[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga 1930
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 22 33 16 1 5 46-22 8 0 3 23-13 8 1 2 23-9
2.  Wisła Kraków 22 32 14 4 4 53-34 6 3 2 23-19 8 1 2 30-15
3.  Legia Warszawa 22 30 12 6 4 67-27 8 3 0 45-14 4 3 4 22-13
4.  Polonia Warszawa 22 26 10 6 6 59-39 7 2 2 39-17 3 4 4 20-22 2 2 1 0 1 6-3
5.  Warta Poznań 22 26 11 4 7 50-37 9 1 1 35-9 2 3 6 15-28 2 2 1 0 1 3-6
6.  Garbarnia Kraków 22 21 8 5 9 50-49 6 2 3 30-20 2 3 6 20-29
7.  Pogoń Lwów 22 19 4 11 7 34-36 4 5 2 23-11 0 6 5 11-25 4 2 0 2 2 3-7
8.  Ruch Hajduki Wielkie 22 19 7 5 10 34-51 6 4 1 22-14 1 1 9 12-37 4 4 1 2 1 8-6
9.  Czarni Lwów 22 19 5 9 8 25-40 4 4 3 12-11 1 5 5 13-29 4 6 2 2 0 4-2
10.  Łódzki KS 22 15 6 3 13 38-40 5 1 5 27-18 1 2 8 11-22
11.  Warszawianka Warszawa 22 12 4 4 14 27-66 2 3 6 15-30 2 1 8 12-36 2 1 0 1 1 4-6
12.  ŁTSG Łódź 22 12 3 6 13 25-67 2 4 5 13-25 1 2 8 12-42 2 3 1 1 0 6-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Cracovia    0-1 2-3 3-2 1-4 2-1 3-0 3-0 2-1 1-0 3-0 3-1 
 2 Wisła Kraków1-2     1-0 2-2 1-1 1-6 3-0 4-2 5-5 1-0 3-1 1-0 
 3 Legia Warszawa2-2 3-2     8-4 4-0 3-1 1-1 7-1 1-1 3-2 5-0 8-0 
 4 Polonia Warszawa0-3* 3-4 3-1     5-0 5-1 2-2 4-1 7-0 4-2 4-1 2-2 
 5 Warta Poznań1-0 0-1 2-1 3-1     5-1 1-1 3-0 4-0 3-1 4-2 9-1 
 6 Garbarnia Kraków2-3 1-3 3-2 3-3 1-1     4-0 4-2 5-2 2-0 1-3 4-1 
 7 Pogoń Lwów0-2 2-2 0-0 1-1 3-0 0-0     2-2 0-1 2-1 5-0 8-2 
 8 Ruch Hajduki Wielkie1-0 0-4 1-1 2-1 2-2 2-2 4-1     1-1 4-0 2-1 3-1 
 9 Czarni Lwów1-2 4-2 0-0 0-2 3-1 2-1 0-0 2-1     0-0 0-2 0-0 
 10 Łódzki KS0-1 0-2 1-5 0-1 1-4 5-1 3-3 5-0 3-1     7-0 2-0 
 11 Warszawianka Warszawa1-3 1-5 0-6 0-3 4-0 2-2 2-2 1-0 1-1 1-4     2-4 
 12 ŁTSG Łódź0-5 1-4 0-3 0-0 3-2 2-4 2-1 2-3 0-0 1-1 2-2     

Kolejka 1

Garbarnia Kraków 1-3 Warszawianka Warszawa 23 marca, 15:00 (2000)
Polonia Warszawa 2-2 ŁTSG Łódź 23 marca, 15:00 (1000)
Warta Poznań 3-0 Ruch Hajduki Wielkie 23 marca, 15:00 (3000)

Kolejka 2

Polonia Warszawa 0-3 Cracovia 30 marca, 15:00 (2000)
(wo)
na boisku 1-0
Wisła Kraków 3-1 Warszawianka Warszawa 30 marca, 15:15 (4000)
ŁTSG Łódź 3-2 Warta Poznań 30 marca, 16:00 (5000)

Kolejka 3

Warta Poznań 3-1 Polonia Warszawa 6 kwietnia, 15:00 (3000)
Cracovia 3-0 Ruch Hajduki Wielkie 6 kwietnia, 16:00 (4000)
ŁTSG Łódź 1-1 Łódzki KS 6 kwietnia, 16:00 (4000)
Pogoń Lwów 5-0 Warszawianka Warszawa 6 kwietnia, 16:00 (2000)

Kolejka 4

Czarni Lwów 1-2 Cracovia 13 kwietnia, 16:00 (4000)
Łódzki KS 5-1 Garbarnia Kraków 13 kwietnia, 16:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-1 Legia Warszawa 13 kwietnia, 16:00 (3000)
Warszawianka Warszawa 0-3 Polonia Warszawa 13 kwietnia, 16:00 (3500)
Wisła Kraków 1-1 Warta Poznań 13 kwietnia, 16:00 (6000)

Kolejka 5

Garbarnia Kraków 1-3 Wisła Kraków 20 kwietnia, 16:00 (4500)

Kolejka 6

Cracovia 2-1 Garbarnia Kraków 27 kwietnia, 16:00 (4000)
Czarni Lwów 0-0 ŁTSG Łódź 27 kwietnia, 16:00 (2000)
Łódzki KS 0-2 Wisła Kraków 27 kwietnia, 16:00 (3000)
Polonia Warszawa 2-2 Pogoń Lwów 27 kwietnia, 16:00 (4000)
Warta Poznań 4-2 Warszawianka Warszawa 27 kwietnia, 16:00 (3000)

Kolejka 7

Pogoń Lwów 2-2 Wisła Kraków 3 maja, 16:00 (5000)
Legia Warszawa 4-0 Warta Poznań 3 maja, 16:30 (4000)
Warszawianka Warszawa 1-3 Cracovia 4 maja, 11:30 (3000)
Garbarnia Kraków 3-3 Polonia Warszawa 4 maja, 17:00 (2000)
Łódzki KS 3-1 Czarni Lwów 4 maja, 17:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-1 ŁTSG Łódź 4 maja, 17:00 (1000)

Kolejka 8

Cracovia 2-3 Legia Warszawa 18 maja, 17:00 (10 000)
Czarni Lwów 0-0 Pogoń Lwów 18 maja, 17:00 (4000)
Polonia Warszawa 3-4 Wisła Kraków 18 maja, 17:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-2 Garbarnia Kraków 18 maja, 17:00 (1500)
Łódzki KS 7-0 Warszawianka Warszawa 18 maja, 17:30 (3000)

Kolejka 9

Legia Warszawa 3-1 Garbarnia Kraków 25 maja, 17:30 (3000)
Łódzki KS 1-4 Warta Poznań 25 maja, 17:30 (4000)
Pogoń Lwów 0-2 Cracovia 25 maja, 17:30 (6000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Polonia Warszawa 25 maja, 17:30 (2000)
Wisła Kraków 1-0 ŁTSG Łódź 25 maja, 17:30 (3000)

Kolejka 10

Łódzki KS 0-1 Polonia Warszawa 29 maja, 17:30 (3000)
Warszawianka Warszawa 1-1 Czarni Lwów 29 maja, 17:30 (2000)

Kolejka 11

Ruch Hajduki Wielkie 4-1 Pogoń Lwów 1 czerwca, 17:00 (2000)
Warta Poznań 5-1 Garbarnia Kraków 1 czerwca, 17:00 (3000)
Czarni Lwów 0-0 Legia Warszawa 1 czerwca, 17:15 (3000)

Kolejka 12

Ruch Hajduki Wielkie 4-0 Łódzki KS 8 czerwca, 17:30 (2000)
Wisła Kraków 1-2 Cracovia 8 czerwca, 18:00 (12 000)

Kolejka 13

Garbarnia Kraków 5-2 Czarni Lwów 19 czerwca, 18:00 (2000)
Legia Warszawa 3-2 Łódzki KS 19 czerwca, 18:00 (4000)
ŁTSG Łódź 2-1 Pogoń Lwów 19 czerwca, 18:00 (2000)

Kolejka 14

Czarni Lwów 0-2 Polonia Warszawa 22 czerwca, 17:30 (1000)
Łódzki KS 3-3 Pogoń Lwów 22 czerwca, 17:45 (3000)
Warszawianka Warszawa 2-4 ŁTSG Łódź 22 czerwca, 18:00 (2000)
Warta Poznań 1-0 Cracovia 22 czerwca, 18:00 (6000)
Wisła Kraków 4-2 Ruch Hajduki Wielkie 22 czerwca, 18:00 (3000)

Kolejka 15

ŁTSG Łódź 2-4 Garbarnia Kraków 29 czerwca, 17:30 (2000)
Cracovia 1-0 Łódzki KS 29 czerwca, 18:00 (3000)
Pogoń Lwów 0-0 Legia Warszawa 29 czerwca, 18:00 (5000)
Warta Poznań 4-0 Czarni Lwów 29 czerwca, 18:00 (5000)

Kolejka 16

Cracovia 3-1 ŁTSG Łódź 6 lipca, 18:00 (3000)
Legia Warszawa 3-2 Wisła Kraków 6 lipca, 18:00 (2000)
Pogoń Lwów 3-0 Warta Poznań 6 lipca, 18:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-1 Czarni Lwów 6 lipca, 18:00 (2000)

Kolejka 17

Czarni Lwów 4-2 Wisła Kraków 13 lipca, 17:30 (2000)
Warszawianka Warszawa 1-0 Ruch Hajduki Wielkie 13 lipca, 17:30 (2000)
Garbarnia Kraków 4-0 Pogoń Lwów 13 lipca, 18:00 (3000)
ŁTSG Łódź 0-3 Legia Warszawa 13 lipca, 18:00 (1000)

Kolejka 18

Polonia Warszawa 3-1 Legia Warszawa 20 lipca, 17:30 (3000)

Kolejka 19

Legia Warszawa 5-0 Warszawianka Warszawa 27 lipca, 17:00 (3000)
Garbarnia Kraków 4-2 Ruch Hajduki Wielkie 27 lipca, 17:30 (2000)

Kolejka 20

ŁTSG Łódź 0-5 Cracovia 3 sierpnia, 17:00 (3000)
Garbarnia Kraków 3-2 Legia Warszawa 3 sierpnia, 17:30 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 0-4 Wisła Kraków 3 sierpnia, 18:00 (2000)

Kolejka 21

Pogoń Lwów 8-2 ŁTSG Łódź 10 sierpnia, 17:00 (2000)
Polonia Warszawa 4-1 Ruch Hajduki Wielkie 10 sierpnia, 17:00 (2000)
Wisła Kraków 1-0 Łódzki KS 10 sierpnia, 17:00 (500)

Kolejka 22

Polonia Warszawa 7-0 Czarni Lwów 15 sierpnia, 17:00 (3000)
Cracovia 3-0 Warszawianka Warszawa 17 sierpnia, 17:00 (2000)
ŁTSG Łódź 0-0 Czarni Lwów 17 sierpnia, 17:00 (1000)
Polonia Warszawa 4-2 Łódzki KS 17 sierpnia, 17:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie - Warta Poznań 17 sierpnia, 17:00 (2000)
mecz przerwany w 72. minucie przy stanie 1-2

Kolejka 23

Cracovia 1-4 Warta Poznań 24 sierpnia, 11:15 (5000)
Warszawianka Warszawa 1-4 Łódzki KS 24 sierpnia, 15:00 (4000)
Garbarnia Kraków 4-1 ŁTSG Łódź 24 sierpnia, 16:30 (1000)
Legia Warszawa 1-1 Czarni Lwów 24 sierpnia, 16:45 (2000)

Kolejka 24

Warta Poznań 9-1 ŁTSG Łódź 31 sierpnia, 16:00 (4000)
Czarni Lwów 2-1 Garbarnia Kraków 31 sierpnia, 16:30 (3000)
Warszawianka Warszawa 2-2 Pogoń Lwów 31 sierpnia, 16:30 (3000)
Wisła Kraków 2-2 Polonia Warszawa 31 sierpnia, 16:30 (4000)

Kolejka 25

Łódzki KS 5-0 Ruch Hajduki Wielkie 7 września, 16:00 (2000)
Legia Warszawa 2-2 Cracovia 7 września, 16:30 (7000)
Pogoń Lwów 1-1 Polonia Warszawa 7 września, 16:30 (4000)
Wisła Kraków 1-6 Garbarnia Kraków 7 września, 16:30 (5000)

Kolejka 26

Czarni Lwów 2-1 Ruch Hajduki Wielkie 14 września, 16:00 (3000)
Łódzki KS 2-0 ŁTSG Łódź 14 września, 16:00 (5000)
Polonia Warszawa 4-1 Warszawianka Warszawa 14 września, 16:00 (2000)
Warta Poznań 1-1 Pogoń Lwów 14 września, 16:00 (4000)
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 14 września, 16:00 (3000)

Kolejka 27

Warszawianka Warszawa 0-6 Legia Warszawa 20 września, 16:00 (2000)
Garbarnia Kraków 2-3 Cracovia 21 września, 15:30 (5000)
Polonia Warszawa 5-0 Warta Poznań 21 września, 15:30 (3000)
Pogoń Lwów 2-1 Łódzki KS 21 września, 15:45 (3000)
ŁTSG Łódź 1-4 Wisła Kraków 21 września, 16:00 (2000)

Kolejka 28

Cracovia 0-1 Wisła Kraków 5 października, 15:00 (8000)
Legia Warszawa 8-4 Polonia Warszawa 5 października, 15:00 (8000)
Pogoń Lwów 0-1 Czarni Lwów 5 października, 15:00 (5000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Warszawianka Warszawa 5 października, 15:00 (1000)
Warta Poznań 3-1 Łódzki KS 5 października, 15:00 (2000)

Kolejka 29

Garbarnia Kraków 2-0 Łódzki KS 12 października, 15:00 (4000)
ŁTSG Łódź 0-0 Polonia Warszawa 12 października, 15:00 (3000)
Pogoń Lwów 2-2 Ruch Hajduki Wielkie 12 października, 15:00 (4000)
Warszawianka Warszawa 1-5 Wisła Kraków 12 października, 15:00 (2000)
Warta Poznań 2-1 Legia Warszawa 12 października, 15:00 (4000)

Kolejka 30

Ruch Hajduki Wielkie 1-0 Cracovia 18 października, 15:00 (3000)
Garbarnia Kraków 1-1 Warta Poznań 19 października, 10:00 (5000)
ŁTSG Łódź 2-2 Warszawianka Warszawa 19 października, 14:30 (4000)
Wisła Kraków 5-5 Czarni Lwów 19 października, 14:45 (3000)
Legia Warszawa 1-1 Pogoń Lwów 19 października, 15:00 (4000)

Kolejka 31

Legia Warszawa 8-0 ŁTSG Łódź 1 listopada, 11:30 (3000)
Czarni Lwów 0-0 Łódzki KS 2 listopada, 11:15 (1000)
Cracovia 3-2 Polonia Warszawa 2 listopada, 11:30 (5000)
Warszawianka Warszawa 2-2 Garbarnia Kraków 2 listopada, 13:00 (2000)
Warta Poznań 0-1 Wisła Kraków 2 listopada, 14:00 (8000)

Kolejka 32

Cracovia 3-0 Pogoń Lwów 9 listopada, 11:30 (4000)
Czarni Lwów 0-2 Warszawianka Warszawa 9 listopada, 11:30 (1000)
Polonia Warszawa 5-1 Garbarnia Kraków 9 listopada, 11:30 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-2 Warta Poznań 9 listopada, 11:30 (2000)
Łódzki KS 1-5 Legia Warszawa 9 listopada, 12:00 (2500)

Kolejka 33

Pogoń Lwów 0-0 Garbarnia Kraków 23 listopada, 11:00 (2000)
Cracovia 2-1 Czarni Lwów 23 listopada, 11:30 (3000)
ŁTSG Łódź 2-3 Ruch Hajduki Wielkie 23 listopada, 11:30 (1000)
Warszawianka Warszawa 4-0 Warta Poznań 23 listopada, 12:00 (3000)

Kolejka 34

Czarni Lwów 3-1 Warta Poznań 30 listopada, 11:15 (2000)
Legia Warszawa 7-1 Ruch Hajduki Wielkie 30 listopada, 11:30 (2000)
Łódzki KS 0-1 Cracovia 30 listopada, 11:30 (2500)
Wisła Kraków 3-0 Pogoń Lwów 30 listopada, 11:30 (4000)

Autor:

 

Napisz do nas