[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga 1931
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Garbarnia Kraków 22 30 13 4 5 51-22 7 2 2 29-12 6 2 3 22-10
2.  Wisła Kraków 22 29 13 3 6 53-30 6 3 2 30-13 7 0 4 23-17 2 2 1 0 1 3-2
3.  Legia Warszawa 22 29 14 1 7 57-34 8 0 3 38-17 6 1 4 19-17 2 2 1 0 1 2-3
4.  Pogoń Lwów 22 28 11 6 5 47-33 8 2 1 29-12 3 4 4 18-21
5.  Ruch Hajduki Wielkie 22 25 11 3 8 45-46 7 2 2 23-9 4 1 6 22-37
6.  Łódzki KS 22 24 10 4 8 48-38 8 0 3 33-14 2 4 5 15-24
7.  Warta Poznań 22 23 11 1 10 56-34 8 0 3 39-10 3 1 7 17-24
8.  Polonia Warszawa 22 18 7 4 11 34-46 2 3 6 21-22 5 1 5 13-24 2 2 0 2 0 3-3
9.  Cracovia 22 18 6 6 10 33-52 4 3 4 19-21 2 3 6 14-31 2 2 0 2 0 3-3
10.  Czarni Lwów 22 16 7 2 13 28-50 4 2 5 15-17 3 0 8 13-33
11.  Warszawianka Warszawa 22 13 6 1 15 36-60 5 0 6 24-25 1 1 9 12-35
12.  Lechia Lwów 22 11 5 1 16 23-66 2 1 8 12-27 3 0 8 11-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Garbarnia Kraków    2-3 0-1 3-1 3-1 2-1 2-2 2-0 1-1 6-1 4-1 4-0 
 2 Wisła Kraków0-0     3-1 2-2 6-2 4-1 4-1 3-0 1-2 5-1 1-1 1-2 
 3 Legia Warszawa0-3 1-0     2-1 4-5 6-0 4-1 8-1 3-1 2-1 7-2 1-2 
 4 Pogoń Lwów1-0 2-1 2-1     3-4 3-3 2-0 4-0 0-0 2-1 5-1 5-1 
 5 Ruch Hajduki Wielkie1-1 2-0 0-1 1-1     3-2 2-0 3-0 4-2 0-1 2-1 5-0 
 6 Łódzki KS1-0 2-3 3-1 3-1 4-0     4-0 2-3 4-1 2-1 1-4 7-0 
 7 Warta Poznań1-0 1-2 1-3 7-0 6-1 2-0     0-1 7-1 6-0 3-2 5-0 
 8 Polonia Warszawa2-3 1-3 1-1 0-4 2-4 1-1 0-2     2-2 5-0 6-0 1-2 
 9 Cracovia2-4 1-4 1-4 1-1 4-1 2-2 1-2 1-1     3-1 1-0 2-1 
 10 Czarni Lwów0-4 1-2 2-3 1-1 1-2 1-1 3-0 0-2 2-0     1-0 3-2 
 11 Warszawianka Warszawa1-3 2-5 4-2 1-3 2-0 0-3 2-1 1-4 6-1 0-2     5-1 
 12 Lechia Lwów1-4 2-0 0-1 0-3 2-2 0-1 0-8 0-1 1-3 2-4 4-0     

Kolejka 1

Garbarnia Kraków 4-1 Warszawianka Warszawa 22 marca, 15:30 (4000)
Polonia Warszawa 2-2 Cracovia 22 marca, 15:30 (4000)

Kolejka 2

Cracovia 3-1 Czarni Lwów 29 marca, 15:30 (4000)
Łódzki KS 3-1 Legia Warszawa 29 marca, 16:00 (3500)
Warszawianka Warszawa 2-5 Wisła Kraków 29 marca, 16:00 (3000)
Warta Poznań 0-1 Polonia Warszawa 29 marca, 16:00 (3000)

Kolejka 3

Ruch Hajduki Wielkie 5-0 Lechia Lwów 5 kwietnia, 16:00 (3000)
Pogoń Lwów - Garbarnia Kraków 5 kwietnia (2000)
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 2-0 / unieważniony

Kolejka 4

Czarni Lwów 1-2 Ruch Hajduki Wielkie 12 kwietnia, 16:00 (2000)
Polonia Warszawa 1-2 Lechia Lwów 12 kwietnia, 16:00 (3000)
Łódzki KS 4-1 Cracovia 12 kwietnia, 16:30 (3500)
Wisła Kraków 4-1 Warta Poznań 12 kwietnia, 16:30 (4000)

Kolejka 5

Legia Warszawa 4-1 Warta Poznań 19 kwietnia, 16:30 (4000)
Łódzki KS 2-3 Polonia Warszawa 19 kwietnia, 16:30 (5000)
Pogoń Lwów 5-1 Warszawianka Warszawa 19 kwietnia, 16:30 (2500)
Wisła Kraków 0-0 Garbarnia Kraków 19 kwietnia, 16:30 (6000)

Kolejka 6

Lechia Lwów 2-4 Czarni Lwów 26 kwietnia, 16:00 (2500)
Cracovia 1-4 Legia Warszawa 26 kwietnia, 16:30 (6000)
Polonia Warszawa 1-3 Wisła Kraków 26 kwietnia, 16:30 (6000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-1 Garbarnia Kraków 26 kwietnia, 17:00 (3000)
Warta Poznań 7-0 Pogoń Lwów 26 kwietnia, 17:00 (4000)

Kolejka 7

Pogoń Lwów 2-1 Wisła Kraków 3 maja, 16:30 (5000)
Garbarnia Kraków 1-1 Cracovia 3 maja, 17:00 (6000)
Legia Warszawa 1-2 Lechia Lwów 3 maja, 17:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-0 Polonia Warszawa 3 maja, 17:00 (5000)
Warta Poznań 2-0 Łódzki KS 3 maja, 17:00 (4000)

Kolejka 8

Czarni Lwów 3-0 Warta Poznań 14 maja, 17:00 (2000)
Garbarnia Kraków 0-1 Legia Warszawa 14 maja, 17:00 (5000)
Łódzki KS 3-1 Pogoń Lwów 14 maja, 17:00 (4000)
Warszawianka Warszawa 2-0 Ruch Hajduki Wielkie 14 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 9

Lechia Lwów 0-8 Warta Poznań 17 maja, 16:45 (1500)
Cracovia 1-4 Wisła Kraków 17 maja, 17:00 (8000)
Łódzki KS 1-4 Warszawianka Warszawa 17 maja, 17:00 (3000)
Polonia Warszawa 5-0 Czarni Lwów 17 maja, 17:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-1 Pogoń Lwów 17 maja, 17:30 (2000)

Kolejka 10

Polonia Warszawa 6-0 Warszawianka Warszawa 23 maja, 17:30 (3000)
Pogoń Lwów 0-0 Cracovia 24 maja, 16:00 (3000)
Wisła Kraków 5-1 Czarni Lwów 24 maja, 17:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-2 Łódzki KS 24 maja, 17:30 (2000)

Kolejka 11

Warszawianka Warszawa 6-1 Cracovia 31 maja, 17:00 (5000)
Pogoń Lwów 2-1 Czarni Lwów 31 maja, 17:30 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 0-1 Legia Warszawa 31 maja, 17:30 (3000)
Warta Poznań 1-0 Garbarnia Kraków 31 maja, 17:30 (3000)
Wisła Kraków 1-2 Lechia Lwów 31 maja, 17:30 (4000)

Kolejka 12

Lechia Lwów 0-1 Łódzki KS 4 czerwca, 17:30 (1500)
Garbarnia Kraków 2-0 Polonia Warszawa 4 czerwca, 18:00 (3000)
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 4 czerwca, 18:00 (6000)

Kolejka 13

Czarni Lwów 1-1 Łódzki KS 6 czerwca, 17:30 (2000)
Warszawianka Warszawa 4-2 Legia Warszawa 6 czerwca, 18:00 (3000)
Polonia Warszawa 0-4 Pogoń Lwów 7 czerwca, 17:00 (5000)
Cracovia 1-2 Warta Poznań 7 czerwca, 18:00 (5000)

Kolejka 14

Legia Warszawa 8-1 Polonia Warszawa 20 czerwca, 18:00 (7000)
Garbarnia Kraków 6-1 Czarni Lwów 21 czerwca, 11:00 (2000)
Lechia Lwów 1-3 Cracovia 21 czerwca, 17:45 (1500)
Warszawianka Warszawa - Warta Poznań 21 czerwca, 18:00 (3000)
na boisku 3-4 / unieważniony
Wisła Kraków 6-2 Ruch Hajduki Wielkie 21 czerwca, 18:00 (4000)

Kolejka 15

Pogoń Lwów 5-1 Lechia Lwów 28 czerwca, 17:30 (4000)
Cracovia 4-1 Ruch Hajduki Wielkie 28 czerwca, 18:00 (4000)
Łódzki KS 2-3 Wisła Kraków 28 czerwca, 18:00 (5000)
Czarni Lwów 1-0 Warszawianka Warszawa 29 czerwca, 18:00 (1500)

Kolejka 16

Pogoń Lwów 2-1 Legia Warszawa 12 lipca, 17:30 (5000)
Garbarnia Kraków 2-1 Łódzki KS 12 lipca, 18:00 (3000)
Warszawianka Warszawa 5-1 Lechia Lwów 12 lipca, 18:00 (2000)
Warta Poznań 6-1 Ruch Hajduki Wielkie 12 lipca, 18:00 (3000)

Kolejka 17

Pogoń Lwów 1-0 Garbarnia Kraków 19 lipca, 11:00 (3000)
Lechia Lwów 4-0 Warszawianka Warszawa 19 lipca, 17:30 (1500)
Legia Warszawa 2-1 Czarni Lwów 19 lipca, 18:00 (3000)

Kolejka 18

Lechia Lwów 1-4 Garbarnia Kraków 26 lipca, 11:00 (1000)
Wisła Kraków 4-1 Łódzki KS 26 lipca, 17:30 (3000)

Kolejka 19

Czarni Lwów 3-2 Lechia Lwów 2 sierpnia, 17:30 (2500)
Legia Warszawa 4-5 Ruch Hajduki Wielkie 2 sierpnia, 17:30 (2000)
Wisła Kraków 2-2 Pogoń Lwów 2 sierpnia, 17:30 (5000)

Kolejka 20

Cracovia 2-1 Lechia Lwów 8 sierpnia, 17:30 (2500)
Pogoń Lwów 3-3 Łódzki KS 9 sierpnia, 17:00 (3000)
Garbarnia Kraków 3-1 Ruch Hajduki Wielkie 9 sierpnia, 17:30 (2000)
Warta Poznań 3-2 Warszawianka Warszawa 9 sierpnia, 17:30 (2000)

Kolejka 21

Czarni Lwów 0-2 Polonia Warszawa 15 sierpnia, 17:00 (1500)
Ruch Hajduki Wielkie 2-0 Wisła Kraków 15 sierpnia, 17:00 (5000)
Warszawianka Warszawa 0-3 Łódzki KS 15 sierpnia, 17:00 (1500)
Garbarnia Kraków 3-1 Pogoń Lwów 16 sierpnia, 17:00 (4000)
Lechia Lwów 0-1 Polonia Warszawa 16 sierpnia, 17:00 (2000)
Legia Warszawa 3-1 Cracovia 16 sierpnia, 17:00 (4000)

Kolejka 22

Czarni Lwów 0-4 Garbarnia Kraków 30 sierpnia, 16:00 (2500)
Wisła Kraków 3-0 Polonia Warszawa 30 sierpnia, 16:30 (4000)
Legia Warszawa 6-0 Łódzki KS 30 sierpnia, 17:00 (4000)
Warta Poznań 7-1 Cracovia 30 sierpnia, 17:00 (4000)

Kolejka 23

Warszawianka Warszawa 1-4 Polonia Warszawa 5 września, 16:30 (4000)
Czarni Lwów 1-1 Pogoń Lwów 6 września, 16:00 (5000)
Wisła Kraków 1-2 Cracovia 6 września, 16:15 (6000)
Łódzki KS 7-0 Lechia Lwów 6 września, 16:30 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-0 Warta Poznań 6 września, 16:30 (3000)
Legia Warszawa 0-3 Garbarnia Kraków 6 września, 17:00 (4000)

Kolejka 24

Polonia Warszawa 1-1 Legia Warszawa 12 września, 16:00 (5000)
Czarni Lwów 1-2 Wisła Kraków 13 września, 16:00 (3000)
Garbarnia Kraków 2-2 Warta Poznań 13 września, 16:00 (6000)
Łódzki KS 4-0 Ruch Hajduki Wielkie 13 września, 16:00 (2500)
Warszawianka Warszawa 1-3 Pogoń Lwów 13 września, 16:00 (2000)

Kolejka 25

Cracovia 1-0 Warszawianka Warszawa 20 września, 11:00 (3000)
Polonia Warszawa 2-4 Ruch Hajduki Wielkie 20 września, 12:00 (2000)
Czarni Lwów 2-3 Legia Warszawa 20 września, 15:00 (2000)
Warta Poznań 5-0 Lechia Lwów 20 września, 16:00 (2500)

Kolejka 26

Warszawianka Warszawa 0-2 Czarni Lwów 27 września, 11:00 (2000)
Lechia Lwów 2-0 Wisła Kraków 27 września, 15:00 (2000)
Cracovia 1-1 Pogoń Lwów 27 września, 15:30 (5000)
Łódzki KS 1-0 Garbarnia Kraków 27 września, 15:30 (5000)
Polonia Warszawa 0-2 Warta Poznań 27 września, 16:00 (4000)

Kolejka 27

Cracovia 2-4 Garbarnia Kraków 4 października, 15:00 (5000)
Lechia Lwów 0-1 Legia Warszawa 4 października, 15:00 (3000)
Warta Poznań 1-2 Wisła Kraków 4 października, 15:00 (5000)
Łódzki KS 2-1 Czarni Lwów 4 października, 15:30 (2500)

Kolejka 28

Lechia Lwów 2-2 Ruch Hajduki Wielkie 11 października, 15:00 (2000)
Warta Poznań 6-0 Czarni Lwów 11 października, 15:00 (2500)

Kolejka 29

Polonia Warszawa 2-3 Garbarnia Kraków 18 października, 12:00 (3000)
Wisła Kraków 3-1 Legia Warszawa 18 października, 14:30 (4000)
Łódzki KS 4-0 Warta Poznań 18 października, 15:00 (3000)

Kolejka 30

Cracovia 1-1 Polonia Warszawa 1 listopada, 11:00 (3000)
Pogoń Lwów 3-4 Ruch Hajduki Wielkie 1 listopada, 11:00 (2000)
Warszawianka Warszawa 1-3 Garbarnia Kraków 1 listopada, 12:00 (2000)
Warta Poznań 1-3 Legia Warszawa 1 listopada, 14:00 (3000)

Kolejka 31

Garbarnia Kraków 4-0 Lechia Lwów 7 listopada, 14:00 (3000)
Wisła Kraków 1-1 Warszawianka Warszawa 8 listopada, 11:15 (2500)
Pogoń Lwów 2-0 Warta Poznań 8 listopada, 12:00 (3000)
Polonia Warszawa 1-1 Łódzki KS 8 listopada, 12:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 4-2 Cracovia 8 listopada, 14:00 (3500)

Kolejka 32

Lechia Lwów 0-3 Pogoń Lwów 15 listopada, 11:30 (1500)
Warszawianka Warszawa 2-1 Warta Poznań 15 listopada, 12:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 0-1 Czarni Lwów 15 listopada, 14:00 (3500)

Kolejka 33

Cracovia 2-2 Łódzki KS 22 listopada, 11:30 (2000)
Pogoń Lwów 4-0 Polonia Warszawa 22 listopada, 11:30 (1500)
Legia Warszawa 7-2 Warszawianka Warszawa 22 listopada, 12:00 (1000)

Kolejka 34

Czarni Lwów 2-0 Cracovia 29 listopada, 11:30 (500)
Garbarnia Kraków 2-3 Wisła Kraków 29 listopada, 11:30 (1000)
Legia Warszawa 2-1 Pogoń Lwów 29 listopada, 12:00 (1000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Warszawianka Warszawa 29 listopada, 13:30 (1000)

Autor:

 

Napisz do nas