[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1954
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogniwo Bytom 20 24 9 6 5 36-22 5 3 2 20-8 4 3 3 16-14 4 6 2 2 0 8-4
2.  Włókniarz Łódź 20 24 9 6 5 30-20 8 2 0 23-6 1 4 5 7-14 4 3 1 1 2 7-8
3.  Unia Chorzów 20 24 10 4 6 24-18 7 2 1 13-4 3 2 5 11-14 4 3 1 1 2 5-8
4.  Gwardia Warszawa 20 22 9 4 7 24-26 6 1 3 12-10 3 3 4 12-16
5.  Kolejarz Poznań 20 21 9 3 8 14-18 6 1 3 8-4 3 2 5 6-14
6.  Górnik Radlin 20 20 8 4 8 23-24 5 3 2 18-11 3 1 6 5-13
7.  CWKS Warszawa 20 19 7 5 8 27-29 4 4 2 16-12 3 1 6 11-17
8.  Gwardia Kraków 20 18 7 4 9 19-20 5 2 3 14-9 2 2 6 5-11
9.  Gwardia Bydgoszcz 20 16 6 4 10 18-22 3 1 6 7-8 3 3 4 11-14 4 3 1 1 2 1-5
10.  Budowlani Chorzów 20 16 5 6 9 28-37 2 4 4 18-14 3 2 5 10-23 4 6 3 0 1 12-5
11.  Ogniwo Kraków 20 16 5 6 9 21-28 4 3 3 18-11 1 3 6 3-17 4 3 1 1 2 5-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Ogniwo Bytom    3-0 1-1 3-1 0-1 0-1 2-2 2-0 2-2 6-0 1-0 
 2 Włókniarz Łódź2-2     5-1 1-0 1-1 2-0 4-1 1-0 2-0 2-1 3-0 
 3 Unia Chorzów1-2 2-0     1-1 1-0 1-0 1-0 1-0 1-1 2-0 2-0 
 4 Gwardia Warszawa2-1 1-0 3-2     0-1 1-1 1-0 1-0 1-3 0-1 2-1 
 5 Kolejarz Poznań0-1 1-0 1-0 2-1     2-0 1-0 0-1 1-0 0-0 0-1 
 6 Górnik Radlin2-1 1-1 0-2 1-2 1-0     4-1 3-1 1-1 2-2 3-0 
 7 CWKS Warszawa0-4 1-1 0-2 2-2 0-0 4-1     1-0 2-0 6-2 0-0 
 8 Gwardia Kraków2-2 2-0 1-0 3-0 3-0 0-1 2-1     0-3 1-2 0-0 
 9 Gwardia Bydgoszcz3-0 0-2 0-1 0-1 2-0 1-0 1-2 0-1     0-1 0-0 
 10 Budowlani Chorzów1-2 2-2 1-1 1-1 1-3 0-1 1-2 1-1 4-0     6-1 
 11 Ogniwo Kraków1-1 1-1 2-1 2-3 5-0 2-0 0-2 1-1 0-1 4-1     

Kolejka 1

Gwardia Kraków 3-0 Gwardia Warszawa 14 marca, 11:30 (12 000)
Unia Chorzów 1-0 Kolejarz Poznań 14 marca, 15:00 (15 000)
CWKS Warszawa 0-0 Ogniwo Kraków 14 marca (7000)
Włókniarz Łódź 2-2 Ogniwo Bytom 14 marca (30 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-1 Budowlani Chorzów 14 marca (6000)

Kolejka 2

Gwardia Warszawa 1-0 CWKS Warszawa 21 marca, 12:00 (8000)
Ogniwo Kraków 0-1 Gwardia Bydgoszcz 21 marca, 15:30 (17 000)
Kolejarz Poznań 0-1 Gwardia Kraków 21 marca, 15:30 (15 000)
Budowlani Chorzów 2-2 Włókniarz Łódź 21 marca (15 000)
Górnik Radlin 0-2 Unia Chorzów 21 marca (10 000)

Kolejka 3

Gwardia Kraków 0-1 Górnik Radlin 28 marca, 11:30 (10 000)
CWKS Warszawa 0-0 Kolejarz Poznań 28 marca, 12:00 (4000)
Włókniarz Łódź 3-0 Ogniwo Kraków 28 marca (30 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-1 Gwardia Warszawa 28 marca (8000)
Ogniwo Bytom 6-0 Budowlani Chorzów 28 marca (15 000)

Kolejka 4

Ogniwo Kraków 1-1 Ogniwo Bytom 4 kwietnia, 14:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Włókniarz Łódź 4 kwietnia, 14:00 (12 000)
Unia Chorzów 1-0 Gwardia Kraków 4 kwietnia, 14:30 (35 000)
Górnik Radlin 4-1 CWKS Warszawa 4 kwietnia, 15:00 (5000)
Kolejarz Poznań 1-0 Gwardia Bydgoszcz 4 kwietnia (12 000)

Kolejka 5

CWKS Warszawa 0-2 Unia Chorzów 11 kwietnia, 15:30 (15 000)
Budowlani Chorzów 6-1 Ogniwo Kraków 11 kwietnia (8000)
Włókniarz Łódź 1-1 Kolejarz Poznań 11 kwietnia (35 000)
Gwardia Bydgoszcz 1-0 Górnik Radlin 11 kwietnia (7000)
Ogniwo Bytom 3-1 Gwardia Warszawa 11 kwietnia (10 000)

Kolejka 6

Górnik Radlin 1-1 Włókniarz Łódź 26 maja, 17:00 (3000)
Gwardia Warszawa 0-1 Budowlani Chorzów 26 maja, 17:00 (3000)
Kolejarz Poznań 0-1 Ogniwo Bytom 26 maja, 17:00 (6000)
Unia Chorzów 1-1 Gwardia Bydgoszcz 26 maja, 17:00 (10 000)
Gwardia Kraków 2-1 CWKS Warszawa 26 maja, 17:00 (10 000)

Kolejka 7

Budowlani Chorzów 1-3 Kolejarz Poznań 30 maja, 17:00 (7000)
Ogniwo Kraków 2-3 Gwardia Warszawa 30 maja, 17:00 (12 000)
Ogniwo Bytom 0-1 Górnik Radlin 30 maja, 17:00 (8000)
Włókniarz Łódź 5-1 Unia Chorzów 30 maja (30 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-1 Gwardia Kraków 30 maja (5000)

Kolejka 8

Górnik Radlin 2-2 Budowlani Chorzów 6 czerwca, 17:00 (3000)
Gwardia Kraków 2-0 Włókniarz Łódź 6 czerwca, 17:15 (22 000)
CWKS Warszawa 2-0 Gwardia Bydgoszcz 6 czerwca, 17:30 (4000)
Unia Chorzów 1-2 Ogniwo Bytom 6 czerwca, 17:30 (30 000)
Kolejarz Poznań 0-1 Ogniwo Kraków 6 czerwca, 18:30 (7000)

Kolejka 9

Gwardia Warszawa 0-1 Kolejarz Poznań 13 czerwca, 17:30 (6000)
Ogniwo Kraków 2-0 Górnik Radlin 13 czerwca, 17:45 (12 000)
Ogniwo Bytom 2-0 Gwardia Kraków 13 czerwca, 18:00 (30 000)
Budowlani Chorzów 1-1 Unia Chorzów 13 czerwca (25 000)
Włókniarz Łódź 4-1 CWKS Warszawa 13 czerwca (25 000)

Kolejka 10

Górnik Radlin 1-2 Gwardia Warszawa 17 czerwca, 12:00 (7000)
CWKS Warszawa 0-4 Ogniwo Bytom 17 czerwca, 18:00 (10 000)
Unia Chorzów 2-0 Ogniwo Kraków 17 czerwca, 18:00 (7000)
Gwardia Bydgoszcz 0-2 Włókniarz Łódź 17 czerwca (7000)
Gwardia Kraków 1-2 Budowlani Chorzów 17 czerwca (15 000)

Kolejka 11

Gwardia Warszawa 3-2 Unia Chorzów 20 czerwca, 10:30 (7000)
Ogniwo Kraków 1-1 Gwardia Kraków 20 czerwca, 18:15 (15 000)
Budowlani Chorzów 1-2 CWKS Warszawa 20 czerwca (8000)
Kolejarz Poznań 2-0 Górnik Radlin 20 czerwca (5000)
Ogniwo Bytom 2-2 Gwardia Bydgoszcz 20 czerwca (12 000)

Kolejka 12

Gwardia Kraków - Unia Chorzów 5 września, 16:00 (22 000)
na boisku 2-1 / unieważniony
Włókniarz Łódź 1-0 Gwardia Warszawa 5 września (30 000)
Gwardia Bydgoszcz 2-0 Kolejarz Poznań 5 września (5000)
Ogniwo Bytom - Ogniwo Kraków 5 września (12 000)
na boisku 0-1 / unieważniony
CWKS Warszawa 4-1 Górnik Radlin 16 września, 16:00 (4000)
Gwardia Kraków 1-0 Unia Chorzów 24 października, 12:00 (25 000)
Ogniwo Bytom 1-0 Ogniwo Kraków 24 października, 14:30 (10 000)

Kolejka 13

Ogniwo Kraków 4-1 Budowlani Chorzów 12 września, 11:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Ogniwo Bytom 12 września, 16:00 (10 000)
Kolejarz Poznań 1-0 Włókniarz Łódź 12 września (12 000)
Unia Chorzów 1-0 CWKS Warszawa 12 września (9000)
Górnik Radlin 1-1 Gwardia Bydgoszcz 26 września (8000)

Kolejka 14

CWKS Warszawa 1-0 Gwardia Kraków 19 września, 16:00 (10 000)
Budowlani Chorzów 1-1 Gwardia Warszawa 19 września (10 000)
Włókniarz Łódź 2-0 Górnik Radlin 19 września (25 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-1 Unia Chorzów 19 września (10 000)
Ogniwo Bytom 0-1 Kolejarz Poznań 19 września (10 000)

Kolejka 15

Gwardia Warszawa 2-1 Ogniwo Kraków 3 października, 15:00 (4000)
Kolejarz Poznań 0-0 Budowlani Chorzów 3 października, 15:00 (8000)
Unia Chorzów 2-0 Włókniarz Łódź 3 października, 15:00 (30 000)
Gwardia Kraków 0-3 Gwardia Bydgoszcz 3 października, 15:30 (10 000)
Górnik Radlin 2-1 Ogniwo Bytom 3 października (7000)

Kolejka 16

Budowlani Chorzów 0-1 Górnik Radlin 10 października, 11:00 (7000)
Ogniwo Kraków 5-0 Kolejarz Poznań 10 października, 15:00 (15 000)
Ogniwo Bytom 1-1 Unia Chorzów 10 października, 15:00 (34 000)
Włókniarz Łódź 1-0 Gwardia Kraków 10 października (30 000)
Gwardia Bydgoszcz 1-2 CWKS Warszawa 24 października (7000)

Kolejka 17

Gwardia Kraków 2-2 Ogniwo Bytom 17 października, 15:00 (15 000)
Górnik Radlin 3-0 Ogniwo Kraków 17 października (6000)
Kolejarz Poznań 2-1 Gwardia Warszawa 17 października (5000)
CWKS Warszawa 1-1 Włókniarz Łódź 17 października (20 000)
Unia Chorzów 2-0 Budowlani Chorzów 17 października (18 000)

Kolejka 18

CWKS Warszawa 6-2 Budowlani Chorzów 31 października, 12:00 (7000)
Gwardia Kraków 0-0 Ogniwo Kraków 31 października, 12:00 (20 000)
Górnik Radlin 1-0 Kolejarz Poznań 31 października (7000)
Gwardia Bydgoszcz 3-0 Ogniwo Bytom 31 października (5000)
Unia Chorzów 1-1 Gwardia Warszawa 4 grudnia, 13:00 (35 000)

Kolejka 19

Gwardia Warszawa 1-1 Górnik Radlin 7 listopada, 11:00 (8000)
Budowlani Chorzów 1-1 Gwardia Kraków 7 listopada, 12:00 (12 000)
Ogniwo Kraków 2-1 Unia Chorzów 7 listopada, 12:00 (25 000)
Ogniwo Bytom 2-2 CWKS Warszawa 7 listopada, 12:00 (7000)
Włókniarz Łódź 2-0 Gwardia Bydgoszcz 7 listopada (25 000)

Kolejka 20

Budowlani Chorzów 1-2 Ogniwo Bytom 14 listopada, 12:00 (10 000)
Ogniwo Kraków 1-1 Włókniarz Łódź 14 listopada, 12:00 (25 000)
Górnik Radlin 3-1 Gwardia Kraków 14 listopada, 12:00 (5000)
Gwardia Warszawa 1-3 Gwardia Bydgoszcz 14 listopada, 12:00 (4000)
Kolejarz Poznań 1-0 CWKS Warszawa 14 listopada, 12:00 (5000)

Kolejka 21

Ogniwo Kraków 0-2 CWKS Warszawa 21 listopada, 12:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Gwardia Kraków 21 listopada, 12:00 (5000)
Ogniwo Bytom 3-0 Włókniarz Łódź 21 listopada, 12:00 (5000)
Budowlani Chorzów 4-0 Gwardia Bydgoszcz 21 listopada (10 000)
Kolejarz Poznań 1-0 Unia Chorzów 21 listopada (14 000)

Kolejka 22

CWKS Warszawa 2-2 Gwardia Warszawa 28 listopada, 12:00 (8000)
Włókniarz Łódź 2-1 Budowlani Chorzów 28 listopada, 12:00 (15 000)
Unia Chorzów 1-0 Górnik Radlin 28 listopada, 12:00 (12 000)
Gwardia Kraków 3-0 Kolejarz Poznań 28 listopada, 12:00 (20 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-0 Ogniwo Kraków 28 listopada (6000)

Autor:

 

Napisz do nas