[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga 1928
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 28 42 20 2 6 98-36 13 0 1 68-18 7 2 5 30-18
2.  Warta Poznań 28 40 16 8 4 63-39 11 2 1 36-15 5 6 3 27-24
3.  Legia Warszawa 28 36 17 2 9 77-43 11 0 3 46-15 6 2 6 31-28 2 2 1 0 1 3-4
4.  Cracovia 28 36 15 6 7 70-42 11 2 1 47-14 4 4 6 23-28 2 2 1 0 1 4-3
5.  1.FC Katowice 28 35 16 3 9 64-49 10 2 2 35-14 6 1 7 29-35
6.  Pogoń Lwów 28 31 14 3 11 61-55 9 2 3 32-18 5 1 8 29-37
7.  Polonia Warszawa 28 30 14 2 12 63-61 8 1 5 38-27 6 1 7 25-34
8.  Czarni Lwów 28 29 13 3 12 54-51 9 1 4 33-16 4 2 8 21-35 4 5 2 1 1 10-7
9.  Klub Turystów Łódź 28 29 13 3 12 51-49 9 2 3 32-18 4 1 9 19-31 4 4 2 0 2 9-7
10.  Warszawianka Warszawa 28 29 11 7 10 50-60 7 4 3 29-29 4 3 7 21-31 4 3 1 1 2 6-11
11.  Łódzki KS 28 25 10 5 13 58-57 5 5 4 30-23 5 0 9 28-34 2 2 1 0 1 5-4
12.  Ruch Hajduki Wielkie 28 25 10 5 13 43-54 6 3 5 26-24 4 2 8 17-30 2 2 1 0 1 4-5
13.  Hasmonea Lwów 28 15 6 3 19 43-71 4 1 9 26-30 2 2 10 17-41
14.  Śląsk Świętochłowice 28 12 5 2 21 29-86 4 2 8 16-29 1 0 13 13-57
15.  Toruński KS 28 6 2 2 24 28-99 1 1 12 19-49 1 1 12 9-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Wisła Kraków    3-2 2-1 5-1 3-2 6-1 7-2 3-0 5-0 6-2 2-4 4-0 4-1 9-2 9-0 
 2 Warta Poznań2-0     6-2 3-0 3-1 3-2 4-1 2-1 0-1 2-1 3-2 1-0 2-2 3-0* 2-2 
 3 Legia Warszawa1-0 0-1     3-2 4-3 7-0 3-0 1-2 4-1 4-2 3-0 5-0 7-1 3-1 1-2 
 4 Cracovia2-1 5-2 2-0     6-1 3-1 0-1 6-0 5-1 1-1 7-1 2-2 3-2 2-1 3-0* 
 5 1.FC Katowice1-1 2-1 4-1 1-1     1-0 0-2 2-4 2-1 2-0 1-0 4-0 5-0 5-0 5-3 
 6 Pogoń Lwów0-2 1-1 1-1 3-2 1-2     4-3 4-0 3-2 0-1 4-3 2-1 2-0 4-0 3-0* 
 7 Polonia Warszawa2-7 1-3 4-3 1-3 1-3 3-2     1-0 2-1 1-1 3-0 3-4 5-0 8-0 3-0* 
 8 Czarni Lwów2-3 2-3 0-1 4-3 2-3 1-1 3-0     4-1 3-0 3-1 1-0 3-0* 3-0* 2-0 
 9 Klub Turystów Łódź0-3 1-3 3-1 1-1 3-2 5-4 5-0 3-0     3-0 0-1 0-0 3-2 2-1 3-0* 
 10 Warszawianka Warszawa2-1 1-1 1-7 1-1 3-0* 3-0 3-3 3-3 3-2     0-5 3-1 0-3 3-2 3-0* 
 11 Łódzki KS2-1 2-2 0-1 0-0 0-3 1-5 2-0 2-0 1-1 3-3     1-2 2-2 8-3 6-0 
 12 Ruch Hajduki Wielkie1-1 2-2 0-2 4-1 1-2 1-3 1-2 3-3 2-1 4-1 2-4     2-1 1-0 2-1 
 13 Hasmonea Lwów0-1 1-3 2-2 0-2 4-2 0-3 1-4 1-3 0-1 0-3* 3-1 3-4     6-0 5-1 
 14 Śląsk Świętochłowice1-2 1-1 1-4 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 4-2 0-3* 0-1 1-6 1-0 3-0*     3-0* 
 15 Toruński KS2-7 2-2 2-5 2-3 3-4 3-4 1-4 0-3* 0-3* 2-5 2-0 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1

Ruch Hajduki Wielkie 1-0 Śląsk Świętochłowice 4 marca, 15:00 (4000)

Kolejka 2

Śląsk Świętochłowice - Toruński KS 11 marca (300)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 4-3 / unieważniony

Kolejka 3

Klub Turystów Łódź 0-1 Łódzki KS 18 marca, 15:00 (3000)
Śląsk Świętochłowice 1-1 1.FC Katowice 18 marca, 15:00 (2000)
Wisła Kraków 4-0 Ruch Hajduki Wielkie 18 marca, 15:15 (2000)
Polonia Warszawa 1-1 Warszawianka Warszawa 18 marca, 15:30 (3000)

Kolejka 4

Toruński KS 1-4 Polonia Warszawa 25 marca, 15:00 (2000)
Cracovia 6-0 Czarni Lwów 25 marca, 15:15 (4000)
Pogoń Lwów 2-0 Hasmonea Lwów 25 marca, 15:15 (2000)
1.FC Katowice 4-0 Ruch Hajduki Wielkie 25 marca, 15:30 (5500)
Klub Turystów Łódź 0-3 Wisła Kraków 25 marca, 15:30 (2500)
Legia Warszawa 3-0 Łódzki KS 25 marca, 15:30 (3000)
Warta Poznań 2-1 Warszawianka Warszawa 25 marca, 15:30 (4000)

Kolejka 5

1.FC Katowice 4-1 Legia Warszawa 1 kwietnia, 15:30 (3500)
Toruński KS 2-3 Cracovia 1 kwietnia, 15:30 (1500)
Pogoń Lwów 4-0 Śląsk Świętochłowice 1 kwietnia, 15:45 (2500)
Polonia Warszawa 2-1 Klub Turystów Łódź 1 kwietnia, 15:45 (2000)
Łódzki KS 3-3 Warszawianka Warszawa 1 kwietnia, 16:00 (2000)
Wisła Kraków 3-0 Czarni Lwów 1 kwietnia, 16:00 (4000)

Kolejka 6

Klub Turystów Łódź 0-0 Ruch Hajduki Wielkie 8 kwietnia, 16:00 (2000)
Śląsk Świętochłowice 4-2 Czarni Lwów 9 kwietnia, 15:30 (3000)
Łódzki KS 1-2 Ruch Hajduki Wielkie 9 kwietnia, 16:00 (2000)

Kolejka 7

Toruński KS 2-7 Wisła Kraków 15 kwietnia, 15:00 (1500)
Czarni Lwów 2-3 1.FC Katowice 15 kwietnia, 15:30 (3000)
Cracovia 2-1 Śląsk Świętochłowice 15 kwietnia, 16:00 (3000)
Klub Turystów Łódź 1-3 Warta Poznań 15 kwietnia, 16:00 (2000)
Legia Warszawa 7-0 Pogoń Lwów 15 kwietnia, 16:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-2 Polonia Warszawa 15 kwietnia, 16:00 (2000)

Kolejka 8

Śląsk Świętochłowice 1-4 Legia Warszawa 22 kwietnia, 11:00 (1500)
Łódzki KS 0-3 1.FC Katowice 22 kwietnia, 16:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 4-1 Cracovia 22 kwietnia, 16:00 (5000)
Warszawianka Warszawa 3-0 Pogoń Lwów 22 kwietnia, 16:00 (2000)
Wisła Kraków 3-2 Warta Poznań 22 kwietnia, 16:00 (5000)
Hasmonea Lwów 1-4 Polonia Warszawa 22 kwietnia, 16:15 (4000)

Kolejka 9

1.FC Katowice 5-0 Hasmonea Lwów 29 kwietnia, 16:00 (2500)
Cracovia 1-1 Warszawianka Warszawa 29 kwietnia, 16:00 (5000)
Polonia Warszawa 8-0 Śląsk Świętochłowice 29 kwietnia, 16:00 (3000)
Toruński KS 2-2 Warta Poznań 29 kwietnia, 16:00 (2000)
Czarni Lwów 3-1 Łódzki KS 29 kwietnia, 16:30 (2000)
Klub Turystów Łódź 5-4 Pogoń Lwów 29 kwietnia, 16:30 (4000)

Kolejka 10

Czarni Lwów 1-0 Ruch Hajduki Wielkie 3 maja, 15:00 (3000)
Hasmonea Lwów 3-1 Łódzki KS 3 maja, 16:30 (3000)
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 3 maja, 16:30 (4000)
1.FC Katowice 5-3 Toruński KS 3 maja (2500)

Kolejka 11

Klub Turystów Łódź 3-1 Legia Warszawa 6 maja, 16:30 (4000)
Pogoń Lwów 3-2 Cracovia 6 maja, 16:30 (6000)
Polonia Warszawa 1-3 1.FC Katowice 6 maja, 16:30 (3000)
Śląsk Świętochłowice 0-1 Warszawianka Warszawa 6 maja, 16:30 (1000)
Warta Poznań 2-2 Hasmonea Lwów 6 maja, 16:30 (4000)

Kolejka 12

Hasmonea Lwów 5-1 Toruński KS 13 maja, 15:30 (5000)
Cracovia 2-0 Legia Warszawa 13 maja, 16:30 (6000)
Warszawianka Warszawa 2-1 Wisła Kraków 13 maja, 16:30 (5000)
Łódzki KS 2-2 Warta Poznań 13 maja, 17:00 (3000)
Pogoń Lwów 2-1 Ruch Hajduki Wielkie 13 maja, 17:00 (5000)
1.FC Katowice 2-1 Klub Turystów Łódź 13 maja (3000)

Kolejka 13

Hasmonea Lwów 6-0 Śląsk Świętochłowice 17 maja, 17:00 (2500)
Legia Warszawa - Czarni Lwów 17 maja, 17:00 (3000)
mecz przerwany w 39. minucie przy stanie 0-1
Wisła Kraków 7-2 Polonia Warszawa 17 maja, 17:00 (6000)

Kolejka 14

Czarni Lwów 4-1 Klub Turystów Łódź 20 maja, 16:30 (2000)
Warta Poznań 3-0 Cracovia 20 maja, 16:30 (5000)
Legia Warszawa 1-2 Toruński KS 20 maja, 17:00 (2000)
Łódzki KS 1-5 Pogoń Lwów 20 maja, 17:00 (3000)
przerwany w 84. minucie przy stanie 1-5 / uznano wynik z boiska
Wisła Kraków 3-2 1.FC Katowice 20 maja, 17:00 (8000)

Kolejka 15

Klub Turystów Łódź 2-1 Śląsk Świętochłowice 27 maja, 17:00 (1500)
Ruch Hajduki Wielkie 4-1 Warszawianka Warszawa 27 maja, 17:00 (1500)

Kolejka 16

Klub Turystów Łódź 3-2 Hasmonea Lwów 3 czerwca, 16:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Toruński KS 3 czerwca, 17:00 (1000)
Warszawianka Warszawa 3-3 Czarni Lwów 3 czerwca, 17:00 (3000)
Warta Poznań 4-1 Polonia Warszawa 3 czerwca, 17:00 (4000)
Cracovia 2-1 Wisła Kraków 3 czerwca, 17:30 (16 000)
Pogoń Lwów 1-2 1.FC Katowice 3 czerwca, 17:30 (5000)

Kolejka 17

Hasmonea Lwów 1-3 Czarni Lwów 7 czerwca, 17:00 (4000)
Legia Warszawa 4-2 Warszawianka Warszawa 7 czerwca, 17:30 (3000)
Toruński KS 3-4 Pogoń Lwów 7 czerwca, 17:30 (2000)

Kolejka 18

Ruch Hajduki Wielkie 0-2 Legia Warszawa 10 czerwca, 17:00 (2000)
Warta Poznań 3-1 1.FC Katowice 10 czerwca, 17:00 (10 000)

Kolejka 19

Legia Warszawa 1-2 Czarni Lwów 17 czerwca, 10:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Hasmonea Lwów 17 czerwca, 17:00 (2000)
Cracovia 5-1 Klub Turystów Łódź 17 czerwca, 17:30 (4000)
Pogoń Lwów 1-1 Warta Poznań 17 czerwca, 17:30 (3000)
Polonia Warszawa 3-0 Łódzki KS 17 czerwca, 17:30 (4000)
Toruński KS 2-5 Warszawianka Warszawa 17 czerwca, 17:30 (1000)

Kolejka 20

Łódzki KS 8-3 Śląsk Świętochłowice 24 czerwca, 17:00 (1500)
Polonia Warszawa 1-3 Cracovia 24 czerwca, 17:30 (5000)
Warta Poznań 1-0 Ruch Hajduki Wielkie 24 czerwca, 17:30 (2500)
Hasmonea Lwów 2-2 Legia Warszawa 24 czerwca, 17:45 (2000)
Wisła Kraków 6-1 Pogoń Lwów 24 czerwca, 18:00 (6000)

Kolejka 21

Warszawianka Warszawa 3-0 1.FC Katowice 1 lipca, 15:30
(wo)
nie odbył się
Toruński KS 2-0 Łódzki KS 1 lipca, 17:30 (1000)

Kolejka 22

Czarni Lwów 3-0 Polonia Warszawa 8 lipca, 17:30 (1000)
Klub Turystów Łódź 3-0 Warszawianka Warszawa 8 lipca, 17:30 (2000)
Toruński KS 0-3 Śląsk Świętochłowice 8 lipca, 17:30 (1000)
(wo)
na boisku 7-0
Legia Warszawa 0-1 Warta Poznań 8 lipca, 17:45 (2000)
Wisła Kraków 2-4 Łódzki KS 8 lipca, 17:45 (5000)
1.FC Katowice 1-1 Cracovia 8 lipca (8000)

Kolejka 23

Cracovia 3-2 Hasmonea Lwów 15 lipca, 17:30 (4000)
Polonia Warszawa 3-2 Pogoń Lwów 15 lipca, 17:30 (4000)
Toruński KS 0-3 Klub Turystów Łódź 15 lipca, 17:30 (1000)
(wo)
na boisku 2-0
Warta Poznań 2-1 Czarni Lwów 15 lipca, 17:30 (2000)
Śląsk Świętochłowice 1-2 Wisła Kraków 15 lipca, 18:00 (1500)

Kolejka 24

Polonia Warszawa 4-3 Legia Warszawa 21 lipca, 17:30 (4000)
Czarni Lwów 2-0 Toruński KS 22 lipca, 16:00 (5000)
Łódzki KS 0-0 Cracovia 22 lipca, 17:30 (4000)
Pogoń Lwów 3-2 Klub Turystów Łódź 22 lipca, 17:30 (5000)
Warszawianka Warszawa 0-3 Hasmonea Lwów 22 lipca, 17:30 (2000)
Śląsk Świętochłowice 1-1 Warta Poznań 22 lipca, 18:00 (700)

Kolejka 25

Klub Turystów Łódź 3-0 Czarni Lwów 29 lipca, 17:00 (2000)
Toruński KS 3-4 1.FC Katowice 29 lipca, 17:00 (2000)
Hasmonea Lwów 0-1 Wisła Kraków 29 lipca, 17:30 (3000)
Legia Warszawa 3-1 Śląsk Świętochłowice 29 lipca, 17:30 (1000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-3 Pogoń Lwów 29 lipca, 17:30 (500)
Warta Poznań 3-2 Łódzki KS 29 lipca, 17:30 (1000)

Kolejka 26

Hasmonea Lwów 3-4 Ruch Hajduki Wielkie 5 sierpnia, 16:00 (3000)
Klub Turystów Łódź 5-0 Polonia Warszawa 5 sierpnia, 16:30 (2000)
Legia Warszawa 4-3 1.FC Katowice 5 sierpnia, 17:00 (5000)
Wisła Kraków 9-0 Toruński KS 5 sierpnia, 17:00 (800)
Czarni Lwów 3-0 Warszawianka Warszawa 5 sierpnia, 17:30 (3000)
Śląsk Świętochłowice 0-3 Cracovia 5 sierpnia, 17:30 (1000)
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 27

Łódzki KS 2-2 Hasmonea Lwów 12 sierpnia, 16:30 (2000)
1.FC Katowice 2-1 Warta Poznań 12 sierpnia, 17:00 (6000)
Cracovia 2-2 Ruch Hajduki Wielkie 12 sierpnia, 17:00 (3500)
Pogoń Lwów 1-1 Legia Warszawa 12 sierpnia, 17:00 (5000)
Śląsk Świętochłowice 0-3 Polonia Warszawa 12 sierpnia, 17:00 (2000)
(wo)
na boisku 1-1
Warszawianka Warszawa 3-2 Klub Turystów Łódź 12 sierpnia, 17:00 (2000)

Kolejka 28

Czarni Lwów 3-0 Śląsk Świętochłowice 15 sierpnia, 17:00 (1500)
(wo)
na boisku 2-1
Łódzki KS - Wisła Kraków 15 sierpnia, 17:00 (3000)
mecz przerwany w 63. minucie przy stanie 2-1
Polonia Warszawa 5-0 Hasmonea Lwów 15 sierpnia, 17:00 (5000)

Kolejka 29

Ruch Hajduki Wielkie 1-1 Wisła Kraków 19 sierpnia, 16:30 (3000)
Pogoń Lwów 4-3 Łódzki KS 19 sierpnia, 17:00 (3000)
Warszawianka Warszawa 1-1 Cracovia 19 sierpnia, 17:00 (3000)
Warta Poznań 2-2 Toruński KS 19 sierpnia, 17:00 (3000)

Kolejka 30

Śląsk Świętochłowice 0-3 Pogoń Lwów 26 sierpnia, 14:30 (2000)
(wo)
mecz przerwany w 82. minucie przy stanie 3-4
Hasmonea Lwów 1-3 Warta Poznań 26 sierpnia, 16:30 (3000)
Legia Warszawa 4-1 Klub Turystów Łódź 26 sierpnia, 16:30 (2000)
Cracovia 3-0 Toruński KS 26 sierpnia, 16:45
(wo)
nie odbył się
1.FC Katowice 2-4 Czarni Lwów 26 sierpnia (3500)

Kolejka 31

1.FC Katowice 0-2 Polonia Warszawa 2 września, 16:00 (5000)
Łódzki KS 6-0 Toruński KS 2 września, 16:00 (1500)
Legia Warszawa 7-1 Hasmonea Lwów 2 września, 16:30 (2000)
Pogoń Lwów 4-0 Czarni Lwów 2 września, 16:30 (5000)
Warta Poznań 2-0 Wisła Kraków 2 września, 16:30 (5000)

Kolejka 32

Ruch Hajduki Wielkie 1-2 1.FC Katowice 9 września, 14:00 (3000)
Hasmonea Lwów 0-3 Pogoń Lwów 9 września, 16:00 (2500)
Łódzki KS 0-1 Legia Warszawa 9 września, 16:00 (5000)
Polonia Warszawa 1-3 Warta Poznań 9 września, 16:00 (5000)
Wisła Kraków 5-1 Cracovia 9 września, 16:00 (15 000)
Śląsk Świętochłowice 0-3 Klub Turystów Łódź 9 września
(wo)
nie odbył się
Toruński KS 0-3 Czarni Lwów 9 września
(wo)
nie odbył się

Kolejka 33

Czarni Lwów 2-3 Wisła Kraków 16 września, 15:45 (4000)
Cracovia 3-1 Pogoń Lwów 16 września, 16:00 (10 000)
Toruński KS 2-5 Legia Warszawa 16 września, 16:00 (1000)
Warszawianka Warszawa 3-3 Polonia Warszawa 16 września, 16:00 (2000)

Kolejka 34

Czarni Lwów 3-0 Hasmonea Lwów 23 września, 11:00 (5000)
(wo)
mecz przerwany w 2. minucie przy stanie 0-0
Klub Turystów Łódź 3-2 1.FC Katowice 23 września, 11:00 (1000)
Wisła Kraków 6-2 Warszawianka Warszawa 23 września, 15:30 (2000)
Legia Warszawa 3-2 Cracovia 23 września, 16:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-4 Łódzki KS 23 września, 16:00 (3000)
Warta Poznań 3-0 Śląsk Świętochłowice 23 września
(wo)
nie odbył się

Kolejka 35

Pogoń Lwów 0-1 Warszawianka Warszawa 30 września, 11:00 (2000)
Śląsk Świętochłowice 1-6 Łódzki KS 30 września, 11:00 (2000)
Polonia Warszawa 2-7 Wisła Kraków 30 września, 15:15 (4000)
Cracovia 5-2 Warta Poznań 30 września, 15:30 (10 000)
Hasmonea Lwów 4-2 1.FC Katowice 30 września, 15:30 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Klub Turystów Łódź 30 września, 15:30 (2000)

Kolejka 36

Klub Turystów Łódź 1-1 Cracovia 7 października, 15:00 (4000)
Pogoń Lwów 4-3 Polonia Warszawa 7 października, 15:00 (3000)
Warszawianka Warszawa 1-7 Legia Warszawa 7 października, 15:00 (3000)
Wisła Kraków 4-1 Hasmonea Lwów 7 października, 15:00 (5000)
1.FC Katowice 1-0 Łódzki KS 7 października, 15:30 (1500)
Ruch Hajduki Wielkie 2-2 Warta Poznań 7 października, 15:30 (2000)

Kolejka 37

Hasmonea Lwów 0-2 Cracovia 14 października, 15:00 (2000)
Łódzki KS 2-0 Polonia Warszawa 14 października, 15:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-3 Czarni Lwów 14 października, 15:00 (1000)
Warszawianka Warszawa 3-0 Toruński KS 14 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
Warta Poznań 3-2 Pogoń Lwów 14 października, 15:00 (5000)
Wisła Kraków 2-1 Legia Warszawa 14 października, 15:00 (5000)

Kolejka 38

Hasmonea Lwów 0-1 Klub Turystów Łódź 21 października, 10:30 (2500)
Cracovia 0-1 Polonia Warszawa 21 października, 14:30 (4000)
Pogoń Lwów 0-2 Wisła Kraków 21 października, 14:30 (4000)
Śląsk Świętochłowice 1-0 Ruch Hajduki Wielkie 21 października, 14:30 (1000)
Warszawianka Warszawa 1-1 Warta Poznań 21 października, 14:30 (3000)
Łódzki KS 2-0 Czarni Lwów 21 października, 15:00 (3000)
Toruński KS 0-3 Hasmonea Lwów 21 października
(wo)
nie odbył się

Kolejka 39

Łódzki KS 1-1 Klub Turystów Łódź 28 października, 14:30 (7000)
1.FC Katowice 5-0 Śląsk Świętochłowice 28 października, 15:00 (2000)
Pogoń Lwów 3-0 Toruński KS 28 października
(wo)
nie odbył się

Kolejka 40

Czarni Lwów 4-3 Cracovia 1 listopada, 11:00 (2000)
Śląsk Świętochłowice 3-0 Hasmonea Lwów 1 listopada, 11:30 (2000)
(wo)
na boisku 0-4
Wisła Kraków 5-0 Klub Turystów Łódź 1 listopada, 14:15 (1500)
Warszawianka Warszawa 0-5 Łódzki KS 1 listopada, 14:30 (2000)
Polonia Warszawa 3-0 Toruński KS 1 listopada
(wo)
nie odbył się

Kolejka 41

Warszawianka Warszawa 3-1 Ruch Hajduki Wielkie 4 listopada, 11:00 (3000)
Polonia Warszawa 1-0 Czarni Lwów 4 listopada, 12:45 (3000)
1.FC Katowice 1-0 Pogoń Lwów 4 listopada, 14:00 (500)
Cracovia 7-1 Łódzki KS 4 listopada, 14:00 (3000)
Warta Poznań 6-2 Legia Warszawa 4 listopada, 14:00 (2000)
Klub Turystów Łódź 3-0 Toruński KS 4 listopada
(wo)
nie odbył się

Kolejka 42

Legia Warszawa 3-0 Polonia Warszawa 11 listopada, 14:00 (3000)
Czarni Lwów 2-3 Warta Poznań 11 listopada, 14:15 (500)
Wisła Kraków 9-2 Śląsk Świętochłowice 11 listopada, 14:15 (1000)
1.FC Katowice 2-0 Warszawianka Warszawa 11 listopada (1000)
Toruński KS 0-3 Ruch Hajduki Wielkie 11 listopada
(wo)
nie odbył się

Kolejka 43

Czarni Lwów 0-1 Legia Warszawa 18 listopada, 11:00 (2000)
Warszawianka Warszawa 3-2 Śląsk Świętochłowice 18 listopada, 11:00 (3000)
Polonia Warszawa 3-4 Ruch Hajduki Wielkie 18 listopada, 12:30 (1000)
Warta Poznań 0-1 Klub Turystów Łódź 18 listopada, 13:30 (3000)
1.FC Katowice 1-1 Wisła Kraków 18 listopada, 13:50 (6000)

Kolejka 44

Czarni Lwów 1-1 Pogoń Lwów 25 listopada, 11:00 (1000)
Legia Warszawa 5-0 Ruch Hajduki Wielkie 25 listopada, 12:00 (2000)
Łódzki KS 2-1 Wisła Kraków 25 listopada, 13:30 (450)
Cracovia 6-1 1.FC Katowice 25 listopada, 13:45 (6000)
Hasmonea Lwów 0-3 Warszawianka Warszawa 25 listopada
(wo)
nie odbył się
Śląsk Świętochłowice 3-0 Toruński KS 25 listopada
(wo)
nie odbył się

Autor:

 

Napisz do nas