[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga 1932
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 22 29 12 5 5 55-30 9 0 2 34-11 3 5 3 21-19
2.  Pogoń Lwów 22 28 13 2 7 32-24 9 2 0 18-4 4 0 7 14-20
3.  Warta Poznań 22 27 13 1 8 55-37 9 1 1 37-19 4 0 7 18-18
4.  Łódzki KS 22 26 11 4 7 50-32 8 2 1 30-9 3 2 6 20-23
5.  Legia Warszawa 22 23 10 3 9 37-25 4 1 6 16-16 6 2 3 21-9
6.  Wisła Kraków 22 22 9 4 9 37-42 5 3 3 20-15 4 1 6 17-27
7.  Ruch Hajduki Wielkie 22 20 8 4 10 33-35 6 2 3 23-12 2 2 7 10-23 2 2 1 0 1 4-2
8.  Warszawianka Warszawa 22 20 8 4 10 27-47 6 2 3 14-19 2 2 7 13-28 2 2 1 0 1 2-4
9.  WKS 22pp Siedlce 22 19 7 5 10 36-47 4 3 4 20-17 3 2 6 16-30
10.  Garbarnia Kraków 22 18 7 4 11 39-43 5 1 5 24-21 2 3 6 15-22
11.  Czarni Lwów 22 16 6 4 12 24-39 5 1 5 17-17 1 3 7 7-22 2 3 1 1 0 4-1
12.  Polonia Warszawa 22 16 6 4 12 27-51 3 4 4 17-22 3 0 8 10-29 2 1 0 1 1 1-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Cracovia    2-1 0-1 3-1 2-0 3-0 1-3 5-1 3-1 5-0 4-1 6-2 
 2 Pogoń Lwów1-1     2-1 1-0 0-0 1-0 2-1 2-0 3-0 2-1 1-0 3-0 
 3 Warta Poznań3-2 4-1     5-3 1-5 8-3 2-1 0-0 7-2 4-2 1-0 2-0 
 4 Łódzki KS4-1 3-0 2-0     1-2 2-0 6-0 3-2 4-1 1-1 1-1 3-1 
 5 Legia Warszawa0-1 1-2 1-3 4-1     2-3 2-1 2-3 1-0 1-1 2-0 0-1 
 6 Wisła Kraków2-2 2-1 0-3 2-1 0-1     1-1 1-2 5-2 2-2 3-0* 2-0 
 7 Ruch Hajduki Wielkie1-1 3-1 0-3 3-0 1-0 5-0     4-1 1-2 2-0 2-2 1-2 
 8 Warszawianka Warszawa0-6 1-0 2-1 1-1 2-1 0-6 1-0     2-2 0-1 3-0* 2-1 
 9 WKS 22pp Siedlce2-2 2-4 3-2 1-2 1-1 3-0 0-1 2-2     2-1 3-0* 1-2 
 10 Garbarnia Kraków4-0 2-1 4-3 1-6 0-2 1-2 0-0 4-2 1-2     1-2 6-1 
 11 Czarni Lwów0-3* 0-1 2-0 0-3* 0-4 2-2 6-1 1-0 1-2 2-1     3-0 
 12 Polonia Warszawa2-2 0-2 2-1 2-2 1-5 0-1 2-1 4-0 2-2 1-5 1-1     

Kolejka 1

Garbarnia Kraków 4-2 Warszawianka Warszawa 3 kwietnia, 15:30 (3000)
Legia Warszawa 2-1 Ruch Hajduki Wielkie 3 kwietnia, 16:00 (2000)
Warta Poznań 3-2 Cracovia 3 kwietnia, 16:00 (5000)

Kolejka 2

Cracovia 2-1 Pogoń Lwów 10 kwietnia, 15:30 (4000)
Czarni Lwów 0-4 Legia Warszawa 10 kwietnia, 16:00 (2000)
Łódzki KS 4-1 WKS 22pp Siedlce 10 kwietnia, 16:00 (4000)
Polonia Warszawa 2-1 Warta Poznań 10 kwietnia, 16:15 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 4-1 Warszawianka Warszawa 10 kwietnia, 16:15 (2000)

Kolejka 3

Pogoń Lwów 3-0 Polonia Warszawa 17 kwietnia, 16:00 (3000)
Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa 17 kwietnia, 16:00 (4000)
Warszawianka Warszawa 3-0 Czarni Lwów 17 kwietnia, 16:15 (2000)
(wo)
na boisku 0-1
WKS 22pp Siedlce 3-2 Warta Poznań 17 kwietnia, 16:30 (3000)
Łódzki KS 1-1 Garbarnia Kraków 17 kwietnia, 16:30 (5000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-1 Cracovia 17 kwietnia, 16:30 (3000)

Kolejka 4

Czarni Lwów 0-3 Cracovia 24 kwietnia, 16:00 (3000)
(wo)
na boisku 1-0
Garbarnia Kraków 0-0 Ruch Hajduki Wielkie 24 kwietnia, 16:30 (4000)
Legia Warszawa 1-0 WKS 22pp Siedlce 24 kwietnia, 16:30 (3000)
Łódzki KS 2-0 Wisła Kraków 24 kwietnia, 16:30 (4000)

Kolejka 5

Czarni Lwów 0-3 Łódzki KS 1 maja, 16:30 (2000)
(wo)
na boisku 1-1
Ruch Hajduki Wielkie 1-2 WKS 22pp Siedlce 1 maja, 17:00 (2000)
Warszawianka Warszawa 2-1 Polonia Warszawa 1 maja, 17:00 (3000)
Warta Poznań 1-5 Legia Warszawa 1 maja, 17:00 (5000)

Kolejka 6

Pogoń Lwów 1-0 Łódzki KS 3 maja, 17:00 (5000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-2 Polonia Warszawa 3 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 7

Cracovia 5-0 Garbarnia Kraków 8 maja, 16:45 (2500)
WKS 22pp Siedlce 3-0 Czarni Lwów 8 maja, 17:00 (1000)
(wo)
na boisku 1-3
Pogoń Lwów 1-0 Wisła Kraków 8 maja, 17:00 (3000)
Polonia Warszawa 2-2 Łódzki KS 8 maja, 17:00 (3000)
Warta Poznań 0-0 Warszawianka Warszawa 8 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 8

Polonia Warszawa 1-5 Legia Warszawa 14 maja, 17:30 (4000)
Garbarnia Kraków 4-3 Warta Poznań 15 maja, 17:00 (2000)
Pogoń Lwów 3-0 WKS 22pp Siedlce 15 maja, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 3-0 Czarni Lwów 16 maja, 17:00 (1000)
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 9

Cracovia 3-1 WKS 22pp Siedlce 22 maja, 17:00 (3000)
Czarni Lwów 2-1 Garbarnia Kraków 22 maja, 17:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-1 Pogoń Lwów 22 maja, 17:00 (1000)
Legia Warszawa 2-3 Warszawianka Warszawa 22 maja, 17:30 (2000)
Warta Poznań 8-3 Wisła Kraków 22 maja, 17:30 (2000)

Kolejka 10

Łódzki KS 6-0 Ruch Hajduki Wielkie 26 maja, 17:00 (2500)
Pogoń Lwów 1-0 Czarni Lwów 26 maja, 17:00 (6000)
Wisła Kraków 5-2 WKS 22pp Siedlce 26 maja, 17:00 (3000)
Warszawianka Warszawa 0-6 Cracovia 26 maja, 17:30 (2000)

Kolejka 11

Pogoń Lwów 2-1 Warta Poznań 12 czerwca, 17:30 (3000)
Wisła Kraków 2-2 Cracovia 12 czerwca, 17:30 (6000)
Łódzki KS 1-2 Legia Warszawa 12 czerwca, 18:00 (6000)
Polonia Warszawa 1-5 Garbarnia Kraków 12 czerwca, 18:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-2 Czarni Lwów 12 czerwca, 18:00 (3500)

Kolejka 12

Czarni Lwów 3-0 Polonia Warszawa 18 czerwca, 18:00 (1000)
Garbarnia Kraków 1-2 Wisła Kraków 19 czerwca, 18:00 (4000)
Łódzki KS 2-0 Warta Poznań 19 czerwca, 18:00 (4000)
Warszawianka Warszawa 1-0 Pogoń Lwów 19 czerwca, 18:00 (2000)

Kolejka 13

WKS 22pp Siedlce 2-2 Warszawianka Warszawa 26 czerwca, 18:00 (3000)
Cracovia 6-2 Polonia Warszawa 26 czerwca, 18:00 (4000)
Legia Warszawa 1-2 Pogoń Lwów 26 czerwca, 18:00 (3000)
Warta Poznań 1-0 Czarni Lwów 26 czerwca, 18:00 (4000)

Kolejka 14

Cracovia 3-1 Łódzki KS 29 czerwca, 17:45 (6000)
Polonia Warszawa 0-1 Wisła Kraków 29 czerwca, 18:00 (2000)

Kolejka 15

Czarni Lwów 1-2 WKS 22pp Siedlce 3 lipca, 18:00 (1000)
Garbarnia Kraków 2-1 Pogoń Lwów 3 lipca, 18:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 0-3 Warta Poznań 3 lipca, 18:00 (3000)
Warszawianka Warszawa 1-1 Łódzki KS 3 lipca, 18:00 (3000)

Kolejka 16

Pogoń Lwów 2-0 Warszawianka Warszawa 17 lipca, 17:00 (1500)
Wisła Kraków 1-1 Ruch Hajduki Wielkie 17 lipca, 17:45 (3000)
Warta Poznań 2-0 Polonia Warszawa 17 lipca, 18:00 (2000)

Kolejka 17

Cracovia 4-1 Czarni Lwów 24 lipca, 17:45 (2000)
WKS 22pp Siedlce 1-2 Polonia Warszawa 24 lipca, 18:00 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-0 Garbarnia Kraków 24 lipca, 18:00 (2000)
Warszawianka Warszawa 0-6 Wisła Kraków 24 lipca, 18:00 (2000)

Kolejka 18

Garbarnia Kraków 1-2 WKS 22pp Siedlce 31 lipca, 18:00 (1000)
Warszawianka Warszawa 2-1 Legia Warszawa 31 lipca, 18:00 (2000)

Kolejka 19

Ruch Hajduki Wielkie 3-0 Łódzki KS 7 sierpnia, 17:00 (3000)
Garbarnia Kraków 1-2 Czarni Lwów 7 sierpnia, 17:30 (2000)
Legia Warszawa 0-1 Cracovia 7 sierpnia, 17:30 (5000)
Warta Poznań 7-2 WKS 22pp Siedlce 7 sierpnia, 17:30 (2000)

Kolejka 20

Cracovia 1-3 Ruch Hajduki Wielkie 14 sierpnia, 17:00 (4000)
Polonia Warszawa 0-2 Pogoń Lwów 14 sierpnia, 17:30 (3000)
Wisła Kraków 2-1 Łódzki KS 15 sierpnia, 17:00 (2000)
Legia Warszawa 1-1 Garbarnia Kraków 15 sierpnia, 17:30 (4000)

Kolejka 21

WKS 22pp Siedlce 1-2 Łódzki KS 21 sierpnia, 17:00 (1500)
Polonia Warszawa 2-2 Cracovia 21 sierpnia, 17:00 (3000)
Warta Poznań 2-1 Ruch Hajduki Wielkie 21 sierpnia, 17:00 (3000)

Kolejka 22

Cracovia 5-1 Warszawianka Warszawa 28 sierpnia, 16:45 (3000)
Legia Warszawa 2-0 Czarni Lwów 28 sierpnia, 17:00 (2000)
WKS 22pp Siedlce 2-4 Pogoń Lwów 28 sierpnia (2000)

Kolejka 23

Cracovia 3-0 Wisła Kraków 4 września, 16:30 (7000)
Łódzki KS 1-1 Czarni Lwów 4 września, 16:30 (3000)
Pogoń Lwów 0-0 Legia Warszawa 4 września, 16:30 (7000)
Warszawianka Warszawa 1-0 Ruch Hajduki Wielkie 4 września, 16:30 (2000)
Warta Poznań 4-2 Garbarnia Kraków 4 września, 16:30 (5000)

Kolejka 24

Czarni Lwów 2-0 Warta Poznań 11 września, 16:00 (2000)
Garbarnia Kraków 4-0 Cracovia 11 września, 16:15 (5000)
Legia Warszawa 2-3 Wisła Kraków 11 września, 16:15 (3000)
Łódzki KS 3-1 Polonia Warszawa 11 września, 16:30 (2500)

Kolejka 25

Garbarnia Kraków 0-2 Legia Warszawa 18 września, 16:00 (2000)
Pogoń Lwów 1-1 Cracovia 18 września, 16:00 (7000)
Polonia Warszawa 1-1 Czarni Lwów 18 września, 16:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 5-0 Wisła Kraków 18 września, 16:15 (4000)
Warta Poznań 5-3 Łódzki KS 18 września, 16:15 (3000)

Kolejka 26

Warszawianka Warszawa 0-1 Garbarnia Kraków 25 września, 15:45 (3000)
Wisła Kraków 0-3 Warta Poznań 25 września, 15:45 (3000)
Łódzki KS 3-0 Pogoń Lwów 25 września, 16:00 (4000)
WKS 22pp Siedlce 1-1 Legia Warszawa 25 września (3000)

Kolejka 27

Polonia Warszawa 4-0 Warszawianka Warszawa 8 października, 15:00 (2000)
Wisła Kraków 2-2 Garbarnia Kraków 9 października, 11:00 (4000)
Czarni Lwów 0-1 Pogoń Lwów 9 października, 11:30 (2500)
Legia Warszawa 1-3 Warta Poznań 9 października, 15:00 (2000)
WKS 22pp Siedlce 0-1 Ruch Hajduki Wielkie 9 października (1000)

Kolejka 28

Czarni Lwów 2-2 Wisła Kraków 16 października, 14:30 (1000)
Łódzki KS 4-1 Cracovia 16 października, 14:30 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-0 Legia Warszawa 16 października, 14:30 (2000)
Warta Poznań 4-1 Pogoń Lwów 16 października, 14:30 (5000)
Garbarnia Kraków 6-1 Polonia Warszawa 16 października, 15:00 (3000)
Warszawianka Warszawa 2-2 WKS 22pp Siedlce 16 października, 15:00 (2000)

Kolejka 29

Polonia Warszawa 2-1 Ruch Hajduki Wielkie 23 października, 14:00 (3000)
Pogoń Lwów 2-1 Garbarnia Kraków 23 października, 14:15 (3000)
Cracovia 0-1 Warta Poznań 23 października, 14:30 (7000)
Łódzki KS 3-2 Warszawianka Warszawa 23 października, 14:30 (2000)
WKS 22pp Siedlce 3-0 Wisła Kraków 23 października (3000)

Kolejka 30

Czarni Lwów 6-1 Ruch Hajduki Wielkie 6 listopada, 11:30 (2000)
Warszawianka Warszawa 2-1 Warta Poznań 6 listopada, 12:00 (1000)
Wisła Kraków 2-1 Pogoń Lwów 6 listopada, 14:00 (3200)
WKS 22pp Siedlce 2-2 Cracovia 6 listopada (2000)

Kolejka 31

Garbarnia Kraków 1-6 Łódzki KS 12 listopada, 11:30 (3000)
Pogoń Lwów 2-1 Ruch Hajduki Wielkie 13 listopada, 11:30 (2000)
Legia Warszawa 0-1 Polonia Warszawa 13 listopada, 12:00 (3000)
Wisła Kraków 1-2 Warszawianka Warszawa 13 listopada, 12:00 (2000)

Kolejka 32

Czarni Lwów 1-0 Warszawianka Warszawa 20 listopada, 11:00 (1000)
Cracovia 2-0 Legia Warszawa 20 listopada, 12:00 (6000)
Polonia Warszawa 2-2 WKS 22pp Siedlce 20 listopada, 12:00 (3000)

Kolejka 33

Legia Warszawa 4-1 Łódzki KS 27 listopada, 12:00 (2000)
Wisła Kraków 2-0 Polonia Warszawa 27 listopada, 12:00 (2000)
WKS 22pp Siedlce 2-1 Garbarnia Kraków 27 listopada (2000)

Autor:

 

Napisz do nas