[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1953
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Chorzów 22 38 17 4 1 51-14 10 1 0 31-3 7 3 1 20-11
2.  OWKS Kraków 22 28 11 6 5 39-25 7 2 2 28-15 4 4 3 11-10
3.  Gwardia Kraków 22 27 12 3 7 35-29 9 0 2 23-12 3 3 5 12-17
4.  Gwardia Warszawa 22 26 11 4 7 27-27 6 3 2 16-8 5 1 5 11-19
5.  CWKS Warszawa 22 23 8 7 7 37-31 6 4 1 23-13 2 3 6 14-18 2 2 1 0 1 3-2
6.  Ogniwo Bytom 22 23 10 3 9 33-28 5 2 4 17-10 5 1 5 16-18 2 2 1 0 1 2-3
7.  Kolejarz Poznań 22 18 4 10 8 22-29 2 6 3 7-9 2 4 5 15-20 4 2 0 2 2 3-6
8.  Górnik Radlin 22 18 6 6 10 27-38 5 3 3 17-14 1 3 7 10-24 4 3 0 3 1 6-8
9.  Budowlani Chorzów 22 18 7 4 11 31-46 4 3 4 18-17 3 1 7 13-29 4 7 3 1 0 8-3
10.  Ogniwo Kraków 22 17 7 3 12 23-30 7 0 4 20-13 0 3 8 3-17
11.  Budowlani Opole 22 16 4 8 10 25-38 1 6 4 15-20 3 2 6 10-18
12.  Budowlani Gdańsk 22 12 2 8 12 20-35 2 3 6 9-12 0 5 6 11-23

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Unia Chorzów    1-0 4-0 5-0 3-2 1-0 2-0 3-1 7-0 0-0 2-0 3-0 
 2 OWKS Kraków3-3     1-4 1-0 3-1 1-2 1-1 4-1 2-0 2-1 5-1 5-1 
 3 Gwardia Kraków0-2 1-2     2-1 2-1 4-1 1-0 2-1 3-2 3-0 3-1 2-1 
 4 Gwardia Warszawa0-0 2-1 1-0     1-1 0-0 3-1 2-3 0-1 2-0 3-0 2-1 
 5 CWKS Warszawa2-0 0-0 0-0 4-0     3-1 1-1 4-2 3-1 3-2 0-3 3-3 
 6 Ogniwo Bytom0-2 0-1 4-0 0-1 1-0     2-2 4-0 2-1 2-0 1-2 1-1 
 7 Kolejarz Poznań1-3 0-0 0-0 1-2 1-1 1-0     1-1 0-1 1-0 0-0 1-1 
 8 Górnik Radlin1-3 2-0 1-2 1-1 2-0 0-2 2-2     3-3 2-0 1-0 2-1 
 9 Budowlani Chorzów2-3 2-4 0-3 2-0 2-2 2-3 2-0 2-0     2-0 1-1 1-1 
 10 Ogniwo Kraków1-2 0-1 4-2 1-2 0-3 3-1 2-1 1-0 4-0     2-1 2-0 
 11 Budowlani Opole1-1 0-0 1-1 1-2 3-2 3-4 2-4 1-1 2-4 0-0     1-1 
 12 Budowlani Gdańsk0-1 2-2 1-0 1-2 0-1 0-2 2-3 0-0 3-0 0-0 0-1     

Kolejka 1

Budowlani Gdańsk 0-0 Ogniwo Kraków 15 marca, 14:00 (14 000)
Ogniwo Bytom 0-2 Unia Chorzów 15 marca, 14:00 (18 000)
CWKS Warszawa 1-1 Kolejarz Poznań 15 marca, 15:00 (12 000)
Budowlani Opole 1-2 Gwardia Warszawa 15 marca, 15:00 (10 000)
Gwardia Kraków 2-1 Górnik Radlin 15 marca, 15:00 (8000)
Budowlani Chorzów 2-4 OWKS Kraków 15 marca (5000)

Kolejka 2

Ogniwo Kraków 2-1 Budowlani Opole 22 marca, 11:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 0-1 Budowlani Chorzów 22 marca, 15:00 (10 000)
Górnik Radlin 0-2 Ogniwo Bytom 22 marca, 15:30 (6000)
Unia Chorzów 3-2 CWKS Warszawa 22 marca, 15:30 (27 000)
OWKS Kraków 1-4 Gwardia Kraków 22 marca, 16:00 (12 000)
Kolejarz Poznań 1-1 Budowlani Gdańsk 22 marca (18 000)

Kolejka 3

CWKS Warszawa 4-2 Górnik Radlin 29 marca, 14:45 (12 000)
Budowlani Gdańsk 0-1 Unia Chorzów 29 marca, 15:00 (20 000)
Budowlani Opole 2-4 Kolejarz Poznań 29 marca, 15:15 (10 000)
Budowlani Chorzów 2-0 Ogniwo Kraków 29 marca, 15:30 (6000)
Ogniwo Bytom 0-1 OWKS Kraków 29 marca, 15:30 (10 000)
Gwardia Kraków 2-1 Gwardia Warszawa 29 marca, 16:00 (10 000)

Kolejka 4

OWKS Kraków 3-1 CWKS Warszawa 11 kwietnia, 16:00 (10 000)
Górnik Radlin 2-1 Budowlani Gdańsk 12 kwietnia, 16:00 (5000)
Gwardia Warszawa 0-0 Ogniwo Bytom 12 kwietnia, 16:00 (12 000)
Unia Chorzów 2-0 Budowlani Opole 12 kwietnia, 16:00 (20 000)
Ogniwo Kraków 4-2 Gwardia Kraków 12 kwietnia, 16:15 (25 000)
Kolejarz Poznań 0-1 Budowlani Chorzów 12 kwietnia (15 000)

Kolejka 5

Budowlani Chorzów 2-3 Unia Chorzów 19 kwietnia, 16:00 (35 000)
Budowlani Gdańsk 2-2 OWKS Kraków 19 kwietnia, 16:00 (17 000)
CWKS Warszawa 4-0 Gwardia Warszawa 19 kwietnia, 16:00 (13 000)
Budowlani Opole 1-1 Górnik Radlin 19 kwietnia, 16:00 (8000)
Ogniwo Bytom 2-0 Ogniwo Kraków 19 kwietnia, 16:00 (10 000)
Gwardia Kraków 1-0 Kolejarz Poznań 19 kwietnia, 16:30 (10 000)

Kolejka 6

Gwardia Kraków 4-1 Ogniwo Bytom 17 maja, 11:00 (12 000)
Gwardia Warszawa 2-1 OWKS Kraków 17 maja, 17:00 (8000)
Budowlani Gdańsk 0-1 CWKS Warszawa 17 maja, 17:00 (18 000)
Budowlani Opole 2-4 Budowlani Chorzów 17 maja, 17:00 (6000)
Kolejarz Poznań 1-0 Ogniwo Kraków 17 maja (8000)
Unia Chorzów 3-1 Górnik Radlin 17 maja (10 000)

Kolejka 7

Ogniwo Kraków 1-2 Gwardia Warszawa 23 maja, 17:30 (10 000)
Górnik Radlin 2-2 Kolejarz Poznań 23 maja (3000)
Budowlani Chorzów 2-3 Ogniwo Bytom 24 maja, 17:00 (8000)
Budowlani Gdańsk 0-1 Budowlani Opole 24 maja, 17:00 (8000)
OWKS Kraków 3-3 Unia Chorzów 24 maja, 17:00 (10 000)
CWKS Warszawa 0-0 Gwardia Kraków 24 maja, 17:00 (6000)

Kolejka 8

Gwardia Kraków 2-1 Budowlani Gdańsk 30 maja, 17:45 (10 000)
Kolejarz Poznań 0-0 OWKS Kraków 30 maja (7000)
Budowlani Opole 3-4 Ogniwo Bytom 31 maja, 17:00 (8000)
CWKS Warszawa 3-1 Budowlani Chorzów 31 maja, 17:30 (4000)
Górnik Radlin 2-0 Ogniwo Kraków 31 maja (2500)
Unia Chorzów 5-0 Gwardia Warszawa 31 maja (5000)

Kolejka 9

Ogniwo Kraków 1-2 Unia Chorzów 6 czerwca, 13:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Kolejarz Poznań 7 czerwca, 17:00 (15 000)
OWKS Kraków 4-1 Górnik Radlin 7 czerwca, 18:00 (8000)
Budowlani Chorzów 0-3 Gwardia Kraków 7 czerwca (15 000)
Budowlani Opole 3-2 CWKS Warszawa 7 czerwca (12 000)
Ogniwo Bytom 1-1 Budowlani Gdańsk 7 czerwca (10 000)

Kolejka 10

Górnik Radlin 1-1 Gwardia Warszawa 13 czerwca, 17:30 (3000)
Gwardia Kraków 3-1 Budowlani Opole 13 czerwca, 17:45 (8000)
Budowlani Gdańsk 3-0 Budowlani Chorzów 14 czerwca, 17:00 (15 000)
Unia Chorzów 2-0 Kolejarz Poznań 14 czerwca, 17:00 (15 000)
CWKS Warszawa 3-1 Ogniwo Bytom 14 czerwca, 17:30 (10 000)
Ogniwo Kraków 0-1 OWKS Kraków 14 czerwca, 18:00 (15 000)

Kolejka 11

Gwardia Warszawa 2-1 Budowlani Gdańsk 21 czerwca, 17:30 (8000)
Ogniwo Kraków 0-3 CWKS Warszawa 21 czerwca, 18:00 (10 000)
Unia Chorzów 4-0 Gwardia Kraków 21 czerwca, 18:00 (40 000)
OWKS Kraków 5-1 Budowlani Opole 21 czerwca, 18:00 (6000)
Górnik Radlin 3-3 Budowlani Chorzów 21 czerwca (4000)
Kolejarz Poznań 1-0 Ogniwo Bytom 21 czerwca (8000)

Kolejka 12

Ogniwo Bytom 0-1 Gwardia Warszawa 28 czerwca, 17:30 (10 000)
Budowlani Chorzów 2-0 Kolejarz Poznań 28 czerwca, 18:00 (8000)
CWKS Warszawa 0-0 OWKS Kraków 28 czerwca, 18:00 (12 000)
Budowlani Opole 1-1 Unia Chorzów 28 czerwca, 18:00 (15 000)
Budowlani Gdańsk 0-0 Górnik Radlin 5 lipca, 18:00 (12 000)
Gwardia Kraków 3-0 Ogniwo Kraków 8 października, 15:00 (20 000)

Kolejka 13

OWKS Kraków 5-1 Budowlani Gdańsk 26 lipca, 11:30 (5000)
Gwardia Warszawa 1-1 CWKS Warszawa 26 lipca, 17:00 (5000)
Ogniwo Kraków 3-1 Ogniwo Bytom 26 lipca, 17:30 (10 000)
Górnik Radlin 1-0 Budowlani Opole 26 lipca (5000)
Kolejarz Poznań 0-0 Gwardia Kraków 26 lipca (10 000)
Unia Chorzów 7-0 Budowlani Chorzów 26 lipca (12 000)

Kolejka 14

Gwardia Warszawa 2-3 Górnik Radlin 2 sierpnia, 17:00 (3000)
Budowlani Opole 1-1 Gwardia Kraków 2 sierpnia, 17:00 (10 000)
OWKS Kraków 2-1 Ogniwo Kraków 2 sierpnia, 17:00 (12 000)
Budowlani Chorzów 1-1 Budowlani Gdańsk 2 sierpnia (4000)
Kolejarz Poznań 1-3 Unia Chorzów 2 sierpnia (15 000)
Ogniwo Bytom 1-0 CWKS Warszawa 2 sierpnia (8000)

Kolejka 15

Górnik Radlin 1-2 Gwardia Kraków 8 sierpnia, 17:00 (8000)
OWKS Kraków 2-0 Budowlani Chorzów 8 sierpnia, 17:00 (4000)
Ogniwo Kraków 2-0 Budowlani Gdańsk 9 sierpnia, 16:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 3-0 Budowlani Opole 9 sierpnia, 17:00 (5000)
Kolejarz Poznań 1-1 CWKS Warszawa 9 sierpnia (12 000)
Unia Chorzów 1-0 Ogniwo Bytom 9 sierpnia (20 000)

Kolejka 16

Budowlani Chorzów 2-0 Gwardia Warszawa 15 sierpnia, 17:00 (1500)
Budowlani Gdańsk 2-3 Kolejarz Poznań 15 sierpnia, 17:00 (12 000)
CWKS Warszawa 2-0 Unia Chorzów 15 sierpnia, 17:00 (20 000)
Budowlani Opole 0-0 Ogniwo Kraków 15 sierpnia, 17:00 (10 000)
Ogniwo Bytom 4-0 Górnik Radlin 15 sierpnia, 17:00 (8000)
Gwardia Kraków 1-2 OWKS Kraków 15 sierpnia, 17:00 (15 000)

Kolejka 17

Ogniwo Kraków 4-0 Budowlani Chorzów 23 sierpnia, 11:00 (6000)
Górnik Radlin 2-0 CWKS Warszawa 23 sierpnia (8000)
Kolejarz Poznań 0-0 Budowlani Opole 23 sierpnia (5000)
Unia Chorzów 3-0 Budowlani Gdańsk 23 sierpnia (10 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Gwardia Kraków 1 października, 15:30 (8000)
OWKS Kraków 1-2 Ogniwo Bytom 21 października, 14:45 (8000)

Kolejka 18

CWKS Warszawa 3-2 Ogniwo Kraków 30 sierpnia, 16:30 (8000)
Gwardia Kraków 0-2 Unia Chorzów 30 sierpnia, 16:30 (35 000)
Budowlani Chorzów 2-0 Górnik Radlin 30 sierpnia, 17:00 (6000)
Budowlani Opole 0-0 OWKS Kraków 30 sierpnia, 17:00 (12 000)
Ogniwo Bytom 2-2 Kolejarz Poznań 30 sierpnia (10 000)
Budowlani Gdańsk 1-2 Gwardia Warszawa 2 września, 16:30 (15 000)

Kolejka 19

Ogniwo Kraków 1-0 Górnik Radlin 27 września, 11:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Unia Chorzów 27 września, 13:00 (10 000)
Budowlani Gdańsk 1-0 Gwardia Kraków 27 września, 15:00 (12 000)
OWKS Kraków 1-1 Kolejarz Poznań 27 września, 15:30 (4000)
Budowlani Chorzów 2-2 CWKS Warszawa 27 września (8000)
Ogniwo Bytom 1-2 Budowlani Opole 18 października (6000)

Kolejka 20

Ogniwo Kraków 2-1 Kolejarz Poznań 4 października, 11:00 (15 000)
Budowlani Chorzów 1-1 Budowlani Opole 4 października, 15:30 (8000)
Górnik Radlin 1-3 Unia Chorzów 4 października, 15:30 (20 000)
Ogniwo Bytom 4-0 Gwardia Kraków 4 października, 15:30 (10 000)
OWKS Kraków 1-0 Gwardia Warszawa 15 października, 15:00 (8000)
CWKS Warszawa 3-3 Budowlani Gdańsk 18 października, 15:00 (6000)

Kolejka 21

Gwardia Kraków 2-1 CWKS Warszawa 19 sierpnia, 17:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 2-0 Ogniwo Kraków 11 października, 11:00 (3000)
Budowlani Opole 1-1 Budowlani Gdańsk 11 października, 15:30 (10 000)
Kolejarz Poznań 1-1 Górnik Radlin 11 października (11 000)
Ogniwo Bytom 2-1 Budowlani Chorzów 11 października (18 000)
Unia Chorzów 1-0 OWKS Kraków 18 października, 14:30 (20 000)

Kolejka 22

Unia Chorzów 0-0 Ogniwo Kraków 31 października, 14:00 (1000)
Górnik Radlin 2-0 OWKS Kraków 1 listopada, 11:00 (5000)
Kolejarz Poznań 1-2 Gwardia Warszawa 1 listopada, 11:00 (3500)
CWKS Warszawa 0-3 Budowlani Opole 1 listopada, 11:00 (1500)
Budowlani Gdańsk 0-2 Ogniwo Bytom 8 listopada, 11:00 (5000)
Gwardia Kraków 3-2 Budowlani Chorzów 8 listopada, 11:00 (5000)

Autor:

 

Napisz do nas