[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1951
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwardia Kraków 22 32 13 6 3 43-13 8 3 0 25-4 5 3 3 18-9
2.  Górnik Radlin 22 29 12 5 5 41-28 6 4 1 24-14 6 1 4 17-14
3.  CWKS Warszawa 22 27 12 3 7 37-31 4 3 4 16-18 8 0 3 21-13
4.  Budowlani Chorzów 22 25 12 1 9 34-23 7 0 4 21-12 5 1 5 13-11 2 2 1 0 1 3-4
5.  Ogniwo Kraków 22 25 10 5 7 33-31 6 3 2 16-10 4 2 5 17-21 2 2 1 0 1 4-3
6.  Unia Chorzów 22 24 11 2 9 46-35 6 0 5 25-16 5 2 4 21-19
7.  Kolejarz Warszawa 22 23 10 3 9 33-28 6 2 3 23-11 4 1 6 10-17 2 2 1 0 1 3-2
8.  Kolejarz Poznań 22 23 10 3 9 35-37 8 1 2 25-14 2 2 7 10-23 2 2 1 0 1 2-3
9.  Włókniarz Łódź 22 18 7 4 11 22-32 6 0 5 13-13 1 4 6 9-19
10.  Ogniwo Bytom 22 16 5 6 11 16-26 3 4 4 10-10 2 2 7 6-16
11.  Włókniarz Kraków 22 15 4 7 11 30-42 3 4 4 17-14 1 3 7 13-28
12.  Gwardia Szczecin 22 7 1 5 16 17-61 1 1 9 8-28 0 4 7 9-33
Zwycięzca rozgrywek ligowych otrzymywał tytuł mistrza ligi, natomiast zdobywca Pucharu Polski otrzymywał tytuł mistrza Polski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gwardia Kraków    2-1 3-1 1-0 5-0 1-1 2-0 2-0 4-0 0-0 1-1 4-0 
 2 Górnik Radlin2-2     1-2 2-1 3-1 1-1 3-0 3-1 3-1 2-1 1-1 3-3 
 3 CWKS Warszawa1-4 2-3     1-0 2-4 3-2 1-0 1-1 0-0 0-1 1-1 4-2 
 4 Budowlani Chorzów2-0 0-1 1-2     3-1 1-3 1-3 3-1 2-1 3-0 4-0 1-0 
 5 Ogniwo Kraków0-0 2-1 2-1 3-0     0-1 0-2 3-1 1-0 1-1 3-2 1-1 
 6 Unia Chorzów1-2 2-3 2-1 1-3 1-2     3-1 0-2 3-1 1-0 3-1 8-0 
 7 Kolejarz Warszawa0-0 0-1 1-2 2-1 1-5 1-0     3-0 1-1 5-1 4-0 5-0 
 8 Kolejarz Poznań1-0 4-2 1-3 1-1 2-0 4-5 2-0     2-1 2-1 3-1 3-0 
 9 Włókniarz Łódź2-1 0-1 0-2 0-1 1-0 3-1 0-1 0-3     1-0 4-2 2-1 
 10 Ogniwo Bytom0-1 1-0 0-1 0-1 1-1 0-4 0-0 3-0 1-1     3-0 1-1 
 11 Włókniarz Kraków0-3 1-1 1-2 0-1 1-1 2-3 5-1 4-0 1-1 1-0     1-1 
 12 Gwardia Szczecin0-5 0-3 1-4 0-4 1-2 3-0 0-2 1-1 1-2 0-1 1-4     

Kolejka 1

Ogniwo Kraków 1-0 Włókniarz Łódź 18 marca, 11:00 (12 000)
CWKS Warszawa 3-2 Unia Chorzów 18 marca, 12:00 (15 000)
Gwardia Szczecin 1-4 Włókniarz Kraków 18 marca, 15:00 (13 000)
Budowlani Chorzów 1-3 Kolejarz Warszawa 18 marca, 15:30 (6000)
Kolejarz Poznań 1-0 Gwardia Kraków 18 marca (17 000)
Ogniwo Bytom 1-0 Górnik Radlin 18 marca (25 000)

Kolejka 2

Gwardia Szczecin 0-4 Budowlani Chorzów 1 kwietnia, 15:00 (12 000)
Unia Chorzów 1-2 Ogniwo Kraków 1 kwietnia, 15:00 (12 000)
Włókniarz Kraków 4-0 Kolejarz Poznań 1 kwietnia, 15:30 (20 000)
Włókniarz Łódź 0-2 CWKS Warszawa 1 kwietnia, 16:00 (20 000)
Kolejarz Warszawa 5-1 Ogniwo Bytom 1 kwietnia, 16:00 (15 000)
Górnik Radlin 2-2 Gwardia Kraków 1 kwietnia (7000)

Kolejka 3

Budowlani Chorzów 4-0 Włókniarz Kraków 8 kwietnia, 15:30 (25 000)
Górnik Radlin 3-0 Kolejarz Warszawa 8 kwietnia, 15:30 (9000)
Ogniwo Bytom 1-1 Ogniwo Kraków 8 kwietnia, 15:30 (22 000)
CWKS Warszawa 4-2 Gwardia Szczecin 8 kwietnia, 16:00 (18 000)
Gwardia Kraków 1-1 Unia Chorzów 8 kwietnia, 16:00 (30 000)
Kolejarz Poznań 2-1 Włókniarz Łódź 8 kwietnia (12 000)

Kolejka 4

Ogniwo Kraków 3-0 Budowlani Chorzów 15 kwietnia, 11:00 (20 000)
Kolejarz Poznań 1-3 CWKS Warszawa 15 kwietnia, 14:00 (14 000)
Włókniarz Łódź 4-2 Włókniarz Kraków 15 kwietnia, 14:00 (25 000)
Gwardia Szczecin 0-3 Górnik Radlin 15 kwietnia, 16:00 (10 000)
Kolejarz Warszawa 0-0 Gwardia Kraków 15 kwietnia, 16:00 (17 000)
Unia Chorzów 1-0 Ogniwo Bytom 15 kwietnia, 16:00 (30 000)

Kolejka 5

Unia Chorzów 2-3 Górnik Radlin 5 maja, 17:00 (8000)
Ogniwo Bytom 0-1 Gwardia Kraków 6 maja, 13:00 (6000)
Gwardia Szczecin 1-2 Włókniarz Łódź 6 maja, 17:00 (10 000)
Ogniwo Kraków 3-2 Włókniarz Kraków 6 maja, 17:00 (12 000)
CWKS Warszawa 1-0 Budowlani Chorzów 6 maja, 17:00 (5000)
Kolejarz Poznań 2-0 Kolejarz Warszawa 6 maja (8000)

Kolejka 6

Włókniarz Kraków 1-1 Górnik Radlin 19 maja, 17:15 (7000)
Ogniwo Kraków 0-0 Gwardia Kraków 20 maja, 11:00 (30 000)
Budowlani Chorzów 3-1 Kolejarz Poznań 20 maja, 16:00 (15 000)
Włókniarz Łódź 3-1 Unia Chorzów 20 maja, 17:00 (25 000)
Ogniwo Bytom 0-1 CWKS Warszawa 20 maja, 17:00 (20 000)
Kolejarz Warszawa 5-0 Gwardia Szczecin 20 maja (12 000)

Kolejka 7

Włókniarz Kraków 2-3 Unia Chorzów 2 czerwca, 17:30 (10 000)
Kolejarz Poznań 4-2 Górnik Radlin 2 czerwca (12 000)
Budowlani Chorzów 3-0 Ogniwo Bytom 3 czerwca, 17:00 (15 000)
Gwardia Szczecin 1-2 Ogniwo Kraków 3 czerwca, 17:00 (13 000)
Kolejarz Warszawa 1-1 Włókniarz Łódź 3 czerwca, 17:30 (10 000)
Gwardia Kraków 3-1 CWKS Warszawa 3 czerwca, 17:30 (30 000)

Kolejka 8

Włókniarz Kraków 0-3 Gwardia Kraków 6 czerwca, 17:45 (15 000)
Górnik Radlin 3-1 Ogniwo Kraków 7 czerwca, 17:00 (8000)
Ogniwo Bytom 1-1 Włókniarz Łódź 7 czerwca, 17:00 (8000)
Unia Chorzów 1-3 Budowlani Chorzów 7 czerwca, 17:00 (30 000)
Gwardia Szczecin 1-1 Kolejarz Poznań 7 czerwca, 17:30 (10 000)
CWKS Warszawa 1-0 Kolejarz Warszawa 7 czerwca, 18:00 (15 000)

Kolejka 9

Gwardia Kraków 1-0 Budowlani Chorzów 10 czerwca, 10:00 (15 000)
Unia Chorzów 8-0 Gwardia Szczecin 10 czerwca, 17:00 (5000)
Ogniwo Kraków 0-2 Kolejarz Warszawa 10 czerwca, 18:00 (17 000)
Kolejarz Poznań 2-1 Ogniwo Bytom 10 czerwca (5000)
CWKS Warszawa 1-1 Włókniarz Kraków 10 czerwca (20 000)
Włókniarz Łódź 0-1 Górnik Radlin 10 czerwca (25 000)

Kolejka 10

Włókniarz Kraków 5-1 Kolejarz Warszawa 17 czerwca, 18:00 (12 000)
Włókniarz Łódź 2-1 Gwardia Kraków 17 czerwca, 18:00 (25 000)
Górnik Radlin 2-1 Budowlani Chorzów 17 czerwca (10 000)
CWKS Warszawa 2-4 Ogniwo Kraków 17 czerwca (18 000)
Ogniwo Bytom 1-1 Gwardia Szczecin 17 czerwca (10 000)
Unia Chorzów 0-2 Kolejarz Poznań 17 czerwca (8000)

Kolejka 11

Gwardia Kraków 4-0 Gwardia Szczecin 21 czerwca, 17:45 (6000)
Budowlani Chorzów 2-1 Włókniarz Łódź 21 czerwca (15 000)
Górnik Radlin 1-2 CWKS Warszawa 21 czerwca (12 000)
Kolejarz Poznań 2-0 Ogniwo Kraków 21 czerwca (15 000)
Ogniwo Bytom 3-0 Włókniarz Kraków 21 czerwca (6000)
Kolejarz Warszawa 1-0 Unia Chorzów 21 czerwca (18 000)

Kolejka 12

Ogniwo Kraków 1-1 Gwardia Szczecin 24 czerwca, 9:00 (3000)
Gwardia Kraków 2-1 Górnik Radlin 24 czerwca, 17:45 (15 000)
Kolejarz Warszawa 4-0 Włókniarz Kraków 24 czerwca, 18:00 (12 000)
Ogniwo Bytom 3-0 Kolejarz Poznań 24 czerwca (6000)
Unia Chorzów 2-1 CWKS Warszawa 24 czerwca (4000)
Włókniarz Łódź 0-1 Budowlani Chorzów 28 czerwca, 18:30 (18 000)

Kolejka 13

Włókniarz Kraków 1-0 Ogniwo Bytom 30 czerwca, 18:00 (5000)
Gwardia Szczecin 0-2 Kolejarz Warszawa 1 lipca, 17:30 (15 000)
Ogniwo Kraków 3-1 Kolejarz Poznań 1 lipca, 17:45 (15 000)
Budowlani Chorzów 2-0 Gwardia Kraków 1 lipca, 18:00 (25 000)
CWKS Warszawa 0-0 Włókniarz Łódź 1 lipca, 18:00 (12 000)
Górnik Radlin 1-1 Unia Chorzów 1 lipca (8000)

Kolejka 14

Włókniarz Kraków 0-1 Budowlani Chorzów 7 lipca, 17:30 (10 000)
Kolejarz Warszawa 1-5 Ogniwo Kraków 7 lipca, 17:45 (15 000)
Gwardia Szczecin 1-4 CWKS Warszawa 8 lipca, 17:30 (15 000)
Górnik Radlin 2-1 Ogniwo Bytom 8 lipca, 17:30 (4000)
Unia Chorzów 3-1 Włókniarz Łódź 8 lipca, 17:30 (10 000)
Gwardia Kraków 2-0 Kolejarz Poznań 8 lipca, 17:45 (10 000)

Kolejka 15

Ogniwo Kraków 1-1 Ogniwo Bytom 14 lipca, 17:30 (6000)
Włókniarz Łódź 0-1 Kolejarz Warszawa 14 lipca, 17:30 (15 000)
Budowlani Chorzów 0-1 Górnik Radlin 15 lipca, 17:00 (15 000)
Włókniarz Kraków 1-1 Gwardia Szczecin 15 lipca, 17:30 (3000)
Kolejarz Poznań 4-5 Unia Chorzów 15 lipca (7000)
CWKS Warszawa 1-4 Gwardia Kraków 15 lipca, 18:00 (30 000)

Kolejka 16

Gwardia Kraków 4-0 Włókniarz Łódź 25 sierpnia, 16:30 (15 000)
Górnik Radlin 3-3 Gwardia Szczecin 25 sierpnia, 17:00 (8000)
Kolejarz Warszawa 3-0 Kolejarz Poznań 25 sierpnia, 17:00 (10 000)
Ogniwo Bytom 0-4 Unia Chorzów 26 sierpnia, 16:00 (15 000)
Budowlani Chorzów 3-1 Ogniwo Kraków 26 sierpnia, 16:30 (20 000)
Włókniarz Kraków 1-2 CWKS Warszawa 26 sierpnia, 16:30 (12 000)

Kolejka 17

Górnik Radlin 1-1 Włókniarz Kraków 1 września (7000)
Włókniarz Łódź 1-0 Ogniwo Bytom 2 września, 16:00 (15 000)
Gwardia Kraków 5-0 Ogniwo Kraków 2 września, 16:00 (30 000)
Kolejarz Warszawa 1-2 CWKS Warszawa 2 września, 16:30 (15 000)
Budowlani Chorzów 1-3 Unia Chorzów 2 września (25 000)
Kolejarz Poznań 3-0 Gwardia Szczecin 2 września (8000)

Kolejka 18

Unia Chorzów 3-1 Kolejarz Warszawa 23 września, 10:30 (20 000)
Ogniwo Kraków 2-1 Górnik Radlin 23 września, 11:00 (8000)
Gwardia Szczecin 0-5 Gwardia Kraków 23 września, 15:30 (18 000)
Włókniarz Kraków 1-1 Włókniarz Łódź 23 września, 15:30 (10 000)
Ogniwo Bytom 0-1 Budowlani Chorzów 23 września, 15:30 (12 000)
CWKS Warszawa 1-1 Kolejarz Poznań 23 września, 16:00 (7000)

Kolejka 19

Gwardia Kraków 1-1 Włókniarz Kraków 29 września, 15:30 (10 000)
Ogniwo Kraków 0-1 Unia Chorzów 30 września, 11:00 (20 000)
Gwardia Szczecin 0-1 Ogniwo Bytom 30 września, 15:00 (9000)
Włókniarz Łódź 0-3 Kolejarz Poznań 30 września, 15:00 (12 000)
Kolejarz Warszawa 0-1 Górnik Radlin 30 września, 15:30 (12 000)
Budowlani Chorzów 1-2 CWKS Warszawa 1 listopada, 11:15 (8000)

Kolejka 20

Ogniwo Bytom 0-0 Kolejarz Warszawa 14 października, 10:30 (8000)
Włókniarz Łódź 2-1 Gwardia Szczecin 14 października, 14:45 (12 000)
Włókniarz Kraków 1-1 Ogniwo Kraków 14 października, 15:00 (20 000)
Unia Chorzów 1-2 Gwardia Kraków 14 października, 15:00 (40 000)
Kolejarz Poznań 1-1 Budowlani Chorzów 14 października (10 000)
CWKS Warszawa 2-3 Górnik Radlin 21 października, 14:30 (10 000)

Kolejka 21

CWKS Warszawa 0-1 Ogniwo Bytom 28 października, 12:00 (4000)
Włókniarz Łódź 1-0 Ogniwo Kraków 28 października, 12:00 (10 000)
Budowlani Chorzów 1-0 Gwardia Szczecin 28 października (3000)
Górnik Radlin 3-1 Kolejarz Poznań 28 października (6000)
Gwardia Kraków 2-0 Kolejarz Warszawa 1 listopada, 11:45 (12 000)
Unia Chorzów 3-1 Włókniarz Kraków 4 listopada, 14:00 (2000)

Kolejka 22

Gwardia Szczecin 3-0 Unia Chorzów 1 listopada, 14:00 (15 000)
Kolejarz Poznań 3-1 Włókniarz Kraków 1 listopada (6000)
Ogniwo Kraków 2-1 CWKS Warszawa 4 listopada, 11:00 (8000)
Kolejarz Warszawa 2-1 Budowlani Chorzów 4 listopada, 12:00 (6000)
Gwardia Kraków 0-0 Ogniwo Bytom 4 listopada, 14:00 (10 000)
Górnik Radlin 3-1 Włókniarz Łódź 11 listopada, 14:00 (5000)

Autor:

 

Napisz do nas