łódzki KS 22 maja, 17:00 (5000)
Wisła Kraków 4-1 Warta Poznań 22 maja, 17:00 (3000)
Polonia Warszawa 3-5 Ruch Hajduki Wielkie 22 maja, 18:30 (2000)

Kolejka 10

Toruński KS 3-5 Pogoń Lwów 26 maja, 16:00 (2500)
Czarni Lwów 2-3 Hasmonea Lwów 26 maja, 17:00 (2000)
Jutrzenka Kraków 1-3 Ruch Hajduki Wielkie 26 maja, 17:15 (1000)

Kolejka 11

Łódzki KS 3-0 Hasmonea Lwów 29 maja, 16:30 (3000)
Legia Warszawa 4-3 Pogoń Lwów 29 maja, 17:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-0 Klub Turystów Łódź 29 maja, 17:00 (2000)
Wisła Kraków 3-0 1.FC Katowice 29 maja, 17:00 (5000)
Warta Poznań 4-1 Polonia Warszawa 29 maja, 17:15 (3000)

Kolejka 12

Hasmonea Lwów 2-4 1.FC Katowice 5 czerwca, 17:00 (2000)
Warszawianka Warszawa 1-5 Czarni Lwów 5 czerwca, 17:00 (2000)
Legia Warszawa 2-0 Czarni Lwów 6 czerwca, 17:30 (2500)

Kolejka 13

1.FC Katowice 2-3 Legia Warszawa 12 czerwca, 17:00 (6000)
Łódzki KS 2-1 Jutrzenka Kraków 12 czerwca, 17:00 (1500)
Polonia Warszawa 0-3 Klub Turystów Łódź 12 czerwca, 17:30 (2000)
Warta Poznań 1-4 Ruch Hajduki Wielkie 12 czerwca, 17:30 (1500)

Kolejka 14

Pogoń Lwów 1-2 Hasmonea Lwów 16 czerwca, 17:00 (3000)
Jutrzenka Kraków 5-4 Legia Warszawa 16 czerwca, 17:30 (2000)
Warszawianka Warszawa 0-2 Wisła Kraków 16 czerwca, 17:30 (3000)
Łódzki KS 3-4 Polonia Warszawa 16 czerwca (3500)

Kolejka 15

Toruński KS 2-7 Wisła Kraków 19 czerwca, 16:30 (800)
1.FC Katowice 4-1 Łódzki KS 19 czerwca, 17:00 (4000)
Czarni Lwów 2-1 Ruch Hajduki Wielkie 19 czerwca, 17:00 (1000)
Pogoń Lwów 6-2 Warta Poznań 19 czerwca, 17:00 (3000)
Jutrzenka Kraków 0-0 Klub Turystów Łódź 19 czerwca, 17:30 (2000)
Legia Warszawa 4-1 Hasmonea Lwów 19 czerwca, 17:30 (5000)

Kolejka 16

Jutrzenka Kraków 4-1 Warszawianka Warszawa 26 czerwca, 16:00 (500)
Pogoń Lwów 4-1 Wisła Kraków 26 czerwca, 17:00 (7000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-1 Legia Warszawa 26 czerwca, 17:00 (3000)
Klub Turystów Łódź 0-3 Warta Poznań 26 czerwca, 17:30 (4000)
Polonia Warszawa 3-1 1.FC Katowice 26 czerwca, 17:30 (3000)

Kolejka 17

Hasmonea Lwów 2-1 Jutrzenka Kraków 29 czerwca, 17:00 (3000)
Łódzki KS 2-2 Czarni Lwów 29 czerwca, 17:30 (4000)
Warszawianka Warszawa 1-2 Klub Turystów Łódź 29 czerwca, 17:30 (2000)

Kolejka 18

Toruński KS 1-3 1.FC Katowice 3 lipca, 16:30 (1000)
Hasmonea Lwów 7-5 Warta Poznań 3 lipca, 17:15 (3000)
Jutrzenka Kraków 2-3 Pogoń Lwów 3 lipca, 17:30 (2000)
Łódzki KS 3-1 Legia Warszawa 3 lipca, 17:30 (3000)

Kolejka 19

Toruński KS 6-3 Warta Poznań 10 lipca, 16:50 (1000)
Jutrzenka Kraków 1-2 1.FC Katowice 10 lipca, 17:00 (1500)
Ruch Hajduki Wielkie 0-2 Pogoń Lwów 10 lipca, 17:00 (1000)
Hasmonea Lwów 1-2 Warszawianka Warszawa 10 lipca, 17:30 (3000)

Kolejka 20

Czarni Lwów 0-4 Toruński KS 17 lipca, 16:00 (3000)
Polonia Warszawa 3-3 Pogoń Lwów 17 lipca, 17:30 (4000)
Hasmonea Lwów 3-3 Klub Turystów Łódź 17 lipca, 18:00 (3000)

Kolejka 21

1.FC Katowice 9-3 Hasmonea Lwów 24 lipca, 17:00 (3000)
Toruński KS 1-0 Łódzki KS 24 lipca, 17:00 (1000)
Warszawianka Warszawa 2-1 Legia Warszawa 24 lipca, 17:00 (3000)
Czarni Lwów 2-3 Wisła Kraków 24 lipca, 17:30 (2000)
Jutrzenka Kraków 1-1 Warta Poznań 24 lipca, 17:30 (2000)
Klub Turystów Łódź 4-1 Ruch Hajduki Wielkie 24 lipca, 17:30 (3000)

Kolejka 22

Hasmonea Lwów 2-2 Ruch Hajduki Wielkie 31 lipca, 11:15 (3000)
Polonia Warszawa 3-2 Jutrzenka Kraków 31 lipca, 11:30 (2000)
Pogoń Lwów 8-1 Toruński KS 31 lipca, 17:00 (3000)
Warta Poznań 5-2 Łódzki KS 31 lipca, 17:00 (2000)
1.FC Katowice 2-0 Czarni Lwów 31 lipca, 17:15 (7000)
Legia Warszawa 5-2 Klub Turystów Łódź 31 lipca, 17:30 (2000)
Wisła Kraków 8-2 Warszawianka Warszawa 31 lipca, 17:30 (1500)

Kolejka 23

Łódzki KS 2-4 Klub Turystów Łódź 7 sierpnia, 17:00 (3000)
Pogoń Lwów 3-0 Czarni Lwów 7 sierpnia, 17:00 (3000)
przerwany w 85. minucie przy stanie 3-0 / uznano wynik z boiska
Ruch Hajduki Wielkie 0-3 Polonia Warszawa 7 sierpnia, 17:00 (2500)
(wo)
na boisku 6-2
Warta Poznań 8-1 Legia Warszawa 7 sierpnia, 17:00 (2000)
Wisła Kraków 7-2 Jutrzenka Kraków 7 sierpnia, 17:15 (2000)
Warszawianka Warszawa 1-2 1.FC Katowice 7 sierpnia, 17:30 (2000)

Kolejka 24

Łódzki KS 5-2 Warszawianka Warszawa 14 sierpnia, 16:00 (3000)
Hasmonea Lwów 0-2 Legia Warszawa 14 sierpnia, 17:00 (3000)
Polonia Warszawa 3-3 Czarni Lwów 14 sierpnia, 17:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 0-0 Toruński KS 14 sierpnia, 17:00 (2000)
Warta Poznań 3-2 Wisła Kraków 14 sierpnia, 17:00 (3000)
1.FC Katowice 5-2 Toruński KS 15 sierpnia, 17:00 (3000)
Pogoń Lwów 2-0 Jutrzenka Kraków 15 sierpnia, 17:00 (2000)
przerwany w 85. minucie przy stanie 2-0 / uznano wynik z boiska

Kolejka 25

Polonia Warszawa 2-1 Łódzki KS 21 sierpnia, 16:30 (3000)
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 21 sierpnia, 16:30 (3000)
Czarni Lwów 3-2 Jutrzenka Kraków 21 sierpnia, 17:00 (2000)
Klub Turystów Łódź 2-0 Toruński KS 21 sierpnia, 17:00 (2000)
Pogoń Lwów 0-1 Ruch Hajduki Wielkie 21 sierpnia, 17:00 (2000)
Warta Poznań 1-0 Warszawianka Warszawa 21 sierpnia (2000)

Kolejka 26

Hasmonea Lwów 3-0 Łódzki KS 27 sierpnia, 16:30 (1000)
Warszawianka Warszawa 8-2 Jutrzenka Kraków 28 sierpnia, 15:00 (3000)
Czarni Lwów 0-4 Łódzki KS 28 sierpnia, 16:30 (2000)
Klub Turystów Łódź 2-0 1.FC Katowice 28 sierpnia, 16:30 (4000)
Legia Warszawa 6-1 Toruński KS 28 sierpnia, 17:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 0-4 Wisła Kraków 28 sierpnia, 17:00 (6000)

Kolejka 27

Pogoń Lwów 11-2 Legia Warszawa 3 września, 16:00 (4000)
Toruński KS 0-1 Czarni Lwów 4 września, 16:00 (1000)
Wisła Kraków 3-1 Łódzki KS 4 września, 16:15 (4000)
1.FC Katowice 5-1 Jutrzenka Kraków 4 września, 16:30 (3000)
Klub Turystów Łódź 6-2 Hasmonea Lwów 4 września, 16:30 (3000)
Polonia Warszawa 1-5 Warta Poznań 4 września, 16:30 (3000)

Kolejka 28

Hasmonea Lwów 3-0 Czarni Lwów 11 września, 16:00 (4000)
Warta Poznań 2-1 Pogoń Lwów 11 września, 16:00 (3500)
Wisła Kraków 15-0 Toruński KS 11 września, 16:00 (1500)
Warszawianka Warszawa 3-3 Polonia Warszawa 11 września, 16:15 (4000)
Łódzki KS 1-2 1.FC Katowice 11 września, 16:30 (2500)

Kolejka 29

Pogoń Lwów 3-1 Polonia Warszawa 18 września, 15:30 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-3 Jutrzenka Kraków 18 września, 15:30 (1000)
Warta Poznań 3-4 Hasmonea Lwów 18 września, 15:30 (3000)
Wisła Kraków 5-1 Klub Turystów Łódź 18 września, 15:30 (2000)
Legia Warszawa 6-3 Łódzki KS 18 września, 16:00 (2000)

Kolejka 30

Czarni Lwów 2-1 Legia Warszawa 25 września, 14:00 (2000)
Warszawianka Warszawa 0-1 Ruch Hajduki Wielkie 25 września, 14:00 (3000)
Warta Poznań - Klub Turystów Łódź 25 września, 14:30 (2000)
na boisku 2-4 / unieważniony
Jutrzenka Kraków 2-2 Hasmonea Lwów 25 września, 15:00 (1200)
1.FC Katowice 0-2 Wisła Kraków 25 września, 15:30 (15 000)
przerwany w 73. minucie przy stanie 0-2 / uznano wynik z boiska
Łódzki KS - Pogoń Lwów 25 września, 16:00 (3000)
mecz przerwany w 79. minucie przy stanie 1-0
Polonia Warszawa 2-5 Toruński KS 25 września, 16:00 (3000)

Kolejka 31

Legia Warszawa 5-0 1.FC Katowice 2 października, 15:00 (3000)
Warta Poznań 4-2 Toruński KS 2 października, 15:00 (1000)
Wisła Kraków 7-1 Polonia Warszawa 2 października, 15:00 (3000)
Klub Turystów Łódź 4-2 Jutrzenka Kraków 2 października, 15:26 (2500)
Hasmonea Lwów 2-2 Pogoń Lwów 2 października, 15:30 (4000)

Kolejka 32

1.FC Katowice 4-3 Polonia Warszawa 9 października, 15:00 (1000)
Czarni Lwów 3-3 Warta Poznań 9 października, 15:00 (2500)
Łódzki KS 6-2 Ruch Hajduki Wielkie 9 października, 15:00 (2000)
Toruński KS 4-3 Jutrzenka Kraków 9 października, 15:00 (2000)
Warszawianka Warszawa 5-1 Hasmonea Lwów 9 października, 15:00 (2000)
Wisła Kraków 0-2 Pogoń Lwów 9 października, 15:00 (6000)

Kolejka 33

Hasmonea Lwów 2-2 Wisła Kraków 16 października, 14:45 (4000)
1.FC Katowice 1-5 Warta Poznań 16 października, 15:00 (3000)
Jutrzenka Kraków 2-2 Łódzki KS 16 października, 15:00 (1000)
Klub Turystów Łódź 1-0 Polonia Warszawa 16 października, 15:00 (2200)
Legia Warszawa 1-1 Ruch Hajduki Wielkie 16 października, 15:00 (2000)

Kolejka 34

Klub Turystów Łódź 3-7 Warszawianka Warszawa 23 października, 14:30 (2500)
Polonia Warszawa 9-2 Hasmonea Lwów 23 października, 15:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Czarni Lwów 23 października, 15:00 (1500)
Pogoń Lwów 0-3 1.FC Katowice 23 października
(wo)
nie odbył się

Kolejka 35

Warszawianka Warszawa 3-0 Pogoń Lwów 30 października, 14:00
(wo)
nie odbył się
Warszawianka Warszawa 0-2 Toruński KS 30 października, 14:00 (1000)
Czarni Lwów 3-0 Klub Turystów Łódź 30 października, 14:15 (2000)

Kolejka 36

Legia Warszawa 5-1 Jutrzenka Kraków 1 listopada, 11:30 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 0-5 Warta Poznań 1 listopada, 14:30 (2000)
Toruński KS 0-2 Hasmonea Lwów 1 listopada, 14:30 (2000)

Kolejka 37

Czarni Lwów 1-0 Warszawianka Warszawa 6 listopada, 11:00 (1500)
Polonia Warszawa 2-1 Legia Warszawa 6 listopada, 14:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 0-2 1.FC Katowice 6 listopada, 14:30 (2500)
Pogoń Lwów 0-3 Klub Turystów Łódź 6 listopada
(wo)
nie odbył się

Kolejka 38

Łódzki KS 3-0 Pogoń Lwów 13 listopada
(wo)
nie odbył się
Warta Poznań 3-0 Klub Turystów Łódź 13 listopada
(wo)
nie odbył się

Autor:

 

Napisz do nas