[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga 1936
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Hajduki Wielkie 18 24 11 2 5 50-33 8 0 1 31-11 3 2 4 19-22
2.  Wisła Kraków 18 22 10 2 6 30-24 6 1 2 19-14 4 1 4 11-10
3.  Warta Poznań 18 21 10 1 7 43-31 6 0 3 24-16 4 1 4 19-15 4 4 2 0 2 9-7
4.  Garbarnia Kraków 18 21 9 3 6 32-27 6 1 2 20-9 3 2 4 12-18 4 2 1 0 3 3-7
5.  Warszawianka Warszawa 18 21 9 3 6 30-27 7 1 1 21-10 2 2 5 9-17 4 6 3 0 1 10-8
6.  Pogoń Lwów 18 19 9 1 8 36-29 8 1 0 23-6 1 0 8 13-23 2 2 1 0 1 2-3
7.  Łódzki KS 18 19 8 3 7 37-32 5 2 2 23-10 3 1 5 14-22 2 2 1 0 1 3-2
8.  Dąb Katowice 18 14 7 0 11 29-43 5 0 4 18-17 2 0 7 11-26
9.  Śląsk Świętochłowice 18 11 4 3 11 21-40 3 3 3 11-13 1 0 8 10-27
10.  Legia Warszawa 18 8 3 2 13 24-46 3 1 5 15-21 0 1 8 9-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Ruch Hajduki Wielkie    1-0 0-2 6-1 3-0 2-1 6-3 2-1 5-2 6-1 
 2 Wisła Kraków3-1     1-4 2-2 0-3 2-1 3-1 5-2 2-0 1-0 
 3 Warta Poznań3-4 2-1     2-1 5-1 2-1 5-1 1-2 2-4 2-1 
 4 Garbarnia Kraków2-2 2-1 1-0     0-1 3-1 0-1 3-1 3-0* 6-2 
 5 Warszawianka Warszawa2-0 1-1 4-2 4-1     3-1 1-3 1-0 3-1 2-1 
 6 Pogoń Lwów1-1 2-0 4-1 2-0 2-0     1-0 5-2 4-1 2-1 
 7 Łódzki KS4-1 0-2 0-0 1-3 1-1 3-1     7-0 4-1 3-1 
 8 Dąb Katowice3-5 0-1 2-4 0-2 3-1 3-1 3-1     2-1 2-1 
 9 Śląsk Świętochłowice2-1 0-2 2-1 0-1 1-1 3-2 2-2 0-2     1-1 
 10 Legia Warszawa2-4 2-3 1-5 1-1 2-1 2-4 1-2 2-1 2-0     

Kolejka 1

Legia Warszawa 2-1 Dąb Katowice 5 kwietnia, 16:00 (1000)
Łódzki KS 1-1 Warszawianka Warszawa 5 kwietnia, 16:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Pogoń Lwów 5 kwietnia, 16:00 (7500)
Warta Poznań 2-1 Garbarnia Kraków 5 kwietnia, 16:00 (2000)
Wisła Kraków 2-0 Śląsk Świętochłowice 5 kwietnia, 16:00 (2500)

Kolejka 2

Dąb Katowice 0-1 Wisła Kraków 19 kwietnia, 16:00 (4500)
Pogoń Lwów 1-0 Łódzki KS 19 kwietnia, 16:00 (5000)
Śląsk Świętochłowice 1-1 Legia Warszawa 19 kwietnia, 16:00 (2000)
Warszawianka Warszawa 4-2 Warta Poznań 19 kwietnia, 16:00 (1500)
Garbarnia Kraków 2-2 Ruch Hajduki Wielkie 19 kwietnia, 16:30 (5000)

Kolejka 3

Legia Warszawa 1-1 Garbarnia Kraków 26 kwietnia, 16:15 (2500)
Łódzki KS 4-1 Śląsk Świętochłowice 26 kwietnia, 16:15 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-0 Warszawianka Warszawa 26 kwietnia, 16:15 (4000)
Warta Poznań 1-2 Dąb Katowice 26 kwietnia, 16:15 (2500)
Wisła Kraków 2-1 Pogoń Lwów 26 kwietnia, 16:15 (2500)

Kolejka 4

Pogoń Lwów 2-1 Legia Warszawa 3 maja, 16:15 (5500)
Warszawianka Warszawa 1-1 Wisła Kraków 3 maja, 16:15 (4500)
Warta Poznań 5-1 Łódzki KS 3 maja, 16:15 (3500)
Garbarnia Kraków 3-1 Dąb Katowice 3 maja, 16:30 (2000)
Śląsk Świętochłowice 2-1 Ruch Hajduki Wielkie 3 maja, 17:00 (10 000)

Kolejka 5

Dąb Katowice 3-1 Warszawianka Warszawa 10 maja, 15:30 (3000)
Legia Warszawa 2-4 Ruch Hajduki Wielkie 10 maja, 16:00 (6000)
Łódzki KS 1-3 Garbarnia Kraków 10 maja, 16:30 (3000)
Śląsk Świętochłowice 3-2 Pogoń Lwów 10 maja, 16:30 (4000)
Wisła Kraków 1-4 Warta Poznań 10 maja, 16:30 (3500)

Kolejka 6

Warszawianka Warszawa 3-1 Śląsk Świętochłowice 17 maja, 16:00 (2000)
Garbarnia Kraków 2-1 Wisła Kraków 17 maja, 16:30 (3500)
Pogoń Lwów 5-2 Dąb Katowice 17 maja, 16:45 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 6-3 Łódzki KS 17 maja, 16:45 (5000)
Warta Poznań 2-1 Legia Warszawa 17 maja, 16:45 (4000)

Kolejka 7

Łódzki KS 7-0 Dąb Katowice 7 czerwca, 17:30 (3000)
Śląsk Świętochłowice 0-1 Garbarnia Kraków 7 czerwca, 17:30 (2500)
Warszawianka Warszawa 3-1 Pogoń Lwów 7 czerwca, 17:30 (2000)
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 7 czerwca, 17:30 (3000)
Warta Poznań 3-4 Ruch Hajduki Wielkie 7 czerwca, 18:00 (6500)

Kolejka 8

Śląsk Świętochłowice 2-1 Warta Poznań 14 czerwca, 15:00 (3000)
Dąb Katowice 3-5 Ruch Hajduki Wielkie 14 czerwca, 17:30 (14 000)
Legia Warszawa 2-1 Warszawianka Warszawa 14 czerwca, 17:30 (3000)
Pogoń Lwów 2-0 Garbarnia Kraków 14 czerwca, 17:30 (3000)
Wisła Kraków 3-1 Łódzki KS 14 czerwca, 17:45 (2500)

Kolejka 9

Legia Warszawa 1-2 Łódzki KS 21 czerwca, 17:00 (2000)
Dąb Katowice 2-1 Śląsk Świętochłowice 21 czerwca, 17:30 (8000)
Pogoń Lwów 4-1 Warta Poznań 21 czerwca, 17:30 (4000)

Kolejka 10

Ruch Hajduki Wielkie 1-0 Wisła Kraków 28 czerwca, 17:30 (12 000)

Kolejka 11

Śląsk Świętochłowice 0-2 Wisła Kraków 5 lipca, 15:00 (3000)
Dąb Katowice 2-1 Legia Warszawa 5 lipca, 17:30 (4500)
Garbarnia Kraków 1-0 Warta Poznań 5 lipca, 17:30 (1500)
Pogoń Lwów 1-1 Ruch Hajduki Wielkie 5 lipca, 17:30 (6000)
Warszawianka Warszawa 1-3 Łódzki KS 5 lipca, 17:30 (2000)

Kolejka 12

Garbarnia Kraków 0-1 Warszawianka Warszawa 15 sierpnia, 16:30 (800)

Kolejka 13

Śląsk Świętochłowice 1-1 Warszawianka Warszawa 23 sierpnia, 15:30 (800)
Legia Warszawa 1-5 Warta Poznań 23 sierpnia, 16:30 (2500)
Łódzki KS 4-1 Ruch Hajduki Wielkie 23 sierpnia, 16:30 (8000)
Wisła Kraków 2-2 Garbarnia Kraków 23 sierpnia, 16:30 (2500)
Dąb Katowice 3-1 Pogoń Lwów 23 sierpnia, 17:30 (3000)

Kolejka 14

Dąb Katowice 2-4 Warta Poznań 30 sierpnia, 16:30 (3500)
Garbarnia Kraków 6-2 Legia Warszawa 30 sierpnia, 16:30 (2000)
Pogoń Lwów 2-0 Wisła Kraków 30 sierpnia, 16:30 (4000)
Śląsk Świętochłowice 2-2 Łódzki KS 30 sierpnia, 16:30 (5000)
Warszawianka Warszawa 2-0 Ruch Hajduki Wielkie 30 sierpnia, 16:30 (3500)

Kolejka 15

Garbarnia Kraków 3-1 Pogoń Lwów 20 września, 15:30 (4500)
Łódzki KS 0-2 Wisła Kraków 20 września, 15:30 (5000)
Ruch Hajduki Wielkie 2-1 Dąb Katowice 20 września, 15:30 (8000)
Warszawianka Warszawa 2-1 Legia Warszawa 20 września, 15:30 (3500)
Warta Poznań 2-4 Śląsk Świętochłowice 20 września, 16:00 (4000)

Kolejka 16

Wisła Kraków 0-3 Warszawianka Warszawa 27 września, 11:30 (2000)
Dąb Katowice 0-2 Garbarnia Kraków 27 września, 15:00 (2500)
Legia Warszawa 2-4 Pogoń Lwów 27 września, 15:00 (1500)
Łódzki KS 0-0 Warta Poznań 27 września, 15:00 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 5-2 Śląsk Świętochłowice 27 września, 15:00 (6000)

Kolejka 17

Garbarnia Kraków 0-1 Łódzki KS 11 października, 11:30 (1500)
Warszawianka Warszawa 1-0 Dąb Katowice 11 października, 12:00 (1000)
Pogoń Lwów 4-1 Śląsk Świętochłowice 11 października, 14:30 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 6-1 Legia Warszawa 11 października, 14:30 (3000)
Warta Poznań 2-1 Wisła Kraków 11 października, 14:30 (3500)

Kolejka 18

Łódzki KS 3-1 Pogoń Lwów 18 października, 11:30 (2000)
Wisła Kraków 5-2 Dąb Katowice 18 października, 11:30 (1500)
Legia Warszawa 2-0 Śląsk Świętochłowice 18 października, 14:00 (1000)
Ruch Hajduki Wielkie 6-1 Garbarnia Kraków 18 października, 14:30 (8000)
Warta Poznań 5-1 Warszawianka Warszawa 18 października, 14:30 (3000)

Kolejka 19

Łódzki KS 3-1 Legia Warszawa 25 października, 11:30 (1500)
Warszawianka Warszawa 4-1 Garbarnia Kraków 25 października, 12:00 (3000)
Śląsk Świętochłowice 0-2 Dąb Katowice 25 października, 14:00 (4000)
Warta Poznań 2-1 Pogoń Lwów 25 października, 14:00 (4000)
Wisła Kraków 3-1 Ruch Hajduki Wielkie 25 października, 14:30 (5000)

Kolejka 20

Garbarnia Kraków 3-0 Śląsk Świętochłowice 1 listopada, 9:35 (1500)
(wo)
nie odbył się
Pogoń Lwów 2-0 Warszawianka Warszawa 1 listopada, 11:00 (2000)
Legia Warszawa 2-3 Wisła Kraków 1 listopada, 12:00 (1000)
Dąb Katowice 3-1 Łódzki KS 1 listopada, 14:00 (2500)
Ruch Hajduki Wielkie 0-2 Warta Poznań 1 listopada, 14:00 (2000)

Autor:

 

Napisz do nas