[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga 1929
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Poznań 24 33 15 3 6 58-33 10 1 1 37-14 5 2 5 21-19
2.  Garbarnia Kraków 24 32 13 6 5 62-43 8 3 1 33-18 5 3 4 29-25
3.  Wisła Kraków 24 30 13 4 7 62-46 9 2 1 40-18 4 2 6 22-28 2 2 1 0 1 2-1
4.  Legia Warszawa 24 30 12 6 6 44-34 7 3 2 22-13 5 3 4 22-21 2 2 1 0 1 1-2
5.  Łódzki KS 24 29 11 7 6 41-41 6 5 1 22-15 5 2 5 19-26
6.  Cracovia 24 28 10 8 6 60-35 9 2 1 48-16 1 6 5 12-19
7.  Polonia Warszawa 24 20 8 4 12 47-57 6 2 4 27-22 2 2 8 20-35 2 3 1 1 0 7-3
8.  Warszawianka Warszawa 24 20 6 8 10 36-54 4 4 4 21-24 2 4 6 15-30 2 1 0 1 1 3-7
9.  Pogoń Lwów 24 19 7 5 12 43-48 4 2 6 19-23 3 3 6 24-25 2 2 1 0 1 6-5
10.  Ruch Hajduki Wielkie 24 19 6 7 11 32-48 2 4 6 12-20 4 3 5 20-28 2 2 1 0 1 5-6
11.  Czarni Lwów 24 18 7 4 13 59-63 5 2 5 38-31 2 2 8 21-32
12.  1.FC Katowice 24 17 5 7 12 33-51 3 4 5 19-24 2 3 7 14-27 2 2 1 0 1 3-4
13.  Klub Turystów Łódź 24 17 6 5 13 31-55 4 3 5 15-17 2 2 8 16-38 2 2 1 0 1 4-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Warta Poznań    1-5 5-0 3-1 3-1 2-0 3-1 2-2 3-2 5-0 1-0 2-1 7-1 
 2 Garbarnia Kraków3-2     1-0 4-2 1-0 0-3 3-2 5-0 2-2 1-1 3-2 2-2 8-2 
 3 Wisła Kraków0-0 5-2     2-0 1-4 5-1 4-2 4-2 3-1 5-1 4-4 2-1 5-0 
 4 Legia Warszawa3-1 1-1 1-0     0-1 2-0 3-2 1-1 3-2 1-2 4-2 2-0 1-1 
 5 Łódzki KS0-2 0-0 2-2 1-1     2-1 4-2 3-3 2-0 2-1 4-2 0-0 2-1 
 6 Cracovia5-0 2-2 3-1 3-3 8-0     5-2 2-0 4-3 0-3 8-0 6-1 2-1 
 7 Polonia Warszawa2-1 1-3 3-4 2-2 1-2 1-1     5-1 1-6 3-0* 2-0 4-1 2-1 
 8 Warszawianka Warszawa0-4 3-4 3-2 1-3 2-0 2-2 2-2     1-1 2-2 1-0 4-2 0-2 
 9 Pogoń Lwów2-3 3-2 2-4 0-2 1-1 1-1 0-2 0-1     3-4 2-0 1-0 4-3 
 10 Ruch Hajduki Wielkie2-0 1-0 2-2 1-2 1-3 0-0 1-2 1-4 1-3     2-4 0-0 0-0 
 11 Czarni Lwów1-4 5-3 4-0 1-3 3-3 2-2 6-3 4-1 1-2 2-5     3-4 6-1 
 12 1.FC Katowice1-1 2-4 2-4 1-2 5-2 1-0 4-0 0-0 1-1 1-1 0-6     1-3 
 13 Klub Turystów Łódź0-3* 1-3 0-3 2-1 0-2 1-1 0-0 3-0 3-1 3-0 1-1 1-2     

Kolejka 1

Ruch Hajduki Wielkie - Polonia Warszawa 17 marca, 15:00 (1000)
mecz przerwany w 20. minucie przy stanie 0-0 / unieważniony

Kolejka 2

Legia Warszawa 1-2 Ruch Hajduki Wielkie 24 marca, 15:15 (2000)
Łódzki KS 4-2 Polonia Warszawa 24 marca, 15:30 (3000)
Warta Poznań 7-1 Klub Turystów Łódź 24 marca, 15:30 (3000)

Kolejka 3

Wisła Kraków 4-2 Warszawianka Warszawa 31 marca, 15:45 (2000)

Kolejka 4

Czarni Lwów 2-2 Cracovia 7 kwietnia, 15:45 (2000)
Garbarnia Kraków 8-2 Klub Turystów Łódź 7 kwietnia, 16:00 (2000)
Łódzki KS 2-2 Wisła Kraków 7 kwietnia, 16:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-0 Warta Poznań 7 kwietnia, 16:00 (1000)
Warszawianka Warszawa 2-2 Polonia Warszawa 7 kwietnia, 16:00 (3000)

Kolejka 5

Polonia Warszawa 1-3 Garbarnia Kraków 14 kwietnia, 14:00 (3500)
Cracovia 0-3 Ruch Hajduki Wielkie 14 kwietnia, 16:00 (3000)
Klub Turystów Łódź 1-2 1.FC Katowice 14 kwietnia, 16:00 (3000)
Pogoń Lwów 0-2 Legia Warszawa 14 kwietnia, 16:00 (3000)
Warta Poznań 2-2 Warszawianka Warszawa 14 kwietnia, 16:00 (4000)

Kolejka 6

1.FC Katowice 1-0 Cracovia 21 kwietnia, 16:00 (3000)
Garbarnia Kraków 1-1 Ruch Hajduki Wielkie 21 kwietnia, 16:00 (2000)
Legia Warszawa 0-1 Łódzki KS 21 kwietnia, 16:00 (2500)
Pogoń Lwów 2-4 Wisła Kraków 21 kwietnia, 16:00 (3000)
Klub Turystów Łódź 0-0 Polonia Warszawa 21 kwietnia, 16:30 (2000)

Kolejka 7

1.FC Katowice 0-0 Warszawianka Warszawa 28 kwietnia, 16:00 (3000)
Pogoń Lwów 3-2 Garbarnia Kraków 28 kwietnia, 16:00 (4000)
Polonia Warszawa 1-1 Cracovia 28 kwietnia, 16:00 (4000)
Wisła Kraków 2-0 Legia Warszawa 28 kwietnia, 16:15 (5000)
Łódzki KS 2-1 Ruch Hajduki Wielkie 28 kwietnia, 16:30 (6000)

Kolejka 8

1.FC Katowice 1-1 Warta Poznań 5 maja, 16:00 (5000)
Łódzki KS 2-0 Pogoń Lwów 5 maja, 16:00 (6000)
Czarni Lwów 6-3 Polonia Warszawa 5 maja, 16:15 (1000)
Legia Warszawa 2-0 Cracovia 5 maja, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 5-2 Garbarnia Kraków 5 maja, 17:00 (7000)

Kolejka 9

Warszawianka Warszawa 0-2 Klub Turystów Łódź 9 maja, 16:30 (1000)
Łódzki KS 0-0 Garbarnia Kraków 9 maja, 17:00 (6000)
Warta Poznań 3-1 Legia Warszawa 9 maja, 17:00 (4000)
Wisła Kraków 4-4 Czarni Lwów 9 maja, 17:00 (3000)

Kolejka 10

Legia Warszawa 3-2 Polonia Warszawa 19 maja, 17:00 (2000)
Cracovia 5-0 Warta Poznań 19 maja, 17:30 (4000)
Garbarnia Kraków 3-2 Warta Poznań 20 maja, 17:30 (3500)

Kolejka 11

Łódzki KS 2-1 Cracovia 26 maja, 17:00 (6000)
Pogoń Lwów 2-0 Czarni Lwów 26 maja, 17:00 (6000)
Legia Warszawa 2-0 1.FC Katowice 26 maja, 17:30 (2000)
Wisła Kraków 4-2 Polonia Warszawa 26 maja, 17:30 (3000)

Kolejka 12

1.FC Katowice 5-2 Łódzki KS 30 maja, 17:00 (3000)
Klub Turystów Łódź 1-1 Czarni Lwów 30 maja, 17:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-2 Wisła Kraków 30 maja, 17:00 (5000)
Garbarnia Kraków 4-2 Legia Warszawa 30 maja, 17:30 (3000)
Warszawianka Warszawa 1-1 Pogoń Lwów 30 maja, 17:30 (2000)

Kolejka 13

Klub Turystów Łódź 2-1 Legia Warszawa 9 czerwca, 17:00 (2500)
Pogoń Lwów 1-0 1.FC Katowice 9 czerwca, 17:00 (4000)
przerwany w 88. minucie przy stanie 1-0 / uznano wynik z boiska
Warta Poznań 3-1 Polonia Warszawa 9 czerwca, 17:00 (2000)
Warszawianka Warszawa 2-0 Łódzki KS 9 czerwca, 17:30 (2000)
Cracovia 3-1 Wisła Kraków 9 czerwca, 18:00 (8500)
Ruch Hajduki Wielkie 2-4 Czarni Lwów 9 czerwca, 18:00 (2000)

Kolejka 14

Legia Warszawa 1-1 Warszawianka Warszawa 16 czerwca, 17:30 (2000)
Łódzki KS 2-1 Klub Turystów Łódź 16 czerwca, 17:30 (4000)
Pogoń Lwów 3-4 Ruch Hajduki Wielkie 16 czerwca, 17:30 (3000)
Warta Poznań 5-0 Wisła Kraków 16 czerwca, 17:30 (5000)
1.FC Katowice 0-6 Czarni Lwów 16 czerwca, 18:00 (2000)
Garbarnia Kraków 0-3 Cracovia 16 czerwca, 18:00 (4000)

Kolejka 15

Polonia Warszawa 4-1 1.FC Katowice 23 czerwca, 16:30 (3000)
Klub Turystów Łódź 3-0 Ruch Hajduki Wielkie 23 czerwca, 17:00 (2000)
Czarni Lwów 5-3 Garbarnia Kraków 23 czerwca, 17:30 (3000)
Cracovia 4-3 Pogoń Lwów 23 czerwca, 18:00 (4000)
Warta Poznań 3-1 Łódzki KS 23 czerwca, 18:00 (3000)

Kolejka 16

Wisła Kraków 5-0 Klub Turystów Łódź 29 czerwca, 17:30 (2500)
Czarni Lwów 1-4 Warta Poznań 29 czerwca, 17:45 (3000)
Pogoń Lwów 2-3 Warta Poznań 30 czerwca, 17:30 (5000)
Warszawianka Warszawa 2-2 Cracovia 30 czerwca, 17:30 (3000)
Garbarnia Kraków 2-2 1.FC Katowice 30 czerwca, 18:00 (2000)

Kolejka 17

Cracovia 2-1 Klub Turystów Łódź 7 lipca, 16:00 (3000)
Czarni Lwów 1-3 Legia Warszawa 7 lipca, 17:30 (2000)
Polonia Warszawa 1-6 Pogoń Lwów 7 lipca, 17:30 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-4 Warszawianka Warszawa 7 lipca, 17:30 (2000)

Kolejka 18

Czarni Lwów 3-3 Łódzki KS 14 lipca, 17:30 (3000)
Klub Turystów Łódź 3-1 Pogoń Lwów 14 lipca, 17:30 (1500)
Warszawianka Warszawa 3-4 Garbarnia Kraków 14 lipca, 17:30 (3000)
Wisła Kraków 2-1 1.FC Katowice 14 lipca, 17:30 (5000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-2 Polonia Warszawa 14 lipca, 18:00 (1000)

Kolejka 19

Czarni Lwów 4-1 Warszawianka Warszawa 21 lipca, 17:00 (2500)
Polonia Warszawa 2-1 Warta Poznań 21 lipca, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 5-1 Ruch Hajduki Wielkie 21 lipca, 17:30 (4000)
1.FC Katowice 1-3 Klub Turystów Łódź 21 lipca, 18:00 (3000)

Kolejka 20

Garbarnia Kraków 1-0 Łódzki KS 28 lipca, 17:30 (2000)
Warta Poznań 2-1 1.FC Katowice 28 lipca, 17:30 (3000)

Kolejka 21

Czarni Lwów 6-1 Klub Turystów Łódź 11 sierpnia, 16:45 (1500)
Ruch Hajduki Wielkie 0-0 1.FC Katowice 11 sierpnia, 17:00 (5000)
Warszawianka Warszawa 1-3 Legia Warszawa 11 sierpnia, 17:00 (2000)
Wisła Kraków 1-4 Łódzki KS 11 sierpnia, 17:00 (3000)

Kolejka 22

1.FC Katowice 2-4 Garbarnia Kraków 15 sierpnia, 17:00 (1500)
Cracovia 2-0 Warszawianka Warszawa 15 sierpnia, 17:00 (5000)
Polonia Warszawa 2-0 Czarni Lwów 15 sierpnia, 17:00 (3000)

Kolejka 23

Klub Turystów Łódź 0-3 Wisła Kraków 18 sierpnia, 17:00 (1500)
Legia Warszawa 4-2 Czarni Lwów 18 sierpnia, 17:00 (2000)
Warta Poznań 3-2 Pogoń Lwów 18 sierpnia, 17:00 (5000)
Cracovia 8-0 Łódzki KS 18 sierpnia, 17:25 (3500)

Kolejka 24

Łódzki KS 1-1 Legia Warszawa 25 sierpnia, 16:30 (4000)
Pogoń Lwów 0-2 Polonia Warszawa 25 sierpnia, 16:30 (3000)
Warszawianka Warszawa 3-2 Wisła Kraków 25 sierpnia, 16:45 (3000)
Warta Poznań 5-0 Ruch Hajduki Wielkie 25 sierpnia, 17:00 (3000)

Kolejka 25

1.FC Katowice 1-2 Legia Warszawa 1 września, 16:00 (3000)
Garbarnia Kraków 1-0 Wisła Kraków 1 września, 16:30 (3000)
Łódzki KS 4-2 Czarni Lwów 1 września, 16:30 (3000)
Pogoń Lwów 1-1 Cracovia 1 września, 16:30 (5000)
Polonia Warszawa 5-1 Warszawianka Warszawa 1 września, 16:30 (4000)

Kolejka 26

Polonia Warszawa 2-2 Legia Warszawa 8 września, 10:30 (3000)
Czarni Lwów 3-4 1.FC Katowice 8 września, 16:00 (1500)
Łódzki KS 3-3 Warszawianka Warszawa 8 września, 16:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie - Garbarnia Kraków 8 września, 16:00 (3000)
na boisku 3-0 / unieważniony
Warta Poznań 2-0 Cracovia 8 września, 16:00 (5000)
Wisła Kraków 3-1 Pogoń Lwów 8 września, 16:15 (4000)

Kolejka 27

Klub Turystów Łódź 0-2 Łódzki KS 15 września, 15:30 (6000)
Cracovia 2-2 Garbarnia Kraków 15 września, 16:00 (4000)
Legia Warszawa 3-1 Warta Poznań 15 września, 16:00 (6000)
Pogoń Lwów 0-1 Warszawianka Warszawa 15 września, 16:00 (3000)
1.FC Katowice 1-1 Ruch Hajduki Wielkie 15 września, 16:20 (4000)

Kolejka 28

Pogoń Lwów 4-3 Klub Turystów Łódź 22 września, 15:30 (2000)
Warszawianka Warszawa 1-0 Czarni Lwów 22 września, 15:30 (2000)
Warta Poznań 1-5 Garbarnia Kraków 22 września, 15:30 (7000)
Wisła Kraków 5-1 Cracovia 22 września, 15:30 (8000)
1.FC Katowice 4-0 Polonia Warszawa 22 września, 16:00 (3000)

Kolejka 29

Garbarnia Kraków 5-0 Warszawianka Warszawa 29 września, 10:30 (2500)
Czarni Lwów 2-5 Ruch Hajduki Wielkie 29 września, 15:00 (2000)
Cracovia 3-3 Legia Warszawa 29 września, 15:30 (5000)
Polonia Warszawa 1-2 Łódzki KS 29 września, 15:30 (3000)
1.FC Katowice 2-4 Wisła Kraków 29 września, 16:00 (7000)
Klub Turystów Łódź 0-3 Warta Poznań 29 września, 16:00 (2000)
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 30

Polonia Warszawa 3-0 Ruch Hajduki Wielkie 6 października, 15:30 (1000)
(wo)
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 3-2

Kolejka 31

Klub Turystów Łódź 1-3 Garbarnia Kraków 13 października, 12:00 (3000)
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 13 października, 12:00 (3000)
Cracovia 6-1 1.FC Katowice 13 października, 14:30 (3000)
Pogoń Lwów 1-1 Łódzki KS 13 października, 15:00 (3000)
Warta Poznań 1-0 Czarni Lwów 13 października, 15:00 (3000)

Kolejka 32

Czarni Lwów 4-0 Wisła Kraków 20 października, 11:00 (4000)
Legia Warszawa 3-2 Pogoń Lwów 20 października, 14:30 (4000)
Garbarnia Kraków 3-2 Polonia Warszawa 20 października, 15:00 (2000)
Klub Turystów Łódź 1-1 Cracovia 20 października, 15:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-3 Łódzki KS 20 października, 15:00 (2000)

Kolejka 33

Warszawianka Warszawa 0-4 Warta Poznań 27 października, 11:15 (7000)
Czarni Lwów 1-2 Pogoń Lwów 27 października, 11:30 (7000)
Legia Warszawa 1-1 Garbarnia Kraków 27 października, 13:00 (7000)
Cracovia 5-2 Polonia Warszawa 27 października, 14:00 (3000)
Łódzki KS 0-0 1.FC Katowice 27 października, 14:00 (5000)
Ruch Hajduki Wielkie 0-0 Klub Turystów Łódź 27 października, 14:00 (1000)

Kolejka 34

Cracovia 8-0 Czarni Lwów 1 listopada, 11:15 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-3 Pogoń Lwów 1 listopada, 14:00 (2000)
Garbarnia Kraków 3-2 Czarni Lwów 3 listopada, 11:30 (3000)
Polonia Warszawa 2-1 Klub Turystów Łódź 3 listopada, 13:00 (2000)
1.FC Katowice 1-1 Pogoń Lwów 3 listopada, 14:00 (4000)
Łódzki KS 0-2 Warta Poznań 3 listopada, 14:00 (5000)

Kolejka 35

Wisła Kraków 0-0 Warta Poznań 10 listopada, 11:30 (3000)
Warszawianka Warszawa 4-2 1.FC Katowice 10 listopada, 13:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-2 Legia Warszawa 10 listopada, 13:30 (2000)

Kolejka 36

Garbarnia Kraków 2-2 Pogoń Lwów 17 listopada, 11:30 (5000)
Polonia Warszawa 3-4 Wisła Kraków 17 listopada, 13:00 (3000)
Klub Turystów Łódź 3-0 Warszawianka Warszawa 17 listopada, 13:30 (2500)
Ruch Hajduki Wielkie 0-0 Cracovia 17 listopada, 13:30 (1000)

Kolejka 37

Warszawianka Warszawa 2-2 Ruch Hajduki Wielkie 24 listopada, 11:00 (2000)
Legia Warszawa 1-1 Klub Turystów Łódź 24 listopada, 12:45 (2000)

Kolejka 38

Ruch Hajduki Wielkie 1-0 Garbarnia Kraków 1 grudnia, 14:00 (3000)

Autor:

 

Napisz do nas