[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga 1933, grupa: zachodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 10 14 6 2 2 22-12 4 0 1 13-4 2 2 1 9-8 2 2 1 0 1 3-4
2.  Ruch Hajduki Wielkie 10 14 7 0 3 23-13 5 0 0 17-3 2 0 3 6-10 2 2 1 0 1 4-3
3.  Wisła Kraków 10 12 5 2 3 23-12 3 1 1 15-5 2 1 2 8-7 2 1 0 1 1 2-4
4.  Garbarnia Kraków 10 12 5 2 3 18-18 2 2 1 10-6 3 0 2 8-12 2 3 1 1 0 4-2
5.  Warta Poznań 10 6 3 0 7 15-16 2 0 3 11-6 1 0 4 4-10
6.  Podgórze Kraków 10 2 1 0 9 7-37 1 0 4 5-13 0 0 5 2-24

 1  2  3  4  5  6 
 1 Cracovia    2-0 3-0* 1-3 4-1 3-0 
 2 Ruch Hajduki Wielkie4-1     1-0 6-0 2-1 4-1 
 3 Wisła Kraków1-1 2-0     0-2 2-1 10-1 
 4 Garbarnia Kraków1-1 4-2 2-2     0-1 3-0* 
 5 Warta Poznań0-2 1-2 1-2 5-0     4-0 
 6 Podgórze Kraków2-4 1-2 0-4 0-3 2-0     

Kolejka 1

Cracovia 3-0 Podgórze Kraków 2 kwietnia, 16:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 6-0 Garbarnia Kraków 2 kwietnia, 16:30 (3500)

Kolejka 2

Warta Poznań 4-0 Podgórze Kraków 9 kwietnia, 16:00 (3000)
Wisła Kraków 2-0 Ruch Hajduki Wielkie 9 kwietnia, 16:00 (3000)

Kolejka 3

Ruch Hajduki Wielkie 4-1 Podgórze Kraków 16 kwietnia, 16:00 (1000)

Kolejka 4

Garbarnia Kraków 0-1 Warta Poznań 23 kwietnia, 16:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 1-0 Wisła Kraków 23 kwietnia, 16:00 (4000)

Kolejka 5

Warta Poznań 1-2 Wisła Kraków 30 kwietnia, 16:00 (5000)
Podgórze Kraków 0-3 Garbarnia Kraków 30 kwietnia, 18:00 (1000)

Kolejka 6

Wisła Kraków 1-1 Cracovia 3 maja, 16:30 (5000)

Kolejka 7

Cracovia 4-1 Warta Poznań 14 maja, 16:30 (6000)

Kolejka 8

Garbarnia Kraków 1-1 Cracovia 21 maja, 17:00 (4000)
Warta Poznań 1-2 Ruch Hajduki Wielkie 21 maja, 17:00 (6000)

Kolejka 9

Podgórze Kraków 2-0 Warta Poznań 28 maja, 11:00 (1500)
Ruch Hajduki Wielkie 4-1 Cracovia 28 maja, 17:00 (7000)
Wisła Kraków 0-2 Garbarnia Kraków 28 maja, 17:00 (4000)

Kolejka 10

Podgórze Kraków 1-2 Ruch Hajduki Wielkie 10 czerwca, 17:30 (2000)
Cracovia 3-0 Wisła Kraków 11 czerwca, 17:30 (5000)
(wo)
mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 4-1
Warta Poznań 5-0 Garbarnia Kraków 11 czerwca, 17:30 (3000)

Kolejka 11

Podgórze Kraków 2-4 Cracovia 15 czerwca, 17:30 (2000)

Kolejka 12

Wisła Kraków 2-1 Warta Poznań 18 czerwca, 17:30 (5000)

Kolejka 13

Garbarnia Kraków 2-2 Wisła Kraków 25 czerwca, 17:30 (3000)
Warta Poznań 0-2 Cracovia 25 czerwca, 17:30 (2500)

Kolejka 14

Cracovia 1-3 Garbarnia Kraków 2 lipca, 17:30 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Warta Poznań 2 lipca, 17:30 (4000)
Wisła Kraków 10-1 Podgórze Kraków 2 lipca, 17:30 (3000)

Kolejka 15

Garbarnia Kraków 3-0 Podgórze Kraków 9 lipca, 11:00 (1500)
(wo)
mecz przerwany w 48. minucie przy stanie 1-0
Cracovia 2-0 Ruch Hajduki Wielkie 9 lipca, 17:30 (5000)

Kolejka 16

Garbarnia Kraków 4-2 Ruch Hajduki Wielkie 16 lipca, 15:30 (5000)
Podgórze Kraków 0-4 Wisła Kraków 16 lipca, 17:00 (5000)

Liga 1933 (mistrzowska)
Liga 1933 (spadkowa)

Liga 1933 (wschodnia)

Autor:

 

Napisz do nas