[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga 1938
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Hajduki Wielkie 18 27 13 1 4 57-35 9 0 0 36-13 4 1 4 21-22
2.  Warta Poznań 18 21 9 3 6 58-38 7 1 1 43-15 2 2 5 15-23
3.  Wisła Kraków 18 20 8 4 6 41-36 6 2 1 29-17 2 2 5 12-19
4.  Polonia Warszawa 18 19 9 1 8 40-38 6 1 2 24-16 3 0 6 16-22 2 4 2 0 0 4-1
5.  Pogoń Lwów 18 19 9 1 8 23-26 7 1 1 17-9 2 0 7 6-17 2 0 0 0 2 1-4
6.  AKS Chorzów 18 18 8 2 8 42-30 7 1 1 28-9 1 1 7 14-21 2 2 1 0 1 7-5
7.  Cracovia 18 18 8 2 8 37-42 6 0 3 26-17 2 2 5 11-25 2 2 1 0 1 5-7
8.  Warszawianka Warszawa 18 15 7 1 10 34-46 6 0 3 22-15 1 1 7 12-31
9.  Łódzki KS 18 12 4 4 10 25-45 4 4 1 14-7 0 0 9 11-38
10.  Śmigły Wilno 18 11 5 1 12 29-50 4 0 5 15-14 1 1 7 14-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Ruch Hajduki Wielkie    3-2 4-2 3-2 3-1 3-2 4-0 6-2 5-0 5-2 
 2 Warta Poznań6-0     6-2 7-1 2-0 4-3 7-1 3-3 6-2 2-3 
 3 Wisła Kraków3-1 5-7     4-2 1-0 0-0 2-2 3-1 7-3 4-1 
 4 Polonia Warszawa0-3 3-1 2-3     1-0 4-2 2-2 5-2 2-1 5-2 
 5 Pogoń Lwów3-1 1-1 2-1 1-3     1-0 2-1 3-0 1-0 3-2 
 6 AKS Chorzów2-4 4-0 0-0 1-0 3-1     5-1 3-0 3-2 7-1 
 7 Cracovia3-2 5-2 2-1 0-2 2-3 4-2     1-3 6-2 3-0 
 8 Warszawianka Warszawa1-4 2-1 2-3 3-1 2-0 0-3 2-0     4-1 6-2 
 9 Łódzki KS2-2 0-0 0-0 3-2 3-0 2-1 0-1 3-0     1-1 
 10 Śmigły Wilno2-4 0-1 1-0 0-3 0-1 3-1 1-3 4-1 4-0     

Kolejka 1

Pogoń Lwów 2-1 Cracovia 10 kwietnia, 16:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 5-2 Śmigły Wilno 10 kwietnia, 16:15 (3000)
Warszawianka Warszawa 4-1 Łódzki KS 10 kwietnia, 16:15 (2000)
Warta Poznań 7-1 Polonia Warszawa 10 kwietnia, 16:15 (3000)
Wisła Kraków 0-0 AKS Chorzów 10 kwietnia, 16:15 (6000)

Kolejka 2

Cracovia 5-2 Warta Poznań 24 kwietnia, 16:15 (6000)
AKS Chorzów 3-0 Warszawianka Warszawa 24 kwietnia, 16:30 (8000)
Łódzki KS 0-0 Wisła Kraków 24 kwietnia, 16:30 (4000)
Polonia Warszawa 0-3 Ruch Hajduki Wielkie 24 kwietnia, 16:30 (5000)
Śmigły Wilno 0-1 Pogoń Lwów 24 kwietnia, 16:30 (8000)

Kolejka 3

Pogoń Lwów 1-0 Łódzki KS 1 maja, 16:30 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-2 Warta Poznań 1 maja, 17:00 (8000)
Śmigły Wilno 3-1 AKS Chorzów 1 maja, 17:00 (5000)
Warszawianka Warszawa 3-1 Polonia Warszawa 1 maja, 17:00 (7000)
Wisła Kraków 2-2 Cracovia 1 maja, 17:00 (8000)

Kolejka 4

Łódzki KS 2-1 AKS Chorzów 8 maja, 16:30 (5000)
Cracovia 3-0 Śmigły Wilno 8 maja, 17:00 (7000)
Polonia Warszawa 1-0 Pogoń Lwów 8 maja, 17:00 (5000)
Ruch Hajduki Wielkie 6-2 Warszawianka Warszawa 8 maja, 17:00 (5000)
Warta Poznań 6-2 Wisła Kraków 8 maja, 17:15 (4000)

Kolejka 5

Łódzki KS 3-2 Polonia Warszawa 15 maja, 17:00 (4000)
Pogoń Lwów 1-1 Warta Poznań 15 maja, 17:00 (6000)
AKS Chorzów 5-1 Cracovia 15 maja, 17:15 (15 000)
Warszawianka Warszawa 6-2 Śmigły Wilno 15 maja, 17:15 (4000)
Wisła Kraków 3-1 Ruch Hajduki Wielkie 15 maja, 17:15 (7000)

Kolejka 6

Cracovia - Polonia Warszawa 26 maja, 11:00 (5000)
na boisku 3-2 / unieważniony
Ruch Hajduki Wielkie 3-2 AKS Chorzów 26 maja, 17:30 (13 000)
Śmigły Wilno 1-0 Wisła Kraków 26 maja, 17:30 (3000)
Warszawianka Warszawa 2-0 Pogoń Lwów 26 maja, 17:30 (1500)
Warta Poznań 6-2 Łódzki KS 26 maja, 17:30 (4000)

Kolejka 7

AKS Chorzów 4-0 Warta Poznań 12 czerwca, 17:45 (6000)
Łódzki KS 0-1 Cracovia 12 czerwca, 17:45 (6000)
Pogoń Lwów 3-1 Ruch Hajduki Wielkie 12 czerwca, 17:45 (6000)
Polonia Warszawa 5-2 Śmigły Wilno 12 czerwca, 17:45 (4000)
Wisła Kraków 3-1 Warszawianka Warszawa 12 czerwca, 18:00 (3000)

Kolejka 8

Łódzki KS 1-1 Śmigły Wilno 19 czerwca, 17:45 (3000)
Ruch Hajduki Wielkie 4-0 Cracovia 19 czerwca, 17:45 (8000)
Warta Poznań 3-3 Warszawianka Warszawa 19 czerwca, 17:45 (4000)
Wisła Kraków 1-0 Pogoń Lwów 19 czerwca, 17:45 (4000)

Kolejka 9

AKS Chorzów 1-0 Polonia Warszawa 26 czerwca, 17:45 (10 000)
Cracovia 3-2 Ruch Hajduki Wielkie 26 czerwca, 17:45 (7000)
Pogoń Lwów 2-1 Wisła Kraków 26 czerwca, 17:45 (5000)
Śmigły Wilno 4-0 Łódzki KS 26 czerwca, 17:45 (4000)
Warszawianka Warszawa 2-1 Warta Poznań 26 czerwca, 17:45 (2500)

Kolejka 10

AKS Chorzów 3-1 Pogoń Lwów 3 lipca, 17:45 (7000)
Cracovia 1-3 Warszawianka Warszawa 3 lipca, 17:45 (4000)
Łódzki KS 2-2 Ruch Hajduki Wielkie 3 lipca, 17:45 (6000)
Polonia Warszawa 2-3 Wisła Kraków 3 lipca, 17:45 (3000)
Warta Poznań 2-3 Śmigły Wilno 3 lipca, 17:45 (4000)

Kolejka 11

Polonia Warszawa 4-2 AKS Chorzów 10 lipca, 17:30 (4000)

Kolejka 12

Cracovia 6-2 Łódzki KS 21 sierpnia, 17:00 (4000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-1 Pogoń Lwów 21 sierpnia, 17:00 (10 000)
Śmigły Wilno 0-3 Polonia Warszawa 21 sierpnia, 17:00 (5000)
Warszawianka Warszawa 2-3 Wisła Kraków 21 sierpnia, 17:00 (2000)
Warta Poznań 4-3 AKS Chorzów 21 sierpnia, 17:00 (5000)

Kolejka 13

Łódzki KS 0-0 Warta Poznań 28 sierpnia, 16:30 (4000)
Pogoń Lwów 3-0 Warszawianka Warszawa 28 sierpnia, 16:30 (4000)
Polonia Warszawa 2-2 Cracovia 28 sierpnia, 16:30 (5000)
AKS Chorzów 2-4 Ruch Hajduki Wielkie 28 sierpnia, 16:45 (12 000)
Wisła Kraków 4-1 Śmigły Wilno 28 sierpnia, 16:45 (4000)

Kolejka 14

Śmigły Wilno 4-1 Warszawianka Warszawa 4 września, 16:00 (4000)
Cracovia 4-2 AKS Chorzów 4 września, 16:15 (8000)
Polonia Warszawa 2-1 Łódzki KS 4 września, 16:15 (6000)
Warta Poznań 2-0 Pogoń Lwów 4 września, 16:15 (6000)
Ruch Hajduki Wielkie 4-2 Wisła Kraków 4 września, 16:30 (15 000)

Kolejka 15

AKS Chorzów 3-2 Łódzki KS 11 września, 16:00 (3000)
Pogoń Lwów 1-3 Polonia Warszawa 11 września, 16:00 (4000)
Śmigły Wilno 1-3 Cracovia 11 września, 16:00 (6000)
Warszawianka Warszawa 1-4 Ruch Hajduki Wielkie 11 września, 16:00 (6000)
Wisła Kraków 5-7 Warta Poznań 11 września, 16:00 (4000)

Kolejka 16

AKS Chorzów 7-1 Śmigły Wilno 2 października, 15:00 (2500)
Cracovia 2-1 Wisła Kraków 2 października, 15:00 (8000)
Polonia Warszawa 5-2 Warszawianka Warszawa 2 października, 15:00 (7000)
Warta Poznań 6-0 Ruch Hajduki Wielkie 2 października, 15:00 (6000)
Łódzki KS 3-0 Pogoń Lwów 2 października, 15:30 (2000)

Kolejka 17

Pogoń Lwów 1-0 AKS Chorzów 9 października, 15:00 (5000)
Ruch Hajduki Wielkie 5-0 Łódzki KS 9 października, 15:00 (2000)
Śmigły Wilno 0-1 Warta Poznań 9 października, 15:00 (3000)
Warszawianka Warszawa 2-0 Cracovia 9 października, 15:00 (3000)
Wisła Kraków 4-2 Polonia Warszawa 9 października, 15:00 (3000)

Kolejka 18

Cracovia 2-3 Pogoń Lwów 16 października, 12:00 (6000)
Polonia Warszawa 3-1 Warta Poznań 16 października, 13:00 (7000)
AKS Chorzów 0-0 Wisła Kraków 16 października, 14:30 (6000)
Łódzki KS 3-0 Warszawianka Warszawa 16 października, 14:30 (1000)
Śmigły Wilno 2-4 Ruch Hajduki Wielkie 16 października, 14:30 (2500)

Kolejka 19

Pogoń Lwów 3-2 Śmigły Wilno 30 października, 11:00 (4000)
Wisła Kraków 7-3 Łódzki KS 30 października, 11:30 (2000)
Ruch Hajduki Wielkie 3-2 Polonia Warszawa 30 października, 14:00 (3000)
Warszawianka Warszawa 0-3 AKS Chorzów 30 października, 14:00 (2000)
Warta Poznań 7-1 Cracovia 30 października, 14:00 (4000)

Kolejka 20

Cracovia 0-2 Polonia Warszawa 2 listopada, 11:00 (4000)

Autor:

 

Napisz do nas